Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-02-05, 18:26   #1
Sherri Pz
 
Anėtarėsuar: 12-10-04
Vendndodhja: Se Di As Vet...!
Postime: 13
Sherri Pz e ka pezulluar reputacionin
Gabim Per Mu Dhe Per Gjith Ju...

ESHT E PAMUNDUR Esht e pamundur te mos egziston dielli,Egziston NATA..Esht e pamundur te egziston njeriu kur egziston Vdekja.Esht e pamundur te mos dashuroj...Egziston TI>> TE TE Kujtoj me shtyre e kaluara..Te Te Dua Me thot Zemra...Te me duash nuk te detyroj>>Duam Nese e MERITOJ>>>Me Lejo te jetoj ne Zemren tande,Te ndihem gjdo nat ashtu siq ndihem,Me lejo te vdes ne duart tua,Duke te then se VETEM TY TE DUA,.......DUKE TE HUMBUR TY-----E HUMBA EDHE VETVETEN....Tani nuk mundem te gjej don,As njeren e As tjetren ...Ti je gjurm te cilen nuk mundem ta shlyej,ti je zjarr qe nuk mundem ta shuaj,Ti je dhimbja qe nuk mundem ta sheroj ti je e/i vetmja qe mund te DASHUROJ... :!:


Sherri Pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-02-05, 17:57   #2
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Per Mu Dhe Per Gjith Ju...

[quote="Sherri Pz"]
ESHT E PAMUNDUR

Esht e pamundur te mos egziston dielli
Egziston NATA..
Esht e pamundur
te egziston njeriu
kur egziston Vdekja.
Esht e pamundur te mos dashuroj
...Egziston TI>> TE TE Kujtoj
me shtyre e kaluara..
Te Te Dua Me thot Zemra...
Te me duash nuk te detyroj
>>Duam Nese e MERITOJ>>>
Me Lejo te jetoj ne Zemren tande
Te ndihem gjdo nat
ashtu siq ndihem
Me lejo te vdes ne duart tu
Duke te then se VETEM TY TE DUA
.......DUKE TE HUMBUR TY-----
E HUMBA EDHE VETVETEN....
Tani nuk mundem te gjej don
As njeren e As tjetren ...
Ti je gjurm te cilen nuk mundem
ta shlyej
ti je zjarr qe nuk mundem ta shuaj
Ti je dhimbja qe nuk mundem ta sheroj
ti je e/i vetmja qe mund te DASHUROJ... :!:[/
quote]


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.