Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-04-05, 15:31   #1
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim tung

pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga .......


e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-04-05, 16:46   #2
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E martumja ,mirė se na ke ardhė e tė dėshirojė caste tė bukura nė FD.

__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-05, 17:31   #3
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mire se erdhe e martuara :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Besoj se do te gjesh shoqeri, te mire bile, ne kete forume :P

Te deshiroj qaste te kendshme, me plote shoqeri :P :lol: :lol:


Te pershendet i Martuari :P :P :P :P :P
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-04-05, 00:16   #4
mjellma
 
Anėtarėsuar: 13-03-05
Vendndodhja: refugjate neper bot
Postime: 613
mjellma e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mir se na paske ardh E martumja shpresoj qe do kalosh qaste te kendshme ne ket forum edhe do gjesh shoqeri shum shum te mir
__________________
Dashuria eshte UNIVERZITET shum e mesojne por PAK diplomojne
mjellma Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-04-05, 01:17   #5
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: tung

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga .......
MIre se erdhe- Oj e martume :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-04-05, 12:05   #6
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E Martumja_Mireseardhje dhe pershendetje me deshire qe te kalosh sa me mire ne FD.Halla :lol:
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-05, 13:07   #7
Arbėri
 
Anėtarėsuar: 07-01-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 1,666
Arbėri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
E Martumja_Mireseardhje dhe pershendetje me deshire qe te kalosh sa me mire ne FD.Halla :lol:


Oj Halla, si duket kesaj te Martumes ja ka "rrudhe" ai i Martuemi, phaaaaaaaaa :oops: :x :lol:

More qysh pe shof, qenka si frik e martueme e hale nuk u mesue me dallavere se, heheheh, as dreqi ne fije smun mi ra, qyyyyyyy :P :lol: :lol: :lol: :lol:
Arbėri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-05, 14:31   #8
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E_Marumja Urime Martesen ishallah te Lind ni Dal i Mire..

E Un a Bon Me Pas Msn-in e Juaj?...

Nese don me te bo shoqni se ma shum Kokshe e Martume..

JU deshiroj Mire se Ardhje ne F.D-n..

Dali i Keq :roll:
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-05, 21:31   #9
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju faliminderoj te gjithve per pritjen e mire se ardhur dhe ju pershendes te gjithve sidomos ata persona qe me kan pershendetur
me respekt e_martumja ( ah ARBER gabimi e keni se ka disa vite qe jam e martuara ehehehe)
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-05, 02:07   #10
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: tung

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
pershendetje te gjithve,

Jam nje femer e martuara 24 vjeēare nga Rahoveci.
Deshiroj te njoftohem per lidhje shoqerore et argetim me njerz shqiptar, sidomos me gjinijen femrore.
Te interesuarit mund te ken msn time.

Ju falimenderoj dhe shpresoj te njoftohem me njerz te mire.


Jeni te pershendetur nga .......
EMARTUMJA,te uroj mire se ardhje.ne forum.
a pe sheh qysh ta lypi DJALI!IKEQ ,msn!!.e mu ma jep pa ta lyp hiq. :D :D :D
__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-05, 20:18   #11
PAOLINA
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Vendndodhja: Ne nje Insel
Postime: 314
PAOLINA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Me nje pershendetje te uroj mire se ardhje ne FD...
jam e bindur se ke me gjetur plote shoqe/ke ketu ne mesin tone, besom krejt jane ma te sjellshem se tjetri...

Kalo sa ma mire e_martumja
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-05, 20:24   #12
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PAOLINA
Me nje pershendetje te uroj mire se ardhje ne FD...
jam e bindur se ke me gjetur plote shoqe/ke ketu ne mesin tone, besom krejt jane ma te sjellshem se tjetri...

Kalo sa ma mire e_martumja
Si shembull Un hahaha

Experti hahah Jo shoki nuk ja kum Lyp as nuk ja Lypi por ja deshiroj Mire se ardhjen Kesaj te Martumes pershendetje nga Burri saj
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-04-05, 23:29   #13
PAOLINA
 
Anėtarėsuar: 30-10-04
Vendndodhja: Ne nje Insel
Postime: 314
PAOLINA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
si shembull djali!keq, shihet vet nga nicku...(pak shaka) :D :D
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-05, 17:20   #14
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

e_martumja pershendetje dhe mire se erdhe ne forum argetim te kendshem
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-05, 18:05   #15
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Expert_lu, Paulina, Gjumashja ju falimenderoj per pershendetjen.


Ju pershendes edhe une :lol:


e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.