Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-04-05, 15:29   #1
Blondi1
 
Anėtarėsuar: 19-04-05
Vendndodhja: Ch
Postime: 261
Blondi1 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Kush e njek e ja ka zanat Hallall i qoft!!!!!!!

Ne shqiptarėt jemi tė njohur si popull me potenc tė shėndosh seksuale.

Nė njė tubim me shoqėri para disa ditėve:

Njė shok si pėr shaka lėshoi njė Pornofilm nė Projektor, dhe aty mbas 2 minutave askush nuk ja lėshoi syt filmit se diskutimet filluan.

U fol shum mbi seksin , por diqka qė mė quditi ishte se shum nga kolegėt ishin tė mendimit se Ato pornodarstellerin ose ma mir me than artistet e filmave erotik ishin tė operuara qė tė mund ti qėndrojn seksit dhe mashkullit nė film.

Filmi ishte i Porno i rėndomt dhe jo vullgar, si edhe mashkullii cili nė tė kundėrten doi sjellte dhimje partneres.

Njėri bile thoshte se femra nuk mund ta pėrmbaj seksin mbi njė or.
Njėri thoshte Mashkulli normal nuk mund tė bėj seks mbi 15 minuta.

Ka edhe shum qi me ka quditur dhe me ka fut ne dyshime se ne shqiptarėt jemi njė popull i cili ka potenc tė shėndosh.

Un kam menduar se femra e cila i ka tė drejtat e kufizuara, sė paku ėsht e kėnaqur me bashkshortin, por siq po duket shum femra kan partner tė dobėt.
Nuk dua tė pohoj se ska mashkuj tė fort por mė duket se kėta qenkan tė pakt.

Njėri ng a shoqėrija u mburr se un at punėn mund ta bėj disa her nė njė nat??????

Tjetri tha un mund ta bėj vetėm njė her por kjo her zgjat deri nė mėngjes!!!!!!!!!

Shum qeshar mu dok ky i pari qi mund ta bėj disa her nė nat, se mė duket se kėtij i intereson vetėm vetja e tij dhe se nė qfar mase knaqet partnerja nuk i intereson.

Ky i dyti ishte i vetmi qi ma mbushte mendjen dhe kishte goxha pėrvoj tė mir

E ata 7 tė tjerėt mė duket se nuk kishin hy hala n bylyk.

Se ju lodha me prralla se me dit ata shokt se qka jam tu shkru mi thejn brit tum rre se pėr grushta e di se ja kan zanat.

Do tė doja tė shkruan edhe dikush tjetėr se qfar mendon pėr kėt problem


Tung
Blondi


__________________
Ushqehu edhe pėr tė shijuar e jo vetėm pėr tu ngopur!!!!!!!
Blondi1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-04-05, 20:09   #2
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

PERSHENDETJE BLONDI1 MIR SE ERDHET NE MESIN .
ME VJEN KEQ PO KJO TEM NUK ESHTE ESHT NE VENIN E DUHUR .
EKZISTON TEMA PA CENUZ .

ME RESPEKT FLORIAN .


__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.