Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-04-05, 22:49   #1
dashuro-online
 
Anėtarėsuar: 21-04-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 2
dashuro-online e ka pezulluar reputacionin
Gabim dashuro-online

Tungjatjeta mik i dashur,
a e mbani mend diten e pare te shkolles ose shume nga ato dite, te cilat njeriu me vone i quan si "hera e pare"? Plot pasiguri per te ardhmen dhe njekohesisht edhe nje hezitim ne aftesite tuaja, keni filluar ti hidhni hapat drejt se panjohures. Ju besoj nuk keni harruar, qe gjithmone ka qene dikush qe ju ka qendruar prane, ju ka dhene krahun kur keni rene, apo ju ka fshire lotin kur keni qare. E thene shkurt sot ne kohet moderne, ju ka dhene nje shans per te ecur perpara.
Sigurisht, qe jeta e provoi, qe ju ditet ta shfrytezoni kete ndihme, qe ne momentin e duhur ju erdhi ne menyren e duhur, u shkolluat, punuat dhe patet sukses dhe vazhdoni akoma ti jini mirenjohes atyre, qe ju ndihmuan ne arritjen e suksesit.

A e degjuat, djali i komshiut iku dhe mbas shume vitesh emigracioni, u martua me te bijen e John-it? Apo Lulja, ajo vajza e vogel, qe dikur nuk pushonte se kenduari ne shkallet e pallatit, u martua me Costa-n? Kane nje djale te vogel, quhet Jorgo. Ndersa Drita, Agroni, Arta dhe Bashkimi sillen gjithe diten pa pune, bredhin rrugeve dhe presin me kot qe nje dite te njohin njeriun e enderrave.

A jeni ne kerkim te partnerit? Apo keni nje mik, shok apo te aferm qe akoma nuk ka gjetur njeriun e enderrave? Tregojuni shokeve, miqve, afermve tuaj apo te rinjve qe sillen si ne mjergull me enderres dhe realitetit mbi sherbim tone. Ndertoni bashke me ne nje ure komunikimi mes njerezve dhe fateve.

DASHURO-ONLINE ka lindur si nje ide e thjeshte dhe me pas eshte dashur shume pune per ta bera ate kaq praktike dhe njekohesisht edhe moderne. Ne jemi perkushtuar me te gjithe energjite tona, per ta bera sa me te pershtatshme per te gjitha grupmoshat apo sferat shoqerore.
Eshte detyra jone e perbashket, te dashur bashkatdhetare, qe sherbimin tone ta bejme te njohur, per te gjithe bashkatdhetaret. Jeni te lutur kudo qe jeni, ne zyre, shtepi apo internet kafe, printoni sa me shume ekzemplare te ketij mesazhi, dergojuani shokeve apo miqve tuaj me e-mail, ose ne qofte se keni nje faqe tuajen intereneti, shtoni nje link per tek faqja jone.
Keshtu te gjithe se bashku do te behemi me te dashur, me te respektueshem dhe pse jo te paharrueshem.

Faleminderit per bashkepunimin

DASHURO-ONLINE.COM

P.S. Permes perdorimit te e-mail-it, chat-it, messenger-it, webcam-it, forumit dhe albumit fotografik ju do ta keni me te lehte per te bere nje prezantim me dinjitoz tuajin. Shkrimet tuaja ne forumin apo ne librin tone te miqve, do ta plotesojne edhe me shume diapazonin tuaj intelektual.


dashuro-online Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.