Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-05-05, 22:48   #1
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim SA VAJZA DO TE LINDNI NE KERKIM TE NJE DJALI

JU PERSHENDES TE GJITHEVE
DESHIRE E PRINDERVE SHQIPETAR QDOHER KA QENE TE LINDIN SA ME SHUME DJEM ,DHE ME KETE KAN QENE KRENARE.SIQ DIHET GJINIA E FEMIUT NUK PERCAKTOHET SIPAS DESHIRES , NDERSA PRINDERIT QE KANE LINDUR VEQ VAJZA PA TE DREJTE E KANE NDIER VETEN SI TE NENQMUAR.KJO DUKURI THUAJA SE ESHTE PREZENTE EDHE SOT KU PRINDERIT LINDIN NGA 6-7 VAJZA DHE ME "QDO KUSHT" DESHIROJNE TE LINDIN NJE DJALE.PRANDAJ KAM NJE PYETJE :DERI NE SA VAJZA DO TE LINDNI PER TE "KERKUAR NJE DJALE "
ME SHPRES SE DO TE JENI TE SINQERT JU MIREPRES


__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-05-05, 16:40   #2
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ashtu si jan don natyra ..por me shume do te kisha lind 2 djem per te kerkuar nje vajz....
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-05, 19:28   #3
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dr1ta
Ashtu si jan don natyra ..por me shume do te kisha lind 2 djem per te kerkuar nje vajz....
?!!!
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 05:45   #4
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: SA VAJZA DO TE LINDNI NE KERKIM TE NJE DJALI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
JU PERSHENDES TE GJITHEVE
DESHIRE E PRINDERVE SHQIPETAR QDOHER KA QENE TE LINDIN SA ME SHUME DJEM ,DHE ME KETE KAN QENE KRENARE.SIQ DIHET GJINIA E FEMIUT NUK PERCAKTOHET SIPAS DESHIRES , NDERSA PRINDERIT QE KANE LINDUR VEQ VAJZA PA TE DREJTE E KANE NDIER VETEN SI TE NENQMUAR.KJO DUKURI THUAJA SE ESHTE PREZENTE EDHE SOT KU PRINDERIT LINDIN NGA 6-7 VAJZA DHE ME "QDO KUSHT" DESHIROJNE TE LINDIN NJE DJALE.PRANDAJ KAM NJE PYETJE :DERI NE SA VAJZA DO TE LINDNI PER TE "KERKUAR NJE DJALE "
ME SHPRES SE DO TE JENI TE SINQERT JU MIREPRES
te pershendes.
pse mua nuk eshte me rendesi VAJZE apo DJALE,kryesorja mu kan femiu i shedoshe.
__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 12:18   #5
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: SA VAJZA DO TE LINDNI NE KERKIM TE NJE DJALI

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga experti_lu
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
JU PERSHENDES TE GJITHEVE
DESHIRE E PRINDERVE SHQIPETAR QDOHER KA QENE TE LINDIN SA ME SHUME DJEM ,DHE ME KETE KAN QENE KRENARE.SIQ DIHET GJINIA E FEMIUT NUK PERCAKTOHET SIPAS DESHIRES , NDERSA PRINDERIT QE KANE LINDUR VEQ VAJZA PA TE DREJTE E KANE NDIER VETEN SI TE NENQMUAR.KJO DUKURI THUAJA SE ESHTE PREZENTE EDHE SOT KU PRINDERIT LINDIN NGA 6-7 VAJZA DHE ME "QDO KUSHT" DESHIROJNE TE LINDIN NJE DJALE.PRANDAJ KAM NJE PYETJE :DERI NE SA VAJZA DO TE LINDNI PER TE "KERKUAR NJE DJALE "
ME SHPRES SE DO TE JENI TE SINQERT JU MIREPRES
te pershendes.
pse mua nuk eshte me rendesi VAJZE apo DJALE,kryesorja mu kan femiu i shedoshe.
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 13:38   #6
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

pershendetje........hmmm une do them tasht se here do kure......me deshir te del djale do te birja ne ket bote shume vajza (diku ka 10 :arrow: :lol: )........ :arrow: Por kjo esht nje fantazi e imja......nuk i dihet se kure te martohem ndonjeher a do ndodh ajo apo do ndalna pas 1 ose 2 femijeve........


Mos i jepni vleft Djalit me shume sikurse Vajzes.....te jene te shendosh esht krejt........Te them nje fjale qe kam degjuar nga gjyshi ime: Duaji Vajzat se do tja shifsh hajrin Djalit.... :arrow: ai ka patur shume vajza.....ai i ka dashur shume.....i ka shkulluar dhe i ka respektuar..dhe kurre nuk ka then se do kishte deshir ta kishte nje djale.........., por mas shume viteve lindi daja im papritmas....

tasht daja ime ka 4 djeme ( dy nga ata binjak, por me deshir qe te del vajz) dhe gjyshi ime esht shume i lumtur dhe e ka deshiren qe daja ime te behet baba i nje vajze.....

ket ndodhje e tregova te them se nuk mund te kuptoj disa persona qe vetem djema dojn............

me respekt........kaltrushi :lol:
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 13:44   #7
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe un mendoj si shumica ketu.
Djal apo vajz,kryesorja te jen te shendosh.
Asesi nuk do ti lindi ku ta di un sa vajza,deri sa te me lind djal,apo edhe e kunderta. :roll:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 19:23   #8
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Halla e ka perfundu kete planprogram me vajza dhe djem :lol: Zoti ja ruajt te gjithve kush i ka,edhe tyne qe do te kene :!:
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 21:35   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kam dy djem dhe njė vajzė, dhe i dua qė tė tretė njėsoj.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 21:49   #10
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Kam dy djem dhe njė vajzė, dhe i dua qė tė tretė njėsoj.
I paq me jete te gjate, uroje te jene te shnetshem si kokra e molles!
Moj motrushja ime Murgesh
Me respekt:
Tomori
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-05-05, 23:29   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Me kerkimin e gjate, :arrow: me shume -amortizohet- gruaja.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-05, 00:05   #12
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
pershendetje........hmmm une do them tasht se here do kure......me deshir te del djale do te birja ne ket bote shume vajza (diku ka 10 :arrow: :lol: )........ :arrow: Por kjo esht nje fantazi e imja......nuk i dihet se kure te martohem ndonjeher a do ndodh ajo apo do ndalna pas 1 ose 2 femijeve........


Mos i jepni vleft Djalit me shume sikurse Vajzes.....te jene te shendosh esht krejt........Te them nje fjale qe kam degjuar nga gjyshi ime: Duaji Vajzat se do tja shifsh hajrin Djalit.... :arrow: ai ka patur shume vajza.....ai i ka dashur shume.....i ka shkulluar dhe i ka respektuar..dhe kurre nuk ka then se do kishte deshir ta kishte nje djale.........., por mas shume viteve lindi daja im papritmas....

tasht daja ime ka 4 djeme ( dy nga ata binjak, por me deshir qe te del vajz) dhe gjyshi ime esht shume i lumtur dhe e ka deshiren qe daja ime te behet baba i nje vajze.....

ket ndodhje e tregova te them se nuk mund te kuptoj disa persona qe vetem djema dojn............

me respekt........kaltrushi :lol:

:) :) :) :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-05, 07:02   #13
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Kam dy djem dhe njė vajzė, dhe i dua qė tė tretė njėsoj.
ishalla te rriten pa brenga.
edhe une e kam nje vajze,se jepi per krejte boten.
__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-05, 07:04   #14
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Halla e ka perfundu kete planprogram me vajza dhe djem :lol: Zoti ja ruajt te gjithve kush i ka,edhe tyne qe do te kene :!:
HALLOOOO,ti i ki ra kti bisnisi si shpejte. :lol: :lol: :lol:
__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-05, 19:50   #15
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim tung

DRITA ,TOMORI ,EKSPERTI,KROKODILLI,KALTRUSHI ,GENTIANA,HALLA E MADHE ,MURGESHA ,TURISTI, JU PERSHENDES DHE JU FALENDEROJ PER FJALET QE KENI SHKRUAR.SHPRESOJ SE ASHTU SIQ KENI SHKRUAR EDHE ESHTE ,POR VESHTIR SE VALLA NJA 7 A 8 VAJZA KENI MI GJET VEQ ME E BA NJE DJAL HAHAHAHAHAH .

UNE DO TE JEM I SINQERTE EDHE PSE E KAM NJE DJAL DHE NJE VAJZ ,PER TE KERKUAR NJE DJALE KISHA LINDUR DERI 3 VAJZA-QTE BESH KY ESHTE MENTALITETI YNE


__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.