Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-07-05, 22:06   #1
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim 10 keshilla per te kaluar nje nate te Lodhshme!!!!!!!!!!!!!!

Ja dhjetė kėshilla pėr njė natė tė nxehtė

Njė mbrėmje me tė dashuren /in dhe njė weekend i tėrė kushtuar kėnaqėsisė. Ja kėshillat dhe sugjerimet e nevojshme pėr ta bėrė vėrtet tė zjarrtė kėtė mbrėmje.

1- Vendi qė shumė gra preferojnė, si alternativė me dhomėn e tyre tė gjumit ėshtė njė hotel luksoz. Pini shampanje nė dhomėzėn romantike, ku keni qenė kohė mė parė dhe keni kaluar njė natė tė paharrueshme.


2- Prenotoni dhomėn fillimisht dhe siguroni bashkėpunimin me recepsionin, i cili sugjeron dhomėn mė romantike. Kujdes, bėji gjėrat me takt dhe me mend, nuk duhet tė zbulosh detajet qė hedhin nė erė gjithēka.

3- Kujdes pastaj nė privacy: njė natė nė njė motel bėhet mė therėse nėse ndryhet me sekrete. Strukturat mė tė mira kanė parking tė mbyllur dhe drejtpėrdrejt tė lidhur me dhomat pėr tė shmangur shikimet dhe njohjet.

4- Nėse ua mban xhepi zgjidhni suite me pishinė dhe hidromasazh. Bėni lojėra dhe truke pa fund, p.sh. t’ju marrė rrjedha e ujit dhe lėrini t’ju gudulisin bulėzat e ujit qė japin ndjesi kėnaqėsie tė jashtėzakonshme.

5- Njė darkė romantike tė dashuruarish nėn dritat e qirinjve, nuk ėshtė gjithēka. Pėrpiquni tė eksploroni duke shijuar ushqimet nė shtrat, duke ushqyer njėri-tjetrin, apo duke pirė shampanjė akull tė ftohtė.

6- Pėr njė mbrėmje plot stile 9 javė e gjysėm, pėrdor gjithnjė frutat. Kokrra rushi tė ngrira nė frigorifer, lulėshtrydhe me panė pėr pėrdorime nga mė tė ndryshmet dhe lojėra erotike me shampanjė...

7- Fillo paraprakisht para se tė shkosh nė dhomėn e gjumit. Njė vend ideal ėshtė ashensori dhe nėse ėshtė shumė i shpejtė, shtypni Stop pėr disa minuta. Momente magjike mund tė pėrjetoni nėn presionin e lėvizjes.

8- Njė dush i ngrohtė dhe mė pas kalon nė shėrbime mė intime ndaj partnerit. Apliko masazhe tė lehta me vajra tė parfumuara pėr tė qetėsuar trupin dhe parapėrgatit mendjen pėr mijėra kėnaqėsi tė njė nate pafund.

9- Tė zgjedhėsh njė look tė pazakontė, duke hequr dorė nga bokserėt e zakonshėm dhe nga bluza e shėndetit. Nė njė lidhje ideale, barrierat e tipit “mbipeshė” “akne” apo “celulite” nuk duhet tė ekzistojnė.

10- Kujdes ! Ėshtė e ndaluar tė shihet televizor

Mos harroni sirtarėt: disa motele vendosin profilaktikėt nė shėrbim tė klientėve.


__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.