Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-09-05, 17:01   #1
arix
 
Anėtarėsuar: 08-05-05
Vendndodhja: file:/home/LinuxShqip/gegs
Postime: 30
arix e ka pezulluar reputacionin
Gabim GNOME - Shqip

GNOME 2.12 Live CD

GNOME 2.12 Live CD, versioni nė shqip; Mund te shkarkohet nga ketu
alblinux.net


arix Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-09-05, 23:46   #2
arix
 
Anėtarėsuar: 08-05-05
Vendndodhja: file:/home/LinuxShqip/gegs
Postime: 30
arix e ka pezulluar reputacionin
Gabim

GNOME 2.12 Live CDarix Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.