Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-05, 14:25   #1
enesi_21
 
Avatari i enesi_21
 
Anėtarėsuar: 29-10-03
Vendndodhja: Dynjaja
Postime: 184
enesi_21 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek enesi_21
Gabim A keni nohuri per APM ne Windows XP

Kam nje problem me pc, kur dua me e ndal shkon deri dikun dhe nuk ndalet kam probleme me APM -advanced power menagment si duhet rregulluar ne windows dhe si ne BIOS a ka dikush njohuri me shume rreth kesaj.


sinqerisht enesi_21


__________________
Ke Frike Allahun ku do qe te jeshė!
enesi_21 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-12-06, 14:45   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga enesi_21
Kam nje problem me pc, kur dua me e ndal shkon deri dikun dhe nuk ndalet kam probleme me APM -advanced power menagment si duhet rregulluar ne windows dhe si ne BIOS a ka dikush njohuri me shume rreth kesaj.


sinqerisht enesi_21
Motherboardat e vjeter nuk e kan mundesine me u fike me software, mirepo kete mundesi ja ka dhane Windows XP mu me kete APM...
Shkurt aktivizoje AMP dhe kur ti thuash te fiket , PC do te fiket pa pasur nevoje me shtyp pullen me dore (sikur qe ishte e nevojshme me heret)...


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.