Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-12-05, 14:12   #1
nokia
 
Anėtarėsuar: 10-06-05
Postime: 20
nokia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Hej shiheni pak kete

Ne nje artikull te BBc news e lexova kete "Kosovo is Serbia" nese doni ta shihni mundeni ketu.Une u qudita shum per kete.E kishin shkruar ne 50 web-site.
Ketu web-site http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/712211.stm


nokia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-12-05, 11:51   #2
Lord
KosovaNetwork INC
 
Anėtarėsuar: 18-10-05
Vendndodhja: Afer Prizrenit..
Postime: 22
Lord e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lord
Gabim

eh...

Serbet jan te forte per kto gjona.
Kurse ne Shqiptaret nje gje qe mesojme ia bojme njeri tjetrit per keq.

Ka disa grupe SHqiptare qe i thon vetes "hakera" e qe ne fakt Sulmojne vetem forumet /faqet shqiptare sepse gjejne ca BUGS qe edhe femija i dijn.
dhe u duket qe kan bo namin.


Bye...


__________________
KosovaNetwork INC
Lord Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.