Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-06-06, 17:02   #1
ZeShKaNee
 
Avatari i ZeShKaNee
 
Anėtarėsuar: 20-04-06
Postime: 413
ZeShKaNee i dashurZeShKaNee i dashurZeShKaNee i dashurZeShKaNee i dashur
Gabim Motra pa Vėlla...

Mire se ju gjeje!


E dijme te gjithe se ende ne Kosove dhe ne shume familje shqipetare me shume respektohet djali se vajza dhe aj gezon me shume te drejta sesa ndonje vajze.

Por cka mendoni per vajzat qe rriten pa asnje vella? Mendoni se ato e kane me te veshtire qe te perballojne fjalet dhe mendimet e te tjereve vetem pse nuk kane asnje vella? A mendoni se ato respektohen me pak ne shoqerine tone?


Praprakisht ju flm shume per shenimet dhe pergjigjjet tuaja.


__________________
Mė mir i varfur,zemėr PATRIOT!
Se sa i pasur,e zemėr IDIOT!
ZeShKaNee Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-06-06, 19:09   #2
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zeshkane_te uroj temen e hapur!
UNe nuk eshof aspak te keqe nese ne nje familje ka vetem vajza.Sote i gezojne te drejtat si djali ashtu edhe vajza.Gezimi me i madhe i prinderve eshte te ju lind nje femije i shendosh e sa per paragjykime qe kemi ne si popull pune e vogel.Pasurine kulturen dhe edukaten qe ju trashegojme femijve tone eshte njete si per vajzen ashtu edhe per djalin.Eshte ky mendim i imi personal.

Te pershendet:halla e madhe


__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.