Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-11-06, 00:04   #1
lihhi
lihi.ch.vu
 
Avatari i lihhi
 
Anėtarėsuar: 17-10-06
Vendndodhja: N'Karrike, para PC-sė
Postime: 56
lihhi i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lihhi
Gabim Internet Explorer 7

Kodi HTML:
http://switch.atdmt.com/action/IE_7_Windows_XP_SP2_B]Windows Internet Explorer7


__________________
((Æ`»¦«“Æ)) :•: ♥ ◊●● ● ™ LIHI ™ ● ●●◊ ♥ :•: ((Æ`»¦«“Æ))
lihhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-11-06, 00:06   #2
lihhi
lihi.ch.vu
 
Avatari i lihhi
 
Anėtarėsuar: 17-10-06
Vendndodhja: N'Karrike, para PC-sė
Postime: 56
lihhi i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lihhi
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lihhi
[html=http://switch.atdmt.com/action/IE_7_Windows_XP_SP2_B]Windows Internet Explorer7[/html]
Windows Internet Explorer 7
__________________
((Æ`»¦«“Æ)) :•: ♥ ◊●● ● ™ LIHI ™ ● ●●◊ ♥ :•: ((Æ`»¦«“Æ))
lihhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-11-06, 12:29   #3
musl|m
Rob i All-llahut
 
Avatari i musl|m
 
Anėtarėsuar: 25-09-04
Vendndodhja: ILIRIDA
Postime: 1,153
musl|m e ka pezulluar reputacionin
Gabim Pershendetje...

Ja edhe nje tjeter link per I Explorer 7 Full - RapidShare

Internet Explorer 7 Final - 15 Mb


Por ju keshilloj qe me se miri ta beni download prej www.microsoft.com


Dhe nqs nuk e keni Windowsin Origjinal / Legal ateher shkarkoni njerin prej ktyre programave (Keygen) i cili pa pages ua ben Windows Origjinal / Legal

Windows Genuine Advantage Validation v1.5.716.0

Ose

WGA Notification v1.5.708.0 AIO


Ju keshilloj qe programet e tilla qe jan KeyGena mos ti shkarkoni dhe perdorni pa antivirus sepse ne to mund te mshifen spyware.

Me Rrespekt
muslimi__________________
Thotė All-llahu: "A menduan njerėzit tė thonė: "Ne kemi besuar, e tė mos vihen nė sprovė?" (29.2)
musl|m Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.