Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : I kujt eshte faji per energjine ...?
I njerzve qe nuk e paguajn ..? 3 37.50%
KEK-ut qe nuk menaxhon mire...? 4 50.00%
Qeveria qe nuk merra masa ndaj KEK-ut..? 1 12.50%
Votues: 8. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-02-07, 19:47   #1
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim I kujt ėshtė faji pėr mungesen e energjisė elektrike?

  1. Njerzve qe nuk e paguajn..?
  2. KEK-ut qe nuk e menaxhon mire..?
  3. I qeverise qe nuk merr masa ndaj KEK-ut..?


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-02-07, 23:28   #2
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Une mendoje qe tri pikat jane fajtor.

Mendimi im eshte qe se pari kemi familje qe jeten sociale kane te veshtire qe nuk kane mundesi ta paguajne,kete grup duhej ta marrte persiperi Komuna,pastaj ka njerzi qe kane por nuk paguaje me drejte apo pa drejte,kety duhet ligje te kete,pastaj Keku eshte nje instuticion i kurruptuar qe ata qe paguajne edhe ata ti humbin pasi dihet sa ka rryme e sa jo ne ditje.Sa paraja eshte investuar e asgje nuk eshte rregullua.Pse nuk e bejne me kartela si te telefonit ashtu edhe mbushje per rryme kush paguan ka rryme kush jo le te rrine ne terr.ata qe nuk kane te dele nje komision dhe te vertetohet kjo qe nuk kane mundesi le ti marre qeveria apo komuna kete hargjime dhe besoje qe nuk do te kishte probleme.Se kjo dukuri sipas mendimit time eshte katastrofte cka po behet me Kekun.
Kety ne perendim dihet nje minut te mos kete rryme sa milona deme behen mendoje ne Industri apo Ekonomi...

Ligji duhet te kete dhe Drejtesi per gjithe popullin e Kosoves.Pse p.sh Serbet e kosoves nuk paguaj kurre dhe kane 24 ore rryme.!!!!

Pa rryme cka do te punohet ne Kosove,kush do te investoi ne Kosove,Cka do te prodhohet pa rryme...Asgje keshtu Shteti nuk mbahet...
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-02-07, 23:22   #3
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Plotėsisht e pajtimit me lazdranin...
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-03-07, 21:35   #4
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe pse un votova populli por mendoj se 2 te parat jan vet gabimi.. pasi nje shumic them 60..apo 70% e popullit skan mundesi apo sdun ta paguajn.. dhe kshtu arrin deri te e keqja.. por edhe menaxhimi i dobet i keku-t qe me vite nuk jan te aft qe mbajn dhe te funizojn kosoven si duhet me rrym.. dhe ne kete kompani duhet te behen ndryshime te medha dhe te punohet ashtu si duhet pasi si mbas fjaleve thon kishe shesin rrymen apo ca dreq bjen vetem zoti edhe ata e din , por asnjeher qeveria se ka fajin..

Gjith te mirat.
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga GjIlAnAsI_cSi : 01-03-07 nė 21:36
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-03-07, 17:38   #5
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Konsideroj qe ky sondazhe do te duhej te ket me shume qe tri alternativa per te rrumbullaksuar ... dheme shume se dy mundesi te perzgjedhjes.
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-07, 01:45   #6
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Unhappy

I atyne qe se paguajn,dhe i administrates.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga rilinda : 18-04-07 nė 01:46
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-07, 12:33   #7
prishtinasi
 
Avatari i prishtinasi
 
Anėtarėsuar: 09-03-06
Vendndodhja: Tokyo
Postime: 3,096
prishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I kujt eshte faji per mungesen e energjise elektrike?

Vete titulli i temes, tregon se kush e ka fajin! Ai qe nuk prodhon rryme, atij i bie faji! Ndersa ai qe nuk e paguan energjine elektrike, shkyqet nga rrjeti, shume thjeshte! Ne keto 7 vitet e fundit, ne KEK jane investuar me se 1 miliarde euro! Kek-u eshte thithesi me i madhe i bugjetit, edhe ashtu te varfer te Kosoves! Mendimi i im eshte qe KEK-u ka nje menagjment jo profesional!


prishtinasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.