Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Gjuha Shqipe
Emri
Fjalėkalimi
Gjuha Shqipe Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-03-07, 06:36   #1
Llokumi_NY
 
Anėtarėsuar: 16-11-05
Vendndodhja: USA
Postime: 7
Llokumi_NY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Llokumi_NY
Gabim Learn Albanian language / Mesoni shqip Live

Hi All !

Do you want to learn Albanian language.
Online classes with Live Albanian language teachers

Chat live with your teacher : http://www.learn-albanian.com

Per gjithe ato qe duan te mesojne shqip.
Ketu mund te diskutojne per nevojat qe kane sot emigrantet per mesimin e gjuhes shqipe.


__________________
Learn Albanian www.learn-albanian.com
Llokumi_NY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.