Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Arena Ndėrkombėtare
Emri
Fjalėkalimi
Arena Ndėrkombėtare Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-03-07, 19:06   #1
eksperti 1
 
Anėtarėsuar: 01-12-06
Postime: 176
eksperti 1 i vlerėsuar jo keq
Gabim Irani areston 15 ushtare -spiune britanik

hahaha cfra knaqesie


eksperti 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-07, 19:46   #2
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim

Po dojke me i ba synet ata te 15,edhe rezultatin e synetis po dojshin me ja qu AJETOLLAHIT te iranit,dhe masi ta shijon ai per dreke,atehere tregojn rezultatet per sdudime berthamore hahaha.
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-07, 13:17   #3
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
hahaha cfra knaqesie
Knaqesie??
Hihihihi kush qesh i fundit qesh me se embli
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-07, 05:24   #4
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Wink

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
hahaha cfra knaqesie

Sa shpejt i gjykove ti dhe e zbulove te verteten,pa pa pa,,cka ban bota po mos te kishte ty si analizues shum i " sinqert"
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-07, 02:52   #5
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb

Kush qeshi ne fund te humorit?
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-07, 18:54   #6
eksperti 1
 
Anėtarėsuar: 01-12-06
Postime: 176
eksperti 1 i vlerėsuar jo keq
Gabim

e pa se kush qeshi i fundit ahmedinexhati

u tha o me dhune o me te mire ,anglezet e zgjodhen rrugen e diplomacise sepse me iranin pak ma avash ,e pane se nuk po ua mban me lufte.

qeshen iranianet ne fund

hahahaha

bashke me mua
eksperti 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-07, 18:59   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
e pa se kush qeshi i fundit ahmedinexhati

u tha o me dhune o me te mire ,anglezet e zgjodhen rrugen e diplomacise sepse me iranin pak ma avash ,e pane se nuk po ua mban me lufte.

qeshen iranianet ne fund

hahahaha

bashke me mua


e ti qka fitove nga kjo qeshja e ahmaki nexhadit
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-07, 01:44   #8
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
e pa se kush qeshi i fundit ahmedinexhati

u tha o me dhune o me te mire ,anglezet e zgjodhen rrugen e diplomacise sepse me iranin pak ma avash ,e pane se nuk po ua mban me lufte.

qeshen iranianet ne fund

hahahaha

bashke me mua

Sigurisht te ka marr ne telefon ty Nexhati dhe te ka tregue,se cka ndodhi mbas dyrve te mbylluna.Ik se na knaqe me keto spekulimet tua.
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-07, 18:59   #9
eksperti 1
 
Anėtarėsuar: 01-12-06
Postime: 176
eksperti 1 i vlerėsuar jo keq
Gabim

hahaha simpati si krejt bota njeriu me i vogel e beri kahar usa ,britanin,okb dhe krejt terroristet si kta shtete.


e ti cfar din sew cndodhi pas dyerve te mbyllura ,mos valle ke qene edhe ty aty
eksperti 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-07, 19:07   #10
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
hahaha simpati si krejt bota njeriu me i vogel e beri kahar usa ,britanin,okb dhe krejt terroristet si kta shtete.


e ti cfar din sew cndodhi pas dyerve te mbyllura ,mos valle ke qene edhe ty aty

po une po te kuptoj po ti personalisht ose ne si shqiptar qka shohim fitim nese AHMAKI NEGJADI nese del ngadhnjys ndaj SH.B.A ve dhe BRITANIS SE MADHE
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-07, 01:48   #11
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Wink

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
hahaha simpati si krejt bota njeriu me i vogel e beri kahar usa ,britanin,okb dhe krejt terroristet si kta shtete.


e ti cfar din sew cndodhi pas dyerve te mbyllura ,mos valle ke qene edhe ty aty

Simpati per kriminelin,kjo asht e dhimbshme, munges kulture dhe dijes.
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-07, 10:35   #12
eksperti 1
 
Anėtarėsuar: 01-12-06
Postime: 176
eksperti 1 i vlerėsuar jo keq
Gabim

hahah nuk e di kush eshte kriminel,nexhadi apo bushi

nexhati nuk ka vrare amerikan ne amerike kurse bushi ka vrare me te gjithe boten njerez,mere harten dhe ku te vendosish gishtin aty ka gisht edhe bushi.

vrases dhe terorist nr 1 GEORGE BUSH facker
eksperti 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-07, 18:25   #13
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga eksperti 1
hahah nuk e di kush eshte kriminel,nexhadi apo bushi

nexhati nuk ka vrare amerikan ne amerike kurse bushi ka vrare me te gjithe boten njerez,mere harten dhe ku te vendosish gishtin aty ka gisht edhe bushi.

vrases dhe terorist nr 1 GEORGE BUSH facker

Po po Bushi dhe Amerika kan faj qe te shpetuan dhe cliruan nga dhunusi serb dhe tani leh i lire ,si mirenjohje>
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-07, 18:29   #14
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SoKoLi-i-Maleve
Po po Bushi dhe Amerika kan faj qe te shpetuan dhe cliruan nga dhunusi serb dhe tani leh i lire ,si mirenjohje>


lere njerin te qet sokol ky ka pas qef qashtu nen serrbi me met kosova se ma shpejt kish perparue vehabizmi e talibanizmi
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-07, 18:55   #15
eksperti 1
 
Anėtarėsuar: 01-12-06
Postime: 176
eksperti 1 i vlerėsuar jo keq
Gabim

te kish qene bushi me siguri do ishi ende nen thundren sllave,pastaj mua nuk me cliroj as amerika e as bushi ,po rroka vete pushken dhe dola ne mal ,se sikur te kish qene puna per ta ende do kishim qene nen okupimin serb ,pastaj nese ju supozoni se ju cliroj amerika pse nuk reagoj qysh para 70-80 vjetesh hahahahah heret ju kujtua amerikes


rrofte talibanizmi dhe vehabizmi boshte bushizmi dhe terrorizmi


eksperti 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.