Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-04-07, 14:24   #1
hari mata hari
optimisti
 
Avatari i hari mata hari
 
Anėtarėsuar: 02-02-07
Vendndodhja: Presheve, Glarus-Zvicerr
Postime: 56
hari mata hari e ka pezulluar reputacionin
Gabim Cila fjale???

Cila fjale shkruhet ndryshe dhe lexohet ndryshe?


__________________
Jeta ėshtė njė lojė shahu...Ka lėvizje vendimtare...!!!
hari mata hari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-04-07, 14:28   #2
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hari mata hari
Cila fjale shkruhet ndryshe dhe lexohet ndryshe?
hahaha... fjaleNDRYSHE de
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-07, 14:39   #3
hari mata hari
optimisti
 
Avatari i hari mata hari
 
Anėtarėsuar: 02-02-07
Vendndodhja: Presheve, Glarus-Zvicerr
Postime: 56
hari mata hari e ka pezulluar reputacionin
Gabim

e po...ku e dite se???
__________________
Jeta ėshtė njė lojė shahu...Ka lėvizje vendimtare...!!!
hari mata hari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-07, 14:41   #4
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hari mata hari
e po...ku e dite se???
E futa trurin pakez ne funkcion.....
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-07, 14:55   #5
hari mata hari
optimisti
 
Avatari i hari mata hari
 
Anėtarėsuar: 02-02-07
Vendndodhja: Presheve, Glarus-Zvicerr
Postime: 56
hari mata hari e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E po, cili eshte kushti i peste(5) i domosdoshem per jeten e njerezve etj?!
1. Ajri
2. Uji
3. Drita
4. Nxehtesia
5.????????
__________________
Jeta ėshtė njė lojė shahu...Ka lėvizje vendimtare...!!!
hari mata hari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-07, 18:00   #6
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hari mata hari
E po, cili eshte kushti i peste(5) i domosdoshem per jeten e njerezve etj?!
1. Ajri
2. Uji
3. Drita
4. Nxehtesia
5.????????

Dashuricka ahhaahahaha


ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.