Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-05-07, 19:27   #1
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up 21 web-faqe pėr FREE SMS

1. www.startino.de - duhet te regjistroheni ( 1 sms ne dite)
2.
www.zuerichbynight.ch - duhet te regjistroheni (3 sms ne dite)
3. http://www.doah.de/freemail/ - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
4.
www.talk4all.de - pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne dite prej ores 10 - 22
5.
www.alleskostenlos.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne dite prej ores 10 - 22
6. www.messageplanet.com - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes
7.
www.msxstudios.de - duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e me pastaj ne 2 banera te kesaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika per te derguar sms, mund te dergoni 1 sms cdo nje ore.
8. www.flirt-to-date.de - duhet te regjistroheni,
9.
http://sms.pronome.de/ - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
10.
www.teamspace.com, - me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here.
11.
www.djrichy.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
12.
www.sms.search.ch, - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
13.
www.smscheabit.com/free/ - pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes.
14.
www.interspot.com - duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kesaj webfaqe eshte se ndonjehere nuk dergon sms mirepo ndonjehere eshte shume e shpejte.
15.
www.lerntippsammlung.de - duhet te regjistroheni dhe do te fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
16.
www.yesmms.com, - duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirepo punon vetem per disa shtete.
17.
http://www.forenrat.de/freemail/index.php, - duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
18.
www.sooms.de - duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
19.
www.cellebrum.com, - duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.
20.
www.esms.net - me nje regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa tjera.
21.
www.chasecount.ch - pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne dite, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne dite ne 50.


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.