Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kultura kombėtare
Emri
Fjalėkalimi
Kultura kombėtare Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-06-07, 14:27   #1
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim Shėnohet tetėvjetori i hyrjes sė NATO-sė nė Kosovė

Forcat paqeruajtėse nė vendin tonė shėnojnė sot tetėvjetorin e hyrjes sė NATO-sė nė Kosovė. Trupat paqeruajtėse kanė hyrė nė Kosovė mė 11 qershor tė vitit 1999. Kjo datė shėnon edhe pėrfundimin e fushatės 78 ditėshe tė bombardimeve tė NATO-s kundėr forcave serbe, tė cilat mundėsuan kthimin e qindra mijėra shqiptarėve, qė ishin larguar me dhunė nga shtėpitė e tyre. Po sot nė kryeqytet, me manifestime tė shumta shėnohet 11 Qershori Dita e Prishtinės.


Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-06-07, 15:32   #2
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albanian eX|PerT
Trupat paqeruajtėse kanė hyrė nė Kosovė mė 11 qershor tė vitit 1999.
Ncncncncncnn Ruset jané futé me 11 qershor.1999.
Qe sa kohé jamé duke dyshuar ne ty!!!!!

Avatarin me :TARKANIN!(ai eshte homoseksual)!
Feston diten kur jané futur Ruset ne Kosové!
Mbron ideologjin e muxhahedinve!
Koheve te fundit e simpatizon edhe Xhoxh Bushin!

Shumé qudi perbesé.


kryesorja shendosh me qené.

tung.
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 16:15   #3
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E para, ************(hyn ketu, ke me shume info's per kete qe kam postuar, dhe mos kuoto parcialisht)!

E dyta, avatari im eshte: VETEM NACIONALIZMI E SHPETON KOMBIN SHQIPTAR!

Albanian 4 ever!

p.s. Me qindra avatare kam pasur deri tash, ato nuk kane asnjefar domethenie.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kodra : 17-06-07 nė 17:56
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-07, 16:34   #4
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Smile

Nuk mundem ta pershkruaj ate moment kur kam degjuar se me ne fund NATO e muarr nje hap vendimtare,,, Qe sot kur te me bije ne mend ai moment me mbushen syte me lot...
Si shumica e Kosovareve edhe familja ime u dash ta marr at hapin e padeshiruar , e ti leshoje shtepite e veta me dhune...
Po nuk kisha mujt me e pershkru kurr ate moment kur jemi kthyer perseri ne shtepi...ishte diqka qe sot e ate dite me ka mbetur ne koke, sa loti i gezimit e i pikellimit ne te njejten kohe....
Po shpresoje se se shpejti do ta festoje edhe diten e pavarsise se shtetit tone...
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kodra : 17-06-07 nė 17:49
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-07, 15:11   #5
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albanian eX|PerT
E para, ************(hyn ketu, ke me shume info's per kete qe kam postuar, dhe mos kuoto parcialisht)!

E dyta, avatari im eshte: VETEM NACIONALIZMI E SHPETON KOMBIN SHQIPTAR!

Albanian 4 ever!

p.s. Me qindra avatare kam pasur deri tash, ato nuk kane asnjefar domethenie.


E ky i tashmi a ka ndonje domethenie a veq ashtu e ke vendos pa ja dite domethenien ?


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-07, 16:52   #6
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

VETEM NACIONALIZMI E SHPETON KOMBIN SHQIPTAR!

p.s. Ka domethenie te madhe! Jane fjale shume te shtrenjta keto mesiper!
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-07, 18:20   #7
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E kjo "sherbetor i atdheut" kujt i dedikohet, cilit atdhe? Se ne baze te shkrimeve na ki shti me dyshu se cilit vend ti i thu atdhe...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-07, 18:53   #8
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tokes se shtrenjte shqiptare, (SHQIPERI, DARDANI, ILIRIDĖ)!


Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.