Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-07-07, 13:30   #1
anakin
 
Anėtarėsuar: 23-07-07
Postime: 1
anakin i vlerėsuar jo keq
Gabim FILMA SHQIPTAR per shkarkim ne pc tuaj. :)

Per ti shkarkuar klikoni me te djatheten e mausit edhe save link us


APASIONATA
ATA ISHIN KATER
BOLERO
BINGO
CIMA DHE LECI
DIMRI I FUNDIT
DUEL I HESHTUR
EDHE KESHTU EDHE ASHTU
FANTASTIKET
HASANI- HUMOR 2007
HORIZONTE TE HAPURA
KAPEDANI
KOQJA E KANARIT
KUSH MA MARTOI VAJZEN?
LETRA ERE
OJ BARRESH A DO LESH
PAVJONI ZERO
PORTOKALLI 1
RADIOSTACJONI
STOLAT NE PARK
SHIRRAT E VJESHTES
SHOKU IM I FILLORES
SILLO
SKENDERBEU pj.1
SKENDERBEU pj.2
SOUTH PARK
TINGUJT E LUFTES
VENDIMI


anakin Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-11-07, 12:41   #2
spiro baxho
 
Anėtarėsuar: 24-11-07
Postime: 1
spiro baxho i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: FILMA SHQIPTAR per shkarkim ne pc tuaj. :)

ju lutem nuk shkarkoj dot filmat shqiptar me ndihmoni
spiro baxho Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-11-07, 00:23   #3
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: FILMA SHQIPTAR per shkarkim ne pc tuaj. :)

nese e ke filmin *ROJET e MJEGULLES*sille ,.....ta kisha dite per nder ose *ERA dhe LISI*,*PROKA*, *Lepri me pese kembe*.


luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.