Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-09-07, 12:47   #1
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Batuta nga filmat shqiptare.

Po e hap kete teme ...te shoh se sa shihni filma Shqiptar dhe se sa ju ngelin ne mendje batutat nga filmat !!


Vera me Mollasin te mos prese- Personi nuk eshte paraqitur .


E....mor gjel jemi te vegjel ne....


Le te gezohen ato qe sme duan dhe te hidherohen ato qe me duan ...

Ja ligji , ja dhe Maliqi .


__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-09-07, 19:18   #2
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linka_pz
Po e hap kete teme ...te shoh se sa shihni filma Shqiptar dhe se sa ju ngelin ne mendje batutat nga filmat !!


Vera me Mollasin te mos prese- Personi nuk eshte paraqitur .


E....mor gjel jemi te vegjel ne....


Le te gezohen ato qe sme duan dhe te hidherohen ato qe me duan ...

Ja ligji , ja dhe Maliqi .
... respekt Linka e kush i kujton tash ato se , ka kohe qe kinostudio Shqiperia e re nuk ka reproduksin..
...Qevrija ka halle e ti ....
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-10-07, 13:46   #3
sunshine
 
Avatari i sunshine
 
Anėtarėsuar: 29-11-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 330
sunshine i dashursunshine i dashursunshine i dashursunshine i dashur
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sunshine
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

-Kush jeni ju?
-Jam njė shqiptar!
-Keni ndonjė porosi pėr mua?
-Po, nga populli shqiptarė........!

Respekt pėr temėn, por fatkeqėsisht tani mirremi me citate kėngėsh "hajde me mu...", apo "pijna jupi e coca cola"
__________________
E gjithė Bota mundohet tė na tregojė se nuk ka Pavarėsi pėr Kosovėn, por ka vetėm Bashkim Kombėtar, por ne nuk jemi duke i kuptuar!
sunshine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-10-07, 20:31   #4
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

... respekt Linka e kush i kujton tash ato se , ka kohe qe kinostudio Shqiperia e re nuk ka reproduksin..
...Qevrija ka halle e ti ....


Pershendetje Jador, por keta filma mund ti shohesh cdo dite ne televizionet Prizrenase ........nuk ka film Shqiptar qe nuk e japin tv lokale Prizrenase !!
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-10-07, 20:36   #5
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

" E hengren turpin me buke" - 14 vjec dhenderr
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-07, 23:44   #6
gurabardhi
 
Anėtarėsuar: 21-08-07
Vendndodhja: NE QYTETIN ME PROBLEMATIK TE KOSOVES!!!
Postime: 22
gurabardhi i vlerėsuar jo keq
Red face Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

LEFTER LEFTERI,ne emer te popullit...
gurabardhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-07, 20:18   #7
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Ne ke ardhur te rrish si mik , rri !
Eeeeee komandant ne shtepine time mos mu bej !
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-07, 07:55   #8
gurabardhi
 
Anėtarėsuar: 21-08-07
Vendndodhja: NE QYTETIN ME PROBLEMATIK TE KOSOVES!!!
Postime: 22
gurabardhi i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Jan Flori E Shkuar Floririt...
gurabardhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-07, 07:58   #9
gurabardhi
 
Anėtarėsuar: 21-08-07
Vendndodhja: NE QYTETIN ME PROBLEMATIK TE KOSOVES!!!
Postime: 22
gurabardhi i vlerėsuar jo keq
Unhappy Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

TUUUQ BIIIR...
gang ga ga ga ga ga gang...
gurabardhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-07, 11:58   #10
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Me lejoni te prezantohem. Une jam Tirka mesuesi me simpatik i fshatit ,mua s `me duket

I ke syte me shkume prandaj (Zonja nga qyteti)
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-10-07, 18:05   #11
gurabardhi
 
Anėtarėsuar: 21-08-07
Vendndodhja: NE QYTETIN ME PROBLEMATIK TE KOSOVES!!!
Postime: 22
gurabardhi i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

jAA,KOM PA QA KOM PA,PO KJO SO SHKOLL,PO SHTALL DERASH QE SE MBAN FOTOGRAFIN E NALTMADHNIS SE TIJE,HO...
gurabardhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-10-07, 08:30   #12
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Kane shitur gomeret e kane blere bicikleta .......Zonja nga qyteti
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-10-07, 13:50   #13
gurabardhi
 
Anėtarėsuar: 21-08-07
Vendndodhja: NE QYTETIN ME PROBLEMATIK TE KOSOVES!!!
Postime: 22
gurabardhi i vlerėsuar jo keq
Unhappy Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Z. mesues,jan rrenuar muret e shkolles,i kan renuar shajzevallet,Z.mesues...
gurabardhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-10-07, 14:01   #14
gurabardhi
 
Anėtarėsuar: 21-08-07
Vendndodhja: NE QYTETIN ME PROBLEMATIK TE KOSOVES!!!
Postime: 22
gurabardhi i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Keto te gezume shajzevalle se paskan ndermend me ardh sonte jo,o zoti mesues...
gurabardhi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-10-07, 16:06   #15
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Batuta nga filmat shqiptare.

Nga filmi Muri i gjalle:
Keshtjella mbi trupin tim u ndertoft dhe im bir e gezofte.


__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.