Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-12-07, 10:48   #1
korabd
 
Anėtarėsuar: 24-12-07
Postime: 5
korabd i vlerėsuar jo keq
Gabim Ndihme per shkarkim te muzikes.

Ejjjj zerocool cilin program kishe mujt me ma rekomandu per me marr muzik e video prej internetit


korabd Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-12-07, 18:36   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ndihme per shkarkim te muzikes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga korabd
Ejjjj zerocool cilin program kishe mujt me ma rekomandu per me marr muzik e video prej internetit


Te propozoj Real Player 11 linkun e jap ma vone si dhe spjegimet rreth perdorimit.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-01-08, 21:28   #3
Cipiripipr
Jetoje Jetėn
 
Avatari i Cipiripipr
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 25
Cipiripipr i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Ndihme per shkarkim te muzikes.

po ke te drejt zero-coll real plyeri 11 eshte i shkelqyeshem per shkarkim un e kam te instaluar dhe jam shum i knaqur ,ben shkarkime dhe lexim te te gjitha formateve.


Cipiripipr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.