Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-02-08, 18:45   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves KĖTĖ E KA BĖRE NĖ VITIN 1991

Sipas deklerates se kryeministrit Shqiptar, Shqiperia nuk e njohu Republiken e Kosoves, sepse kete e ka bere qysh ne vitin 1991.
Qeveria e Shqiperise vendos neser per marredhenje diplomatike ne nivel ambasadoresh me Kosoven, pra prap eshte shteti i pare qe do te vendos ambasadorin e vet ne Prishtine, dhe me siguri edhe Kosova do te dergoj ambasadorin e pare mu ne Tirane, ne memedheun e te gjithe Shqiptareve.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-02-08, 18:50   #2
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool
Sipas deklerates se kryeministrit Shqiptar, Shqiperia nuk e njohu Republiken e Kosoves, sepse kete e ka bere qysh ne vitin 1991.
Qeveria e Shqiperise vendos neser per marredhenje diplomatike ne nivel ambasadoresh me Kosoven, pra prap eshte shteti i pare qe do te vendos ambasadorin e vet ne Prishtine, dhe me siguri edhe Kosova do te dergoj ambasadorin e pare mu ne Tirane, ne memedheun e te gjithe Shqiptareve.
A kemi ka qenė shtet Kosova nė vitin 1991 a???????!!!!!!!!! Kush e paska pas shpallė atė shtet more... a kush e paska udhėheqė a????!!!!

A mos qenka "ēmendur" mėmėdheu i Shqiptarėve po m doket se nė vitin 1991 hashimi o kon tu lujtė me taza t gullashit nėpėr livadhet e brojės???!!!
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 18:53   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Mirė ja u bėri Sala.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 18:57   #4
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Uaaa... titull i trishtushem paska qen.. un mendova mos eshte idhnu Salihi qe sja kan permend emerin ne Parlament.. kur u shpall Pavarsia..
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 18:57   #5
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
A kemi ka qenė shtet Kosova nė vitin 1991 a???????!!!!!!!!! Kush e paska pas shpallė atė shtet more... a kush e paska udhėheqė a????!!!!

A mos qenka "ēmendur" mėmėdheu i Shqiptarėve po m doket se nė vitin 1991 hashimi o kon tu lujtė me taza t gullashit nėpėr livadhet e brojės???!!!
O po more po, Ashtu ėshtė, Topi se luan!
Kėtė e tha edhe Thaēi, edhe Sejda, e nuk e dijė qe del kush me than ndryshe.
Por duhet njė njohje formale, e kjo duhet tė vijė edhe nga Tirana.
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:23   #6
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
O po more po, Ashtu ėshtė, Topi se luan!
Kėtė e tha edhe Thaēi, edhe Sejda, e nuk e dijė qe del kush me than ndryshe.
Por duhet njė njohje formale, e kjo duhet tė vijė edhe nga Tirana.
Pėrveq lidhjeve shpirtėrore, Shqipėria dhe Kosova prej vitit 1991 kanė zhvilluar edhe marrėdhėnie institucionale ndėrshtetėrore.

Shteti Shqiptar nė vitin 1991 e ka shfrytėzuar tė drejtėn e vet ndėrkombėtare pėr tė njohur shpalljen e Pavarsisė nga Shqiptarėt e Kosovės - pra Shtetin e Kosovės, dhe kjo pėrmes rezolutės sė miratuar nga Kuvedi i atėhershėm i Shqipėrise (pra zyrtarisht), tė njėjtėn gjė sot po e bėjnė edhe SHBA, Franca, Britania, Gjermania etj.

Mė 1991 Shteti i Kosovės ėshtė shpallur pėrmes Referendumit gjithėpopullor (institucionet e atėhershme tė Kosovės publikisht patėn kėrkuar protektorat ndėrkombėtar mbi Kosovėn, si fazė kalimtare pėr arritjen e paqes, protektorat qė edhe erdhi pėrmes natos dhe unmikut - pse duhet tė mendojmė se sakrificat e Kosovės pėr njohjen e shtetėsisė kanė pasur kėputje dhe ndėrprerje, kur dihet se ato nuk kanė rreshtur deri nė kėtė ditė)... prej atėherė Kosova ka sakrifikuar gjithēka dhe ėshtė munduar tė na njihet ky shtet... po i gėzohemi njohjes nga Afganistani pas 17 vjetėsh, e po ia mohojmė tė mirėn Shtetit Shqiptarė qė na e ka bėrė menjėherė, qysh nė vitin 1991... (Edhe ashtu njohja formale nga shtetet sot po na vie "veq e veq" e jo nga OKB).
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:24   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

burri nji her flet moti na ka njoft shtetin e kosoves shkelqsia e tij sali berisha edhe parlamenti i shqipėris
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:31   #8
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Mirė ja u bėri Sala.
Cfar don me thene murgeshe me kete...!? Nje neri qe ka kthyer shtepine e tij si vend strehim dhe rekrutm per UCK po na u ironizoka a?

Partite ju paskan lene mbrapa me duket, ju paskan tradhetuar se une thaqin e sejdiun bashke po i shoh...!

hajt me te mira BE LK "Tirane"
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:32   #9
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
A kemi ka qenė shtet Kosova nė vitin 1991 a???????!!!!!!!!! Kush e paska pas shpallė atė shtet more... a kush e paska udhėheqė a????!!!!

A mos qenka "ēmendur" mėmėdheu i Shqiptarėve po m doket se nė vitin 1991 hashimi o kon tu lujtė me taza t gullashit nėpėr livadhet e brojės???!!!
papapa........sa i mxehte ky...........hahahahhahhaahhaahahahhahahahahahha
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:34   #10
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BE LK
Cfar don me thene murgeshe me kete...!? Nje neri qe ka kthyer shtepine e tij si vend strehim dhe rekrutm per UCK po na u ironizoka a?

Partite ju paskan lene mbrapa me duket, ju paskan tradhetuar se une thaqin e sejdiun bashke po i shoh...!

hajt me te mira BE LK "Tirane"
BE Lk mi trego dokumentat tė shof ēfarė personaliteti je ti qė me tė dhėnė unė ty llogari?
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:36   #11
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Mirė ja u bėri Sala.

Sali Berisha, e quajti dje Dr. Rugoven jo vetem President i Kosoves, por i te gjithe shqiptarise.


Salih Berisha dhe i ndjeri Azem Hajdari me dej dhe fryme Kosove.

I lumte.
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:36   #12
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

SHQIPERIA e njofti pamvarsin e kosoves
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:38   #13
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei
Pėrveq lidhjeve shpirtėrore, Shqipėria dhe Kosova prej vitit 1991 kanė zhvilluar edhe marrėdhėnie institucionale ndėrshtetėrore.

Shteti Shqiptar nė vitin 1991 e ka shfrytėzuar tė drejtėn e vet ndėrkombėtare pėr tė njohur shpalljen e Pavarsisė nga Shqiptarėt e Kosovės - pra Shtetin e Kosovės, dhe kjo pėrmes rezolutės sė miratuar nga Kuvedi i atėhershėm i Shqipėrise (pra zyrtarisht), tė njėjtėn gjė sot po e bėjnė edhe SHBA, Franca, Britania, Gjermania etj.

Mė 1991 Shteti i Kosovės ėshtė shpallur pėrmes Referendumit gjithėpopullor (institucionet e atėhershme tė Kosovės publikisht patėn kėrkuar protektorat ndėrkombėtar mbi Kosovėn, si fazė kalimtare pėr arritjen e paqes, protektorat qė edhe erdhi pėrmes natos dhe unmikut - pse duhet tė mendojmė se sakrificat e Kosovės pėr njohjen e shtetėsisė kanė pasur kėputje dhe ndėrprerje, kur dihet se ato nuk kanė rreshtur deri nė kėtė ditė)... prej atėherė Kosova ka sakrifikuar gjithēka dhe ėshtė munduar tė na njihet ky shtet... po i gėzohemi njohjes nga Afganistani pas 17 vjetėsh, e po ia mohojmė tė mirėn Shtetit Shqiptarė qė na e ka bėrė menjėherė, qysh nė vitin 1991... (Edhe ashtu njohja formale nga shtetet sot po na vie "veq e veq" e jo nga OKB).
Edhe mua asgjė nuk do tė mė vinte mė mirė se po tė ishte ashtu, fundja kjo edhe nuk ėshtė pa njė domethėnie, Pėrkundrazi ka njė domethėnje me tonelata peshė!
Por!
Ti lėm qejfet partiake tashė, s'paku pėr nji moment.
E si bėnė qė dy herė tė shpallėt PAVARSIA ?

Unė e kam parasysh Dekleraten e Kaēanikut, edhe zoti mos thasht se unė i mohoj punėn e parlamentit tė atėhershėm(e n'qrrethana bile)!
Dhe se Pavarsia nuk ėshtė merit e 10 vjeqarshit tė fundit, pėr tė shkuar edhe pakėz mė larg, neve do tė ishim mosmirėnjohės tė rrevulucionit tė 1981!
E gjitha shkon bile bile edhe mė larg!
Citoj Dilaverin:
Patėn fatin ca njerzė tė vegjėl, e u gjetėn nė poste tė larta, rastėsisht!
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:40   #14
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BE LK
papapa........sa i mxehte ky...........hahahahhahhaahhaahahahhahahahahahha
Momentalisht nuk jam i interesuar tė bėj "rrotullime" i nderuar BE LK... qėndroju ti postimeve tua, e unė u qėndroj tė mijave...
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-02-08, 19:41   #15
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Shqiperia nuk e njohu pavaresine e Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BE LK
Cfar don me thene murgeshe me kete...!? Nje neri qe ka kthyer shtepine e tij si vend strehim dhe rekrutm per UCK po na u ironizoka a?

Partite ju paskan lene mbrapa me duket, ju paskan tradhetuar se une thaqin e sejdiun bashke po i shoh...!

hajt me te mira BE LK "Tirane"

O Tironc,KOSOVA e ka shpall PAVARSIN njeher ne vitin 1991,dhe ateher SHQIPERIA e ka njoft PAVARSIN e KOSOVES,qka dmth se SHTETET tjera jon vonu paksa!

SHQIPERIA do te jet vendi i cili KOSOVES iu gjet ne koherat me te veshtira,por kjo ka ndodh ne disa periudha kohore,sepse ndrrimet e Qeverive ne Shqiperi nga njeher kan ndiku per te keq ne KOSOVE,sepse disa QEVERITAR,ngrehnin me shum kah Rusia e Greqia besa edhe kah serbia e disa tjera kah AMERIKA!


__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.