Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 21-02-08, 18:47   #1
Xhino
Director of NSA
 
Avatari i Xhino
 
Anėtarėsuar: 24-08-04
Vendndodhja: NSA
Postime: 149
Xhino e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Xhino
Gabim Wallpapers: FLAMURI I RI !!

Shkarko tė gjitha duke klikuar kėtu

Pamja:


Shkarko tė gjitha duke klikuar kėtuHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Xhino : 09-09-08 nė 14:20
Xhino Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-03-08, 16:33   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

O UĒK paraqite flamurin me ngjyrėn reale
Mos ja jep atė ngjyrė se po mė ngjan nė ngjyrė shum pa lidhje ose ngjyrė m***
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Murgesha : 13-03-08 nė 16:33
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 16:38   #3
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
O UĒK paraqite flamurin me ngjyrėn reale

Mos ja jep atė ngjyrė se po mė ngjan nė ngjyrė shum pa lidhje ose ngjyrė m***
s'ka faj UCK-eja, aj Marigonsi tha qe eshte me ngjyr "Ari", e jo me ngjyrė tė Verdhė.

Tash hapet edhe polemika e re se, "Cilėt jan ngjyrat e flamurit ???"
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 16:46   #4
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

qeto jan ngjyrat origjinale
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 17:02   #5
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
qeto jan ngjyrat origjinale

UQK -AKSH aftarin qe e kie tani aspak nuk tregon me realitetin ADEMI nuk ka luftue per ket stem edhe per ket flamur ,bile as anderr kurr nuk e ka pae

qka ti bajsh tash edhe luftart po i perdorin per perfitime politike fjalen e kam per hashen e sami lushtakun

po tash po e perdorin edhe per perfitime fetare sekte siq ėsht rasti i fresket ne naten e zjarreve kur e pash krye vehabistin e kosoves ferki shalen i cili deri ne vitin 1992 ka fol dhe ka kendue vetem SERRBQE
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 17:17   #6
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh

po tash po e perdorin edhe per perfitime fetare sekte siq ėsht rasti i fresket ne naten e zjarreve kur e pash krye vehabistin e kosoves ferki shalen i cili deri ne vitin 1992 ka fol dhe ka kendue vetem SERRBQE
S'ka perfitime fetare o Guralec, ata deshmor kan qen musliman, e muslimanet i kenduan. Keshtu eshte edhe per terezen e kaluktes qe i kendon Nikoll Nikprelaj e Dava Gjergji,...

Ti n'daq beso, n'daq jo ! ZEMRA MAL MU BO, Kur e ndegjova at keng per "Nėnėn Zaide"... isha nė familje dhe me mysafir kur kaloj ne RTK, a beson qe ishte hera e par qe kem pas "Qetėsin absolute" ???.... veq vaji mungonte !

Na ka ber teper te emocionuar,... Qofshin nen mbrojtjen e Allahut familja Jasharajt ! Dhe banues te xhenetit firdeus inshAllah ! (AMINĖ)
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 17:27   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
S'ka perfitime fetare o Guralec, ata deshmor kan qen musliman, e muslimanet i kenduan. Keshtu eshte edhe per terezen e kaluktes qe i kendon Nikoll Nikprelaj e Dava Gjergji,...

Ti n'daq beso, n'daq jo ! ZEMRA MAL MU BO, Kur e ndegjova at keng per "Nėnėn Zaide"... isha nė familje dhe me mysafir kur kaloj ne RTK, a beson qe ishte hera e par qe kem pas "Qetėsin absolute" ???.... veq vaji mungonte !

Na ka ber teper te emocionuar,... Qofshin nen mbrojtjen e Allahut familja Jasharajt ! Dhe banues te xhenetit firdeus inshAllah ! (AMINĖ)

plotsisht tė besoj edhe kurr nuk jam hamend nė vlersimet e mia
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 17:43   #8
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
UQK -AKSH aftarin qe e kie tani aspak nuk tregon me realitetin ADEMI nuk ka luftue per ket stem edhe per ket flamur ,bile as anderr kurr nuk e ka pae

qka ti bajsh tash edhe luftart po i perdorin per perfitime politike fjalen e kam per hashen e sami lushtakun

po tash po e perdorin edhe per perfitime fetare sekte siq ėsht rasti i fresket ne naten e zjarreve kur e pash krye vehabistin e kosoves ferki shalen i cili deri ne vitin 1992 ka fol dhe ka kendue vetem SERRBQE
Guri sa per sekte fetare iq mos me fol se nuk besoj ne asnjeren nuk besoj qe zoti ekziston
un vetem e paraqita flamurin dhe stemen
qe jan origjinalet kto jan ngjyra origjinale qe jan pranu nga BE dhe vendet tjera
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 17:58   #9
Adina-R.Ks
 
Avatari i Adina-R.Ks
 
Anėtarėsuar: 12-03-08
Postime: 2,670
Adina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithėAdina-R.Ks i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Uck_Aksh te theme te drejten flamuri nuk me ka pelqy dhe ende nuk me jane mesuar syt me nje gje te till e aq me pak eshte e pranushme per zemren time, gjeneratat te te jemi lind e rrin ne shqipen dy krenare e te kuqen simbol i gjakut...po keshtu na eshte serveruar dhe nese do ha mire dhe nese nuk do vdis urie, kjo eshte pijata e bashksis nderkomtare. Te theme te drejten nuk desha te hy ne kete tem se keto tema jane te gjera po pa jap pak nga mendimet e mija te shumtaaaa...


a keni degjuar se do ndrrohet flamuri?!, se kishin harruar te vene edhe nje yll per kinezet hahaha.
Adina-R.Ks Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-08, 18:07   #10
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
Guri sa per sekte fetare iq mos me fol se nuk besoj ne asnjeren nuk besoj qe zoti ekziston
un vetem e paraqita flamurin dhe stemen
qe jan origjinalet kto jan ngjyra origjinale qe jan pranu nga BE dhe vendet tjera

o miku i nderuar te njoh je i paster si pika e lotit si thojn nji fjal popullore kjo ishte ma shum si kshill apo sqarim ADEMI nuk ka luftue per ket stem per ket flamur po as per ket himnin me ushtim te traktorit te slavishes


i nderuar edhe ti nuk ke luftue per kto ngjyra tė magjupve as anderr nuk i ke pae kso leckash ktyne here i bajshin magjupet neper strajca
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-08, 22:36   #11
FeratPolaci
Ferat Shqiperia
 
Anėtarėsuar: 29-10-08
Vendndodhja: Mitrovicė / Shqiperi
Postime: 18
FeratPolaci i vlerėsuar jo keq
Post Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uck_aksh
qeto jan ngjyrat origjinale


vallahi per mendimin tim personal marre eshte me pranu kete flamur e kete hymn nese ti ke qene pjestar i UCK-se kur dihet se ne qka jan betu ushtaret e UCK-se dhe komandanti legjendar Adem Jashari .
Ky flamur me yje eshte si fustani i shkinave bre marre duhet me ju ardh atyre qe kontribuan ne luftene e shente te UCK-se me e pranu kete flamur multietnik, flamurin e Ahtisarit ,kur dihet se sa eshte vlera e tij pra veq 10000 euro eshte vlera e tij , ndersa flamuri yne me shqiponjen dy krenare ishte po ai flamur kuq e zi, flamur i luftrave heroike , i vuajtjeve dhe gjakut tė derdhur, i shumė viktimave tė rinisė deri nė mosha tė ndryshme, tė rėnė dėshmor pėr ideale, kombėtare, pėr njė tė ardhme mė tė mirė tė shqiptarėve qė nga koha e heroit tonė kombetarė Skenderbeut e gjėrė mė sot.
FeratPolaci Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-08, 01:48   #12
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Enver Gjergjeku u varros me Flamur Kombetar,gje qe me erdhe shum mir!!!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-11-08, 21:52   #13
Wolf
GjaKoViLLe
 
Avatari i Wolf
 
Anėtarėsuar: 30-08-05
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 339
Wolf e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Wolf
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Paj t`mira Sbon mi Shajt masi po Eshte en Flamur en Stema Harta e Kosoves


Veq kur e ka qit Dr.Ibrahim Rugova Stemen Flamurin Keshin kta Budallt thojshin kqyre ky Budalla e ju erdh Koha se Ja gjoni vet naj flamur ja jav gjojm na Kta t`shteteve t`perendimit Po Shqiptari Shqiptar kan pas Modele edhe ma t`mira po qe t`njejt sit Bosnjes edhe Na Flamurin pO mIR QE po eshte Harta e Kosoves se tybe i mir hiq so
Wolf Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-09, 04:21   #14
Marco
Banned
 
Avatari i Marco
 
Anėtarėsuar: 26-06-06
Postime: 995
Marco i dashurMarco i dashurMarco i dashurMarco i dashur
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
O UĒK paraqite flamurin me ngjyrėn reale

Mos ja jep atė ngjyrė se po mė ngjan nė ngjyrė shum pa lidhje ose ngjyrė m***
Murgesh qysh ke mujt me qit ket flamur edhe J. K qe sdike as me fol,

Adina-R.Ks ty stu kan msu syt mas 1 muji, une i bona 1 vjet edhe hale po thom jo more edhe najdt edhe e kthejm tonin apet hhehe
Marco Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-09, 15:43   #15
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,645
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Flamuri dhe Stema e Republikes se Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
O UĒK paraqite flamurin me ngjyrėn reale
Mos ja jep atė ngjyrė se po mė ngjan nė ngjyrė shum pa lidhje ose ngjyrė m***
Pse a ka ktu UĒK ... jo bre kta jane UDB-a !


__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.