Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-07-08, 06:52   #1
PRADA_
Proxy
 
Avatari i PRADA_
 
Anėtarėsuar: 26-04-08
Postime: 31
PRADA_ i vlerėsuar jo keq
Cool Si mund ta bejem follderin te padukshem

Nese doni ta bani folderine padukshem veproni kshtu
Me tastin e djathte te mausit klikojm edhe hyjm te
Properties, Customize pastaj
Change Icon
na dalin disa ikona edhe na e zgjedhim nja veq bardhe qe eshte
pastaj klikojm ok


__________________
You Need People Like Me!
PRADA_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-07-08, 14:19   #2
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
Avatari i uck_aksh
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: Vevey-Suisse
Postime: 5,194
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si mund ta bejem follderin te padukshem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PRADA_
Nese doni ta bani folderine padukshem veproni kshtu
Me tastin e djathte te mausit klikojm edhe hyjm te
Properties, Customize pastaj
Change Icon
na dalin disa ikona edhe na e zgjedhim nja veq bardhe qe eshte
pastaj klikojm ok

ne versionin videoooooooo
KLIKOO
__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-08, 17:17   #3
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si mund ta bejem follderin te padukshem

E pse bre po shkoni n'ksi procedura me ja bo change icon e anej knej tu kon qaty te properties, general, qatje n'fund me ja bo hidden, masanej n'atė shiritin nalt ku shkrun tools, folder options, view, tani te hidden files and folders, me ja qit ni pik qaty pėrpara ku shkrun do not show hidden files and folders . Edhe e kundėrda kur t'don me pa folderin ose fajllin e msheft ja prap shkon tools, folder options, view, hidden files and folders edheee show hidden files and folders edhe OK edhe u kry.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-08, 17:31   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si mund ta bejem follderin te padukshem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
E pse bre po shkoni n'ksi procedura me ja bo change icon e anej knej tu kon qaty te properties, general, qatje n'fund me ja bo hidden, masanej n'atė shiritin nalt ku shkrun tools, folder options, view, tani te hidden files and folders, me ja qit ni pik qaty pėrpara ku shkrun do not show hidden files and folders . Edhe e kundėrda kur t'don me pa folderin ose fajllin e msheft ja prap shkon tools, folder options, view, hidden files and folders edheee show hidden files and folders edhe OK edhe u kry.
ahahahahahhahahahaha :P:P:P:P
sepse kete si po thojn kta djemt smundesh me pa as me show hidden files as me do not show hidden files :P:P:P:P
Osht aq i smheft sa qe as vet smundesh me gjet ma ahahahahahahahaha
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-07-08, 18:01   #5
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si mund ta bejem follderin te padukshem

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool
ahahahahahhahahahaha :P:P:P:P
sepse kete si po thojn kta djemt smundesh me pa as me show hidden files as me do not show hidden files :P:P:P:P
Osht aq i smheft sa qe as vet smundesh me gjet ma ahahahahahahahaha
Ēfarė hakerice jom une... iden se keni


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.