Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-11-08, 12:51   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Artnesa triumfon nė Ford Super Model of Kosova 2008 ...Pesėmbėdhjetėvjeēarja Artnesa Krasniqi nga Gjakova ėshtė kurorėzuar me ēmimin "Ford Super Model of Kosova 2008" tė dielėn mbrėma, njofton e pėrditshmja "Lajm".


Ky triumf ia ka dhėnė mundėsinė Artnesės qė ta pėrfaqėsojė Kosovėn nė “Ford Super Model of the World”, spektakėl i cili vitin e ardhshėm do tė mbahet nė Mal tė Zi.

Nė spektaklin i cili u mbajt nė Gjakovė, garuan tetėmbėdhjetė vajza, prej tė cilave tetė ishin nga qyteti i Gjakovės dhe gjashtė nga Ferizaji.

“Nuk kam pritur se do ta marr ēmimin e parė sepse ka pasur shumė konkurrencė. Mes shumė shoqeve tė mira pjesėmarrėse, nuk mund ta imagjinoja veten fituese, sepse vetėm nga Gjakova ishim tetė vajza”, ka thėnė fituesja, Artnesa Krasniqi.


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.