Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-05-09, 20:42   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!

Do Deshiroja te jet Kjo tem vetem per Moderatoret ,Te Informoj (Jap Arsye)Userat e Forumit Dardani per shlyerjen apo Bartjen e ndonje Teme Apo Postimi !!!


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-05-09, 09:15   #2
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!

Shume ide e mire Peja-Boy.
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-09, 01:49   #3
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!

Te nderuar antar te forumit,

Shkurtimish deshta t'ju rikujtoj lidhje me peytjen e shtruar nga Peja Boy.
Them rikujtoj nga arsyeja qe staffi i keti forumi cdo here ka apelue, bile nepermes apelit ne te gjitha temat e forumit.
Kemi vazhdue me apele dhe lajmerime neper rubrika te "nxehta" ku eskalonte gjendja mes antarve, (thua ti se nuk po flet shqiptari me shqiptar, por armiqt e perbetuar po bejn replike).
Poashtu ne kete rubrike( rreth projektit....) disa here kemi dal me deklarata te ndryshme, ju kemi njoftuar se nuk bene me fillue tema te reja nese ajo teme vec eksiston. Por te kontrollohet a eshte ajo teme ne at rubrike apo jo. Ju kemi dergue edhe mesazhe private ne te shumten e rasteve qe mos te bejn copy-paste, se eshte e kot.Krejt mund te shkojm dhe te lexojm atje ku gjindet tema, (pra me vler ka nje fjali origjinale ashtu si e ndien ne shpirt se 100 copy).
Askush nga moderatoret nuk e mbyll temen pa arsye, arsyet jane te shumta. Ne disa raste ishte ne pyetje, njollosja e figurave tona kombetare dhe fetare. Ndersa ne raste tjera fyerje, nencmime si dhe at'mosfere e pa durueshme ne forum. Duhet pas parasysh se keto mund t'i bejn ne privat, keshtu qe mos t'ju prishet qetsia dhe harmonia krejt forumit.

Une nuk dua te arsyetoj vetin e as koleget e mi, pa tjeter edhe na bejm gabime. Mund te ndodh qe te behen leshime dhe harresa. Moderatoret poashtu sikur ju te gjithe:punojn, kane familje, obligime, probleme, munges kohe e shume e shume halle tjera qe cdokush po ballafaqohet cdo dite.
Por duhet ta keni parasysh se edhe na jemi antar sikur ju. Nuk punojm ketu per kurrfar interesi, pervec asaj qe na shqiptaret te afrohemi sa me afer njeri tjetrit si dhe kauza jone kombetare te avancohet dhe te debatohet, kuptohet per te miren e kombit.
Jo vec moderatoret, por te gjithe se bashku e kemi obilgim moral dhe njerzor te evitojm te keqen, sidomos kur shte ne pyetje ceshtja kombetare.
Ketu mund te regjistrohet cdo kush, ta keqperdori kete forum me qellime te caktuara. Shume e nevojshme eshte toleranca dhe respekti i mendimit te njani tjetrit, pavarsisht dallimet tona te cfardo lloji qofshin.

Si dhe per fund do ta perseris se Dardania dhe staffi i keti forumi nuk mban pergjegjsi per shkrime te antarve,as nuk jemi institucion edukativo-arsimor.
Pra te gjihe na jemi ata qe i jepim pasqyre, forumit dhe kombit.
Ka shume antar qe prej se jame ketu askurr nuk ka pas nevoj as ti mbyllet tema e as ti fshihet shkrimi.

Me respekt Uliksi

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga uliksi31 : 18-05-09 nė 02:27
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-09, 15:07   #4
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!

Kapetan, tu n'g'jate jeta...!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-09, 15:13   #5
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Talking Titulli: Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!

sha zoten hiq tungjatjeta po ja nxaft frymen se dje qitu o kanen ni laknur edhe qata e paskan marren prej qitushit.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-09, 15:17   #6
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Informim(Arsye) Per shlyerjen dhe Bartjen e Temave..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga >>{SpOnGeBoB}<<
sha zoten hiq tungjatjeta po ja nxaft frymen se dje qitu o kanen ni laknur edhe qata e paskan marren prej qitushit.

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!


__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.