Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-05-09, 19:14   #1
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Berlusconi, “tė japė dorėheqje”

Berlusconi, “tė japė dorėheqje”

Nga Express mė 28.05.2009 nė ora 18:54
Kryeministri i Italisė, Silvio Berlusconi, duke u pėrballur me kėrkesa qė tė shpjegojė marrėdhėnien e tij me njė vajzė adoleshente, mohoi tė enjten se kishte njė “aferė tė nxehtė” dhe tha se do tė jepte dorėheqje nėse del se ka rrejtur pėr kėtė gjė.

Marrėdhėnia e udhėheqėsit konservativ 72-vjeēar me njė 18-vjeēare, ėshtė bėrė njė ēėshtje eksplozive politike nė Itali, pasi qė gruaja e tij, Veronica kėrkoi divorc pėr shkak tė qepjes sė tij pas femrave dhe tha se ai “nuk ishte mirė.”

Berlusconi ka mohuar tė ketė bėrė keq apo tė ketė thonė gjėra tė pavėrteta gjatė shpjegimeve tė tij kundėrshtuese, kur arsyetohej pse ka shkuar nė ditėlindjen e Noemi Letizias, 18-vjeēare, dhe i kishte dhėnė njė qafore tė shtrenjtė. Ai ka premtuar se tė gjitha kėto do t’i shpjegonte nė Parlament, por nuk e ka caktuar ndonjė datė.

Ai u tha reporterėve nė Romė se nėse dikush pyeste nėse ka pasur “njė marrėdhėnie, tė themi tė nxehtė apo mė shumė se tė nxehtė, me njė vajzė tė mitur,” pėrgjigja e tij do tė ishte: “Absolutisht, jo.”


__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-05-09, 19:16   #2
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Berlusconi, “tė japė dorėheqje”

More po cuditem qysh po mundet hala ...... ani me nje 18 vjeqare . Ka me i dal shpirti mbi 18 vjeaqre
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-09, 20:37   #3
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Berlusconi, “tė japė dorėheqje”

Luja Pirro burri luja, a edhe me Berlusconin done me i shtie a ?

M'duket nuk e ke iden qe Berlusconi e ka bler edhe dardania.de-n, pranaj rri raht po t'tham....hahahahahahahahahahaaaa.............
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-09, 15:47   #4
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Berlusconi, “tė japė dorėheqje”

qe 25 vite berluskoni me afera e me gjygje ky pa kto afera e pa kto gjygje nuk mundet me jetue ,kur kto ndalen ndalet edhe frymarrja e berluskonit


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.