Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-07-09, 23:42   #1
Afrimi_17
Riodacs.10
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 321
Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Cila Eshte Fjala Me E Mire Per Femijun E Cila E Inkurajon , E Motivon ,i Jep Vullnet Qe Tpunoj Me Teper Qe Tjet Me I Kujdesshem Dhe I Perpikt
Ne Qdo Aspekt...?
Flm Per Mirekuptim


Afrimi_17 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-07-09, 11:06   #2
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Nejse une hala s'kam fmi...amo mu fjalet qe mi thot Babi em bajn mu ndi mir...edhe ma rritin edhe ma shum Besimin qe kam ne veten time...

p.s edhe kur gaboj diqka...em thot:Tash ka perfundu kjo pun,por kujdes herave tjera...ose...ose...
Qika jeme sot se ki perqaf Babin hiq...ahahaahahhahaha em pelqen shum qe Prindi sa do i madh te jesh,prap te konsideron si Fmi...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 00:44   #3
Afrimi_17
Riodacs.10
 
Anėtarėsuar: 06-09-07
Vendndodhja: vushtrri
Postime: 321
Afrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėmAfrimi_17 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

bash mire vollah jana garant e paske babin qytetar e te menqur
Afrimi_17 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 08:59   #4
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Fjala me e mire per femiun eshte

Meso si baba gomar mos u ban!!

P.S.
(Nje presje mungon por vejeni vet ku te doni!)
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 09:11   #5
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GURI SYLAJ
Fjala me e mire per femiun eshte

Meso si baba, gomar mos u ban!!

P.S.
(Nje presje mungon por vejeni vet ku te doni!)

Tė lumtė, shumė bukur, je trim...!
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 14:29   #6
Dani11
Banned
 
Avatari i Dani11
 
Anėtarėsuar: 21-12-05
Postime: 2,149
Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11 Dani11
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

....me i thane hajde shkoim ne Mcdonalds, hahha...
Dani11 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 15:20   #7
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

1.Te dua ,
2.Une kam kohe gjithmon per ty,
3.Te lumte,
4.Nese ndonjeher ndjehesh i pasigurt, eja tek une, une kam kohe per ty.
5. Jam e lumtur qe te kam
6. Ma keni pasuru jeten
7.edhe nese ndonjeher jam e ashper, arsyeja eshte qe te ju pergatis sa me mire per jeten qe ju pret.
8.Cdo gabim permisohet, cdo problem ka zgjidhje.
9. Mos u dorezo
10. Gjithmon do te te perkrah.
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 18:49   #8
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Fjala me e mir esht nese gabon dicka ne ate rast te mundohen ta humbin ate pun,,, psh babin e kam shum te uret,,, po dhe i dhimshem,,,,, E mamin e kam aaa ,, veq e lumja une per to,, qaq Shum rrall kjo me jep fjal te mira apo te em ban te ndihem mir kjo me shum me thot boshnjake,,, me demek kokfort qe jam,,, e tjetra qe e kam ma elteme me ma than pelushk aghaghaghagha Ndersa babi cdo her me theret pula jeme.... ket fjal e dua cdo her,,,,
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-07-09, 20:35   #9
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Mu me doket qe ma e mira eshte me ja desht nanen ahahahahahahahahah

kta ekom met nime ahahahhahah
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-07-09, 19:32   #10
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Ledhatimi i nenes (s`eshte fjale por s`ka fjale qe e zevendeson).
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-07-09, 14:25   #11
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
1.Te dua ,
2.Une kam kohe gjithmon per ty,
3.Te lumte,
4.Nese ndonjeher ndjehesh i pasigurt, eja tek une, une kam kohe per ty.
5. Jam e lumtur qe te kam
6. Ma keni pasuru jeten
7.edhe nese ndonjeher jam e ashper, arsyeja eshte qe te ju pergatis sa me mire per jeten qe ju pret.
8.Cdo gabim permisohet, cdo problem ka zgjidhje.
9. Mos u dorezo
10. Gjithmon do te te perkrah.
Te lumt ! Per mua gjithmone ke qene nje shembull i mire se si duhet qene nje nene dhe nje femer shqiptare !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 00:55   #12
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
1.Te dua ,
2.Une kam kohe gjithmon per ty,
3.Te lumte,
4.Nese ndonjeher ndjehesh i pasigurt, eja tek une, une kam kohe per ty.
5. Jam e lumtur qe te kam
6. Ma keni pasuru jeten
7.edhe nese ndonjeher jam e ashper, arsyeja eshte qe te ju pergatis sa me mire per jeten qe ju pret.
8.Cdo gabim permisohet, cdo problem ka zgjidhje.
9. Mos u dorezo
10. Gjithmon do te te perkrah.
Edhe une mendoj si ti DEA.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 14:28   #13
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Nese ndonjeher ndjehesh i pasigurt, ik gjeje naj femer, une skam qka me dba ty.
__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 14:58   #14
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

Un do i kem parasysh kėto kėshilla per femiun tim kur te behem prind (Dhasht Zoti) :


---"Biri im, bota ėshtė det i thellė, dhe shumė njerėz mbyten nė tė.
Anija jote le tė jetė: - Frika ndaj Allahut,
Timoni: - Besimi nė Allahun, kurse
Lopata: - Besimi i fortė nė Krijuesin e gjithėsisė, Allahun xh.sh.."


---"Biri im, prej botės merr vetėm aq sa ke nevojė tė domosdoshme pėr jetė. Mos i kushto rendėsi kėnaqėsisė jetėsore aq shumė, sa qė pėr shkak tė saj t'i dėmtosh tė tjerėt, dhe mos u bėn dembel e t'i rėndosh tė tjerėt!"


---Biri im, jepi pėrparėsi shoqėrisė mė tepėr se vetės dhe nėse i sheh njerėzit duke e pėrmendur Allahun shoqėrohu me ta, sepse nė qoftė se ti je i ditur, ata do tė kenė dobi prej diturisė sate, e nė qoftė se je i paditur, do tė mėsosh diēka prej tyre. Pėrveē asaj, shoqėrinė e tillė mund ta falė Allahu dhe ti me ta do tė jesh i shpėtuar (i falur)."


---"Biri im, rri me dijetarė dhe me njerėz tė menēur aq afėr sa qė tė pėrpiqen gjunjtė e tu me tė tyre, kurse me ta mos u grind se tė pėrjashtojnė nga mesi i tyre. Shfrytėzoje ēdo rast pėr tė mėsuar diēka prej tyre. Kur t'i pyetėsh, pyeti sjellshėm, e jo ashpėr e paedukueshėm, se mund tė tė urrejnė. Mos u bėn i mėrzitshėm se u gėrditėsh!"


---"Biri im, mos i kėshillo njerėzit tė jenė fetar derisa edhe vet tė jesh i tillė, sepse pėrndryshe do tė bėhesh sikur qiri qė vet digjet e iu bėn dritė tė tjerėve."


---"Biri im, ruaju prej rrenės, sepse rrena: ta prish moralin, i shtyn njerėzit tė presin tepėr, pėr shkak tė mendjemadhėsisė tėnde, dhe nė atė mėnyrė zhduket dhe humb nderi dhe autoriteti yt, nuk do tė tė besojė askush kur tė flasėsh, e as nuk do tė tė zėjnė besė kur thua diēka, e ku njeriu bie nė kėtė shkallė, atėherė jeta e tij bėhet e pavlefshme."


---"Biri im, mos u dėshpėro dhe mos e hudh shpirtin tėnd nė gajle pėr shkak tė lakmisė, por falėndero pėr fatin tėnd dhe kėnaqu me atė qė ta ka dhėnė Allahu. Nėse bėhesh i tillė: sjellja jote do tė jetė e pastėr, jeta jote do tė jetė e lumtur, kurse shpirti i gėzueshėm. Nėse dėshiron tė jeshė i pavarur, mos lakmo nė atė qė kanė tė tjerėt!"


Kėtu Llukmani e edukon tė birin e tij qė tė jetė i shpėtuar, tė gjejė lumturinė nė kėtė botė dhe tė jetė i merituar pėr xhenet nė botėn e ardhme. E mė pastaj, e kėshillon se si tė sillet me njerėzit nė pėrgjithėsi, si tė gjindet nė rastet e ndryshme, si dhe e kėshillon se si tė ruhet nga njerėzit hipokritė, e mėson se si t'i dallojė njerėzit qėllimmirė dhe qėllimkėqinj.


---Biri im, bėru mirė atyre qė e meritojnė, e jo atyre qė nuk e meritojnė, se pėrndryshe do tė humbasėsh bėmirėsinė nė kėtė botė dhe nė botėn tjetėr, pėr atė nuk do tė marrėsh kurrfarė shpėrblimi."


---"Biri im, mendo kur punon diēka. Mos u bėn dorėshtrėngues, por edhe mos shpenzo pa nevojė pasurinė tėnde, se edhe njėren edhe tjetrėn nuk i do Allahu."


---"Biri im, respektoje menēurinė, edhe ti do tė respektohesh, ēmoje fort, edhe ti do tė ēmohesh fort!"


---"Biri im, ziliqari dallohet nė tre mėnyra:
- atė qė nuk ėshtė prezent e nėnēmon dhe e merr pėrgojė,
- tė pranishmin e lajkaton dhe
- pėr tė keqen e ēdokujt gėzohet.
E ti kur tė dėgjosh diēka tė keqe, fshihe nė zemrėn tėnde dhe askujt mos i trego, se pėrndryshe ajo mund tė bėhet gacė qė e djeg gjuhėn."


---"Biri im, bėhu gjithmonė i gatshėm pėr tė dėgjuar e jo pėr tė treguar, mos rri shumė aty ku llomotitet (flitet shumė pa nevojė), se llomotitja shkakton urrejtje dhe armiqėsi."


---"Biri im, sikur qė lulet janė zbukurim i pemės sė vet, ashtu edhe fėmijėt e edukuar mirė janė zbukurim i prindėrve tė vet."


---"Biri im, filloja punės vetėm me njeriun qė ėshtė mė i vjetėr ose mė i dijshėm. Ruaju mos ta merr vesh "miku" gjendjen materiale, sepse nė qoftė se je i pasur do tė ketė zili, e nė qoftė se je i varfėr do tė tė lėshojė."


---"Biri im, ēdo punė filloje me emėr tė Allahut (me Bismilah), e kryeje duke e falėnderuar Zotin (me Elhamdulilah)."


---"Biri im, kur tė ndodhesh nė namaz, ruaje zemrėn tėnde (mos tė mendosh pėr kurrgjė tjetėr pėrveē Allahut), kur tė gjendesh nė shtėpi tė huaj, ruaji sytė, kur tė ndodhesh ndėr njerėz, mendo ēka flet!"


---"Biri im, dy gjėra gjithmonė t'i kesh ndėrmendė (nė kujtesė): Allahun dhe Vdekjen.
Dy gjėra harroji dhe kurrė mos i pėrmend: Tė mirėn qė ia ke bėrė dikujt dhe tė keqen qė ta ka bėrė dikush.
Ke kujdes: Ai qė shoqėrohet me mėkatarin, as ai nuk do tė shpėtojė nga mėkati, dhe kurrė nuk do tė jetė i qetė.
Ai qė i viziton vendet ku gabohet (dhe ku punohen punė tė kėqia), edhe ai do tė vėhet nė dyshim."


---"Biri im, kush nuk mund tė bėhet zot i gjuhės sė vet, ai padyshim do tė pendohet."
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-07-09, 15:07   #15
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Fjala Me E Mire Per Femijun...?

I nderuari Makresh po shum e gjate kjo keshilla ma spaku te nevojiten tre ore me keshillu keshtu e ma ne fund prap po hallakat ket fmi te vogel....
Markash ma mire me i ra ma shkurte me keshilla fmise....shnet i nderuari Makresh


__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.