Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-09-09, 17:16   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Fakte Interesante Per Chuck Norris

Njeher, ni kober e kafshoi ne kembe Chuck Norrisin. Pas 5 dite torturimi, kobra vdiq...

1. Shum njerz i kan pizhamat me Supermenin. Supermeni i man pizhamat me Chuck Norrisin.
2. Njeher Chuck Norris i kishte vizituar Ishujt e Virgjer (Virgin Islands). Tash ky ven njihet vetem si Islandė.
3. Lotet e Chuck Norrisit sherojn kancerin. Shum keq qe ska kajt kurre.
4. Chuck Norris nuk flen, ai pret.
5. Chuck Norris nuk e mashtron vdekjen, ai fiton fer dhe pa hile kunder saj.
6. Chuck Norris mund ta fshij SHPORTEN (Recycle Bin).
7. Nese e shkrun Chuck Norris ne Google, nuk ta qet tani: "Did you mean Chuck Norris?", por shkrun: "Ngaj ma shpejt sa ki shans me ike"!
8. Njeher, ni kober e kafshoi ne kembe Chuck Norrisin. Pas 5 dite torturimi, kobra vdiq.
9. Chuck Norris nuk shkon ne gjueti, sepse fjala gjueti implikon edhe mundesine e deshtimit. Chuck Norris del me vra.
10. Chuck Norris ka numru deri ne infinit, 2 her.
11. Chuck Norris flene nen driten e henes. Jo pse Chuck Norris tutet naten, po nata tutet prej Chuck Norrisit.
12. Chuck Norris mun mi myt 2 gur me 1 zog.
13. Chuck Norris nuk ka lesh ne bole, sepse leshi nuk rritet ne ēelik.
14. Chuck Norris osht njeriu i vetem ne bote qe mund t'ju shkelmoje prapa ftyres.
15. Bill Gates jeton gjiithmone tuj u tut mos po ju prishet Chuck Norrisit PC-ja.
16. Chuck Norris eshe paditur njeher per 3-tentim vrasje, por akuzat me vone u terheqen ngase gjykatesi e kutpoi qe Chuck Norris nuk "tenton" per vrasje, ai vret.
17. Arsyeja pse foshnjet kajn kur te lindin, osht se ato sapo e marrin vesh sa ken hy ne boten ku jeton Chuck Norrisi.
18. Kur Chuck Norrisi hyn ne dhome, ai nuk i dhez dritat. Ai e shym terrin.
18. Hera e vetme kur Chuck Norrisi e kishte keq, ishe kur ai mendoi se kishte gabuar!
19. Exporti ma i madh i Chuck Norrisit osht DHIMBJA.
20. Chuck Norris mund ta krijoj nje guri aq te rand, saqe as vet nuk mund ta qoj. Tani apet ai e qon at guri, veq mme ju kallzu se kush osht Chuck Norrisi.
21. Chuck Norris mun mi lidh lidhsat me kembe.
22. Chuck Norris osht njeri i vetem ne bote qe mun me ja mshu boks midis syve Ciklopsit.
23. Chuck Norris nuk lun "Msheftas". Ai e lun lojen "Mshefu edhe lutu ishalla nuk te gjej".
24. Chuck Norris nuk e din ku jetoni, por ai e din se ku keni me vdek.
25. Nese ju mund ta shihni Chuck Norrisin, edhe ai mund tju sheh juve. Nese nuk e shihni Chuck Norrisin, mund te jeni vetem disa sekonda larg vdekjes.
26. Chuck Norris nuk mund ta parashikon te ardhmen. Te ardhmes i bjen ma mire me bo qa te thot Chuck Norrisi.
27. Momenti ma i veshtir per nji fmi nuk osht kur ta merr vesh qe Babadimri nuk ekziston. Momenti ma i veshtir osht kur ta merr vesh qe Chuck Norris ekziston.
28. Chuck Norrisit ju ka ofu roli i Frodos ne Lord Of The Rings. Ai e ka refuzu sepse "veq dh..av ju kishin dashte 3 vazhdime te filmit per me shkatrru ni cope stolije (unazen).
29. Rrajet e zemres se Chuck Norrisit maten me Shkalle te Riheterit.
30. Chuck Norrisi u kan ne Mars. Kjo osht arsyeja pse atje nuk ka shenja jete!

Pjesa II

1. Nėse ti i ke 5 euro dhe Chuck Norris i ka 5 euro, Chuck Norris ka mė shumė para se ti.
2. Nė kompjuterin e Chuck Norris-it nuk egziston tasti 'ctrl'. Chuck Norris ėshtė gjithnjė nė kontrollė.
3. Chuck Norris mund tė tėshtij me sy hapur.
4. Chuck Norris mund tė vras dy gurė me njė zog.
5. Kush qeshė i fundit qeshė mė me qejf. Kush qeshė me Chuck Norris ... Vdes!
6. Chuck Norris i ka grushtuar 10 euro dhe i ka thy nė 2.000 cent.
7. Pulsi i Chuck Norris-it matet me shkallė Rihterė.
8. Numėro prej 1 deri nė 10. Aq kohė i nevojitet Chuck Norris-it tė tė vras... Dyzet e shtatė herė!
9. Chuck Norris e din decimalen e fundit tė numrit 'pi'.
10. Chuck Norris e bėn qepėn tė qaj.
11. Chuck Norris mund ta shiqoj njė epizodė 60 minutėshe pėr 22 sekonda.
12. Chuck Norris nuk di asgjė pėr kėtė artikull. Po ta dinte, do ta shlynte internetin.
13. Kur ka lindur Chuck Norris, i vetmi person qė ka qarė ishte mjeku.
14. Chuck Norris nuk ka fituar kurr njė ēmim pėr aktrim. Ai kurr nuk aktron.
15. Jo tė gjithė personat nė tė cilėt Chuck Norris nervozohet vdesin. Disa prej tyre ikin nga ai. Kėta persona quhen astronautė.
16. Lezbejkat nuk egzistojnė. Egzistojnė vetėm femra tė cilat nuk e kanė takuar Chuck Norris-in.
17. Ligji i parė i termodinamikės thot se energjia nuk mund tė krijohet dhe as tė zhdukėt...Pėveē rastit kur e takon Chuck Norris-in.
18. Kur dikush thotė se "askush nuk ėshtė perfekt", Chuck Norris e merr si ofendim personal.
19. Chuck Norris nuk shkon kurr tek dentisti, pasi qė dhėmbėt e tij janė tė pathyeshėm. Armiqtė e tij gjithashtu nuk e vizitojnė dentistin, pasi qė nuk kanė dhėmbė.
20. Jashtėtokėsorėt egzistojnė nė tė vėrtet. Por janė tepėr inteligjent dhe e dijnė se nuk ėshtė sigurtė tė vizitohet planeti nė tė cilin jeton Chuck Norris.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Peja-Boy : 11-09-09 nė 17:19
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.