Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-09-09, 23:14   #1
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

ne kete teme ju ftoj te beni pyetje rreth politikes vendore dhe nderkombetare. nje pyetje per anetar ju lutem. do mundohem te jem sa me real dhe shkurt ne pergjigjet


__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-09-09, 23:15   #2
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,741
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Je i gatshem me ja djeg flamurin maqedonis n`mes te shkupit...
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:19   #3
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbaSoft
Je i gatshem me ja djeg flamurin maqedonis n`mes te shkupit...
po. mu ne zyre e presidentit qe duket si matuf. bashke me te dua ta djeg dhe ate matuf
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:22   #4
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bert
po. mu ne zyre e presidentit qe duket si matuf. bashke me te dua ta djeg dhe ate matuf
kur kismet ...!... daten dhe oren ..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:23   #5
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,741
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
kur kismet ...!... daten dhe oren ..
DO vish dhe ti un e kam shkrepzen..
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:25   #6
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
kur kismet ...!... daten dhe oren ..
qe sot po jam gati me ja vu flaken.duhet me zgjedh kohen kur matufi president te jete brenda. ti mbylled dera te lyhet me benzine dhe te digjet i gjalle me gjithe flamurin e piste te tije ne mes te shkupit. atehere merr vesht kjo rraze e piset
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:27   #7
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

A kish bileta dej maqedoni per mu nis tash edhe mos jan nis zojt ka maqedonia?


Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bert
qe sot po jam gati me ja vu flaken.duhet me zgjedh kohen kur matufi president te jete brenda. ti mbylled dera te lyhet me benzine dhe te digjet i gjalle me gjithe flamurin e piste te tije ne mes te shkupit. atehere merr vesht kjo rraze e piset
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:30   #8
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

bileta ka boll. shkoni pyteni ate presidentin maqedonas cfare i kane kurdisur shqiptaret ne new york. nese se terheqin at liber ai shtet do ndahet
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:32   #9
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bert
bileta ka boll. shkoni pyteni ate presidentin maqedonas cfare i kane kurdisur shqiptaret ne new york. nese se terheqin at liber ai shtet do ndahet
sa vjet i kie?
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:33   #10
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,741
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

bert ku po shkon maqedonia ku ja ka mesye ...
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:34   #11
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AlbaSoft
bert ku po shkon maqedonia ku ja ka mesye ...
tu pa enderra quet eshte
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:35   #12
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

une per vete besoj se me kete rruge qe po ndjk maqedonia ndarja asht e sigurte. na takon ne si shqiptare ta nxisim ne kete rruge. djegja e flamurit te tyre ishte spektakolare. tani ata do hutohen dhe do bajn veprime ma te nxituara. bota po i ndjek. kur shkruan kundra amerikes i ben varrin vetes. ata po i bajn varrin vetes
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:35   #13
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
sa vjet i kie?
29. thank you
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:36   #14
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bert
une per vete besoj se me kete rruge qe po ndjk maqedonia ndarja asht e sigurte. na takon ne si shqiptare ta nxisim ne kete rruge. djegja e flamurit te tyre ishte spektakolare. tani ata do hutohen dhe do bajn veprime ma te nxituara. bota po i ndjek. kur shkruan kundra amerikes i ben varrin vetes. ata po i bajn varrin vetes
bert tema eshte pyetje pergjigjeje dhe ty te ndalohet te shkruhash gjithqka qka nuk eshte pergjigjeje
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-09-09, 23:37   #15
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: pyetni patriotin dhe atdhetarin Bert-nje pyetje nje anetar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
bert tema eshte pyetje pergjigjeje dhe ty te ndalohet te shkruhash gjithqka qka nuk eshte pergjigjeje
eshte pergjigje. lexoje mire


__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.