Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-10-09, 13:37   #1
AlbanianPirat
Shqipria ime
 
Avatari i AlbanianPirat
 
Anėtarėsuar: 24-10-09
Vendndodhja: ATJE KU S`JETON ASKUSH
Postime: 46
AlbanianPirat i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek AlbanianPirat
Gabim Filma vizatimor per femij shqipFilm Vizatimor tarzani ne Gjuhen Shqipe

info
Video Size 640x512
Audio: 44100kbps 16bps 2ch
Lenght: 1:18:44
Bitrate: 1243kbps
Part: 8
Madhsija: 717306 Kb
Formati: AVI

http://rapidshare.com/files/68702285/Tarzani.part1.rar
http://rapidshare.com/files/68703111/Tarzani.part2.rar
http://rapidshare.com/files/68741238/Tarzani.part3.rar
http://rapidshare.com/files/68741370/Tarzani.part4.rar
http://rapidshare.com/files/68741244/Tarzani.part5.rar
http://rapidshare.com/files/68741349/Tarzani.part6.rar
http://rapidshare.com/files/68741376/Tarzani.part7.rar
http://rapidshare.com/files/68692418/Tarzani.part8.rarHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga AlbanianPirat : 30-10-09 nė 13:47
AlbanianPirat Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.