Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Arena Ndėrkombėtare
Emri
Fjalėkalimi
Arena Ndėrkombėtare Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-11-09, 13:44   #1
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,741
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim SHBA, tmerr perdhunimesh e abuzimesh ne familje

Horror ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Nje burre me kater djemte e tij jane akuzuar per perdhunim te gjashte niperve dhe femijeve te tyre.
Te akuzuarit jane Burrell Edward Mohler 77 vjec dhe djemte e tij David A. Mohler, 52 vjec, Burrell Edward Mohler jr, 51 vjec, Jared Leroy Mohler, 48 vjec dhe Roland Neil Mohler, 47 vjec.Policia po kerkon te gjithe zonen e fermes se tyre per te pare nese ka trupa te varrosur aty. Autoritetet po perpiqen te kuptojne nga shenimet e femijeve se c'lloj abuzimesh kane pesuar.

"Kur viktimat ishin ne moshe te vogel shkruanin cfare kishte ndodhur, duke i fshehur ne token e fermes, ne perpjekje per te harruar cfare kishin hequr", thone autoritetet.

E gjitha kjo histori u zbulua kur nje 26-vjecare shkoi ne polici per te treguar se ishte viktime e perdhunimit nga i ati, nga xhaxhallaret dhe nga gjyshi i saj.

Kater motrat dhe vellai i saj bashkepunojne me policine. Deshmitarja tregoi se per here te pare eshte perdhunuar ne moshen 5-vjecare, ndersa ne moshen 15-vjecare mbeti shtatzene duke e abortuar femijen.

Perdhunimet ishin te shoqeruara nga ceremoni 'martesash' ku vajzat duhet te mblidhnin lule dhe t'i vinin kurore ne koke, si dhe duhet te mbanin veshje speciale.

Vajza tha se ne nje nga keto raste gjyshi i saj mbulonte porten dhe dritaret dhe thoshte "argetohuni".

Ajo tregoi se ishte detyruar qe te kishte raporte seksuale me nje qen dhe te shihte te vellane, ndersa perdhunohej.


__________________
99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.