Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-12-09, 09:57   #1
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim "Fakte" per chuck norris

1. Nėse ti i ke 5 euro dhe Chuck Norris i ka 5 euro, Chuck Norris ka mė shumė para se ti.
2. Nė kompjuterin e Chuck Norris-it nuk egziston tasti 'ctrl'. Chuck Norris ėshtė gjithnjė nė kontrollė.
3. Chuck Norris mund tė tėshtij me sy hapur.
4. Chuck Norris mund tė vras dy gurė me njė zog.
5. Kush qeshė i fundit qeshė mė me qejf. Kush qeshė me Chuck Norris ... Vdes!
6. Chuck Norris i ka grushtuar 10 euro dhe i ka thy nė 2.000 cent.
7. Pulsi i Chuck Norris-it matet me shkallė Rihterė.
8. Numėro prej 1 deri nė 10. Aq kohė i nevojitet Chuck Norris-it tė tė vras... Dyzet e shtatė herė!
9. Chuck Norris e din decimalen e fundit tė numrit 'pi'.
10. Chuck Norris e bėn qepėn tė qaj.
11. Chuck Norris mund ta shiqoj njė epizodė 60 minutėshe pėr 22 sekonda.
12. Chuck Norris nuk di asgjė pėr kėtė artikull. Po ta dinte, do ta shlynte internetin.
13. Kur ka lindur Chuck Norris, i vetmi person qė ka qarė ishte mjeku.
14. Chuck Norris nuk ka fituar kurr njė ēmim pėr aktrim. Ai kurr nuk aktron.
15. Jo tė gjithė personat nė tė cilėt Chuck Norris nervozohet vdesin. Disa prej tyre ikin nga ai. Kėta persona quhen astronautė.
16. Lezbejkat nuk egzistojnė. Egzistojnė vetėm femra tė cilat nuk e kanė takuar Chuck Norris-in.
17. Ligji i parė i termodinamikės thot se energjia nuk mund tė krijohet dhe as tė zhdukėt...Pėveē rastit kur e takon Chuck Norris-in.
18. Kur dikush thotė se "askush nuk ėshtė perfekt", Chuck Norris e merr si ofendim personal.
19. Chuck Norris nuk shkon kurr tek dentisti, pasi qė dhėmbėt e tij janė tė pathyeshėm. Armiqtė e tij gjithashtu nuk e vizitojnė dentistin, pasi qė nuk kanė dhėmbė.
20. Jashtėtokėsorėt egzistojnė nė tė vėrtet. Por janė tepėr inteligjent dhe e dijnė se nuk ėshtė sigurtė tė vizitohet planeti nė tė cilin jeton Chuck Norris.


__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-12-09, 10:53   #2
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: "Fakte" per chuck norris

teper fore t'forta ! E di edhe njo : Chuck Norrisin se lag shiu, por Chuk norrisi e lag shiun ahahahaahaa
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-12-09, 18:55   #3
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: "Fakte" per chuck norris

Liria ime ndalon aty ku fillon ajo e Chuck Norris.

Chuck Norris peshon ekzakt 1 Chuck Norris.

Njerzit qe vujn prej sklerozes e majn mend Chuck Norrisin.

Zvicra nuk asht neutrale, ajo asht tu prit me kan po bahet Chuck Norrisi.

Kur Googla s'gjan sen, tani e pyt Chuck Norrisin.


Hhaahhhahaaaa edhe mu po me bojne me kesh valla qeto
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-12, 22:28   #4
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Fakte" per chuck norris

Pse Chuk Norrisi nuk ka babe? Se nuk ka guxu kerkush me ia asish nanen. Haaaaaaaaaaaaaaaaaa :P
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-09-12, 00:17   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: "Fakte" per chuck norris

__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-09-12, 20:42   #6
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Fakte" per chuck norris

Kur t'kalon Chuck Norris neper hekurudhe, trenit i leshohet/mbyllet bariera (Rampa)
__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-12, 10:03   #7
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Fakte" per chuck norris

Halili ia kish ndalu Kaltrines me knu ate kangen "Une gjithmon fitoj".
__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-12, 17:05   #8
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: "Fakte" per chuck norris__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 15-10-12 nė 17:06
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.