Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-02-10, 15:38   #1
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Emaill derguar gruas


Njė ēift vendos tė kalojė pushimet nė njė plazh nė Karaibe, nė tė njejtin hotel ku kishte kaluar 20 vjet mė par muajin e mjaltit. Pėr shkak tė punės , e shoqja nuk mundi tė udhėtonte me tė shoqin. E la qė tė vinte ca ditė mė pas. Kur burri arriti nė dhomėn e tij nė hotel, vuri re qė kishte njė kompjuter tė lidhur nė internet. Atėherė vendosi ti dėrgonte njė mesazh tė shoqes, por gabon njė germė nė adresė pa e vėnė re dhe ja dergon dikujt tjetėr. Mesazhin e mori njė grua e ve qė sapo kishte varrosur tė shoqin. Me tė marrė kėtė email asaj i bie tė fikėt nė ēast. Vjen i biri dhe e gjen tė ėmėn tė rėnė pranė kompjuterit. Nė ekran ishte shkruar:

E dashur grua... Arrita mirė! ndoshta do tė habitesh qė po merr njoftime me email. Por kėtu ka kompjuter e mund ti dėrgoj mesazhe njerzve tė dashur. Sapo arrita dhe po tė them se ėshtė pergatitur gjithshka qė ti tė vish tė premtėn e ardhshme . Kam shumė dėshirė tė tė shoh, dhe shpresoj qė udhėtimi yt do tė jetė po aq i qetė sa i imi.

P.S: Mos sill shumė rroba...kėtu bėn tė nxehtė si nė ferr.


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.