Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-12-10, 18:49   #1
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Vret gruan shtatzene 6 muaj

Skenderaj, 1 dhjetor - Njė femėr 24 vjeēare nga Buroja e Skenderajt, ka vdekur si pasojė e dhunės fizike tė ushtruar nga bashkėshorti i saj, ka njoftuar policia pėrmes njė komunikate, tė mėrkurėn.
“Rasti ėshtė regjistruar rreth 45 minuta pas mesnatės tė se mėrkurės, ndėrsa ekipi kujdestar nga QKMF nė Skenderaj, i cili ka dalė nė vend ngjarje, ka konfirmuar se viktima e kėtij rasti, S. Canaj (24), ishte pa shenja jete”, ka deklaruar toger Besim Hoti, zyrtar pėr informim publik i policisė rajonale nė Mitrovicė.
Nė bazė tė informatave preliminare tė policisė, besohet se i dyshuari 32 vjeēar, bashkėshorti i viktimės kishte pėrdorur forcėn fizike dhe njė mjet tė fortė, shufėr metalike, pėr tė goditur viktimėn nė pjesė tė ndryshme tė trupit, pėrfshirė kėtu edhe goditjet nė kokė, tė cilat dyshohet tė kenė qenė shkaktar pėr vdekjen e viktimės.
Toger Hoti mandej ka treguar se i dyshuari, F. H., 32 vjeē, ėshtė arrestuar dhe dėrguar nė stacionin policor pėr inicim tė procedurave tė parapara me ligj dhe sqarim tė rrethanave tė kėtij rasti tė rėndė. Ndėrkaq, prokurori publik i Prokurorisė sė Qarkut nė Mitrovicė, ka dalė nė vend tė ngjarjes dhe ka urdhėruar qė trupi i pajetė i viktimės tė dėrgohet nė Institutin e Mjekėsisė Ligjore nė Prishtinė, pėr autopsi.
“Viktima besohet tė ishte nė muajin e gjashtė tė shtatzėnisė ndėrsa hetuesit policor janė nė pritje tė raportit zyrtar tė ekspertėve mjekoligjor pėr sqarim tė shkaktarit tė vdekjes dhe rrethanave tjera tė dyshimta”, ka thėnė nė fund toger Besim Hoti.


__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-12-10, 19:05   #2
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Runnerka ,, sjellna ndonjė lajm tė mirė motėr ? si PS kush u martu , kush u feju, , kush u grabit etj .
boll na u zi zemra mo me kesi fare lajmesh tragjedie , e politike . :D
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 19:06   #3
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

o zot sa gjynah
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 19:07   #4
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,390
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Sa e veshtire eshte te dallosh kafshet e terbuara si rasti konkret qe i ka marr jeten te ndjeres.
S'ka fjale per te thene per ate,por mendoj c'fare ka ndiere ajo ne ato momente te atij xhesti makaber.
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 19:08   #5
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Nuk po me bje ne mend, pasi e lexova kete artikull :(

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
Runnerka ,, sjellna ndonjė lajm tė mirė motėr ? si PS kush u martu , kush u feju, , kush u grabit etj .
boll na u zi zemra mo me kesi fare lajmesh tragjedie , e politike . :D
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 19:50   #6
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Uffa..... cfar lexova... cncncncncncn sa gjynah.... si ka mar guximin bre me mbyt e femiun

Eh... zoti shkon e ju fale femi atyre qe nuk din se cka asht vlera e femiut....
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:00   #7
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Shtaza si shtazė keni parė se si mbron klyshin(vocrrakun) nga sulmet e rrezikshme , ndėrsa njeriut pa ndjenja tė njeriut eshte gjynah tė thuhet shtazė ( mos tė ulet perspekti i shtazės).

-
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:11   #8
Pulebardha
 
Anėtarėsuar: 28-10-09
Postime: 123
Pulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėmPulebardha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Pershendetje;

Lajm i dhimbshem... mizoré... me ndegjua se dikush vrau njé kafshé, duke goditur me shufer hekuri, isha trishtuar... por ja qe jemi déshmitaré té vdekjes sé nje gruaje, dhe nje fémije... i cili ende nuk e ka pare kété boté.

Dhe tashi ishte edhe kjo vallé pevaqice, edhe pse rasti nga rasti ndryshone...
ajo ishte keshtu kjo ishte ashtu !!! seciles i vihet njé bisht... dhe komodo-waran
vret secilen here me shume...

Dhe ato vazhdojné t“é heshtin... si kufoma... nuk bézéjné... edhe kur vdesin, vdesin né heshtje...
Pulebardha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:14   #9
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

kur ju kish thene qajo Albana kafshe, kogja ishin idhnue pisat, demek po na shane qishtu palidhje.

Jo kafshe po shtaze ishi -n do
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:17   #10
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
Runnerka ,, sjellna ndonjė lajm tė mirė motėr ? si PS kush u martu , kush u feju, , kush u grabit etj .
boll na u zi zemra mo me kesi fare lajmesh tragjedie , e politike . :D
Ky eshte realiteti i hidhur.............


Kurse tjetra eshte si kane mundur te tjeret te mos nderhyjne e per ti shpetuar dy jetera. Ku mbeti ajo qe i thone Civil- Courage... etj, etj

Ju lutem mos hezitoni te nderhyni kur jeni deshmitare te ndonje dhune fizike apo edhe psiqike.............
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:20   #11
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Ne lajme u citua se nuk kishin patur telashe me heret....ishin vetem ne shtepi....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA Shiko postimin
Ky eshte realiteti i hidhur.............


Kurse tjetra eshte si kane mundur te tjeret te mos nderhyjne e per ti shpetuar dy jetera. Ku mbeti ajo qe i thone Civil- Courage... etj, etj

Ju lutem mos hezitoni te nderhyni kur jeni deshmitare te ndonje dhune fizike apo edhe psiqike.............
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:25   #12
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pulebardha Shiko postimin
Pershendetje;

Lajm i dhimbshem... mizoré... me ndegjua se dikush vrau njé kafshé, duke goditur me shufer hekuri, isha trishtuar... por ja qe jemi déshmitaré té vdekjes sé nje gruaje, dhe nje fémije... i cili ende nuk e ka pare kété boté.

Dhe tashi ishte edhe kjo vallé pevaqice, edhe pse rasti nga rasti ndryshone...
ajo ishte keshtu kjo ishte ashtu !!! seciles i vihet njé bisht... dhe komodo-waran
vret secilen here me shume...

Dhe ato vazhdojné t“é heshtin... si kufoma... nuk bézéjné... edhe kur vdesin, vdesin né heshtje...

Ke te drejt Pulebardha, me shume siguri se do ti mvishet ndonje mekat vetem e vetem se ishte femer dhe siq e ke cekur edhe ti ajo tashme eshte kufome nuk bezen, heshte................e te tjeret..........te tjeret..........te tjeret
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:46   #13
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Nje i pa-shpirt, mori dy shpirta !!

Zoti e vraft !
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 20:53   #14
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Ja ka marr mendja se se mbyt, po insan halli aq ka
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Nje i pa-shpirt, mori dy shpirta !!

Zoti e vraft !
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-10, 21:00   #15
Drenusha_80
 
Anėtarėsuar: 06-11-10
Postime: 23
Drenusha_80 me shokė shumeDrenusha_80 me shokė shume
Gabim Titulli: Vret gruan shtatzene 6 muaj

Si do qe te jet ,rasti esht i rend shum .Askush nuk ka te drejt ti marr jeten tjetrit ,e aq me pak nje gruaje shtatzen .Edhe nese kan pas mosmarrveshje ,ka menyra tjera per ti dhen fund nje lidhje .GJykimit te Zotit nuk mundet mi ik askush .


Drenusha_80 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.