Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-01-11, 01:10   #1
Janna
 
Anėtarėsuar: 26-12-10
Postime: 632
Janna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėmJanna i pazėvėndėsueshėm
Talking Ndarjet VIP te 2010-es...

Viti 2010 nuk ka rezultuar shumė i mirė pėr ēiftet VIP nė Shqipėri. Kėshtu shumė nga personazhet e ekranit i kanė prishur planet pėr t’u fejuar a martuar me njėri-tjetrin. Tė tjerė kanė pėrfunduar nė dyert e gjykatės pėr tė zgjidhur martesėn e tyre. Po cilat janė ēiftet qė nuk i rezistuan dot 2010? Genta Ismajli, kėngėtarja e njohur kosovare i ka dhėnė fund lidhjes sė saj fare pak pėrpara se tė mbėrrinte 2010. Ēiljeta Xhilaga, gjithashtu u pėrball me ndarjen gjatė kėtij viti. Marrėdhėnia e saj 5-vjeēare me Romeon, ka pėrfunduar qė nė muajt e parė tė 2010. Gazetarja, Aida Shtino hyri gjithashtu gjatė kėtij viti nė mesin e beqareve. Gjykata e Tiranės nė fund tė qershorit tė kėtij viti firmosi divorcin e ēiftit tė njohur, Genc Pollo e Dajena Pollo (Kumbaro). Nė verė tė kėtij viti ėshtė firmosur edhe divorci mes ēiftit tė mirėnjohur tė artistėve, Inva Mula-Pirro Ēako. Seldi dhe Domenika, janė ēifti qė rrėmbyen vėmendjen mė tė madhe tė publikut, pas deklaratės shokuese qė Domi bėri nė lidhje me prirjet seksuale tė partnerit. Nuk i kanė shpėtuar kėtė vit ndarjes as Olsi me Noēen, ēifti i dashur i reality show-t “Big Brother”. Anbeta Toromani dhe Oni Pustina i janė bashkuar listės sė ndarjeve VIP pėr vitin 2010. Shkak pėr kėtė mendohet tė ketė qenė balerini italian, me tė cilin balerina e mirėnjohur Toromani ėshtė fotografuar vetėm pak ditė pas publikimit tė lajmit nė “Bluetooth”. Bashkėshortja aktuale e kreut tė opozitės, Linda (Basha) Rama, ėshtė gjithashtu njė nga personazhet e njohur tashmė tė ekranit, qė ka pėsuar divorc gjatė vitit 2010. 2010 nuk ka lėnė bashkė as ish-numrin dy tė Partisė Demokratike me Miss Buzėqeshjen e parė. Eduard Selami dhe Pegi Vreto, e njohur pėr shkak tė pjesėmarrjes nė konkursin e parė tė bukurisė, janė ndarė pėrfundimisht pas disa vitesh martesė, pėr shkak tė xhelozisė nė marrėdhėniet nė ēift. Ndėrkaq lajmi pėr divorcin e Ema Andreas qė u publikua nė gazetė vetėm para pak ditėsh ēuditi jo pak njerėz. Martesa e aktores sė suksesshme shqiptare, kishte marrė fund prej afro njė dekade.


Janna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.