Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
Emri
Fjalėkalimi
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj.



Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-01-11, 13:30   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Shqiperia- Calabria e dyte?

Qdo dite e me shume ne televizionet shqiptare na bije te ndegjoim fjal te gjuhes italiane qe perdoren ne shqip* a thua bene rrezik qe pas nje kohe te flitet shqipja siq flitet ne calabrin e sotme.



Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 16-01-11 nė 13:39
  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-05-11, 08:29   #2
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Shqiperia- Calabria e dyte?

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-11, 17:19   #3
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiperia- Calabria e dyte?

...pse divorce e jo ndarje
pse permanent e jo perhere
pse lavatriēe e jo maqine e larjes
pse servise e jo sherbim...


__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.