Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-03-11, 00:07   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Post Veshjet, trend 2011...Zgjidhni atė trend, qė mė sė shumti ju pėlqen dhe qė mė sė miri e shpreh stilin tuaj dhe nuk do tė gaboni
Tė gjitha vajzat dhe gratė, qė e pėrcjellin modėn dhe trendet e modės, dėshirojnė tė paktėn njė nga veshjet qė momentalisht janė moderne. As yjet nuk u rezistojnė trendeve tė modės, dhe shpesh, kur diēka ėshtė aktuale edhe nė modė, mund ta shohim tė veshur nga shumė persona tė njohur. Zgjidhen fustane portokalli, tė arta, tė bardha nė kombinim me kėpucė tė kuqe, fustane me modele tė lules, ose fustane tė thjeshta nė kombinim me xhaketa lėkure. Kur nė pyetje janė kėpucėt, nuk do tė gaboni, nėse vishni kėpucė elegante, ēizme dimėrore me taka tė larta. Nėse dėshironi veshje tė ngushtė pėr trupin, do tė vishni geta me dizajn. Aksesorėt i lemė pėr nė fund. Kėtė sezon do tė jetė “in” me syze pėr diell me formė tė syve tė maceve, kollare tė meshkujve ose ēantė nga lėkura e gjarprit. Me siguri ėshtė e ndaluar kombinimi i tė gjitha stileve menjėherė. Zgjidhni atė trend, qė mė sė shumti ju pėlqen dhe qė mė sė miri e shpreh stilin tuaj dhe nuk do tė gaboni.


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-04-11, 22:06   #2
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...
Bohem :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-11, 22:20   #3
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 22:15   #4
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

T' gjitha t'mira ...po zhvillohen trendet :)
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 22:36   #5
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zanzi/M Shiko postimin
T' gjitha t'mira ...po zhvillohen trendet :)

pranver kjo stin esht e gjinis femrore . e na pusanat pak pare se me ardh vjeshta na del gjumi
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 22:47   #6
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
pranver kjo stin esht e gjinis femrore . e na pusanat pak pare se me ardh vjeshta na del gjumi

Ne nga nje T-shirt te zbardhuar nga dielli gaggaga
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 22:53   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Ne nga nje T-shirt te zbardhuar nga dielli gaggaga
na ka marr pusi i hamzes ,na mashkujt veq fjal kena kur erdha sot pas dite nga puna ja dhash nji rund neper qytet ,e u ftofa nga kjo dynja
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 22:55   #8
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
na ka marr pusi i hamzes ,na mashkujt veq fjal kena kur erdha sot pas dite nga puna ja dhash nji rund neper qytet ,e u ftofa nga kjo dynja

Pse a nuk pate xhempere e te rroki fryma a ahhahahaa
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 22:58   #9
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Pse a nuk pate xhempere e te rroki fryma a ahhahahaa


proceset natyrore nuk ndalen me pranver edhe gjinia femrore duket ndryshe lulet dalin mbi siperfaqe
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-11, 23:01   #10
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,647
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
proceset natyrore nuk ndalen me pranver edhe gjinia femrore duket ndryshe lulet dalin mbi siperfaqe

Dalin dalin - por mos harro se edhe keputen hahahahha
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-09-11, 20:52   #11
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Lidhje s'kam cka eshte ne trend...as qe m'intereson bile....merzi i kam uniformat,pse me rrejte

Ama k'si egzibicijash m'pelqejne,ja psh sikur ne kete video.

__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-11, 14:40   #12
Ardea
 
Avatari i Ardea
 
Anėtarėsuar: 08-11-11
Postime: 95
Ardea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėmArdea i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Veshjet, trend 2011...

Jam plotsisht mendimit te Elina, dhe Video shum super me rondsi esht mu ndje mir ne at qka e vesh, a esht trend a jo, nuk prish pun fare...se jo tesha e bon njeri, por njeri e bon teshen mendoj
__________________
PeAcE
Ardea Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-11-11, 16:13   #13
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Veshjet, trend 2011...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ardea Shiko postimin
Jam plotsisht mendimit te Elina, dhe Video shum super me rondsi esht mu ndje mir ne at qka e vesh, a esht trend a jo, nuk prish pun fare...se jo tesha e bon njeri, por njeri e bon teshen mendoj


Eshte nje fjale e urte popullore qe thote: vesha t'ben zoje,vesha t'ben toje
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-11, 03:58   #14
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Veshjet, trend 2011...

Elina a e ke gati me m'a qep ate komplet qe t'a pata pru, e kishe em pate mat e peshua, para nje muaji,,,se m'kaloi maraku i tij dej t'bjen n'shtat... Hajt ngutu se kam met "tiriha" si morri ne n'i lekure...

Vec me t'perkujtua se si me m'i qep se mos po m'i ban kule...

__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dallandyshja_718 : 11-11-11 nė 04:02
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.