Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-05-11, 16:54   #1
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Piloti kosovar konkuron pėr bursė fluturimi pėrmes Facebook

Me 18 maj Breitling ka lansuar votimin nė garėn pėr foton mė tė mirė pėrmes webfaqes sociale Facebook.
Fotoja mė e mire, qė zgjedhet pėrmes numrit mė tė madh tė votave si dhe nga juria e Breitling, e cila pėrbėhet nga tė famshmit Theodore Schneider, John Travolta, Brian Jones, Jacques Bothelin, Katsuhiko Tokunaga dhe Tony Velocci, fiton njė bursė trajnimi pėr pilot me aeroplan me njė motor nė vlerė prej afro 18.000 dollarėsh amerikan.

Ndėr pretendentėt kryesor pėr tė fituar bursėn e fluturimit ėshtė edhe njė pilot shqiptar nga Kosova. 22 vjeēari Veton Breznica ėshtė piloti i parė i aeroplanėve pa motor (Glider Pilot) nga Kosova, i trajnuar me Kadetėt Ajror tė Forcės Ajrore Mbretėrore tė Britanisė sė Madhe, qė nga shpallja e pavarėsisė sė Kosovės.

Tani, pėr tė fituar kėtė bursė pėrmes Facebook Vetoni ka nevojė pėr sa mė shumė vota pėr pesė fotot e tij konkurruese.
Andaj, ta votojmė dhe ta ndihmojmė atė tė fitojė kėtė bursė dhe tė mburremi me pilotin tonė! E gjitha qė duhet tė bėni ėshtė tė ndani pakėz kohė nga jeta juaj dhe tė votoni pėrmes kėtyre 4 hapave:

1. Like kėtė faqe: http://www.facebook.com/Breitling
2. Klikoni linkun: http://www.breitling.com/contest/vot...00001664739601
3. Klikoni Allow.
4. VOTE NOW pėr pesė fotot e Veton Breznicės.


Nė vitin 2009 Veton Breznica u shpall kampion botėror virtual i Red Bull Air Race World Series. /Telegrafi/


__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.