Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-06-11, 06:10   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Shakira

Shakira ofron me bujari tė pasmet, striptizėm nė lokal

Kolumbianeja Shakira ka shfaqur njė tjetėr produkt pėr tė cilin do duhet tė shndėrrohet nė objekt diskutimesh. Kėngėtarja ka kryer striptizėm nė njė klub nate, e veshur vetėm nė bikini dhe teksa promovonte albumin e saj tė ri. Klipi qė shoqėron kėngėn Rabiosa ofron njė performancė tė kėndshme tė sė dashurės sė lojtarit tė Barcelonės Gerald Pique. Shakira nė njėrėn nga fotot ka hapur kėmbėt nė 180 gradė duke dhuruar njė pozė qė tė gjithė fansat e saj do tė preferonin ta shikonin. Reperi Pitbull gjithashtu shfaqet nė klipin e kėsaj kėnge. U bė tanimė thuajse njė vit qėkurse Shakira shoqėrohet me mbrojtėsin spanjoll Pique. Nė gusht tė vitit 2010, ajo u nda nga i dashuri i saj Antonio de la Rua, me tė cilin kishte njė lidhje 11 vjeēare.

| 08.06.2011


  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-06-11, 13:46   #2
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shakira

edhe ksaj duhet me ia pre, si atij tipit atje nalt hahahahahahahahaha:P
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-11, 14:04   #3
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,648
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shakira

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
edhe ksaj duhet me ia pre, si atij tipit atje nalt hahahahahahahahaha:P

Shtyllėn? - Rrėzohet keq !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Oqeani : 09-06-11 nė 14:04
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-11, 22:40   #4
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shakira

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
edhe ksaj duhet me ia pre, si atij tipit atje nalt hahahahahahahahaha:P
jaran mos hy ngjunah
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-11, 23:01   #5
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Shakira

kendon bukur...
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-06-11, 14:33   #6
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shakira

T'ish kanė njo ni pllamė ma e madhe!


__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Xuki : 10-06-11 nė 14:33
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.