Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
Emri
Fjalėkalimi
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 26-06-11, 11:22   #1
guri i qytetit
 
Anėtarėsuar: 26-06-11
Postime: 1
guri i qytetit i vlerėsuar mirė
Gabim Maratona e jetes

Ne malin e jetes cdo dite hoqe zvarre
Nje thes plot endera..t'a ngjisje ne maje
Tani pas kaq vjetesh;i lodhur,i tretur
Shikon se nga thesi... nje qeske ka mbetur

Ne do qe nga qeska..prap'dicka te mbetet
Vrapo,kap kohen,..qiriri po tretet
Mbi pllaken e varrit ..vec emri shkruhet
Eshte von per "emer"...kandili po shuhet.....


guri i qytetit Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.