Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Jemi njė!
Shqiptar musliman 11 28.95%
Shqiptar krishterė 4 10.53%
Shqiptar budist 1 2.63%
Shqiptar Wahabist 0 0%
Musliman Shqiptar 2 5.26%
Krishterė Shqiptar 0 0%
Budist Shqiptar 0 0%
Wahabist Shqiptar 0 0%
Ateist 2 5.26%
JAM Shqiptar nuk kam nevojė pėr fe 18 47.37%
Votues: 38. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-12-11, 18:59   #1
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Jemi njė!

Pasi qė e_uritura hapi njė Sondazh, ēka kam unė qė s'hapi (hahaha stili i jadores).


Tė nderuarė ju tė gjithė, po kalon njė vit i cili ishte me plot mendime tė ndryshme, ndėr tė tjera edhe mendimet rreth fesė ishin tė ndryshme, ju ftojė tė votojmė se a jemi njė apo ......

Sondazhi do tė kishte kėtė form pėrmbajtjeje:


Unė Jam
  • Shqiptar musliman
  • Shqiptar krishterė
  • Shqiptar budist
  • Shqiptar Wahabist
  • Musliman Shqiptar
  • Krishterė Shqiptar
  • Budist Shqiptar
  • Wahabist Shqiptar
  • Ateist
  • JAM Shqiptar nuk kam nevojė pėr fe

Do tė isha i lumtur nėse kurseheni nga diskutimet e pahijshme.Artisti


__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-12-11, 19:02   #2
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Jemi njė!

jemi se pari nje komb kete mos e harroni asnje qe komentoni tek fete e jemi nje gjake sna ndan as feja kush e din...kush se din le ti shikon e le te ofrohet me popujt tjere me baze te fes .....keshtu qe une jam musliman do mundohem sa te mundem te mbaje kete fe...po smundem ta mbaj kete tybe edhe me nderru as ate sdo e mbaj keshtu qe ska rendesi se asgje sme pengon feja ......
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 19:12   #3
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,415
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Une jam Shqiptar
elvio ėshtė nė linjė tani   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 19:31   #4
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio Shiko postimin
Une jam Shqiptar
Edhe une
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 20:02   #5
panta_rhei
 
Avatari i panta_rhei
 
Anėtarėsuar: 16-03-06
Postime: 3,153
panta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėmpanta_rhei i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Shqiptar i besimit islam.
__________________
O shpirti im, mos ėndėrro pėr jetėn e pavdekshme, por shterro fushėn e sė mundshmes.
panta_rhei Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 20:36   #6
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Jemi njė!

Jam wehabist (fatkeqsisht) shqiptar
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 20:46   #7
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim medet ,medet !!!

...

Abd'Allah !

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 21:00   #8
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Nacionalist SHYPTAR.
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 21:48   #9
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga panta_rhei Shiko postimin
Shqiptar i besimit islam.
Nisoj
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 22:09   #10
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Jemi njė!

Ju tregoj kur te mbyllet tema!
__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 22:32   #11
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Shqiptare muslimane e devotshme!
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 22:46   #12
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Jemi njė!

e uritur jam e sigurt qe je muslimane ama e devotshme spo e tregon hahahahah
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-12-11, 23:49   #13
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
e uritur jam e sigurt qe je muslimane ama e devotshme spo e tregon hahahahah

Si tė tregoj devotshmėrinė sipas teje engjėll?

Duke dalur dhe mbrojtur Zotin me tė gjitha mjetet e mundshme, nė tė gjitha mėnyrat e mundshme?
Duke u kacafytur me njerėz se Zoti im ėshtė vetėm i imi?
-/- tentuar me dhunė qė tė gjithė njerėzit tė besojnė nė kėtė Zotin tim?
-/- futur gjėra tė tmerrshme nėpėr kokat e atyre qė mė rrethojnė?
-/- u pėrgaditur pėr atė botė, dhe tė harroj kėtė ? Pa marr parasysh kostot!
-/- u betuar se me dorėn time do t`a mbys fėmijėn tim nėse ai ėshtė homoseksual?
-/- veshur pantollona deri mbi zog tė kėmbės, lėshuar leshin e mjekrrės dhe duke ulėritur nėpėr protesta si e krisur?
-/- mos iu dhėnė dorėn familjarėve tė mi dhe shoqėrisė sime meshkuj sepse kjo ėshtė "haram"?
-/- shfrytėzuar mospjekurinė e fėmijėve/tė rinjėve, dhe duke iu futur ide katastrofale nė mendjet e tyre?
-/- duke blerė me tė holla fukaranė?
-/- duke jetuar 1500 vite prapa?
-/- u futur nė njė thes?
-/- kaluar nga njerėzorja normale nė njė botė pėrrallė?

Mė trego engjėll, dhe unė do t`a dėshmoj nė cilėn mėnyrė tė duash ti!
__________________

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga e-uritura : 03-12-11 nė 23:52
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-11, 00:12   #14
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Jemi njė!

...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin

...

Arsyeja e vėrtetė ėshtė se ne tė krishterėt nuk tentojmė t`i fusim ty dhe asnjėrit nė kokė mendimet tona.
...


!
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Shqiptare muslimane e devotshme!

..


Ti me seriale ?!


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-12-11, 00:18   #15
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Jemi njė!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Si tė tregoj devotshmėrinė sipas teje engjėll?

Duke dalur dhe mbrojtur Zotin me tė gjitha mjetet e mundshme, nė tė gjitha mėnyrat e mundshme?
Duke u kacafytur me njerėz se Zoti im ėshtė vetėm i imi?
-/- tentuar me dhunė qė tė gjithė njerėzit tė besojnė nė kėtė Zotin tim?
-/- futur gjėra tė tmerrshme nėpėr kokat e atyre qė mė rrethojnė?
-/- u pėrgaditur pėr atė botė, dhe tė harroj kėtė ? Pa marr parasysh kostot!
-/- u betuar se me dorėn time do t`a mbys fėmijėn tim nėse ai ėshtė homoseksual?
-/- veshur pantollona deri mbi zog tė kėmbės, lėshuar leshin e mjekrrės dhe duke ulėritur nėpėr protesta si e krisur?
-/- mos iu dhėnė dorėn familjarėve tė mi dhe shoqėrisė sime meshkuj sepse kjo ėshtė "haram"?
-/- shfrytėzuar mospjekurinė e fėmijėve/tė rinjėve, dhe duke iu futur ide katastrofale nė mendjet e tyre?
-/- duke blerė me tė holla fukaranė?
-/- duke jetuar 1500 vite prapa?
-/- u futur nė njė thes?
-/- kaluar nga njerėzorja normale nė njė botė pėrrallė?

Mė trego engjėll, dhe unė do t`a dėshmoj nė cilėn mėnyrė tė duash ti!


mire te gjitha po i shoh keto po pse te duken aq negative ty pse i shef ne ate kend urrejtes .....po duke
besuar ne zotin e duke fyer e share fete tjera nuk ben ....mos u ngut ....Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga tipi engjellor : 04-12-11 nė 00:20
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.