Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-12, 10:49   #1
namorico
 
Anėtarėsuar: 08-10-12
Postime: 7
namorico i dashurnamorico i dashurnamorico i dashurnamorico i dashur
Gabim Shqiptarė nė Berlin

Pėrshėndetje!

Unė jam rumun e kam studiuar ne Tiranė. Do tė doja te njihesha me shqiptarė qė jetojnė ne Berlin pėr tė mos e harruar shqipen.


namorico Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-10-12, 11:43   #2
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shqiptarė nė Berlin

Pashė robt? Ti po e dijshe shqipen, ma mirė se 80% e shqipeve qitu.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-12, 13:22   #3
namorico
 
Anėtarėsuar: 08-10-12
Postime: 7
namorico i dashurnamorico i dashurnamorico i dashurnamorico i dashur
Smile Re: Shqiptarė nė Berlin

Faleminderit. Por prapė se prapė dua te njihem me shqiptarė. Mė pėlqejnė si njerėz.
namorico Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-12, 13:46   #4
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Shqiptarė nė Berlin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga namorico Shiko postimin
Faleminderit. Por prapė se prapė dua te njihem me shqiptarė. Mė pėlqejnė si njerėz.

gjithesesi namorico , shpresoj qe vertet jeni rumun dhe na beni nder me viziten tuaj , ju pergezoj edhe per interesimin per komunikim
shpresoj qe diteve ne vazhdim do te lajmerohen shqiptaret e ati landi .
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 09-10-12 nė 13:47
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-12, 13:51   #5
namorico
 
Anėtarėsuar: 08-10-12
Postime: 7
namorico i dashurnamorico i dashurnamorico i dashurnamorico i dashur
Gabim Re: Shqiptarė nė Berlin

Faleminderit. Edhe unė gėzohem qė kam gjetur kėtė forum. Ka shumė tema interesante kėtu.Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga namorico : 09-10-12 nė 13:52
namorico Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.