Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-01-15, 07:50   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Gjendet 15 vjeēarja shqiptare nė Zvicėr, refuzon tė kthehet tek prindėrit e saj (Foto

Publikuar: 16:55 / 5.01.2015Njė 15 vjeēare shqiptare me emrin Kujtesa, e zhdukur qė nga 23 shtatori 2014, ėshtė gjetur nga policia zvicerane. Policia thotė se ajo ėshtė mirė.

Policia zvicerane ka bėrė tė ditur se Kujtesa 15 vjeēare e zhdukur para 3 muajve ėshtė gjetur, dhe ajo ėshtė mirė, por po refuzon qė tė kthehet te prindėrit e saj.

Policia e Cyrihut bėnė tė ditur se deri te gjetja e saj ka ardhur si rezultat i ndihmės sė qytetarėve, transmeton lajmi.net.

Ėshtė Alma Kucucovic njė mike e tė arratisurės e cila ka ndihmuar autoritetet pėr vendndodhjen e Kujtesės.

"Unė kam qenė nė kontakt me Kujtesėn pėrmes SMS-ve. E njoftova edhe policinė, por shkuan shumė javė derisa policia arriti ta gjejė atė”, ka thėnė ajo.
"Kujtesa kurrė nuk flinte mė shumė se dy netė nė tė njėjtat vend”, ka zbuluar Alma Kucukovic pėr gazetėn 20 Minuten. “Policia e ka pasur tė vėshtirė ta gjejė atė, pasi ajo ka mundėsi t’i ketė ndėrruar shpesh stilin e flokėve”.
Vajza kishte ikur nga shtėpia pėr shkak tė marrėdhėnieve shumė tė komplikuara me prindėrit e saj.

"Ajo po shikonte tė gjende njė banesė tė pėrhershme”, thotė thotė Alma Kucukovic, i cila kontaktoi policinė kur ajo kishte njė takim me Kujtėsn nė Winterthur.

Sipas 23 vjeēares Kucukovic, Kujtesa nuk dėshiron tė kthehet te prindrit e saj, ajo dėshiron tė jetojė nė njė shtėpi diku tjetėr.

__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.