PDA

View Full Version : SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE


Faqet : 1 [2] 3

rafet llapjani
19-02-07, 02:03
Euuuuuuuuuuuuuuu ku je shpi e madhe he Zoti ta shtofte bereqetin hahahahahahah ishalla e ki nevejtorn afer se mos d'vet :tongue: :tongue:

ahahahah anshtajni is hkreti u myt tu lyp konponete per atom e shqiptart me tri kompnete e maroj atomin pasul,vo te zime edhe lakna turrshi ahahahahaahahahahaahah


jo novojtoren ngat hiq se na helmon po ti nja dy kilometra large me shku me ba ne vojn se gjalles nga nuk leshon kur ti leshojsh gaznat ahahahahahahaahahahahh

Agolli
19-02-07, 02:09
ahahahah anshtajni is hkreti u myt tu lyp konponete per atom e shqiptart me tri kompnete e maroj atomin pasul,vo te zime edhe lakna turrshi ahahahahaahahahahaahah


jo novojtoren ngat hiq se na helmon po ti nja dy kilometra large me shku me ba ne vojn se gjalles nga nuk leshon kur ti leshojsh gaznat ahahahahahahaahahahahh

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah per toke po te theme se Ansht(h)ajni! me duket se nuk e ka provu rasojin, ai o kon KOPUK, KODOSH DHE MANGUP :tongue: :tongue:

vjeshta
19-02-07, 16:59
Nuk e di ,sepse nuk jau di shijen !:tongue:

LOJETARI
19-02-07, 17:01
Nuk e di ,sepse nuk jau di shijen !:tongue:
ēfarė arsyetimi pa lidhje ,thuej nuk di me zie se ta falim ma lehtė hahahahahahah

vjeshta
19-02-07, 17:20
ēfarė arsyetimi pa lidhje ,thuej nuk di me zie se ta falim ma lehtė hahahahahahah

Hhahhahahaa ndoshta nuk kisha dite ,sepse nuk jau di shijen de ...:biggrin:

LOJETARI
19-02-07, 17:22
Hhahhahahaa ndoshta nuk kisha dite ,sepse nuk jau di shijen de ...:biggrin:

hahahahhah...............me ta qit zoti nusen e tillė ,kurr njė mysafir nuk tė vjen hahahahahaha............................

vjeshta
19-02-07, 17:25
hahahahhah...............me ta qit zoti nusen e tillė ,kurr njė mysafir nuk tė vjen hahahahahaha............................

Hhahahahaa pse ti din kishe a ? .........nuk mundem me qene e gjittheanshem ...:tongue:

LOJETARI
19-02-07, 17:28
Hhahahahaa pse ti din kishe a ? .........nuk mundem me qene e gjittheanshem ...:tongue:

ani de mos piskat ,veq mos u ēudit kur tė lėshon burri hahahahahahaa ose ta merrė edhe njė ortake hahahahahahaha........................

vjeshta
19-02-07, 17:32
ani de mos piskat ,veq mos u ēudit kur tė lėshon burri hahahahahahaa ose ta merrė edhe njė ortake hahahahahahaha........................

Jam mesu me ortake ,e kam nja hahahhaaaaaaaaaaa :tongue:


Allahile qka me kishe pregatdit ti ? :redface:

LOJETARI
19-02-07, 17:39
Jam mesu me ortake ,e kam nja hahahhaaaaaaaaaaa :tongue:


Allahile qka me kishe pregatdit ti ? :redface:

Vjeshta, pėr Ty do tė krijoja njė specialitet tė veqant me emrin tėnde qė shumė shpejt do tė pushtonte tė gjitha menyt e restorave me tė njohura botėrore ,

Mos u vono shumė se mos po ftofet ideja

vjeshta
19-02-07, 17:42
Vjeshta, pėr Ty do tė krijoja njė specialitet tė veqant me emrin tėnde qė shumė shpejt do tė pushtonte tė gjitha menyt e restorave me tė njohura botėrore ,

Mos u vono shumė se mos po ftofet ideja

Nese ishte vetem ide ,le te ftohet ...:tongue:

LOJETARI
19-02-07, 17:45
Nese ishte vetem ide ,le te ftohet ...:tongue:

pse ēka deshte ti ,une me i shti duart nė magje a ,jo mori unė veq idenė ta kisha dhanė e ti kishe gatue ,qysh e ka lanė zoti qy ,:biggrin: hahahahaha........................

vjeshta
19-02-07, 17:50
pse ēka deshte ti ,une me i shti duart nė magje a ,jo mori unė veq idenė ta kisha dhanė e ti kishe gatue ,qysh e ka lanė zoti qy ,:biggrin: hahahahaha........................

Qysh e ka lan zoti ,nuk e lene Vjeshta ...............ta nxaft magjeja ty iden ...:biggrin::tongue::tongue:

LOJETARI
19-02-07, 17:52
Qysh e ka lan zoti ,nuk e lene Vjeshta ...............ta nxaft magjeja ty iden ...:biggrin::tongue::tongue:hahahahahahahahahahaahahahahaahahahaa............. .......ani pra prit ide ma tė nxehta hahahahahahaha

vjeshta
19-02-07, 17:56
hahahahahahahahahahaahahahahaahahahaa............. .......ani pra prit ide ma tė nxehta hahahahahahaha

Ncuk ,i pres te ftohtat ...:tongue:

Vin-Diesel
21-02-07, 19:38
Veni-Vidi-Vici


Te kisha pergatit, Sallam Majoneze edhe mjafto Buk !!

Agolli
22-02-07, 15:57
Falma_lotin..........erdha une me i pari,.......e ty te lumshin duart se goxha shume mi konda flijat.....
Zoti ta shtoft bereqetin.........:smile:

falma_lotin
22-02-07, 16:02
Falma_lotin..........erdha une me i pari,.......e ty te lumshin duart se goxha shume mi konda flijat.....
Zoti ta shtoft bereqetin.........:smile:

Agolli te baft mire i nderuar e flm nga ju zoti e shtoft bereqetin gjithkunda edhe eja pra haje flin je i fuar Agolli, e ty te lumt goja qe po i thua ato fjal te mira .Zoti te shperblefet me te mira Agolli

vjeshta
22-02-07, 16:22
Flm Loti ,edhe pse kam hanger te dielen ,por nje fli e saqit nuk refuzohet kurr .:smile:

Agolli
22-02-07, 21:38
O t'limshin durt moj fisnike, Zoti t'dasht bereqet, por nuk vij, sepse kur fillojme me hanger, m'thu: Shiko more llaskucin po shume po hajka, hahahahahahaha.

Oooooooooooo ty te mbete ne fyte hoooooooooooo, le mo qe e hongre flijen po ti i hongre edhe tullat qe e mbajne saqin....:biggrin: :tongue:

Albanian eX|PerT
22-02-07, 22:06
Oooooooooooo ty te mbete ne fyte hoooooooooooo, le mo qe e hongre flijen po ti i hongre edhe tullat qe e mbajne saqin....:biggrin: :tongue:
Flija nuk me dul bile... gishtat per pak kisha qene duke i ngrene hehehehe....

po hajt oj fisnike, oj falma-lotin, shpejtoje kete flijen tjeter, se terrpija m'dul... hahahahahaha:biggrin:

jadore
22-02-07, 22:28
...sikur te vinit tek une per dark qka do te ju gatuaja...!!!
..krejt valla qka ju deshiron e bardha zemer , ama jo une kuzhinjeri i cilido restorant po edhe jam se sigurt bile ,....(sa sa per mua as qe e kam iden, se le talentin e gatimit , .."shpetim kombetar "per mua valla keto restorantet , edhe fal zotit qe ka mjaft ne qdo dy hapa , kurr nuk koritesh me miq , i pret dhe i percjell faqebardhe ...)

Albanian eX|PerT
22-02-07, 22:39
A di pasul/grosh/bath me pregatit be J'Ador, se me shume deshire kisha ardh tek ju?

jadore
22-02-07, 22:45
A di pasul/grosh/bath me pregatit be J'Ador, se me shume deshire kisha ardh tek ju?

valla ,as fasule e as asgje , as erdhe per Be bile jo, ...hiq...(, po ti mos u ngushto, byjrem e mire se te bjen Zoti , se pa ngren nuk mbes as une.. ) ,

Albanian eX|PerT
22-02-07, 22:53
valla ,as fasule e as asgje , as erdhe per Be bile jo, ...hiq...(, po ti mos u ngushto, byjrem e mire se te bjen Zoti , se pa ngren nuk mbes as une.. ) ,


Eh po shpinen e madhe, qe e paske hahahahaha... hajt se nuk e lo pa ardh....

jadore
22-02-07, 23:11
Eh po shpinen e madhe, qe e paske hahahahaha... hajt se nuk e lo pa ardh....

Kysmet , ....dil (doku) mire se te bjen Zoti ...

selvija
23-02-07, 21:02
Sikur te vishe per Darke do te hangshe kifle veq sa pregadita....
http://www2.serbiancafe.com/kuvar/img/2354_kifle_sa_filom_od_oraha.jpg

Albanian eX|PerT
23-02-07, 21:16
Sikur te vishe per Darke do te hangshe kifle veq sa pregadita....
http://www2.serbiancafe.com/kuvar/img/2354_kifle_sa_filom_od_oraha.jpg
A jane me marmalade, apo me airokrem? hahahahahaha

selvija
23-02-07, 21:36
A jane me marmalade, apo me airokrem? hahahahahahaPo marmelad kan mbrenda ti kana....

e_martumja
23-02-07, 22:51
Nese don dikush me ardhe neser ne mengjes tek une, mire se vjen...

Ju qes speca me gjize :biggrin: :biggrin: :biggrin: bilem edhe qaj te nxeht :biggrin:

Paradox_13
23-02-07, 22:54
Nese don dikush me ardhe neser ne mengjes tek une, mire se vjen...

Ju qes speca me gjize :biggrin: bilem edhe qaj te nxeht :biggrin:

Ban,... derisa te bahet darka...:biggrin: :tongue:

e_martumja
23-02-07, 23:25
Ban,... derisa te bahet darka...:biggrin: :tongue:Qyqy mos po dojshe me ardhe bujshum ti :biggrin:

Paradox_13
23-02-07, 23:30
Qyqy mos po dojshe me ardhe bujshum ti :biggrin:

Ti e din se jam larg,e nuk po vi veq per te marr zjarr,po rri nja kater-pes -gjasht dite,por nuk zgjedhi fort ne ushqim,edhe veq mish me hanger dert nuk e kam,ahahahahaha.................:biggrin: :tongue:

e_martumja
23-02-07, 23:32
Ti e din se jam larg,e nuk po vi veq per te marr zjarr,po rri nja kater-pes -gjasht dite,por nuk zgjedhi fort ne ushqim,edhe veq mish me hanger dert nuk e kam,ahahahahaha.................:biggrin: :tongue: ahahahaha hiq mos hajde aq shume se po mu gerditshe ahahaha kurse ske faj per mish, qysh eshte aj vic HA NUSE QERVISH JO MA MIRE MISH :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
23-02-07, 23:35
ahahahaha hiq mos hajde aq shume se po mu gerditshe ahahaha kurse ske faj per mish, qysh eshte aj vic HA NUSE QERVISH JO MA MIRE MISH :biggrin: :biggrin:

Qyyy mos hajde kur veq erdha ma....!!hajt se dal luj naj loj futboll e nuk rri veq mrena me tu gerdit....:biggrin: :tongue:

e_martumja
23-02-07, 23:37
Qyyy mos hajde kur veq erdha ma....!!hajt se dal luj naj loj futboll e nuk rri veq mrena me tu gerdit....:biggrin: :tongue: Mos hajde se jam e lig :biggrin: :biggrin: ne spital po shkoj eehe

Paradox_13
23-02-07, 23:41
Mos hajde se jam e lig :biggrin: :biggrin: ne spital po shkoj eehe

Miku i mire eshte per dite te veshtir,mu per ate u dashka qe te vi,por buken po e marr me vete..:tongue:

e_martumja
23-02-07, 23:43
Miku i mire eshte per dite te veshtir,mu per ate u dashka qe te vi,por buken po e marr me vete..:tongue: ahahahaha no coment me shtine me qesh... spo shtyhem ma shume me ty ahahaha

Paradox_13
23-02-07, 23:47
ahahahaha no coment me shtine me qesh... spo shtyhem ma shume me ty ahahaha

Larg qoft me u shty me ty, se paku jo edhe disa muaj....:tongue: pastaj shofim e bejm....:biggrin:

e_martumja
23-02-07, 23:48
Larg qoft me u shty me ty, se paku jo edhe disa muaj....:tongue: pastaj shofim e bejm....:biggrin: me kishe ndihmu, isha shliru :biggrin:

legenda
24-02-07, 01:44
.....sikur te vije ne darke te UNE,me siguri darken kishe me pregadite TI.


:tongue: :wink:

Albanian eX|PerT
24-02-07, 02:10
...po tregoni me, se cka do te na pregatisni, ta shohim kush po na e ben darken me te mire... deri tash me se shumti me ka pelqyer sofra e falma_lotin.

ta shohim ju sa qenkeni te zonja...

kalofsh mire ooooj fisnike:biggrin:

albanian expert

Agolli
24-02-07, 03:43
...po tregoni me, se cka do te na pregatisni, ta shohim kush po na e ben darken me te mire... deri tash me se shumti me ka pelqyer sofra e falma_lotin.

ta shohim ju sa qenkeni te zonja...

kalofsh mire ooooj fisnike:biggrin:

albanian expert

O Experti ime ooooooooooooooooo terrpijan.:biggrin: a ti veq me honger po done a?...........qu dhe hy ne maxhe he ty s'di qka te kofte.........:tongue: po ku ke pa ti ne dite t'sodit me ta gatu fisniket.................:tongue:

Agolli
24-02-07, 03:50
O Experti ime ooooooooooooooooo terrpijan.:biggrin: a ti veq me honger po done a?...........qu dhe hy ne maxhe he ty s'di qka te kofte.........:tongue: po ku ke pa ti ne dite t'sodit me te gatu fisniket.................:tongue:

:eek: ..........korigjim...........

Albanian eX|PerT
24-02-07, 08:24
O Experti ime ooooooooooooooooo terrpijan.:biggrin: a ti veq me honger po done a?...........qu dhe hy ne maxhe he ty s'di qka te kofte.........:tongue: po ku ke pa ti ne dite t'sodit me ta gatu fisniket.................:tongue:
Plaq ha, hahahahahahaha

Paradox_13
24-02-07, 10:04
.....sikur te vije ne darke te UNE,me siguri darken kishe me pregadite TI.


:tongue: :wink:


.....sikur ta dije se nuk kam fare prirje per kuzhin,nuk di te pergadis me teper se dy specialitete,dhe ate suxhuk me ve dhe ve me suxhuk sa per ndryshim,kuptohet te ferguara..........:smile: :tongue:

legenda
24-02-07, 12:46
Cka ta kisha vendu une TY nje perparese,nje pale dorza te bardha,dhe direkt e ne kuzhine,librin e recetave perpara:wink: ,ahahahaaaaa,dhe kur kisha fillu te ha darken,nuk te kisha leju me u ul ne tryeze me mu,po me ndejte gaditu pas shpines sime dhe me me SHERBY,ahahahaaaa,se keshtu si djale simpatik qe je te ka hije TY,nje sherbim i tille:wink: ....


ahahahahaaaa

:biggrin: :tongue: .....

...po tregoni me, se cka do te na pregatisni, ta shohim kush po na e ben darken me te mire... deri tash me se shumti me ka pelqyer sofra e falma_lotin.

ta shohim ju sa qenkeni te zonja...

kalofsh mire ooooj fisnike

albanian expert

legenda
24-02-07, 12:51
...ahahahaaaaa,e speca turshi:biggrin: ...
.....sikur ta dije se nuk kam fare prirje per kuzhin,nuk di te pergadis me teper se dy specialitete,dhe ate suxhuk me ve dhe ve me suxhuk sa per ndryshim,kuptohet te ferguara..........:smile: :tongue:

Paradox_13
24-02-07, 13:02
...ahahahaaaaa,e speca turshi:biggrin: ...Gjithsesi dhe ate prodhim vendor...:biggrin:

~AmaZonA~
24-02-07, 21:41
auuuuuuuu nga longu me speca e deri ne tamėloriz......

prishtinasi
24-02-07, 21:52
Sarme...mish e lakna...oh cka po doni folni...se deshira e juaj eshte urdher per mu...hahah...:tongue:

~AmaZonA~
24-02-07, 21:55
Sarme...mish e lakna...oh cka po doni folni...se deshira e juaj eshte urdher per mu...hahah...:tongue:
mos harro byrek me djath, byrek me mish fli saqi, petulla etj etj ahahhahaah:smile:

prishtinasi
24-02-07, 21:58
mos harro byrek me djath, byrek me mish fli saqi, petulla etj etj ahahhahaah:smile:

Qebapa...kemi edhe laknure per ata qe jon vegjetarijana....fli s'na ka mete...se po lypni kos shume...:tongue:

~AmaZonA~
24-02-07, 22:01
Qebapa...kemi edhe laknure per ata qe jon vegjetarijana....fli s'na ka mete...se po lypni kos shume...:tongue:
hajt bre kos truzum veq pa fli mos na ler hahahhaahahahahahahahahaah

prishtinasi
24-02-07, 22:05
hajt bre kos truzum veq pa fli mos na ler hahahhaahahahahahahahahaah

U ba....ama s'osht flija prej saqit...po s'vrehet shume ne shije...se ne ballkon s'po na lojne me e qite saqin mo...hahahhah! AmaZona, qe 26.50 euro, ki me i pagu ne fund, mos harro.

~AmaZonA~
24-02-07, 22:07
U ba....ama s'osht flija prej saqit...po s'vrehet shume ne shije...se ne ballkon s'po na lojne me e qite saqin mo...hahahhah! AmaZona, qe 26.50 euro, ki me i pagu ne fund, mos harro.
uaaaaaaaa hahahaahhaahahahaha une po vij per dark tek ti e ti me thua se duhet te paguaj amannnnnnnnn e une qe mendova se kam per te ngren ne te gatshem hahahahahahahaha

prishtinasi
24-02-07, 22:09
uaaaaaaaa hahahaahhaahahahaha une po vij per dark tek ti e ti me thua se duhet te paguaj amannnnnnnnn e une qe mendova se kam per te ngren ne te gatshem hahahahahahahaha

hahahahha....po une mendova qe veq ne restorant kerkohet cka te dush....edhe sherbimet e kamaririt paguhen...hahah...keshtuqe mendo per bakshish

~AmaZonA~
24-02-07, 22:24
hahahahha....po une mendova qe veq ne restorant kerkohet cka te dush....edhe sherbimet e kamaririt paguhen...hahah...keshtuqe mendo per bakshish
E di cfare??? eja se une po pergatis darken se nuk dua te shkoj ne restoran qyy ahahhaahahahaah

DEA
24-02-07, 22:33
Oriz te bardhe me do mishe Qure qaty, se me ka mbet prej dreke:biggrin:

Paradox_13
24-02-07, 22:38
A ka more najkush qe ban buke kollomoqe...??

DEA
24-02-07, 22:42
A ka more najkush qe ban buke kollomoqe...??

Pse a i ki dhomte e fort a:biggrin:

Paradox_13
24-02-07, 22:46
Pse a i ki dhomte e fort a:biggrin:

Ahahahahahahaaha,....dhamt kan ik motiiii po veq eren me ja ni...:biggrin: :tongue:

DEA
24-02-07, 22:53
Ahahahahahahaaha,....dhamt kan ik motiiii po veq eren me ja ni...:biggrin: :tongue:

Hajt se e ul ne tamel hahahahhahaahha

Albanian eX|PerT
25-02-07, 17:44
a ka ketu ndonje fisnike, qe di me pergatit tameloriz, apo tatli... hahahaha:biggrin:

Reana
25-02-07, 18:52
a ka ketu ndonje fisnike, qe di me pergatit tameloriz, apo tatli... hahahaha:biggrin:


pse ty cka te mungon qe nuk e pregatit vet????:cool:

Pupi
25-02-07, 19:03
Nese vjen sonte te une, ne hyrje te pret nje buzeqeshje e sinqert.
Ne tryezen e kuzhines, kam pergaditur dy pjata mishi te ferguar, sallat te re eisbergu dhe vere te kuqe.
Nuk kam harruar ti sjell as qirinjet me arom, e mbi te gjitha nuk do te mungoi as ndonje nga kenget e sarah jones http://www.youtube.com/watch?v=-ngiAWCF6_A
Per me teper nuk premtoj/garantoj.:wink:

Reana
25-02-07, 19:49
Nese vjen sonte te une, ne hyrje te pret nje buzeqeshje e sinqert.
Ne tryezen e kuzhines, kam pergaditur dy pjata mishi te ferguar, sallat te re eisbergu dhe vere te kuqe.
Nuk kam harruar ti sjell as qirinjet me arom, e mbi te gjitha nuk do te mungoi as ndonje nga kenget e sarah jones http://www.youtube.com/watch?v=-ngiAWCF6_A
Per me teper nuk premtoj/garantoj.:wink:

Mos ke menduar Norah Jones???:smile:

Pupi
25-02-07, 20:05
Mos ke menduar Norah Jones???:smile:

Po de mo, se i paskem nrrue bukuroshet.
Ah, sa mir qe paskem shije te perafert me dikend :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ntKGZrOREsE

Reana
25-02-07, 20:32
Po de mo, se i paskem nrrue bukuroshet.
Ah, sa mir qe paskem shije te perafert me dikend :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=ntKGZrOREsE

kjo kenge eshte edhe me mire:
"Nuk e di pse"

http://www.youtube.com/watch?v=zn5YW2XELX8&mode=related&search=

Veq pa e gatu edhe nje pite me spinach , nuk i thuhet gatim atij:tongue: !

gazi-de
25-02-07, 21:17
buke e djathe e zemere,,,,,,,,,,,,,,

Reana
25-02-07, 21:40
buke e djathe e zemere,,,,,,,,,,,,,,

po edhe james dean-i ngat....:redface: ........:biggrin:

gazi-de
25-02-07, 21:45
po edhe james dean-i ngat....:redface: ........:biggrin:
Reana nuke te kuptova,vetem qe vjen ti per darke pa e pre nje pule per ty nuke e le...

Reana
25-02-07, 21:56
Reana nuke te kuptova,vetem qe vjen ti per darke pa e pre nje pule per ty nuke e le...

ai "syreti" i profilit tend de:biggrin: ....

Po gjynah per pulen s'ka faj pula:biggrin: ..
e poashtu ka gjasa i fejuari kercenohet permes Keshillit te Sigurimit me sanksione:biggrin:

gazi-de
25-02-07, 22:03
ai "syreti" i profilit tend de:biggrin: ....

Po gjynah per pulen s'ka faj pula:biggrin: ..
e poashtu ka gjasa i fejuari kercenohet permes Keshillit te Sigurimit me sanksione:biggrin:
jo Reana,qe te pengone "syreti"ime e hjeke menjeher....

jo nese eshte ashtu ma mire jo..sepse po hykem ne gjynah me pulen pore edhe me ty....

Virti
25-02-07, 22:49
... buke kallamoēe me lang djathi :biggrin:

Agolli
26-02-07, 00:16
... buke kallamoēe me lang djathi :biggrin:

erdha..... Virti!! me prit deri sa ti pastroj duart........:biggrin:

LOJETARI
26-02-07, 02:01
Ju djemve, me mė ardhė pėr darkė ja u kisha qitė ka njė cigare edhe pse e kam lėnė ,ndėrsa qikjo Reana me ba rastėsisht me e gabue rrugėn e me ardhė pėr darkė as Bushi darkė ma tė mirė s`ka hangėr nė jetėn e tij .:tongue: :tongue: :tongue:

Albanian eX|PerT
26-02-07, 04:08
pse ty cka te mungon qe nuk e pregatit vet????:cool:
...po me mungon nje nuse sikur ti, kaq e mire, te me ndihmoje:biggrin: ....

m'kishe rehatue moj Reana:tongue:... bile per ushqim s'kisha hek mo,... e mos te flasim per muhabetet tjera hahaha:wink:

vjeshta
26-02-07, 11:42
Valla une darkė nuk ha ...:biggrin:

jEtA_1
26-02-07, 11:54
Pasi qenke nje antar shume shume me i vjeter se une ne kete forum per darke do te pregatitja nje ushqim special cfar te me kishe preferuar ti

vjeshta
26-02-07, 12:02
Pasi qenke nje antar shume shume me i vjeter se une ne kete forum per darke do te pregatitja nje ushqim special cfar te me kishe preferuar ti

Per kend ishte kjo ?:biggrin:

Albanian eX|PerT
26-02-07, 16:24
Cka ta kisha vendu une TY nje perparese,nje pale dorza te bardha,dhe direkt e ne kuzhine,librin e recetave perpara:wink: ,ahahahaaaaa,dhe kur kisha fillu te ha darken,nuk te kisha leju me u ul ne tryeze me mu,po me ndejte gaditu pas shpines sime dhe me me SHERBY,ahahahaaaa,se keshtu si djale simpatik qe je te ka hije TY,nje sherbim i tille:wink: ....


ahahahahaaaa

:biggrin: :tongue: .....
Me gjithe kenaqesi e nderuar....!!! Vecse shpresoj, qe nuk gazoj ndonje gje hahaha

Pupi
26-02-07, 19:44
kjo kenge eshte edhe me mire:
"Nuk e di pse"

http://www.youtube.com/watch?v=zn5YW2XELX8&mode=related&search=

Veq pa e gatu edhe nje pite me spinach , nuk i thuhet gatim atij:tongue: !
"Nuk e di pse" vertet ėshtė njė kėngė e mrekullueshme.

Pata dėgjuar njėher njė intervist nga kėngėtarja Jones, ku thot:
Muzika ime ėshtė ndryshe nga tė gjithė.
Pasonte pyetja, pse?
Eh, kėtu nuk kam pėrgjegjie thoshte, thjesht dhurat e natyres, ndryshe nga tjetri.
p.s
Nejse mua mė ngjan njė ēikėz tė pėrbashkėt me Barbara Streisand, e cek njė ēikėz.
Edhe pse nuk i takoi asaj gjenerate as tė moshes e, as tė muzikės. hahahaah.....

legenda
26-02-07, 20:18
...ahahahahaaaa,
Gazoooo,gazoooooo veq DENOHESH:biggrin: :tongue:

Me gjithe kenaqesi e nderuar....!!! Vecse shpresoj, qe nuk gazoj ndonje gje hahaha

jEtA_1
26-02-07, 22:54
Per kend ishte kjo ?:biggrin:

vjeshta pergjigjja ime ishte e dedikuar per personin qe ka hapur temen

Albanian eX|PerT
27-02-07, 06:51
...ahahahahaaaa,
Gazoooo,gazoooooo veq DENOHESH:biggrin: :tongue:
Nuk ma merr mendja se vajzat si ju, mund te denojne nje mashkull, -ne rastin konkret- mua.

kalo bukur legenda

albanian expert

selvija
27-02-07, 18:01
Sikur te vishe per darke do beja kete ...
http://www.kampinkebabhouse.fi/kasvislautanen-sm.jpg

legenda
27-02-07, 20:25
mmmm....ta merr mendja TY,por gabohesh:biggrin: ....

6 MUJ -pune provuese pa pagese,ne kuzhine....:wink:

Nuk ma merr mendja se vajzat si ju, mund te denojne nje mashkull, -ne rastin konkret- mua.

kalo bukur legenda

albanian expert

Paradox_13
27-02-07, 20:30
mmmm....ta merr mendja TY,por gabohesh:biggrin: ....

6 MUJ -pune provuese pa pagese,ne kuzhine....:wink:

E sa muaj per sherbimet jasht kuzhine..??

legenda
27-02-07, 20:39
ahahahaha....per BODY_GARD eshte nje vend i lire ,po
natyrishte 6 MUJ -PUNE PROVUESE,kuptohet pa pagese,ahaha....


:biggrin: :cool: ...

E sa muaj per sherbimet jasht kuzhine..??

Albanian eX|PerT
27-02-07, 20:41
mmmm....ta merr mendja TY,por gabohesh:biggrin: ....

6 MUJ -pune provuese pa pagese,ne kuzhine....:wink:
Kot... fjale jane keto... s'ma ben nje gje te tille ti mua kurre...!!!:wink:

Paradox_13
27-02-07, 20:42
ahahahaha....per BODY_GARD eshte nje vend i lire ,po
natyrishte 6 MUJ -PUNE PROVUESE,kuptohet pa pagese,ahaha....


:biggrin: :cool: ...


Qka po i bje shqip qekjo bre..??se noshta kam pervoj ne ket drejtim,nese nuk ashte pune me shkru me kalem...:tongue:

legenda
27-02-07, 21:03
ajajajajajaaaaa....cfare VETBESIMI-me marr shembull:tongue:
nuk e din TI cka eshte HYQMET,ahahaha.....


:wink: .


Kot... fjale jane keto... s'ma ben nje gje te tille ti mua kurre...!!!:wink:

Albanian eX|PerT
27-02-07, 21:07
ajajajajajaaaaa....cfare VETBESIMI-me marr shembull:tongue:
nuk e din TI cka eshte HYQMET,ahahaha.....


:wink: .

Behu me konkrete!:tongue:

legenda
28-02-07, 22:21
konkret
HYQMET--FUQI,ahahahahaaa....

:tongue: .

Behu me konkrete!:tongue:

Albanian eX|PerT
28-02-07, 22:38
konkret
HYQMET--FUQI,ahahahahaaa....

:tongue: .
Eeeeeeej, na ka ardh nje kohe e veshtir
punes se keqe po i thone e mir
cka me ba, e me punue
grat po dojne me na sundue:biggrin:

albanian expert

legenda
01-03-07, 12:31
mmmmmmm...cka po me pelqeeen,
e paske kuptuar ,:biggrin: :wink:

Eeeeeeej, na ka ardh nje kohe e veshtir
punes se keqe po i thone e mir
cka me ba, e me punue
grat po dojne me na sundue:biggrin:

albanian expert

Albanian eX|PerT
01-03-07, 12:54
mmmmmmm...cka po me pelqeeen,
e paske kuptuar ,:biggrin: :wink:Ani, ani... skan pasur faj ata qe kane thene se vjen capi te kasapi:biggrin: hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha: tongue:

legenda
01-03-07, 21:07
ahahahahaaa...
nuk eshte RREZIK,
nuk ke ZEMER per KASAP,:tongue: :wink: ....

Ani, ani... skan pasur faj ata qe kane thene se vjen capi te kasapi:biggrin: hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha: tongue:

Albanian eX|PerT
02-03-07, 13:59
ahahahahaaa...
nuk eshte RREZIK,
nuk ke ZEMER per KASAP,:tongue: :wink: ....
:biggrin: Nuk e paske kuptuar kete alegori, oj legjenda ime, hahahahahahaha...

Kam zemer per...!!! (e din ti):rolleyes:

ihaaaaa, ika se u kurita krejt hahahahahaha

legenda
02-03-07, 19:03
:eek:uuuuaaaaauuuuuu,:eek: .....


Rrituuuuu,rriiiituuuuu
Vendi im,me fusha me maleeee....,ahahaha:biggrin:

nje vjershe qe e kemi mesu ne shkolle fillore...ahaha
hajde trego cka ka sonte per darke.

:biggrin: Nuk e paske kuptuar kete alegori, oj legjenda ime, hahahahahahaha...

Kam zemer per...!!! (e din ti)

ihaaaaa, ika se u kurita krejt hahahahahaha

Albanian eX|PerT
02-03-07, 21:09
:eek:uuuuaaaaauuuuuu, .....


Rrituuuuu,rriiiituuuuu
Vendi im,me fusha me maleeee....,ahahaha:biggrin:

nje vjershe qe e kemi mesu ne shkolle fillore...ahaha
hajde trego cka ka sonte per darke.

U rrit, e po rritet,
u rritsh, derisa po rritet,
do te rritem, per ty
do te rritem, se duhet te rritem
jam rrite duke u rrit,
hahahahahahaha:tongue:


Sa i perket sonte per dark,.... cka te ka qellue ty, se une nuk zgjedhi, a e kane pregatit duart e tua, per mua eshte specialitet profesional, hahahahahahahaa:biggrin:

falma_lotin
02-03-07, 22:48
:eek:uuuuaaaaauuuuuu,:eek: .....


Rrituuuuu,rriiiituuuuu
Vendi im,me fusha me maleeee....,ahahaha:biggrin:

nje vjershe qe e kemi mesu ne shkolle fillore...ahaha
hajde trego cka ka sonte per darke.
une ju pershendes legenda edhe pote them rrushe qe une sonte te gjithe dhe do te ju foj ne darke juve qe jeni online se kam pregadite nje pite me molla hajdeni nese jeni te uritur per arsyese se ti rrushe po kerkon darken nga Albanian mos kerko nga Albanian se nuk eshte hajri i tina oj llokume pra urrnoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

http://wave-spirit.net/media/Pita.JPG

Albanian eX|PerT
02-03-07, 22:52
une ju pershendes legenda edhe pote them rrushe qe une sonte te gjithe dhe do te ju foj ne darke juve qe jeni online se kam pregadite nje pite me molla hajdeni nese jeni te uritur per arsyese se ti rrushe po kerkon darken nga Albanian mos kerko nga Albanian se nuk eshte hajri i tina oj llokume pra urrnoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

http://wave-spirit.net/media/Pita.JPG
:confused: A mundem edhe une me ngrene ketu, se jam uritur goxha shume :frown: ??????

Vec nje kaqore hahahahhahhaha:biggrin:

falma_lotin
02-03-07, 23:03
:confused: A mundem edhe une me ngrene ketu, se jam uritur goxha shume :frown: ??????

Vec nje kaqore hahahahhahhaha:biggrin:
po more vllaqko si jo por mbase je untuar shum qe motra jote te pregatit nje pite me spanaq edhe nje kos sa per mos te mundoj lukthi te baft mire vllaqko.

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpg

falma_lotin
02-03-07, 23:03
po more vllaqko si jo por mbase je untuar shum qe motra jote te pregatit nje pite me spanaq edhe nje kos sa per mos te mundoj lukthi te baft mire vllaqko.

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpghttp://img.rtvslo.si/upload/Zanimivosti/jogurt_je_show.jpg

DEA
02-03-07, 23:05
po more vllaqko si jo por mbase je untuar shum qe motra jote te pregatit nje pite me spanaq edhe nje kos sa per mos te mundoj lukthi te baft mire vllaqko.

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpg

Falma_lotin, goja leng po me leshon hahahahha

falma_lotin
02-03-07, 23:11
Falma_lotin, goja leng po me leshon hahahahha

O zemrushe me fal pash mu po qe ty po ti qes do mantija e mos ja merr keti piten se ish untu shum e mos po na ban problem qe llokume ty mantiat te bafshin mire .
http://www.thy.com/en-INT/skylife/archive/sky_img/2002_11_res/trakyayemekleri/manti.jpg

DEA
02-03-07, 23:14
O zemrushe me fal pash mu po qe ty po ti qes do mantija e mos ja merr keti piten se ish untu shum e mos po na ban problem qe llokume ty mantiat te bafshin mire .
http://www.thy.com/en-INT/skylife/archive/sky_img/2002_11_res/trakyayemekleri/manti.jpg

Lej mantijat ti, po kur e pash ate laknur, thash shyqyr qe sjam shtatzene se shej ja kisha lane hahahah

falma_lotin
02-03-07, 23:17
Lej mantijat ti, po kur e pash ate laknur, thash shyqyr qe sjam shtatzene se shej ja kisha lane hahahah

aghaghaghahgaghagh zemrushe me fal por shum mire qe nuk je shtatezan se ish kan edhe ma keq po qe bre loqko po ja marr ati e po ta jap ty se ai po duket se nuk eshte ka e merr me hanger se humbi krejt te baft mire llokume

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpg

DEA
02-03-07, 23:18
aghaghaghahgaghagh zemrushe me fal por shum mire qe nuk je shtatezan se ish kan edhe ma keq po qe bre loqko po ja marr ati e po ta jap ty se ai po duket se nuk eshte ka e merr me hanger se humbi krejt te baft mire llokume

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpg

Faleminderit:biggrin:

falma_lotin
02-03-07, 23:29
Faleminderit:biggrin:

Me nderqofshit e nderuar :smile:

legenda
03-03-07, 00:25
ohhhhh , fshima_lotin ,me befasove ,sa zemerbardhe jeee,
ahhh ke te drejte se prej ex ||| pertit hajr nuk ka,ahaha....
po i thirri gjithe FANSAT e mi ne kete darke,...e ndoshta na sherben Albanian....:tongue:

une ju pershendes legenda edhe pote them rrushe qe une sonte te gjithe dhe do te ju foj ne darke juve qe jeni online se kam pregadite nje pite me molla hajdeni nese jeni te uritur per arsyese se ti rrushe po kerkon darken nga Albanian mos kerko nga Albanian se nuk eshte hajri i tina oj llokume pra urrnoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

http://wave-spirit.net/media/Pita.JPG

Albanian eX|PerT
03-03-07, 16:55
ohhhhh , fshima_lotin ,me befasove ,sa zemerbardhe jeee,
ahhh ke te drejte se prej ex ||| pertit hajr nuk ka,ahaha....
po i thirri gjithe FANSAT e mi ne kete darke,...e ndoshta na sherben Albanian....:tongue:
A po e sheh oj falma_lotin, legenda me njeh deri ne rrenje.... alltan e kam, hahahahahaha....

FANSAT e tu, hiq mos ta nije, se ata nuk vijne tek ne te dy, se na xhelozojne hahahahahahahahahha se u knaqem ne hahahahahahahahaha

Albanian eX|PerT
03-03-07, 16:56
po more vllaqko si jo por mbase je untuar shum qe motra jote te pregatit nje pite me spanaq edhe nje kos sa per mos te mundoj lukthi te baft mire vllaqko.

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpg
Flm shume, se bash e kam ne qef piten me spanaq,.... po hajde bujrum krejt kush do,....

gazi-de
03-03-07, 17:57
Flm shume, se bash e kam ne qef piten me spanaq,.... po hajde bujrum krejt kush do,....
a vetem po e lane gojen albanian expert hahahah....qyshe qenke permallu ti une pite,ty nuke po te dalka.hghghghg

falma_lotin
03-03-07, 18:12
A po e sheh oj falma_lotin, legenda me njeh deri ne rrenje.... alltan e kam, hahahahahaha....

FANSAT e tu, hiq mos ta nije, se ata nuk vijne tek ne te dy, se na xhelozojne hahahahahahahahahha se u knaqem ne hahahahahahahahaha

Vllaqko me vjen mire qe legenda te njef ty me bahet qefi o vllaqko se une per vlla kam deshir gjitzhmon te te shof ty te knaqur e te lumtur edhe per legenden kam vetem fjal te mira keshtu qe ju uroj qdo te mire ne jeten tuaj .

Edhe vllaqko qysh nuk vim jo per legenden vim te gjithe e pse te xhelozojm po nuk kemi arsye se ne jemi te knaqur te gjithe qe ju shofim te lumtur juve .

legenda
03-03-07, 19:50
ahahahaha,normal qe te njoh loqkoooo
ne te dy ne te njejten kohe u antaresuam ne FORUM.
ne nje dite te merzitshme NENTORI,me shi....


:cool: ....

p.s.mos mi nguc FANSAAAAT,se e lshoj forumin,ahahahaaaa...

A po e sheh oj falma_lotin, legenda me njeh deri ne rrenje.... alltan e kam, hahahahahaha....

FANSAT e tu, hiq mos ta nije, se ata nuk vijne tek ne te dy, se na xhelozojne hahahahahahahahahha se u knaqem ne hahahahahahahahaha

legenda
03-03-07, 19:53
sa zemerbardhe eshte fshima_lotin,flm sis.


:smile: ....

Vllaqko me vjen mire qe legenda te njef ty me bahet qefi o vllaqko se une per vlla kam deshir gjitzhmon te te shof ty te knaqur e te lumtur edhe per legenden kam vetem fjal te mira keshtu qe ju uroj qdo te mire ne jeten tuaj .

Edhe vllaqko qysh nuk vim jo per legenden vim te gjithe e pse te xhelozojm po nuk kemi arsye se ne jemi te knaqur te gjithe qe ju shofim te lumtur juve .

Albanian eX|PerT
03-03-07, 19:54
ahahahaha,normal qe te njoh loqkoooo
ne te dy ne te njejten kohe u antaresuam ne FORUM.
ne nje dite te merzitshme NENTORI,me shi....


:cool: ....

p.s.mos mi nguc FANSAAAAT,se e lshoj forumin,ahahahaaaa...

Ditelindja jone ketu ne forum eshte e njejte,...!!! Kjo d.m.th. shume per ata qe e kuptojne...!!! Ajo dite e merzitshme me shi ne nentor, kishte qene dit fatlume per mua... sepse...:wink:!

ps. Ja me mue, ja me fansat, hahahahahahahhahaha

falma_lotin
03-03-07, 20:00
sa zemerbardhe eshte fshima_lotin,flm sis.


:smile: ....


sps rrushe per ju jam e gatshme ne qdo kohe vetem urrnoni qa po deshironi nuk ka problem

falma_lotin
03-03-07, 20:02
Ditelindja jone ketu ne forum eshte e njejte,...!!! Kjo d.m.th. shume per ata qe e kuptojne...!!! Ajo dite e merzitshme me shi ne nentor, kishte qene dit fatlume per mua... sepse...:wink:!

ps. Ja me mue, ja me fansat, hahahahahahahhahaha

vllaqko mos u be gjelox te lutem ahahahahahh

jadore
03-03-07, 20:07
..kam gjithe diten pa ngrene ,kush do bente sevap te me ftonte sonte per darke...! .... nuk prish pune qka gatuhet , mish mjafton te mos jete ...

legenda
03-03-07, 20:11
ehhhh,kjo dmth se na bashkoi Zoti,:cool: ahahaaaa


p.s.mos mi kufizooo lirite,:frown:

Ditelindja jone ketu ne forum eshte e njejte,...!!! Kjo d.m.th. shume per ata qe e kuptojne...!!! Ajo dite e merzitshme me shi ne nentor, kishte qene dit fatlume per mua... sepse...:wink:!

ps. Ja me mue, ja me fansat, hahahahahahahhahaha

falma_lotin
03-03-07, 20:11
..kam gjithe diten pa ngrene ,kush do bente sevap te me ftonte sonte per darke...! .... nuk prish pune qka gatuhet , mish mjafton te mos jete ...

I nderuar mbase qenke pa hanger qe uen te sjell nje dark te lete te baft mire

http://www.philipsburg-info.com/shiekascatering/lasagne.jpg

Paradox_13
03-03-07, 20:12
..kam gjithe diten pa ngrene ,kush do bente sevap te me ftonte sonte per darke...! .... nuk prish pune qka gatuhet , mish mjafton te mos jete ...

Qfar gjunahi...:mad: se di si qendron me dhembet, por nese i ke te shendosh per buk kollomoqe urdhero ne katun..:biggrin:

ssara
03-03-07, 20:14
ma e zoja falma_lotin se epata nijet me te thir ne dark

~AmaZonA~
03-03-07, 20:14
..kam gjithe diten pa ngrene ,kush do bente sevap te me ftonte sonte per darke...! .... nuk prish pune qka gatuhet , mish mjafton te mos jete ...

Hajde urdhero jador por pak rėnd ne kete kohe per te ngren kėtė lloj ushqimi....


http://www.nrk.no/img/331285.jpeg


http://www.decatering.be/images/Beach%20volley/Beach%20VIP/Beach%20VIP%20gerecht%205%20(Large).JPG


http://www.champagneprat.com/images/bouteille_de_champagne/bouteille_champagne_yveline_prat_ombre.jpg


Tė boft mire jador...

legenda
03-03-07, 20:18
ohhhhh,flm shuuuume,mmmmm nje pite me spanaq KOSOVA..
sps rrushe per ju jam e gatshme ne qdo kohe vetem urrnoni qa po deshironi nuk ka problem

Albanian eX|PerT
03-03-07, 20:22
ehhhh,kjo dmth se na bashkoi Zoti,:cool: ahahaaaa


p.s.mos mi kufizooo lirite,:frown:

Mire qe po e di legenda ime...!!!

ps. lirite?!!!! Ma mire ne kohe,... hhahahahahhaaahahaha

falma_lotin
03-03-07, 20:23
ohhhhh,flm shuuuume,mmmmm nje pite me spanaq KOSOVA..O Kunata ime ma e mira per ty menjher
http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpgmerre qeta njher rrushe se tjetren jam ka e pregadis per ma vonehttp://www.zkm.de/goetz/static/images/x75/SalA_01.01.png

jadore
03-03-07, 20:24
.. amazona , falma_lotin dhe paradox , ju faliminderit , vertet jeni shume bujar ,.... paqi dhe dhashi ,gjithmone (thone ne Gjakove ) nese nuk ju mbet hatri pas gjithe kesaj oferte me bereqet , them qe isha ndal tek buka kollomoqe e Paradoxit , nese veq dhe turshi do me shtronte (bene dhe pa djathe )..

Albanian eX|PerT
03-03-07, 20:27
O Kunata ime ma e mira per ty menjher
http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpgmerre qeta njher rrushe se tjetren jam ka e pregadis per ma vonehttp://www.zkm.de/goetz/static/images/x75/SalA_01.01.png
E cka i thone kesaj, vec kunaten me e thirre ne dark, e vellaun jo a:mad:?
hahahahhahahahhahahahaha:biggrin:

~AmaZonA~
03-03-07, 20:27
.. amazona , falma_lotin dhe paradox , ju faliminderit , vertet jeni shume bujar ,.... paqi dhe dhashi ,gjithmone (thone ne Gjakove ) nese nuk ju mbet hatri pas gjithe kesaj oferte me bereqet , them qe isha ndal tek buka kollomoqe e Paradoxit , nese veq dhe turshi do me shtronte (bene dhe pa djathe )..

te them te drejten edhe une do te bej shoqeri per buke kollomoqe se e kam shume merak dhe ka kohe qe nuk kam ngren...per mua mundesisht me qumshte e kam merak hahahah:smile:

falma_lotin
03-03-07, 20:30
E cka i thone kesaj, vec kunaten me e thirre ne dark, e vellaun jo a:mad:?
hahahahhahahahhahahahaha:biggrin:

o vlla po prit se sa te pjek ate tjetern se nuk ka boll be qy a po e shef se jam ka e pregadis tjetren se ma se pari e thras vllaun tani kunaten por tybe more vlla nuk kam qa me te ba se e kam kunaten per qefi e nuk mundem pa ja plotesu deshiren menjher si te thot qe vlla edeh per ty sa te jet hazer te thrras

Paradox_13
03-03-07, 20:39
.. amazona , falma_lotin dhe paradox , ju faliminderit , vertet jeni shume bujar ,.... paqi dhe dhashi ,gjithmone (thone ne Gjakove ) nese nuk ju mbet hatri pas gjithe kesaj oferte me bereqet , them qe isha ndal tek buka kollomoqe e Paradoxit , nese veq dhe turshi do me shtronte (bene dhe pa djathe )..

Buke krip dhe zemer si ne odat tona.
Ma nderuat sofren o e nderuar,..ju beft mire..


http://www.fotosearch.com/comp/FSP/FSP350/321007.jpghttp://www.fotosearch.com/comp/ICN/ICN184/F0013452.jpg
http://www.fotosearch.com/comp/corbis/DGT091/42-17499705.jpg

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:03
o vlla po prit se sa te pjek ate tjetern se nuk ka boll be qy a po e shef se jam ka e pregadis tjetren se ma se pari e thras vllaun tani kunaten por tybe more vlla nuk kam qa me te ba se e kam kunaten per qefi e nuk mundem pa ja plotesu deshiren menjher si te thot qe vlla edeh per ty sa te jet hazer te thrras
hahhahahahahahha si duket prej qe kur ka ardhur legenda,... vec me te po rri hahahaha e me ke harrue krejt mue... ani mos harro, ate e ke kunat, e mue vlla hahahahahahahahahahahahahaha

falma_lotin
03-03-07, 21:06
hahhahahahahahha si duket prej qe kur ka ardhur legenda,... vec me te po rri hahahaha e me ke harrue krejt mue... ani mos harro, ate e ke kunat, e mue vlla hahahahahahahahahahahahahaha

o vlla nuk te harroj ty bre kurr mos mendo ashtu qy edhe ti nje here se sa te vish ne shtepi te tregoj ty qefin po vllaqko Kunaten e dua shum se ajo eshte bukuroshe edhe ti je i bukur ama Kunaten e kam per qefi edhe nuk kam qa te bej e mos xhelozo se veshin ta nuki kur te vish ne shtepi ok ahahahhahahah

legenda
03-03-07, 21:08
upssssss,paskaaaa boooll,sa per nje KANAGJEQ:biggrin:ahahaha.....

Hajde urdhero jador por pak rėnd ne kete kohe per te ngren kėtė lloj ushqimi....


http://www.nrk.no/img/331285.jpeg


http://www.decatering.be/images/Beach%20volley/Beach%20VIP/Beach%20VIP%20gerecht%205%20(Large).JPG


http://www.champagneprat.com/images/bouteille_de_champagne/bouteille_champagne_yveline_prat_ombre.jpg


Tė boft mire jador...

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:09
o vlla nuk te harroj ty bre kurr mos mendo ashtu qy edhe ti nje here se sa te vish ne shtepi te tregoj ty qefin po vllaqko Kunaten e dua shum se ajo eshte bukuroshe edhe ti je i bukur ama Kunaten e kam per qefi edhe nuk kam qa te bej e mos xhelozo se veshin ta nuki kur te vish ne shtepi ok ahahahhahahah
hhahahhahahahahahhahahaha ka ardh nje kohe e veshtir, ma mire mos me fol hiq hahahahahhahahahahaaha

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:11
upssssss,paskaaaa boooll,sa per nje KANAGJEQ:biggrin:ahahaha.....

Hajt, se ke pa sa shume pregatitje ka me pas per dasmen tone hehehehehheheheh hahahahahahahahahahahahahaha

falma_lotin
03-03-07, 21:11
hhahahhahahahahahhahahaha ka ardh nje kohe e veshtir, ma mire mos me fol hiq hahahahahhahahahahaaha

aghaghaghaghaghag o vlla fol ama fol me vend se te thash mos me xhelozo se Kunaten e kam llokume bre qy edhe tybe per ta e kalli forumin se e duaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmm bre ja hangsha zemren asaj rrushjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

falma_lotin
03-03-07, 21:12
Hajt, se ke pa sa shume pregatitje ka me pas per dasmen tone hehehehehheheheh hahahahahahahahahahahahahaha

hajt vllako mos ke dert se uen kam me ta kry krejt dasmen ty mos ta nin ty hiq ahahahahahha:biggrin:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:15
hahahahahahh po ja per vlla ja per kend?

falma_lotin
03-03-07, 21:17
hahahahahahh po ja per vlla ja per kend?

ahahah po de motra per vlla e ben edhe te pamunderen por uen ne kete rast ma shu e bej per kunaten time te dashur ahahahha:biggrin:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:18
ahahah po de motra per vlla e ben edhe te pamunderen por uen ne kete rast ma shu e bej per kunaten time te dashur ahahahha:biggrin:
hahahahaha, a cka je ti vec une te njoh hahahahahahahahaha

gazi-de
03-03-07, 21:36
Hajt, se ke pa sa shume pregatitje ka me pas per dasmen tone hehehehehheheheh hahahahahahahahahahahahahaha
albanian expert,te paska shpetu zoti more nuke e paskem dit une hiq,veq pula paske me hanger..hghghgh......hajde edhe nje here per hajr...L........hahahahaha

falma_lotin
03-03-07, 21:37
hahahahaha, a cka je ti vec une te njoh hahahahahahahahaha

aghaghghaghaagh valla vlla ma te mirin te kam ty bre hajde te qaffffffffffffffffff motraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se nuk ka me ty ishala ke nafak te hajrit ahahahahahh

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:39
Falma_lotin, motra ime, a po e merr pergjegjesi ti per naten e pulave, me i pregatit pulat? hahahahahahahhahahahha

Gazi-de flm hahahahahaha

gazi-de
03-03-07, 21:43
o albanian expert po ku te ka mbet gruja more..po i vjen marre me na ba hyzmet a qa..hghghghghg

falma_lotin
03-03-07, 21:44
Falma_lotin, motra ime, a po e merr pergjegjesi ti per naten e pulave, me i pregatit pulat? hahahahahahahhahahahha

Gazi-de flm hahahahahaha

aghaghaghghaaghghaghag vlla po qa po te duhet nata e pulave be a nuk po thu naten e dasmes po naten e pulave a po e martojm vllaun apo pulat aghaghghaghaghaghaghaga:biggrin:

falma_lotin
03-03-07, 21:45
o albanian expert po ku te ka mbet gruja more..po i vjen marre me na ba hyzmet a qa..hghghghghg

e shef syn te kam than se nuk eshte hajri i ketyne po ejaa ti te motra jote se nuk te la kurr se tybe kunata te lem e din me kan mire i thojn kudita se jo kunata aghaghaghaghaghghagag:biggrin:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:49
o albanian expert po ku te ka mbet gruja more..po i vjen marre me na ba hyzmet a qa..hghghghghg
as une nuk e di,... po me duket buqja me hallen, e kan que te inxhja hahahahahaha

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:50
e shef syn te kam than se nuk eshte hajri i ketyne po ejaa ti te motra jote se nuk te la kurr se tybe kunata te lem e din me kan mire i thojn kudita se jo kunata aghaghaghaghaghghagag:biggrin:
cka mendove ti, kunata moter nuk te behet kurree:biggrin: hahahahhahahaa

Albanian eX|PerT
03-03-07, 21:51
aghaghaghghaaghghaghag vlla po qa po te duhet nata e pulave be a nuk po thu naten e dasmes po naten e pulave a po e martojm vllaun apo pulat aghaghghaghaghaghaghaga:biggrin:
Qy.... po edhe Gazin kur e martum, pregatitem pula, per naten e pulave hhahaha

a ke harrue?

gazi-de
03-03-07, 21:53
rujau exper se buqja e halla po ta bajne naj sherr e kuku..hghghghghgh

falma_lotin
03-03-07, 22:00
Qy.... po edhe Gazin kur e martum, pregatitem pula, per naten e pulave hhahaha

a ke harrue?

aghaghaghaghahgaghaghghg pasna harru o vllaqko tybe aghaghaghaghagaagh:biggrin:

falma_lotin
03-03-07, 22:01
as une nuk e di,... po me duket buqja me hallen, e kan que te inxhja hahahahahaha

aghaghaghaghgh mbaj ymyd ti se ta kan qu te ingjaj ty nusen vala qysh po me doket iku ajo krejt se muar trem agaghaghaghaghaghagghaaghagh:biggrin:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 22:03
rujau exper se buqja e halla po ta bajne naj sherr e kuku..hghghghghgh
Po pse ju kam juve? hahahahahahaha

falma_lotin
03-03-07, 22:05
Po pse ju kam juve? hahahahahahaha

aghaghaghaghaghaghagag hajt vlla mos ke frig se me mua eshte legenda po bajna muhabet qa me ble per dasem aghaghaghaghghghaagh:biggrin:

falma_lotin
03-03-07, 22:06
Po pse ju kam juve? hahahahahahaha


aghaghaghaghaghghaaghgh hajt bre mos baj dert se me mua eshte legenda po bajm muhabet qa me ble per dasem qy aghaghaghaghaghagh:biggrin:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 22:13
aghaghaghaghaghghaaghgh hajt bre mos baj dert se me mua eshte legenda po bajm muhabet qa me ble per dasem qy aghaghaghaghaghagh:biggrin:
e pse iu kallzove krejtve tash ti, qy:mad:

hahahahahahahhahahahahahahaha

:tongue:

falma_lotin
03-03-07, 22:15
e pse iu kallzove krejtve tash ti, qy:mad:

hahahahahahahhahahahahahahaha

:tongue:

aaghaghaghagaghghghaggh jo bre nuk i trgova askujt veq ty ne vesh te thash qy hajt vllaqko se te tjerte nuk jam ka lexoj hiq aghaghaghaghagh:biggrin:

Albanian eX|PerT
03-03-07, 22:19
Kryesorja legenda me i lexue, se per te tjeret, skam gajle hehehehehehhehee

falma_lotin
03-03-07, 22:21
Kryesorja legenda me i lexue, se per te tjeret, skam gajle hehehehehehheheeaghaghaghaghghagggahghag jo ajo nuk eshte ka i lexon hiq more vllaqko se nuk po i pelqej si duket qy aghaghaghaghaaghagh

Albanian eX|PerT
03-03-07, 22:29
aghaghaghaghghagggahghag jo ajo nuk eshte ka i lexon hiq more vllaqko se nuk po i pelqej si duket qy aghaghaghaghaaghagh
......hahahaha.... jo moj ti je king ketu, mos harrooo

falma_lotin
03-03-07, 22:49
......hahahaha.... jo moj ti je king ketu, mos harrooo

flm vlla“qko mbase te kam ty uen nuk merzitem

Domira
03-03-07, 23:23
aghaghaghaghghagggahghag jo ajo nuk eshte ka i lexon hiq more vllaqko se nuk po i pelqej si duket qy aghaghaghaghaaghagh

o ju dy o:biggrin: :biggrin: :biggrin:

falma_lotin
03-03-07, 23:37
o ju dy o:biggrin: :biggrin: :biggrin:

oooooooooooooooooooooooooo ta ha hangsha zemren moj llokume se te kam motrushe qa em ba loqko e kam vlla per hazret e po duhet me ja gjet nej nuse te mire aghaghaghaghagh:biggrin:

selvija
04-03-07, 08:56
Sikur te vishe per mengjes do beje pallaqinka...
http://valo.aamulehti.fi/dm/file.phtml?id=492

Albanian eX|PerT
04-03-07, 09:00
Sikur te vishe per mengjes do beje pallaqinka...
http://valo.aamulehti.fi/dm/file.phtml?id=492
per kend ke kjo? oj selvi? hhhhhahhahahahaha

selvija
04-03-07, 09:10
per kend ke kjo? oj selvi? hhhhhahhahahahahaTyben per qate Princin tim..po si duket e kan nxan endrrat e spo e leshojne..hahhhahaah:tongue:

Albanian eX|PerT
04-03-07, 09:11
Tyben per qate Princin tim..po si duket e kan nxan endrrat e spo e leshojne..hahhhahaah:tongue:
ani leje princin sot,... shiko pregatitem mua naj sen, se krejt ne gjum jane te tjeret,.... hahahahahahaahaha e une akoma po pres

selvija
04-03-07, 09:11
Qe ty te pregadis do qe je que ke uri sikurishte ja urdhro...
http://www.k-supermarket.fi/kuvat/upload/lettu.jpg
Ablanian befshin mire....

Albanian eX|PerT
04-03-07, 09:17
Qe ty te pregadis do qe je que ke uri sikurishte ja urdhro...
http://www.k-supermarket.fi/kuvat/upload/lettu.jpg
Ablanian befshin mire....
hahahahahaha o tu rrit ndera ty, se boll njeri i mire je, edhe e zonja bile..

selvija
04-03-07, 09:20
hahahahahaha o tu rrit ndera ty, se boll njeri i mire je, edhe e zonja bile..Falemnindeit veq befshin mire...po e vyme jam kur dua ahhaha flm...

Virti
05-03-07, 14:52
darka duhet me qene e lehte... :tongue:

Paradox_13
05-03-07, 15:01
darka duhet me qene e lehte... :tongue:

A ban me kan pershesh me buk kollomoqi..??!!

Virti
05-03-07, 15:30
A ban me kan pershesh me buk kollomoqi..??!!
ai eshte ushqimi me i mire i mundshem!

Zero Cool
05-03-07, 18:29
Voe te perzhitne edhe ato sdi a kisha dit mi bo mir qy, sjam kuvar :tongue:

RiannA
06-03-07, 18:45
me ardh te une per dark, kishe bo diet se shum pritoj me pergadit diqka edhe mduket sjam aq e talentume....perndryshe shtampiqa kishim hanger bashk ma shuuum ncuuk

Zero Cool
06-03-07, 23:54
me ardh te une per dark, kishe bo diet se shum pritoj me pergadit diqka edhe mduket sjam aq e talentume....perndryshe shtampiqa kishim hanger bashk ma shuuum ncuuk

Ja tybe mos ta nin se me bo e me ardh une tybe nąrdhsha per me honger...... :wink:

Buqja_ch
07-03-07, 03:55
o Zeroo vrtet je ni musafir i let......
mos ki frik pra se te gjith te pritin mir..edhe te un e ke deren hapur...
eja mire se vjen...

shume te mira per Ty.....

Buqja_ch
07-03-07, 04:30
Ndersa ju te gjith si e deshet BUKEN KOLLOMOQE..
Ejani te une ne DARK..
Miellin e kom taze nga Kosova
Di ta gatuaj mire....
Do te ham se bashku me shum deshir...
Edhe ata si nuk e han kete Buk..nga aroma e mir
do tna kene Lakmi......hahahhha
Me RRespekt per Ju....

selvija
07-03-07, 08:07
Ndersa ju te gjith si e deshet BUKEN KOLLOMOQE..
Ejani te une ne DARK..
Miellin e kom taze nga Kosova
Di ta gatuaj mire....
Do te ham se bashku me shum deshir...
Edhe ata si nuk e han kete Buk..nga aroma e mir
do tna kene Lakmi......hahahhha
Me RRespekt per Ju....Buqja_ch nje krelan kallamoqe shoqe me na qite....

Buqja_ch
07-03-07, 17:40
uuuuu Selvije me shume deshir ..
krelana eshte me e leta per gatim..
por ti shoqe e plqen ...
pa pertes do ta gatuaj per Ty....

Me RRespekt.....

gazi-de
07-03-07, 18:36
Buqja_ch nje krelan kallamoqe shoqe me na qite....
o moj Buqja_ch,qe qet krelane edhe mue me ke atu,se kame harru kure kame ngren,edhe me duket aromen ketu ku jame jam duke e shiju.............

RiannA
07-03-07, 18:45
Ja tybe mos ta nin se me bo e me ardh une tybe nąrdhsha per me honger...... :wink:
hahahahah sje normal, nejse e din ti qe sje normal kshtu se kot jam ka e shkruj hhaha

Guri i madh
07-03-07, 19:34
Ndersa ju te gjith si e deshet BUKEN KOLLOMOQE..
Ejani te une ne DARK..
Miellin e kom taze nga Kosova
Di ta gatuaj mire....
Do te ham se bashku me shum deshir...
Edhe ata si nuk e han kete Buk..nga aroma e mir
do tna kene Lakmi......hahahhha
Me RRespekt per Ju....


buken e kallamojt me gatue duhet me kan magjetore me pervoj

se bukur veshtir me tubue millin

selvija
07-03-07, 19:40
o moj Buqja_ch,qe qet krelane edhe mue me ke atu,se kame harru kure kame ngren,edhe me duket aromen ketu ku jame jam duke e shiju.............Gazi-de valla per ty motrusha zgjohet ne mes nate edhe ta beje krelanen edhe hajme bashke se dyte kokem permallue per te...

ja hajme deri sa plasim hahaha terpianat..
http://www.albanianyouthaction.org.uk/photos/CNV00092_corn_flour_pite.jpg

gazi-de
07-03-07, 19:48
Gazi-de valla per ty motrusha zgjohet ne mes nate edhe ta beje krelanen edhe hajme bashke se dyte kokem permallue per te...

ja hajme deri sa plasim hahaha terpianat..
http://www.albanianyouthaction.org.uk/photos/CNV00092_corn_flour_pite.jpg
faleminderit selvija se Buqja,vetem me permeni e kurgju..se pa ty mikesha ime kisha vdeke me mall te krelanes..............

selvija
07-03-07, 19:56
faleminderit selvija se Buqja,vetem me permeni e kurgju..se pa ty mikesha ime kisha vdeke me mall te krelanes..............Jo bee qe ku ke dadushen veq kerko une qes pa prites bile edhe pse nganiher jam shum demelke por per ty gjithnje jam...:wink: :smile:

gazi-de
07-03-07, 20:03
Jo bee qe ku ke dadushen veq kerko une qes pa prites bile edhe pse nganiher jam shum demelke por per ty gjithnje jam...:wink: :smile:
une selvija nuke jame marake shume pere ushqime,pore nga nje here me mer melli vetem me e pa ose aromen me shiju..por ti po na jeke nga nje her ate malle..edhe nje here faleminderit......

Buqja_ch
07-03-07, 21:02
Po mire o gazi-de..Ti e Selvija ejani nuk bera hajgare...
sa ma shume vet aq ma shishume..dota hame...

po um vie mire si ende paska dikush si e ka at shije ne at Buk..
shume kush thot se du ,,se e kom fytin e holl...hhhaaa

Me RRespekt per Ju...

Buqja_ch
07-03-07, 21:09
hhhaaaa FLM..Guri i madh.....po um vjen mir se pari si edhe ti ke shkru ketu me ne..
dhe ma shum po me plqen se po jau din hallin magjetorev..
vrtet asht pak vshtirr se uji i val te sos..por ajo vlen
vetum per Buk..ndrsa ma te letin ushqim ma kerkoj Selvia me gazin-de..
por dua te them nuk..mund mem than se edhe nuk jom ni magjetore me pervoj..
un isha ajo si ne fillim vet ju ftova per dark..do te thot ka ktu diqka ......
po deshte eja edhe Ti......
Me RRespekt per Ju....

Pupi
07-03-07, 21:39
Uh! Buqe, Buqe.
Per ty kisha maruar llokum te embel .......

Buqja_ch
07-03-07, 22:36
ahahaa po pse um thua ashtu ooo Pupi
ma gjete ilaqin...

te pershendes....

Guri i madh
07-03-07, 23:04
hhhaaaa FLM..Guri i madh.....po um vjen mir se pari si edhe ti ke shkru ketu me ne..
dhe ma shum po me plqen se po jau din hallin magjetorev..
vrtet asht pak vshtirr se uji i val te sos..por ajo vlen
vetum per Buk..ndrsa ma te letin ushqim ma kerkoj Selvia me gazin-de..
por dua te them nuk..mund mem than se edhe nuk jom ni magjetore me pervoj..
un isha ajo si ne fillim vet ju ftova per dark..do te thot ka ktu diqka ......
po deshte eja edhe Ti......
Me RRespekt per Ju....kogja nifar furragjie jam kan tyneher e qes buken e kallamojt po esht pak veshtir me rrutullue i kena pas fun e qujshum at,here i marum prej druru me hudh buken ne ajr e me rrutullue qajo nuse qe nuk dike me i qit kto bukt e kallamojta mas tre mujve burri e lshojke


mos besofsh vetmeni mua

Buqja_ch
08-03-07, 18:35
Vrtet sikur te kish ktu tema ma shume per kohen e kaluar do te ishte interesant a po jo ..Guri........
sikur tish aj ligj tash as ni nuse nuk kish met..hhaaaa
po qka me ju ba thojve tani...
mos harro se edhe un di shum kesi fjal..
te pakten shume fjal kujtoj te gjyshes...... SIME....
e kaluara eshte interesante....
Me RRespekt per Ju...

Albanian eX|PerT
09-03-07, 22:20
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=950751#post950751)

....une sdi porse i them legendes,... me na pregatit krelan... hahahaha :tongue:

prishtinasi
10-03-07, 01:49
SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUJE?

- folni bre me kuzhinerin....se nuk eshte marre!:biggrin:

Buqja_ch
10-03-07, 11:43
Hahahhaah .....A E DIN KUR FOLIN ????

vetum kur ti merr uria...ah du BUKE..

ateher drejtohen nga kuzhinjeri......

me RRespekt per Ju...

prishtinasi
10-03-07, 14:32
heheh...veq une dhe Buqja_ch...po ja dime rendesin kuzhinjerit ose kuzhinjeres!:wink:

legenda
10-03-07, 23:43
ahahaha,...
nuk ka problem hiq,a:wink:
a mu duk i pate nja 3 motra ne FORUM,angazhoi pak:tongue:

SIKUR TE VIJA PER DARK TEK TI CDO ME GATUAJE (http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=950751#post950751)

....une sdi porse i them legendes,... me na pregatit krelan... hahahaha :tongue:

Albanian eX|PerT
10-03-07, 23:48
ahahaha,...
nuk ka problem hiq,a:wink:
a mu duk i pate nja 3 motra ne FORUM,angazhoi pak:tongue:S'jemi duke folur per virtualen porse per realen...!!!!

Ty te kam aty...!!!

falma_lotin
10-03-07, 23:53
ahahaha,...
nuk ka problem hiq,a:wink:
a mu duk i pate nja 3 motra ne FORUM,angazhoi pak:tongue:
Po moj kunat qe ku e kam motren e per vllaun un ju pregadis tani darken vetem ju bafte mire
qe edhe krelanen sa te pergadis se gati eshte
http://www.laicite.com/4-liens/images/burek-1.jpg

Keto mundeni te urrnoni menjeher kunata imee dashur

http://graphics.jsonline.com/graphics/owlive/img/feb05/gettcol.one0211_big.jpg

Albanian eX|PerT
10-03-07, 23:56
Po moj kunat qe ku e kam motren e per vllaun un ju pregadis tani darken vetem ju bafte mire
qe edhe krelanen sa te pergadis se gati eshte
http://www.laicite.com/4-liens/images/burek-1.jpg

Keto mundeni te urrnoni menjeher kunata imee dashur

http://graphics.jsonline.com/graphics/owlive/img/feb05/gettcol.one0211_big.jpg
Legenda, ta kam thene se tek shtepija ime, sdo prekesh pune me dore...!!! Kemi motrat te zonja...!!! Lumja ti per kunatat qe ke, e i lumi une per motrat ;;;; hahahaha

albanian....!!!

vjeshta
10-03-07, 23:59
Legenda, ta kam thene se tek shtepija ime, sdo prekesh pune me dore...!!! Kemi motrat te zonja...!!! Lumja ti per kunatat qe ke, e i lumi une per motrat ;;;; hahahaha

albanian....!!!

Sa mire me kan motra jote ...:eek: :tongue:

falma_lotin
11-03-07, 00:02
Legenda, ta kam thene se tek shtepija ime, sdo prekesh pune me dore...!!! Kemi motrat te zonja...!!! Lumja ti per kunatat qe ke, e i lumi une per motrat ;;;; hahahaha

albanian....!!!

Vllaqko edhe un te kam than se nusen tande dota mbaj vetem ulur ne fotele qe ta shofim bukuroshen e rrall qe nuk besoj qe ka me te bukur se legenda askund , pra kunata ime e dashur eja e mos von se te betohem se kurr nuk kam me te lan me sherby vetem kam me te mbajt si llokumin vetem me vllaun kalo mire se te gjitha i ke nga une qa po don ma shum nga kunata trego .................

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:04
Sa mire me kan motra jote ...:eek: :tongue:
Eshte privilegj, qe shume pak e gezojne...!!!:biggrin:

vjeshta
11-03-07, 00:07
Eshte privilegj, qe shume pak e gezojne...!!!:biggrin:

Sepse jan te pakta ato qe kete privilegj e pranojn .....:biggrin:

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:11
Sepse jan te pakta ato qe kete privilegj e pranojn .....:biggrin:
Sepse eshte privilegj, qe te jesh guximtare per te pranuar nje privilegj te tille, te jesh motra ime. :biggrin:

rrespekte :wink:

....albanian...!!!

prishtinasi
11-03-07, 00:12
Expert, ti paske vendose krejt motrat (virtuale) me i ba kuzhinjere a.....:tongue: :tongue:

vjeshta
11-03-07, 00:13
Sepse eshte privilegj, qe te jesh guximtare per te pranuar nje privilegj te tille, te jesh motra ime. :biggrin:

rrespekte :wink:

....albanian...!!!

Me vjen keq por ,privilegjin e kam zgjedh si motra e Legendes :biggrin:............prap po mbesim ne familje ...:tongue:

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:21
Me vjen keq por ,privilegjin e kam zgjedh si motra e Legendes :biggrin:............prap po mbesim ne familje ...:tongue:
Sigurisht... porse nuk po e di cka po bie te te kem? :biggrin:

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:22
Expert, ti paske vendose krejt motrat (virtuale) me i ba kuzhinjere a.....:tongue: :tongue:
Jo ore, vendasi i legendes sime,...!!!! :biggrin:

Kete e kemi hobi... ngrihemi te gjithe, motra e vellezeri, qe ti'a pregatisim nuses ate ia ka endja...!!

...albanian...!!! :wink:

vjeshta
11-03-07, 00:26
Sigurisht... porse nuk po e di cka po bie te te kem? :biggrin:

Hhahahaa mos te vijn ide te quditshme ...........te thash ,jemi nje familje ....:tongue:

prishtinasi
11-03-07, 00:28
Jo ore, vendasi i legendes sime,...!!!! :biggrin:

Kete e kemi hobi... ngrihemi te gjithe, motra e vellezeri, qe ti'a pregatisim nuses ate ia ka endja...!!

...albanian...!!! :wink:

hahah....hobi te mire pasni (profesion i se ardhmes)....more paska me shtu peshe vendasja e ime veq tu ndejte ulun....aty e pata friken une...:tongue: :tongue:

p.s: nuk po te them vllaqko se po me shtishe me punu ne kuzhine...haha (shaka)

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:29
Hhahahaa mos te vijn ide te quditshme ...........te thash ,jemi nje familje ....:tongue:
Ndoshta do ta gezoj privilegjin, te ju mirepres ne shtepine time, kur te vini tek motra jote, legenda?

vjeshta
11-03-07, 00:31
Ndoshta do ta gezoj privilegjin, te ju mirepres ne shtepine time, kur te vini tek motra jote, legenda?

Privilegji do te jet edhe i imi ...:wink:

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:32
hahah....hobi te mire pasni (profesion i se ardhmes)....more paska me shtu peshe vendasja e ime veq tu ndejte ulun....aty e pata friken une...:tongue: :tongue:

p.s: nuk po te them vllaqko se po me shtishe me punu ne kuzhine...haha (shaka)
Vendasja juaj, legenda ime, nuk shton peshen, ngase bejme ushtrime ne mengjez zakonisht...!!!

...juve jeni i mireseardhur per te na i lare enet, hahahahahah... ishte kjo shaka...!!!

gjithe te mire jeni...!!!

prishtinasi
11-03-07, 00:36
Vendasja juaj, legenda ime, nuk shton peshen, ngase bejme ushtrime ne mengjez zakonisht...!!!

...juve jeni i mireseardhur per te na i lare enet, hahahahahah... ishte kjo shaka...!!!

gjithe te mire jeni...!!!

Besoj...edhe jam i bindun:tongue: qe edhe per enet do te sakrifikohen motrat....hahah!
Respekt!

Albanian eX|PerT
11-03-07, 00:39
Besoj...edhe jam i bindun:tongue: qe edhe per enet do te sakrifikohen motrat....hahah!
Respekt!
Rrespekt reciprok i nderuar...!!!!

Buqja_ch
11-03-07, 09:46
Besoj...edhe jam i bindun:tongue: qe edhe per enet do te sakrifikohen motrat....hahah!
Respekt!
Sa qudi um vije as gje nuk paskeni be sante kuzhina qenka pa pastru....
po mire masi u zgjova un e para do ti rregulloi....
ju pushoni ende....

shendet..........

selvija
11-03-07, 14:03
Sikur te vishe per drek do hangsh gjell lakra dhe buk shtepie ..:wink:

gazi-de
11-03-07, 15:30
Sikur te vishe per drek do hangsh gjell lakra dhe buk shtepie ..:wink:
Jo selvija,nese me qete gjelle me lakra mua,ma paske pru vdekjen para kohe...hghg

vjeshta
11-03-07, 15:46
Pizza alla diavola ! :biggrin: :tongue:

Pupi
11-03-07, 16:00
Unė p.sh. Vjeshtes do ti gatuja nji pite tė mirė kosove. Hė Vjeshta, ēa thua pėr kėtė?
Po Po Vjeshtes do ja gatuaja njė pite sepse e meriton si shoqe e mirė.

vjeshta
11-03-07, 16:05
Unė p.sh. Vjeshtes do ti gatuja nji pite tė mirė kosove. Hė Vjeshta, ēa thua pėr kėtė?
Po Po Vjeshtes do ja gatuaja njė pite sepse e meriton si shoqe e mirė.

Flm per shoqe dhe per piten ..........veq a e gatuan ti apo motrat ? :biggrin:

Pupi
11-03-07, 16:08
Flm per shoqe dhe per piten ..........veq a e gatuan ti apo motrat ? :biggrin:
Tė gjithė njerzit gabojn ,por vetėm tė mdhenjėt i pranojn !!!
Ani de une me to, pa i pėrlye durt pak se la pėr hater tėndin.:smile:

vjeshta
11-03-07, 16:11
Tė gjithė njerzit gabojn ,por vetėm tė mdhenjėt i pranojn !!!
Ani de une me to, pa i pėrlye durt pak se la pėr hater tėndin.:smile:

Sa e pash qe e ku e kishe vendodhejen ,zor prej teje me hanger pite .:biggrin: (hajgare)

Flm qe ma paske hatrin .:smile:

Arkza
11-03-07, 16:40
Le tet vie kush do tek une per darke dote ket tek un Perpeq:biggrin: besoj se ja u kana valla :wink:

Albanian eX|PerT
11-03-07, 16:47
Le tet vie kush do tek une per darke dote ket tek un Perpeq:biggrin: besoj se ja u kana valla :wink:
Erdhaaaaaaaaaaaaa....!!!!

:biggrin:

legenda
11-03-07, 22:37
mmmmmm....flm shuuuume,kunata ime ,ahahaha....:wink:
Po moj kunat qe ku e kam motren e per vllaun un ju pregadis tani darken vetem ju bafte mire
qe edhe krelanen sa te pergadis se gati eshte
http://www.laicite.com/4-liens/images/burek-1.jpg

Keto mundeni te urrnoni menjeher kunata imee dashur

http://graphics.jsonline.com/graphics/owlive/img/feb05/gettcol.one0211_big.jpg

legenda
11-03-07, 22:40
:eek: ,ohhhhh,mmmmm...ma ka shkrujte mu ZOTI me ba SEFA;
ahahaha...:biggrin:

Legenda, ta kam thene se tek shtepija ime, sdo prekesh pune me dore...!!! Kemi motrat te zonja...!!! Lumja ti per kunatat qe ke, e i lumi une per motrat ;;;; hahahaha

albanian....!!!

legenda
11-03-07, 22:43
eja te te perqaf motraaaa,:smile:


Me vjen keq por ,privilegjin e kam zgjedh si motra e Legendes :biggrin:............prap po mbesim ne familje ...:tongue:

vjeshta
12-03-07, 00:21
eja te te perqaf motraaaa,:smile:Patjeter motrushe :smile:...........u mundu ai me pite te motrava me na mashtru ...:eek: :tongue:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 00:35
mmmmmm....flm shuuuume,kunata ime ,ahahaha....:wink:


...:biggrin: .....ska me kunatat e tua,... shyqyr qe i kam motra...:tongue:

Albanian eX|PerT
12-03-07, 00:38
:eek: ,ohhhhh,mmmmm...ma ka shkrujte mu ZOTI me ba SEFA;
ahahaha...:biggrin:Porse sefaja nuk qendron aty...!!!!

Ajo mund te quhet nje pjese e saj, porse ajo totalja gjindet tek une hahahaahhahaha :biggrin:

vjeshta
12-03-07, 01:02
Darka shyqyr eshte kry ...:biggrin:

Buqja_ch
12-03-07, 20:53
A thua sante as kush nuk deshti dark...

me siguri po mbajn diet...

Dea_A
12-03-07, 21:14
Makkaroni mit käse sauce edhe ato te blera veq me i zie se sen tjeter sdi me ba :tongue:

LOJETARI
12-03-07, 21:37
Kungulleshka tė njoma tė mbushura dhe tė gratinuara [skuqura]me mocarrella tė buallicės , e tėra nėn aromėn e erėzave mediterane , ky specialitet prej sonte quhet Dea_A

LOJETARI
12-03-07, 21:38
Kungulleshka tė njoma tė mbushura dhe tė gratinuara [skuqura]me mocarrella tė buallicės , e tėra nėn aromėn e erėzave mediterane , ky specialitet prej sonte quhet Dea_A

Mos hani shume se ju dhemb barku hahahahahahahaahahah

Dea_A
12-03-07, 21:41
Kungulleshka tė njoma tė mbushura dhe tė gratinuara [skuqura]me mocarrella tė buallicės , e tėra nėn aromėn e erėzave mediterane , ky specialitet prej sonte quhet Dea_A
Zucchini auflauf mit Mozarella??? ..........oh ska me te lezetshme :tongue:
Je lojetar apo Kuhar ?:tongue: :tongue: :tongue:

LOJETARI
12-03-07, 21:44
Zucchini auflauf mit Mozarella??? ..........oh ska me te lezetshme :tongue:
Je lojetar apo Kuhar ?:tongue: :tongue: :tongue:

Das ist kein auflauf , das ist besser , das ist Dea_A hahahahahahahahahahahah

Albanian eX|PerT
12-03-07, 21:45
Makkaroni mit käse sauce edhe ato te blera veq me i zie se sen tjeter sdi me ba :tongue:
Po keshtu e kemi ne studentet...!!! :wink:

Dea_A
12-03-07, 21:46
Das ist kein auflauf , das ist besser , das ist Dea_A hahahahahahahahahahahah

Mos e provo se po te mbet ne fyte !:biggrin:
Su pergjegje ne pyetjen e dyte:tongue: :tongue:

legenda
12-03-07, 23:41
mmmmmm...nuk e pata ne plan,por ma zgjove kurreshtjeeen,:tongue:
e kam vendin e lire te punes per KUZHINIEEER:wink: ...

Mos hani shume se ju dhemb barku hahahahahahahaahahah

Dreni30
18-03-07, 19:08
Me pas thirr dikush ne darke menxi se nuk kisha prit me shku.