PDA

View Full Version : Si do ta kishte emrin Harry Potter Shqiptar?


Maxhuni
03-12-04, 11:09
Jam duke u munduar me shkruajtjen dhe temen e nji pralle magjike ku si rol kryesor luan nji djalosh 10 vjecar i cili ne Boten Magjike ndermjet te mires dhe te tmertmes kerkon ta shpetoj Boten Shqiptare prej zhdukjes dhe asimilimit.

( Ndoshta me kete pralle ju kujtohet se sa enrda ka shqiptari.)

Si do ta kishte emrin ne Boten tuaj Magjike.
Cdo idee eshte mire ardhese.

Ju Pershendes te gjithve.

Krokodilli
03-12-04, 18:37
LILI ne kerkim pa mbarim - me tingelloj mua si interesant lidhje me perrallen tende..
te uroj suksese..

KriSTaL
04-12-04, 12:54
harry potery , aaaaaaa apo Njeriu i Unazave..apo matrix

ARVANITI
27-01-05, 14:33
Harry Potter---Ben MAGJISTARI

zemermiri
10-02-05, 15:09
Ne boten reale ,shpetimtar i shqipetareve do te duhej te ishte nje numer shume i madh psikiatresh ,ndersa ne boten magjike perveq emrit "HOXHE"
nuk me dukert asnje me perkates.