PDA

View Full Version : KĖRĒOVARI


Faqet : 1 2 [3] 4

laliloli
28-12-05, 23:59
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 00:00
I nderuar KERCOVAR,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

MemphiSx
29-12-05, 09:24
Motrushe e nderuar,Urime Viti i Ri 2006.
Uroj qe viti qe po vjen,te jet vit i paqes,i dashuris dhe i plotsimit te endrrave tuja!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

MemphiSx
29-12-05, 09:26
Kercovar m'fal per gabimin Motrushe :oops: :oops:

Gjumashja
29-12-05, 10:31
kercovari gezuar 2006
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

ninnela
29-12-05, 11:12
I nderuar me fat VITI I RI 2006


Suksese dhe cdo te mire ne jete URIMEEEEEEEEEEE


Per ty nga e juaja NINNELA :D :wink:

Zana_ch
29-12-05, 12:59
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:34
****************Urime Urtesia e juaj viti 2006*************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave te juaja dhe atyre qe ju rrethojne.

Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:51
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Gjebraili
29-12-05, 18:52
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Kavaleri
29-12-05, 20:07
Tung tung ..Kerēovari
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

DEA
29-12-05, 23:20
Kercovari, te uroj nje vit te rehatshem, shendet, lumturi familjaredhe suksese te metutjeshme.
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg


DEA

dr1ta
30-12-05, 00:48
Kercovari i nderuar, Gezuar vitin e ri 2006 , qoft ky vit me shume gezim, shendet, ju deshiroj juve dhe familjes juaj.Gezuar

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear31.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:18
Kerēovari gezuar vitin e ri.

Shpresoj qe ky vit i ri te jet me gjitha te mirat per ju dhe familjen tende.

Genta

http://www.pinneberger-tennisclub.de/Veranstaltungen/frohes_neues_jahr_3_mini.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 03:19
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

rafet llapjani
30-12-05, 03:25
Kercovari Urime viti i ri vllaqko te deshiro qe te kesh gzim dhe lumturi ne jet i ndruar.


me shume rrespekt per ty nga rafet llapjani.

Kercovari
30-12-05, 18:42
U flm.te gjithve per keto pershendetje te ngrohta duke u deshiru qaste te kendshme ne jete,shendet dhe lumturi.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:52
:P Shoki im i nderuar dhe i posaqshem :P ,

Urime nga zemra vitin e ri :P 2006 :P ,

Me plote shendet,lumturi familare,seksese ne te gjitha sfera te jetes dhe ne zgjedhjet e ardhshme tek :lol: -budallaqet-,

Te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Espresso
30-12-05, 19:19
Kercovari


Happy New Year

Espresso :wink:

spirl_girls
30-12-05, 19:21
Happy New Year 2006!

http://www.locolobo.net/julepic04.gif

Kodra
30-12-05, 19:59
**********
**********
**********


Kercovari i nderuar,

me pėrshėndetje tė ngrohtė kercoviane ,tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri 2006.


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:36
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006!

Cdo tė mirė e tė mbarė pėr ju dhe familjen e juaj.


Me nderime si cdo here;

Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:19
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Guri i madh
30-12-05, 22:26
kerqovarit pershendetj dhe urime vitin e ri 2006 dh shum gzime ne jet

Tomori
31-12-05, 00:38
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori

Krokodilli
31-12-05, 05:47
Kercovari, se pari te pershendes vllacko

Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

doGzona
31-12-05, 05:51
Kercovari i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif

Me shume urime e respekt nga zemra,

doGzona

AXHA
31-12-05, 14:01
Shum selam pej meje shum i neruemi Kercovari
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Agroni22
31-12-05, 14:04
urime viti 2006 le te jete viti i realizimit te deshirave te tua

agroni

Kercovari
31-12-05, 19:02
Per te mos u ceke emer per emri,u flm.perzemrsisht te gjithve per keto urime te bukura te shprehur me mjehstri dhe ne gjuhen me te embel te botes-Shqip.
U deshiroj nga zemra Gezuar Vitin e Ri 2006.dhe u kerkoje ndjes te gjithe atyre qe ne munges te kohes nuk u kam uruar veq e veq.

Fati,shendeti,lumturia,begatia qofshin gjithmon miqe te pa ndare ne jeten e juaje.
Kercovari

Kercovari
07-01-06, 17:44
:lol: :lol: :lol: :lol: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/928650536435fca572fbbc.gif Kercovari
Keshtu kur i ke postimet pa vlere nuk te pershendet askush. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
07-01-06, 18:28
Historine e shkruajn njerezit, Legjenden e shkruajne heronjet,
Dardanin e shkruani dhe e zbukuroni ju me shkrimet e juaja me vlere.

*****
Vjeshta

Kercovari
07-01-06, 18:32
Historine e shkruajn njerezit, Legjenden e shkruajne heronjet,
Dardanin e shkruani dhe e zbukuroni ju me shkrimet e juaja me vlere.

*****
Vjeshta

Flm.e nderuar per keto fjale te embla dhe te bukura.
Ne fillim mendova mos edhe ti ke gabu dhe ke pershndet vjeshten,po mir qenke te kecovari .
:lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
07-01-06, 18:34
Historine e shkruajn njerezit, Legjenden e shkruajne heronjet,
Dardanin e shkruani dhe e zbukuroni ju me shkrimet e juaja me vlere.

*****
Vjeshta

Flm.e nderuar per keto fjale te embla dhe te bukura.
Ne fillim mendova mos edhe ti ke gabu dhe ke pershndet vjeshten,po mir qenke te kecovari .
:lol: :lol: :lol: :lol:
Jo more ,qka po mendon se i kam veq nje pale sy :lol: :lol:

FrEsKiA
09-01-06, 09:15
Si nje bylbyl qe ia thote kenges embel cdo mengjes, ashtu shkruan dora e Kercovarit, embel dhe papertese!

Shfrytezova nga rasti te ju pershendes Kercovari, Ju deshiroj Fat dhe Lumturi kudo qe jeni!

Me respekt FrEsKiA

Kercovari
09-01-06, 19:16
:lol:Eh moj Freskia,kur te gjithe me shofin Korbe ketu ti me bere bylbil. :lol: :lol:
Flm.E nderuar per kete komliment te bukur qe me qoli apetitin te shkruje edhe me shume se me pare.
Cdo te mire ne jete dhe qaste te kendshme kudo qe te jeni.

Kavaleri
10-01-06, 07:59
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me Fat Kurban Bajrami..

Kercovari
10-01-06, 12:03
Flm.I nderuar
Gjithashtu me fate edhe juve.

e_martumja
11-01-06, 22:38
Hyra veq me te pershendet ndalkadal se ndoshta Ingja Bedrri ta ka zon frymen dhe te ka shti ne gjume :lol: :lol: :lol:


pershendetje te sinqerta ty dhe familjen tuaje_martumja :wink:

Kercovari
12-01-06, 10:11
:lol: Flm.per kete pershendetje e nderuar,po mua me ve ne gjume tjeter ingje,ingje Ylleza ime. :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
13-01-06, 00:49
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_orchids/1011-008-06-1036.gif


URIME DITELINDJEN KERQOVARI

I pritesh edhe 100 vjeshta :P

vjeshta

turisti
13-01-06, 01:38
:P URIME DITELINDJA SHOKI !!!! :P


Shendeti,lumturia dhe komanda qofshin gjithmone me ty. :P


Nga zemra,
TURISTI. :P

e_martumja
13-01-06, 08:51
Urime, Urimeeeeee, I befsh 100 vjet me lumturi dhe shendet te plotttt


Te pershendes me nje kisss dhe realizimin e deshirave...........


http://www.zauberbrauts-welt.de/Globe/geburtst.1.gif

mjellma
13-01-06, 09:41
Me fat ditlindja i nderuari KERQOVARI te deshiroj edhe shum ditlindje tjera me shendet fat lumturi dhe gezzime familjare


MJELLMA

Gentiana
13-01-06, 14:02
Urime Ditelindjen Kerēovari. ēdo te mire te deshiroj dhe i befsh 100vite.

Genta

http://www.tv-koechin.de/im_ananas-kokos-torte.jpg

Agroni22
13-01-06, 14:12
URIME DITELINDJA I NDERUAR KERQORVARI DHE ISHALLA GJITHMONE JE I LUMTUR

FrEsKiA
13-01-06, 14:29
http://www.locolobo.net/bdayteddy.gif
Urime ditelindja i nderuar..!

Lona
13-01-06, 14:56
Me shume urime per ty, te uroje ditelindjen duke te deshiruash gjitha te mirat ne jete.

http://www.svadbanet.com/temp/graphics/tudakozo/39.jpg

doGzona
13-01-06, 19:06
I nderuari Kercovari,

Urime ditelindjen, me fat e lumturi qofshi gjithmone.
Cdo e mire ju shoqerofte kudo.

http://content.123greetings.com/eventsnew/birth_wishes/1008-001-167-1069.gif

Barbaroza
13-01-06, 19:55
I nderuari Kercovari,gezuar ditelindjen!Gjithmone ditelindjet tuaja qofshin te percjella me lumturi,shendet dhe cdo te mire tjeter!

January 2006

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

http://www.brandingblog.com/images/birthday-cake.jpg

Naki
13-01-06, 21:02
Jetė tė gjatė e tė lumtur,me shumė gėzime dhe shėndet ju dėshirojė nga zemra,I nderuari Kerēovari URIME ditėlindja.

Naki

Kercovari
14-01-06, 09:12
Te nderuara/ar

Vjeshta,Turisti,E martumja,Mjellma,Genta,Agroni 22,Freskia,Lona,Dogzona,Barbarosa,Naki...


Qe sote te nderuar kam edhe nje vite me shume ne krah.Pergezimet e juaja gjithmon do te me mbeten ne kujtes,dhe shpreh falemenderimet e mia me te sinqerta duke u deshiru cdo te mire ne jete,fate dhe lumturi.http://geburtstag.q24.de/ged2.jpg U Flm.perzemersisht.

Kercovari

Murgesha
14-01-06, 12:15
Kėrēovari Urime ditėlindja edhe me shumė vite lumturi.
http://asmaa.canalblog.com/images/35m1316m0.jpgMurgesha!

halla e madhe
14-01-06, 13:00
Inderuar Kercovari_Deshiroj qe edhe viteve te ardhshme te ju percjelle shendeti dhe lumturija :P

URIME DITELINDJA!!! :P


Halla e madhe

jadore
14-01-06, 16:03
-Kercovar!
--festuat ditelindjen!!
kjo tregon qe dhe nje vjet me shume e jetuar -te jetohet do te thote shume aq me shume te festosh jubile te jetes!(keshe fillozofi pak)

---Ju Uroj nga zemra Jete (te jetuar)suksese dhe cdo te mire ne vitet qe do te ju vine pas!!

me plot Respekt Jador!

Diana007
17-01-06, 16:01
I nderuar shok me fal se pak me vones po te uroj po nuk kam mundur me heret :?

Urime dhe te uroj dhe shum vite te tjera te lumtura dhe plat dashuri e shendet :D


ME nderme Diana :wink:

Kercovari
17-01-06, 18:33
Murgesha
halla e madhe
Jador
Diana
U flm.per pergezimet ejuaja duke u deshiru cdo te mire ne jete.
Cofshi te nderuara dhe te respektuara kudo qe te ndodheni

doGzona
22-01-06, 17:27
I nderuari Kercovari,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek!

Lavdi jetes dhe vepres te tije

Kercovari
22-01-06, 17:58
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Gentiani
22-01-06, 20:23
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

e_martumja
22-01-06, 20:27
Ju shprehi ngushllimet e sinqerta per ndrrimin e jetes te Dr Ibrahim Rugoves, nje intelektual pa kufi.

Lavdi jetės dhe veprės sė Presidentit Dr. Rugova.Qoftė i lehtė dheu i Kosoves


MBURREMI ME PRESIDENT RUGOVA! VEPRA DHE PUNA E TIJ DO TE RROJ GJITHEMON NE ZEMRAT TONA! l

Kercovari
22-01-06, 20:59
Dogzona,Gentiani,E martumja

Ndaje hidherimin bashke me Ju,por krenohem me birin e madhe te kombit,Lauretin e pendes,dhe politikanin e squar,legjenden e gjalle pas Skenderbeut.
Perkulem para te madhit pasqyruesit te paqesh dhe te shtetezimit te Kosoves pavarur dhe demokratike,Dr.Ibrahim Rugova.

lazdrani
22-01-06, 21:35
I nderuari Vella Kercovari!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

jadore
22-01-06, 21:45
i Nderuar!
-shpreh ngushllimet e mija,- qe jane dhe te gjitheve, dhe ju admiroj juve dhe te tjerve, per punen e palodhshme qe beni ketu per sensibilizimin e vepres se dr Rugoves -pra ngushllime dhe respekt per te gjithe ju!!

Gjebraili
23-01-06, 02:17
Kercovari i nderuar,


Prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, te Madhit Ibrahim Rugova.

Zoti qofte me ne, ne keto momente mjafte te veshtira!

Barbaroza
23-01-06, 16:52
I nderuari Kercovari,ngushellimet me te sinqerta per ndarjen fizike nga neve te Babait te Kombit tone.
Pushofte ne paqe shpirti i tij!

Kercovari
24-01-06, 18:28
Lazdrani,jador,gjebraili,barbarosa

Edhe ngushullimet me vien si urim per kete bire te madhe qe u linde dhe vdiq per Kosove te Pavarur.
Te vdesis per pavarsi duhet edhe te jetesojme,qe Babait te Shtetit Kosove Ibrahim Rugova,te i pushojne eshtrat ne paqe ne truallin Eme Kosove.

LAvdi!

Sy_kaltra
24-01-06, 21:04
I Nderuari vėlla Kercovari.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:22
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:36
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

vjeshta
27-01-06, 00:02
I nderuar Kerqovari,

Ju shprehi ngushellimet e mija me rastin e vdekjes se presidentit tone Ibrahim Rugova.

I past shpirti ndjes,


Vjeshta

e_martumja
31-01-06, 22:30
Hyra ne dhomen tende veq te faliminderoj nga zemra per ndihem dhe ndegjimin e sontem :wink:

Vazhdo keshtu veq mos e le shpirtin tend me jek tu i bo veq tjerve te mire se nuk besoj qe ta dijn, kemi ardhe me nje kohe te veshtire ku gjithekush e kqyr me te dasht veq per interes :wink:


pershendetje dhe cdo te mire ty dhe falimijen tuaj :wink:

Guri i madh
26-03-06, 23:46
kerqovarit pershendetje vllazrore edhe i deshiroj lumturi ne jet

Kercovari
03-04-06, 17:39
FLM.per pershendetje te nderuara/ar
U pershendes te gjithve dhe te gjithe ato qe me kan pershendet dhe u deshiroj cdo te mire ne jete kudo qe te ndodheni.
Kercovari

doGzona
05-04-06, 13:24
Kercovari i dashure dhe i respektuar,

Te pershendes perzemersisht, dhe te deshiroje te ja kaloshe sa me mire atje.... !?!?:frown:
Dhe te kthehesh sa me shpejte shendoshe e mire.:frown:

Me respektin me te madhe cdo here,
doGzona

halla e madhe
07-04-06, 07:51
Vellaut te Zajazit i deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote:wink:


Me rrespekt per TY:halla e madhe

turisti
07-04-06, 09:17
Pershendetje speciale per ty i nderuar me deshire qe valet e jetes te njoftojne me knaqesit e reja dhe lumturit te shumta.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

laliloli
09-04-06, 17:05
Te pershendes perzemersisht Kerqovari ,shendet ,fat ,lumturi,paqi deri ne funde te jetes suaj ,se bashku me familjen.

Perzemersisht Lali

GURI SYLAJ
14-04-06, 08:28
Kercovarit nje pershendetje vllezerore nga ky tretedhe......

Naki
15-04-06, 12:01
I nderuari Kerēovari,ju lė njė pėrshėndetje miqėsore duke ju dėshiruarė ēdo tė mirė juve dhe familjes suajė.


Naki

Kercovari
15-04-06, 16:29
Kercovari i dashure dhe i respektuar,

Te pershendes perzemersisht, dhe te deshiroje te ja kaloshe sa me mire atje.... !?!?:frown:
Dhe te kthehesh sa me shpejte shendoshe e mire.:frown:

Me respektin me te madhe cdo here,
doGzona

S`do mend se uratat e nje personje te nderuar dhe te dashur nuk mund te bien ne vesh te shurdhur te Zotit,erdha shendosh dhe mire per te shpreh flm.e mija te perzemrta duke te deshiruar caste te kendshme kudo qe te ndodhesh.
Zoti i Madherishem qofte gjithmon me Ty dhe me Familjen tende me shpres se edhe ne te ardhmen do te di te u sjelle shendet dhe lumturi ne jete.
Me respketin me te thelle
Kercovari

Arb
15-04-06, 16:30
Mire se je kthyer o Kercovar!

Qofsh mire me shendet e me co te mire!

Kercovari
15-04-06, 16:31
Vellaut te Zajazit i deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote:wink:


Me rrespekt per TY:halla e madhe

Uratat me te sinqerta per nje jete te lumtur dhe te begat per Ju dhe Familjen e Juaje,si gjithmon nga Zajazlija.
U prifte e mbara kudo qe te ndodheni.
Me resepkt Kercovari

Kercovari
15-04-06, 16:37
Pershendetje speciale per ty i nderuar me deshire qe valet e jetes te njoftojne me knaqesit e reja dhe lumturit te shumta.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Shoki im i nderuar
Kahmos shkel kemba e njeriut por zemra dhe mendja mbeten gjithmon ne grushtin e truallit eme,aty ku u lindem dhe u ritem per te mos haru njeri tjetrin.
Te pershendes kudo qe te ndodhesh dhe te deshiroj gjitha te mirat ne jete.
Kercovari

Kercovari
15-04-06, 16:40
Te pershendes perzemersisht Kerqovari ,shendet ,fat ,lumturi,paqi deri ne funde te jetes suaj ,se bashku me familjen.

Perzemersisht Lali

Lali i nderuar
Perzemrsisht u pershendes duke u deshiru cdo te mire ne jete dhe ne familje.
Me respekt Kercovari

Kercovari
15-04-06, 16:43
Kercovarit nje pershendetje vllezerore nga ky tretedhe......

Vellezerisht jeni i pershendetur edhe nga une kudo qe te ndodheni me shpres e jeni shendosh dhe mire gje qe u deshiroj edhe ne te ardhmen.
Kercovari

Kercovari
15-04-06, 16:47
I nderuari Kerēovari,ju lė njė pėrshėndetje miqėsore duke ju dėshiruarė ēdo tė mirė juve dhe familjes suajė.


Naki

Perzemrsisht u pershendes edhe une duke u deshiru cdo te mire ne jete dhe ne familje.
Kercovari

Kercovari
15-04-06, 16:51
Mire se je kthyer o Kercovar!

Qofsh mire me shendet e me co te mire!

Mire se u gjeta i nderuar
Cdo te mire ne jete kudo qe te ndodheni.
Kercovari

turisti
29-04-06, 17:00
Pershendetjet me te perzemerta per ty,shoku im i nderuar.

Kercovari
01-05-06, 19:01
Pershendetjet me te perzemerta per ty,shoku im i nderuar.

Edhe une u pershndes perzemersisht duke u deshiru caste te kendshme kudo cofshi!
Oj u humbem bre o shoki?!:mad:

Murgesha
01-05-06, 22:44
Kėrēovari duke shpresuar se gjithēka nė jetėn tėnde funksionon si duhet tė pėrshėndes.

Me nderime Murgesha!

Honesty^uk.
02-05-06, 10:14
Pershendetje dhe nderime per ju Kercov,
castet qe ne kaluam ketu se bashku kan ngelur dhe do te ngelen gjithmon ne memorien time si caste shume te kendshme dhe te hareshme ku ju me intuiten tuaj dinit te sillnit humorin , seriozitetin dhe vendosmerine.

Kudo qe tze ndedhesh te deshiroj jete sa me te lumtur dhe gezime pac gjithmone ne trojet tuaja.

Me respekt Honesty

Kercovari
02-05-06, 19:19
Kėrēovari duke shpresuar se gjithēka nė jetėn tėnde funksionon si duhet tė pėrshėndes.

Me nderime Murgesha!

FLM.Per kete pershendetje motrushe, e sa per funkicionim ne rregull edhe ora zviceriane e njohur ne bote mbete ne sekonda,mua ai sekond qe mezi e presin njezit te jene te gezuar dhe te lumtur, gje qe u deshiroje edhe juve cdo te mire, lumturi, dhe mbaresi ne familje.
Me respekt Kercovari

Kercovari
02-05-06, 19:38
Pershendetje dhe nderime per ju Kercov,
castet qe ne kaluam ketu se bashku kan ngelur dhe do te ngelen gjithmon ne memorien time si caste shume te kendshme dhe te hareshme ku ju me intuiten tuaj dinit te sillnit humorin , seriozitetin dhe vendosmerine.

Kudo qe tze ndedhesh te deshiroj jete sa me te lumtur dhe gezime pac gjithmone ne trojet tuaja.

Me respekt Honesty

Ishalla edhe ty te ka gjete e mbara kudo cofshe,me shpres se ecurit ne jete se duken te trishtuara,shpresa per te qen i lumtur dhe i shendosh ishalla te godet ne lule te ballit e i permbys te gjitha te keqijat ne jete,kete te deshiroje perzemrsisht duke mos haru te pershendes ty bashke me ilaket dhe miqte e tua anembarre ku i ke.

Isha paka shume me humor po serioz besa hiqin i hyqit,e i vendosur mos vete si gomari kur ngule kembe ne lloq-hahahaahahahahahahah!(Humori)
Ishalla ben vaki e i ngulim brinjet ne trape,se ilaq me te mire per muzatin nuk ka.hahaahahahahahaahah!(Serioziteti)
Eh,kam vendos te martohem vellacko me ILinka Mitreven se gru me te shtrember nuk ma ka pa syri,se te drejtave dhe te bukurave nuk ua pashe hajrin ne ate dynja tjeter.hahahaahahahahahaahah!(vendosmeria ime).

Te pershendes vellacko me kete rekviem te se kaluares me shprese se e ardhmja do te na sjelle edhe me shume begati(Nje kosh barre ne grazhde per ne muzetrit)Te na rriten brinjet.Hahahahahahahahah!
Mirembetsh kudocofsh,dhe mos haro te qeshish te lutem shume!
Kercovari

MemphiSx
03-05-06, 10:28
I nderuari Kercovar,prano nje pershendetje te perzemert nga ana ime,shpesoj qe ju jeni shendosh dhe po ja kaloni bukur ;)

Agroni22
04-05-06, 22:21
PERSHEDENTJE I NDERUAR KODU QE GJINDESH agroni

Kercovari
05-05-06, 15:53
Mempfi,Agroni
Jeni te pershendetur edhe nga une duke u deshiru cdo te mire ne jete!

Dreni30
06-05-06, 08:23
I nderuar

shpresoj se jeni mire me shendet ju dhe familja e juaj.

Gjithe te mirat.

Dreni.

doGzona
07-05-06, 16:12
I nderuari Kercovari,

Prono pershendetjet e mia te perzemerta.

Qofshe i lumtur gjithmone, sebashku me familjen tuaj kudo.

Ku je qe na humbe, bashke me Turistin, nuk ka atmosfere pa ju dy.?


Te pershendet,
doGzona

doGzona
07-05-06, 17:19
Harova dhe te shtoje dicka Kercovari,

Qaaaaaaaff :biggrin:

Kercovari
07-05-06, 19:27
Te le edhe une nje pershendetje te perzemert duke te deshiru qaste te kendshme ty dhe familjes tende,po pasi te me kesh hjek blockun do te qafe edhe une ty..dhe me shpejte sa s`te kem be pc-ne kasolle.hahahahaahahaah!
Pakes shaka flm per qafin te qaaaf edhe une ty shoqe e nderuar dhe larte e cmuar virtuale.
Me respekt me te madhe per ty.
Kercovari

doGzona
07-05-06, 19:55
Msn? Eh mjafte e pata , ja kam vu dryrin qe moti, nuk e perdori , rralle shume.

E sa per kasolle ,te leshoje ndonje trojan mire ty:biggrin:

Te beje me keq se kasolle, shtalle kuajshe (hahahahahh)

turisti
08-05-06, 21:03
Edhe une u pershndes perzemersisht duke u deshiru caste te kendshme kudo cofshi!
Oj u humbem bre o shoki?!:mad:

O isha duke u munduar m'i drejtue brinat e DASHIT ne Kaēanik,shoku im i nderuar,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahaha,perndrys he,nuk humb lehte TURISTI......:wink:

Kercovari
10-05-06, 20:18
O isha duke u munduar m'i drejtue brinat e DASHIT ne Kaēanik,shoku im i nderuar,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahaha,perndrys he,nuk humb lehte TURISTI......:wink:

O shyqyr qe na ke ardhe,po me dukte ja ke palu kembet dashit te qorbagji Esnafi,paaaaaaapppppaaaapapap eke skuq me duket.hahahahaahahahah!Te pershendes shoki shume.:smile:

turisti
10-05-06, 21:08
O shyqyr qe na ke ardhe,po me dukte ja ke palu kembet dashit te qorbagji Esnafi,paaaaaaapppppaaaapapap eke skuq me duket.hahahahaahahahah!Te pershendes shoki shume.:smile:

Ah shoki,disa pula kan paguar shatitjen rreth -bunarit-,mirepo,tjerat po presin vazhdimin e epizodave te reja te TURISTIT,hahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaaha hah. Flm shume i nderuar.:smile: :smile:

vjeshta
19-05-06, 22:10
Kerqovari me fal se une vetem te pershendes .:biggrin: :tongue:

Te uroj qetesi shpirterore ,

Vjeshta

Reana
19-05-06, 23:22
Ueeeeeeeh....:cool: ....
S'paskam qene ketu, qe motiiiiiiiiiiii....
Shiko daja Kercovar, pashe do postime per mungesen tuaj dhe te Turistit....dhe me duhet te them, se edhe une pajtohem plotesisht....


Pak me shpesh me ardhe ketu, nuk besoj se i mungoni te gjitheve kaq shume....hahhahhahhahh....
Ju deshiroj te gjitha te mirat, jete te begatshme dhe te lumtur juve dhe familjes suaj!!!

Diana007
20-05-06, 14:33
T pershendes , dhe gjitha te mirat ti deshiron Diana :wink:

Kercovari
21-05-06, 13:26
Kerqovari me fal se une vetem te pershendes .:biggrin: :tongue:

Te uroj qetesi shpirterore ,

Vjeshta

Flm. Motrushe per pershendetje
Te qete e kam shpirtin po me kan lodhe trurin, po edhe ate e kam te forte gure.hahahaahah.

Kercovari
21-05-06, 13:39
Ueeeeeeeh....:cool: ....
S'paskam qene ketu, qe motiiiiiiiiiiii....
Shiko daja Kercovar, pashe do postime per mungesen tuaj dhe te Turistit....dhe me duhet te them, se edhe une pajtohem plotesisht....


Pak me shpesh me ardhe ketu, nuk besoj se i mungoni te gjitheve kaq shume....hahhahhahhahh....
Ju deshiroj te gjitha te mirat, jete te begatshme dhe te lumtur juve dhe familjes suaj!!!

O ku je mbesa ime e madhe e shyqyr qe e gjete dajen ne kete dynja.haahahahahahah.
E di se nuk u mungoje te gjithve per ate edhe rralle kyqem.
Fl.per pershendetje me te gjitha te mirat ne jete kudoqofshi.

Kercovari
21-05-06, 13:41
T pershendes , dhe gjitha te mirat ti deshiron Diana :wink:

Eh motrushe sugare shyqyr qe te ka ra rruga kendej.Paj ishalla edhe ty te shoh me te gjitha te mirat me ne funde edhe me nje bukurosh.haahahahahahahaah!
Pershendetje!me resepkt Kercovari

Kercovarja
30-05-06, 01:34
Nje pershendetje te ngrohte nga zemra per ju i nderuari Kercovari.

halla e madhe
31-05-06, 08:02
Pershendetje te hershme vllazerore!

nga:halla e madhe:wink:

e_martumja
03-06-06, 19:32
Prit me dite, prit me muj, prit me vjet ende nje kafe sma qite ahhahaha


Pershendetje oh Kercovar me paska marr malli me shku te Budallaqet me ty :biggrin:


Me shpres qe je mire dhe te bej bye byeeee :biggrin: :biggrin:

Reana
03-06-06, 19:54
O ku je mbesa ime e madhe e shyqyr qe e gjete dajen ne kete dynja.haahahahahahah.
E di se nuk u mungoje te gjithve per ate edhe rralle kyqem.
Fl.per pershendetje me te gjitha te mirat ne jete kudoqofshi.

Dajxho,
te gjithe njerezit askush nuk mund ti bej te lumtur, e te knaqur.:tongue:
As mos hakat. As mos te te vie keq...

Shiko, se mungojne Drejtoret e budallaqeve ne Dardani, kam mbetur pa e marre diplomen aty, ta pashe sherrin me keto mungesa...hahhahhahhahhaaaaa...

Ju pershendes dhe ju deshiroj gjithe te mirat, si dhe pushime te kendshme kesaj vere ne mjedisin familjar ne Zajas!

lazdrani
05-06-06, 22:38
Vllaqko ju pershendes dhe le nje porosi ne oden tuaj se mungoni shpeshe here pa arsyje...


Me plote respekt per ju i juaji Lazdrani:wink:

turisti
16-07-06, 15:09
Pershendetjet e ngrohta nga Kaēaniku i nderuar.:smile: :smile: :smile: :smile:

Kercovari
10-08-06, 18:13
U pershendes edhe une me shprese se jeni shendoshe dhe mire dhe u deshiroje caste te kendeshme kudocofshi.

doGzona
26-09-06, 00:52
Pershendetjet me te perzemerta, me te sinqerta per ju i nderuari dhe i respektuari Kercovari.
Pata nderin me te madhe te takoje nje njeri sic jeni ju, me nje respekt , moral, urtesi bujari,intelegjence te pashoqe.
Mos ta leme anash aspak dhe dukurin, zoteri i rende:wink:

Gjithe te mirat, cdo e mire qofte cdo here dhe kudo me ju.

Me respektin me te madhe per ju,
doGzona

Zero Cool
26-09-06, 12:27
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.

Naki
27-09-06, 16:06
Keni nje specifik te veqante te shkrimeve,kjo eshte lehte te vrehet ,lexuesi fitone pershtypjen kemi te bejme me nje njeri Intelegjent te aferte dhe te sinqerte.
Postimet tuaja jane nje interaksion i mrekulueshem qe i pergjigjet qdo momenti .
Ju uroje nga zemra ēe te na dhurosh shkrime te bukura siq keni bere gjate tere kohes.
Me nderime Naki
************************************************** ********************************

Para dy viteve postova kėtė shkrimė nė oden tuajė,atėher po edhe sot ruajė respektin qė kamė pėr ju.
Me dėshirė qė tė na rikthehesh me shkrime nė mesin e shoqėrisė dardane ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni.

Naki

Kercovari
27-09-06, 19:22
Pershendetjet me te perzemerta, me te sinqerta per ju i nderuari dhe i respektuari Kercovari.
Pata nderin me te madhe te takoje nje njeri sic jeni ju, me nje respekt , moral, urtesi bujari,intelegjence te pashoqe.
Mos ta leme anash aspak dhe dukurin, zoteri i rende:wink:

Gjithe te mirat, cdo e mire qofte cdo here dhe kudo me ju.

Me respektin me te madhe per ju,
doGzona

E nderuara Dogzona

Ishte kenaqsi edhe per mua te takoje nje Zonje sic jeni Ju.Vertet nuk i ngjan nikut aspak,se ketu te shoh me te madhe se Hitleri,kurse tani kam fitu bindjen se kemi te bejme vertet me nje persone bujare,e urte,intelegjente,po edhe e bukur "mashalla"!
Sdi me cilin sy me ke shiqu qe te jam duke me shume se Zoteri!?:wink:
Nje njeri i rendomte si te gjithe njerzit,megjiate flm.per keto komplimente,fjale te bukura ne momente te duhura.:frown:
Qofshi me ndere dhe me respekt kudo qe te ndodheni e nderuar,edhe pse nuk i preferoje lartemadherimet.
M respektin me te madhe per Ju
Kercovari

Murgesha
27-09-06, 19:23
Kėrqovari mbasi qė jam ksajde po ta lė edhe unė njė pėrshėndetje nga zemra duke tė uruar ēdo tė mirė nė jetė ty dhe familjes tuaj.

Murgesha!

Kercovari
27-09-06, 19:24
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.

Gjiashtu shoku im i nderuar jeni i pershendetur edhe nga.
Cdo e mire qofte me Ty.

Kercovari
27-09-06, 19:42
Keni nje specifik te veqante te shkrimeve,kjo eshte lehte te vrehet ,lexuesi fitone pershtypjen kemi te bejme me nje njeri Intelegjent te aferte dhe te sinqerte.
Postimet tuaja jane nje interaksion i mrekulueshem qe i pergjigjet qdo momenti .
Ju uroje nga zemra ēe te na dhurosh shkrime te bukura siq keni bere gjate tere kohes.
Me nderime Naki
************************************************** ********************************

Para dy viteve postova kėtė shkrimė nė oden tuajė,atėher po edhe sot ruajė respektin qė kamė pėr ju.
Me dėshirė qė tė na rikthehesh me shkrime nė mesin e shoqėrisė dardane ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni.

Naki

Naki i nderuar
Nese shtoje dicka ketu athere do te thote se nuk i kam kuptu keto fjale qe dalin nga goja e njeriut bujar,intelegjent,tolerant dhe mbi te gjitha atdhetare i pashoqe.
Naki,aq shuem jam i zene me pune sa qe nuk me mbete kohe per asnje aktivitet,e jo s enuk dua te shkruaje nga ndonje motiv tjeter edhe pse e dini mire se nga disa kam qen i sulmuar per cdo dite,gje qe per mua jan te njohohura keto gjera dhe nuk u kushtoje rendesi.
Nese dikush jeton ne boten e motiviar minimale,motivmi im eshte te u zgjeroje kuptimin e botes ku ka vende per te gjithe.
Sa te me jepet rasti,nuk nguroje te shkruaje dhe nuk lejoje qe dikush te me shohe ne skaj te botes,po mu aty ku e kam edhe vendin,ne mes njerzve te mtivuar per jete!
Gjitha te mirat u deshroje perzemersisht Juve dhe familjes `Jauje.
Kercovari

Kercovari
27-09-06, 19:50
Kėrqovari mbasi qė jam ksajde po ta lė edhe unė njė pėrshėndetje nga zemra duke tė uruar ēdo tė mirė nė jetė ty dhe familjes tuaj.

Murgesha!

Cofshi me ndere dhe e respektuar pergjithmone me gjithe familje.
Gjitha te mirat ne jete kudo qe te ndodheni e nderuar.
Kercovari

vjeshta
02-12-06, 00:34
Po ju le nje pershendetje per nje fundjave te qete dhe te bukur sepse e meritoni .


Vjeshta!

Kercovari
02-12-06, 10:06
Po ju le nje pershendetje per nje fundjave te qete dhe te bukur sepse e meritoni .


Vjeshta!

Une a?
Flm.Motrushe per kete dekorate te cmuar per kete fundjave me deshir qe edhe ju te kaloni nje fundejave te mrekullueshme bashke me familjen e juaje.

Une budallai paskam edhe merita?Hahahahahahaahah!

U mundova te gjej dicka qe do te me perfytyronte gjendjen e disa levizje te deshtuara te Internetit.Si te deshtuara ne teren mendova se ketu do te gjej pergjigje nga laik apo gazetare te netit te shumte te cilit nuk kan mesu me shume se ate lojen e paparaceve qe kethejne cdo pies teatrale ne sken aq te besueshme sa per te genjy veten.Por keto perfytyrime disi kishin larguar perden pas te ciles fhsihen.Nje mik i im i "baushtelles" mundohet me pjekuri te madhe te binde keto politikan me shume religjioz se atdhetare se feja e shqiptarit eshte shqiptaria.
S`di pse duhet te i kerkoje falje ketij miku qe termin baushtelle e perdora jo pse deshta une vete,po pse ashtu me djersen tone u beme bartes te ketij titulli qe dikush te na ftoje ne dhenje te dekorates "hajde behuni shqiptare"Cmim i shtrejte i dale nga kuzhina e Beogradit,mu nga aty ku shtypeshin passaporta enkas per jo shqiptare si une dhe miku im i baushtelles,e qe sot pas disa dekadave ato qe nuk e din mundin e shqiptarit te na ftojne te behemi shqiptare dhe te mesojme gjuhen, me rebusa,sfida,dhe kash e lashe.

(I kerkoj ndjes autorit "Hajde behuni shqiptare"Shembulli eshte motivi me i mire per te u shpreh).

Gjithcka te perkujton vdekjen qe nuk eshte e pranishme, ngase keto nuk e kan pyte veten se cdo levizje permban edhe fjale te vdekura te dhena ne nje sekond qe ndodhe para vdekjes.
Po keto fjale te heshtura te mbyllura ne kuadrate ne prapaskene nje motiv qe pershkruan dhe simbolizon hapesiren shqiptare,po edhe bukurin,sikur te ja qellosh ky gazetare sfidues mburret me aftesit profesionale te nje disidenti te proletariatit,ashtu si e dirigjojne Drejtoret e Teatrit ku shfaqen pjese teatrale te interesave personale,jo te baushtelleve ku une dhe miku im derdhem djersen si jo shqiptare,sepse te jesh shqiptare duhet te dishe te vrasesh konkuruesin ne politke dhe ne biznes,te poshtrosh nderin e motres,nenes dhe bijes per interese personale,dhe e gjithe kjo ne emer te tranzicionit.

Po une dhe miku im kemi kuptu bukur mire se nese dikush meret me zgjerim dhe arsimim te mirefillte,si dhe edukat te gjeneratave te ardheshme behet armik i vetvetes,ne vecanti armik i atyre qe bejne teste psikollogjike te intelektit e jo zhvillim te trurit te shendosh te arsimu,sepse nga ketu vjen rreziku me i madhe potencial deri te rrezim i karikes te atyre qe portofilin e shohin mbreter ne shtate krali dhe sundimtare e gjithe te keqes ne kuriz te popullit.

Dikur po ky miku ime me pat shkru se paska prite nga une te tregoj pjekurin dhe aftesit e mia e jo te hape dritaren e budallaqeve aty ku mua nuk me shkon koka fare.
Sigurishte ketij mikut tim nuk i ka shku ndermend se po te mos hapesh dritaren dhe te fusish eren e paster ne mushkrit,ato do te kalben nga bakteriet e brendeshme te akumuluara me vite.
Dhe une refuzova pa fjale kerkesat e miku tim i rrethuar nga bakterie te ndryshme,dhe gjeta shpetim nga keto bakterie me hangarisje sikur te mos ndodhe asgje prane meje bashke me qesharaket qe kur nuk i pash se si qeshin,po as qe di se pse qajne kur mjegulla te zeza edhe atyra u jan dendur permbi koke po si mua.

S`di pse dreqi me ka hy ne barke te zbuloj keto levizje?Ø
Shpesh here akuzoj veten sa budalla qe jam,por asesi te gjeje qetsi shpirtrore kur dita dites me ritete oreksi i njohurive te reja,mu ato te nje budallai pa vlere dhe qe nuk sakrifikon shume pervec asaj qe deshiron te vdes si budalla e jo si Intelektual i rangut te larte, qe me vone ky popull budalla te hudhe gurre e druj per gabimet qe bera ne jete.
Po as vete nuk di cka mund te mesoj nje budalla i rrethuar me Intelektural te Shtetit qe duhet te na e bejne te tjeret,po edhe te netit,disident te demokracis pluraliste,Psikolog te deshturar,Filozof te cmendur qe sote kan ndigju se ka Zote,Sociolog qe gjendjen e rende socijale nuk jan ne gjendje te sanojne ne shpi te vete,Pedagog qe asnjeher nuk eshte dhene mundesia t`i njohin sa nxenes kan ne klase,Ekonomist,pa dere shtepie dhe Infrastrukture te mirefillte qe as ne oborr te vet nuk e kan nje rrugice te zbukuruar te futur kembe ne loqin e mjeruar te popullit,te gjithe keto me doktorate te Turqis, Beogradit, e Sofjes,e ato te Kembrixhit,Zyrihut,Londres dhe Berlinit jan bijet po te atyre bashtellgjinve si une dhe miku im.Per qudi,keto nuk i fton askush te behen shqiptare!Dihet pse!
E mua me lini te vdes si budalla pa asnje mekat te popullit tim ne shpine.

Hapyend i Kercovarit keshtu duket motrushe.Flm.:frown:

Amina
02-12-06, 16:20
Pershendetjket me te perzemerta per zoteriun dhe intelktualin kercovar. Postimet e juaja jan mesim per te gjithe ne.

Kercovari
03-12-06, 09:41
Pershendetjket me te perzemerta per zoteriun dhe intelktualin kercovar. Postimet e juaja jan mesim per te gjithe ne.

U jam mirenjohes per kete pershendetje Zonje e nderuar Amina.
Cdo vlersim ka edhe cmimin e vete Amina.Po cka mund te mesoje Amina dhe tjeret nga:?

Po Amina e nderuar!

Te mesosh nga Kercovari ka cka te mesosh ne veqanti nga keto germa te vogla qe ne teresi sjellin nje fytyre te fshehur ku mungon zeri polifonik.Po mungon edhe i tjereve ,poashtu edhe i imi!
Po as une nuk kam kuptuar aq shume nga ky emer kercovari,vetem mundohem te njoh kete emer dhe te mesoj se kush eshte ky?!Po ky emer nuk me jep asgje te kjarte perveq sygjerimit.
Apropo(Apostrof)i deshpruar po te dija se brenda meje gjallezon dicka tjeter krejte e ndryshme nga te tjeret.

Gjithcka kam ditur se emri kercovari ketu dhe gjetk, eshte i ngurrosur dhe i ngjan nje gure varri ku vetem vandalet munden te perdhosin.
Mua me ndodhi e kenderta!Keto “vandale”u futen aq thelle ne jeten time sa qe mesuan per amoralietin tim,te metat,pandershmerin time,e cka mos qe as dheu i zi nuk eshte ne gjendje te i mbuloje.Dhe keto,tani kan mare rolin e gjykatsve dhe mentoreve per te keshillu miqte dhe miket e mija qe sa me large meje te qendrojneMarrezi!

Po une ngadal e kuptoje se aspak nuk duhet te mbetem i deshpruar nen hijen e Apostrof epitafit kercovari,ngase ketu gjallezimet e mija te ndryshme nga te tjeret nuk duhet te lejojne qe keto vandal te perdhosin edhe epitafe te tjerreve ne veqanti gjinis bukur.
Kjo mund te u ndodhe neser edhe Ju te u shpallin“ dashuricke“ e kercovarit”Putane”nese nuk mbeshtetni mendimin e tyret,dhe ne vend qe te shprehin pergezimet, nderin dhe respketin per te arrituurat e juaja ne cdo lemi,mund te prisni keshilla se duhet te mbroheni nga une,dhe mua si mekatare dhe i cmendur te me falni per gabimet dhe te ecni drejte se jeni njeri.Dakord!

Qe ne fillim kam kuptu se ketu do te has ne nje kontrast te madhe ngjyrash,dhe as qe kam tentu te mbaje ne fshehtesi gezimin,po as qe jam mundu te i fsheh gjerat nga shikimet e njerzve,qe me kan verejtur me kujdes nepermjet therzave te tyre gjithe kohen.Ishte kjo bindja ime se ndodhen ne mes vellezerve dhe motrave te mia te vuajtur dhe te pervuajtur po si une,shuem nga ne edhe te permalluar per gjuhen eme shqipe,ku permes fjales dhe diskutimit shkurte e shiqp do te mesojne nga njeri tjetri,do te qeshim,po edhe do te qajme sepse cdo vaje dhe lote nuk lidhet ngushte vetem me mortin apo vujtjet,po edhe gezimin,mallin per njeri tjetrin,dashurin dhe respektin e ndersjellte.E se ky kolorit subraktiv senzacional qe e shihja si pasqyre reale ne te gjithe hapesirat shqiptare,po edhe ketu ne net kolorit aditiv,do te shendrohet ne nje fotografi te njolla balte,kohe e keqe me vetetima vdekjepruase,errera te forta qe njerzve u qajne koken nga drujte e rrezuar,u thyne kembe dore,au marin frymen qe te humbin edhe mendjen,ere uragan qe shkeput nga bota vendbanime te terra,ndan njeriun e gjakut dikend e varros ne varre te kishesh,dikend ne te gjamis,”ne varre”ska emer tjeter,ashtu i thone shqip.
Dhe e gjithe kjo, me shtyri edhe mua te figuroj ne kete fotografi qe une nuk di se te quaje ndryshe perpos” cmenduri te shekullit” shqiptare”!

Po une taulanti i vogel,thone se jam pasardhes Ilir,u futa ketu ne mes fisit tim me te madhe dardan.qe edhe mua sote te me quajne alban.Po pse keto duan mua te me mbyllin gojen kur une nuk i perkes asnje sunduesi qe na ndan ne krahina me force?!Mos valla une nuk guxoj si taulante te marre si shembull nje thenje te tjetrit,une nuk guxoj te shkembeje asnje mendim dhe shaka me asnje dardane?! Apo sot i vogel kur u duhem i madh?!.

Dreni30
03-12-06, 10:43
I nderuari Kercovari

Moti kohe nuk paskam qene ketu ne oden tuaj, shpresoj te jeni mire me shendet dhe mire po kaloni ne pergjithesi me kallabllakun e juaj hahahaha.

Njeherit uroj shendet dhe lumturi ne gjitha sferat e jetes, per te gjith ju.

Dreni.

Amina
09-12-06, 04:31
Pershendetje, o krijues i odes me te preferuar(budallaqet) hahahha, te uroje dite te kendshme dhe plot hare.
Deri ne takimin tjeter.

Tung

doGzona
28-12-06, 22:32
Gezuar festat shoku profesor Kercovari

U deshiroje qe ky vitet jet, te filloj me gjitha realizimet e deshirave dhe enderra tuaja te kah moteshme.

Gezuar nga zemra!

Kercovari
29-12-06, 15:37
I nderuari Kercovari

Moti kohe nuk paskam qene ketu ne oden tuaj, shpresoj te jeni mire me shendet dhe mire po kaloni ne pergjithesi me kallabllakun e juaj hahahaha.

Njeherit uroj shendet dhe lumturi ne gjitha sferat e jetes, per te gjith ju.

Dreni.

Dreni i nderuar
pak me vones po jo edhe e harume.Flm.per kete kallaballek pergezime.
Gjithashtu kaloni mire edhe ju kudocofshi.

Kercovari
29-12-06, 15:39
Pershendetje, o krijues i odes me te preferuar(budallaqet) hahahha, te uroje dite te kendshme dhe plot hare.
Deri ne takimin tjeter.

Tung

Flm .Amina
Edhe ga une si "Krijuae i budallaqeve me te preferuare ku nuk jam vete "u deshiroje cdo te mire ne jete.

Kercovari
29-12-06, 15:43
Gezuar festat shoku profesor Kercovari

U deshiroje qe ky vitet jet, te filloj me gjitha realizimet e deshirave dhe enderra tuaja te kah moteshme.

Gezuar nga zemra!

Te falemenderohen nga thellsija e Zemres per kete urim te mrekullueshem.Caste te kendeshme kudocofsh,dhe cdo e mire cofte me ty.
Me respekt te sinqerte dhe plote malle per ty.
Profesor Kercovari

rilinda
31-12-06, 16:03
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

schütze
01-01-07, 16:21
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Kercovari
06-01-07, 21:24
Pėrzemėrsisht u flm.tė gjithėve duku u dėshiruar fillim viti tė sukseshėm ēdo tė mirė nė jetė dhe suksese tė njepashnjėshme nė ēdo lemi tė jetės.
Mirėmbetshi! Ishalla shihemi kaher rrallė aq sa tė na mundėsoje koha dhe dinamika e jetes.

Me nderime pėr tė gjithė!

Ēofshi tė bekuar dhe tė mirėsuar nga i madhi Zotė

turisti
02-03-07, 22:22
Shoki i nderuar :smile: ,

Urime nga zemra tejkalimin e :smile: 13 000 :smile: postimeve prej te cileve vetem - budallaqet- i kan afer 20 000,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. Te deshiroj shendet, lumturi dhe gezime te panderprera edhe me shume MIJERA postime tjera.

shoku i klases se - budallaqeve-,
TURISTI.

Kercovari
02-03-07, 23:44
Shoki i nderuar :smile: ,

Urime nga zemra tejkalimin e :smile: 13 000 :smile: postimeve prej te cileve vetem - budallaqet- i kan afer 20 000,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha. Te deshiroj shendet, lumturi dhe gezime te panderprera edhe me shume MIJERA postime tjera.

shoku i klases se - budallaqeve-,
TURISTI.

Lartmadheria nuk i thuhet eskpertit kazangji por atij qe ke 13 robe ne shpi,te gjithe me kembe ne hi dhe per te i mbadhe te gjithe i duhen 13 mije.haahahahahahahah!
Shoku im i betejave te budallaqeve nga i cili gjeta mbeshtejtje te fuqishme sikur ngrenin nalte ne qielle te kalterte hyjneshat,nuk na u dashtu shume pune pak fjale dhe "ironi"per te krijuar budalla miqesi..ehe e teprova po pasi ka te beje me budalla as te u kerkohs falje nuk te kuptojne.hahahaahahahah!
Te pershendes edhe une ty forte dhe te lutem mos e lesho frontin Tomorit se na e ben budallaqet hajvar dhe pastaj te gjiti do te dhesim kuq.hahaahahahahahaah!

Flm.dhe Mirmbetsh!

Dea_A
03-03-07, 10:30
Nje pershendetje te qilter nga Dea_A!

Kercovari
03-03-07, 19:54
Nje pershendetje te qilter nga Dea_A!

Flm.Dea_A

Jeni e pershendetur edhe nga une.Caste te mira kudoqofshi e nderuar.

Me ket pershendetje Dea_A, njohtoj shoket/ e shoqet virtuale se per nje kohe te gjate nuk do te jam prezent ne kete faqe pershkak te obligimeve ne pune nga ku edhe e kam egzistencen.

Pershendetje dhe mirembetshi!

legenda
03-03-07, 22:55
te uroj edhe une,paske derdhe shume djerse mbi tastature...ahahahaaa


:tongue: .

Kercovari
04-03-07, 09:35
te uroj edhe une,paske derdhe shume djerse mbi tastature...ahahahaaa


:tongue: .

Semundje Kronike internetomania e nderuar.Me mungon vetem psikiatri ose te hudhe dritare Pc-ne.hahahaahahahahahahah!

Gjitha tė mira kudoqofshi e nderuar.

Djellza:
14-04-07, 23:17
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Diana007
09-06-07, 19:31
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana007
28-11-07, 12:25
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

Arb
28-11-07, 19:10
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Diana007
30-12-07, 15:55
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
21-02-08, 22:45
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:50
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 17:32
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Kercovari
29-05-08, 05:27
Flm.Diana

Me ke pershendet vjet e une sivjet:biggrin: flm qe nuk me paske haru e ishalla kercej ne dasem tende me piska e cingana e me goca pa jarana:biggrin:

Kercovari
29-05-08, 05:29
Turisti ,Arb
U le nje pershendetje nga ky mengjes i bukur me deshire qe gjate gjithe jetes t`ju perjell jete e shendetshme me fat dhe perspektiva ne cdo lemi te jetes..

Naki
29-05-08, 12:04
Keni nje specifik te veqante te shkrimeve,kjo eshte lehte te vrehet ,lexuesi fitone pershtypjen kemi te bejme me nje njeri Intelegjent te aferte dhe te sinqerte.
Postimet tuaja jane nje interaksion i mrekulueshem qe i pergjigjet qdo momenti .
Ju uroje nga zemra Qe te na dhurosh shkrime te bukura siq keni bere gjate tere kohes.
Me nderime Naki

Ishte pėrshėndetja e parė drejtuar juve,kanė kaluar 4 vite dhe asnjė shkronjė nuk do ta lėvizėsha,pėrkunder do ti shtoja lėgura floriri tė shkėlqejnė edhe mė shumė.

Me konsidearta tė mėdha ju pėrshėndes dhe mė vjenė mirė ēė ju shohė nė dardania.de!

Naki

turisti
29-05-08, 12:53
Turisti ,Arb
U le nje pershendetje nga ky mengjes i bukur me deshire qe gjate gjithe jetes t`ju perjell jete e shendetshme me fat dhe perspektiva ne cdo lemi te jetes..

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,flm shume shoki.Po ku ka me mire ne mengjes se pershendetja e persontit aq te respektuar dhe te njofshem ne boten e :biggrin: masazhes sė -budallaqeve- :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahah.

Te pershendes gjithashtu shume,mos puno teper dhe pusho pak ne kete :biggrin: sen per masazhe :biggrin: - specijal te postuar vetem per TY. :

http://www.relaxbaden.nl/relaxbaden/massagestoelen/en_b_2_88.jpg

Kercovari
29-05-08, 19:08
Ishte pėrshėndetja e parė drejtuar juve,kanė kaluar 4 vite dhe asnjė shkronjė nuk do ta lėvizėsha,pėrkunder do ti shtoja lėgura floriri tė shkėlqejnė edhe mė shumė.

Me konsidearta tė mėdha ju pėrshėndes dhe mė vjenė mirė ēė ju shohė nė dardania.de!

Naki

Naki i nderuar
Dikur,pėr momentin nuk mė kujtohet,mė u dha rasti tė ndalem para nje fotografie ku shkrante;
J O H A R I-Fenster(dritare).
Nė fakt fotografia ishte mbaru aq mirė sa qė po tė hudhje njė shikim mė sado tė vogėl,rrezatonte njė bukuri mahnitėse,disa vaze lule ngjyra tė ndryshme tė vendosura ne rame tė katėr fletėve te dritares,perde nė gjysmen e dy gjamave tė epėrm pėr gjys te hjekura anėsh.
Kureshtja mė shtyry qė tė afrohem mė afėr tė mėsoj pėr mjeshtrin e autorit se vertet nga largė e ndjeja atė valė magnitike tėrhjekėse.
Ecja rrugės pa i shkėputur shikimin asaj fotografije pa mė shku ndermend se mund ndonje auto tė mė marr nėn rrota..dhe posa u afrova mė erdhi sikur dikush mė tha;hape njėrėn flete tė dritares!
Kėtu nuk gabova pasi nė fillim e hapa fleten naltė nė krah tė majtė.Aty shkruante.Person Publik.
Mė pas po ate naltė nė krahė tė djathtė.Aty shkruante.Njolla Qora(E verber).
Kur i hapa dy fletėt poshte shkruante.Nė anėn e majt,Sekretet e mija,kurse nė tė djathtė,Diturite qe nuk i njoh unė.
Tani pyes veten se cka ka dasht autori tė thotė me kėtė,dhe i gjithė ky mund qė ėshtė dhėnė vetėm qė unė tė mbeshtes pėr muri vazet me lule dhė tė shiqoj katėr fusha tė bardha dhe disa germa te zeza?! I irituar,i kapa me dore tė dy fletet e dritares dhe i mbylla sepse ashtu e hapur dritarja fotografija kish humb pamjen.Ne fakt e berre kėtė sepse u tuta mos me sheh dikush.
Mendova se une mbarova pune me te mbylle dritaret ketheve pamjen e fotografis ashtu edhe si e gjeta,por jo!
Nalte nė ram konstrukcionin e dritares nuk i kisha verejte shkrimet qe vijonin:
Pėr tė tjerėt tė njohura-ishte Personi Publik dhe Njolla qore,kurse ne ramin poshte-ishte Sekretet e mija dhe Diturite qe nuk i njoh unė.
E ketu gomar Kercovari, jo vetem qe i ra samari pėr toke,por edhe patkojte fluturan ne drejtim te panjohur dhe sot e kėsaj dite nuk i kam gjetė.
Tani skam as qef tė flas pėr samar e patkoj,ngase sadopak keto dy elemente perbejne nje terresi te personit Kercovari me sado qesharak te i duket dikujt.Megjithate,nuk gjeta qetesi shpirtore se si te mbylle keto dy elemente nalte te njohur per te tjeret;Person Publik dhe Njolla Qore, qe kjo e fundit me ka mbet njė detyre jetike pak a shume te ndrydh ne vete,sepse kjo njolla qore na qenka ,kritika qe te drejtohen nga te tjeret nuk jan te gjitha te keqkuptimta.edhe nese,duhet te i pranoje pa i lene tjetrit pershtypje te keqe-Njolle Qorre!
Dhe keshtu,une endem rrugeve i lodhur nga thirje te kota nėpėr sheshe dhe nėpėr dritare tė zbukuruara,kurse ne brendesi fusha te bardha dhe ngjyra te zeza jo pak fyese qe me u drejtuan mua sikur ato te ishin gurre te bardhe antik per te ndertu keshtjellen e qytetrimit per te cilen kemi dhen munde djerse,qe edhe ne te themi me gojen e mjaltit.Po more jemi apo nuk jemi,e jo ate fotografi te shendrojme ne gjah te eskimeve,nga vete ne.
Ftesa dhe shprehja e Juaj qe rastsisht me keni pa aty,dhe deshira qe edhe ne te ardhmen te me shifni,eshte nje privilegj per mua per tė cilen do tė u jam mirenjohesh pergjithmon,dhe pikerisht jam duke vepru ashtu qe per nderim dhe respektin qe kan ndaj disave aty,kahere,me duket se aty i kam humbe patkojt..po more Naki i nderuar,mezi e hoqa samarin dhe nuk kam me force te mbaj ne shpine…Kjo eshte pjese poshte e Joharit,dhe tani mesova se ato na qenken Xho dhe Hari dy persona qe me nje fotografi kan pershkru kater hapsira ne te cilat frekuentojne njerzit e qytetruar.
Fatmirsisht,nuk me kan quajte gomare edhe pse e kam meritu…
Un te deshiroj gjitha te mirat ne jete Ty dhe gjithe shoqerise ne dardania.de,ngapak me skeptizem ngase te tjeret as qe me kan marre ne goje..po shyqyr se pervoja me ka mesu kur nuk te marrin
as nuk te shajne..:biggrin:

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:43
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

doGzona
11-06-08, 12:22
http://i106.photobucket.com/albums/m243/Angellusha/bb52fa8b.gif

Me malle te pershendes nga zemra kudo qe je.

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:26
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:49
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

lovely
26-06-08, 13:28
pershendetje Kercovari

cdo t mire


lovely

Jana
26-06-08, 13:58
Te pershendes dhe te uroj qaste te bukura....

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/25trendafila.jpg

doGzona
27-03-09, 17:25
http://www.youtube.com/watch?v=zQF9kpwupeU

http://sl.glitter-graphics.net/pub/55/55284afj0lj9l87.jpg

lovely
27-03-09, 17:26
http://www.youtube.com/watch?v=zQF9kpwupeU
cilen kange ia qove? se nuk mu qel hahahahahahahahahahahahahahahahhaa

doGzona
27-03-09, 17:28
cilen kange ia qove? se nuk mu qel hahahahahahahahahahahahahahahahhaa

hahahahahahahahah .........qaf Ty.........Kenga : Richard Marx-Right here waiting for you:wink:

lovely
27-03-09, 17:30
hahahahahahahahah .........qaf Ty.........Kenga : Richard Marx-Right here waiting for you:wink:

akej :wink:

e forte :)

shnetje te dyve me ni harq qitu ;)

doGzona
27-03-09, 23:08
akej :wink:

e forte :)

shnetje te dyve me ni harq qitu ;)

Falemnderit lovely, pershendetje gjithashtu!:smile:

Isinqerti25
27-03-09, 23:23
Pershendetje....

doGzona
31-03-09, 17:21
..................

shfletuesi_
31-03-09, 18:41
............. Mire qofsh qdohere...

doGzona
31-03-09, 19:29
Nje leter e nje mikeshe te dashure fort qe quhej " Java e miqesise", qe i ngjante aq shume tingujve te zemres , melodise se Miqesie tone qe kur filluam , me shtyri te kujtoje /mendoje se sa shume vlene Ti per Mua....Ishe dhe mbete nje njeri i zemres qe pata fatin ta njohe.

http://www.youtube.com/watch?v=NFYvuD1v6R8

Guri i madh
01-04-09, 17:29
pershendetje per juve miku i nderuar

hasanmehmeti
02-04-09, 14:38
Pershendetje per juve Kercovari,

Uroj qe te jeni mire dhe t'ia kaloni mire.

Hasani

LuLjaa
06-05-09, 01:03
http://i147.photobucket.com/albums/r307/freecommenttags/Hello/_Hello_cfprrtTGZ.jpg

doGzona
11-05-09, 12:43
http://www.youtube.com/watch?v=s-ql6YC0gJM

lovely
11-05-09, 13:06
http://www.youtube.com/watch?v=s-ql6YC0gJM

pse bre qito kangt e tua qe po ia bjen kti K-se , une kurr s po muj me i qel? :biggrin: gjithe marak po m jet hahahahahahahahahahaha

lovely
11-05-09, 13:07
Nje leter e nje mikeshe te dashure fort qe quhej " Java e miqesise", qe i ngjante aq shume tingujve te zemres , melodise se Miqesie tone qe kur filluam , me shtyri te kujtoje /mendoje se sa shume vlene Ti per Mua....Ishe dhe mbete nje njeri i zemres qe pata fatin ta njohe.

http://www.youtube.com/watch?v=NFYvuD1v6R8

qe, as kjo nuk mu qel :biggrin: mos po i mshel me qelc ti e mos me i pa kerkush?? :biggrin: veq ai? :wink:

doGzona
11-05-09, 13:10
pse bre qito kangt e tua qe po ia bjen kti K-se , une kurr s po muj me i qel? :biggrin: gjithe marak po m jet hahahahahahahahahahaha

Hhahahahah , nuk di bre pse ?!!:biggrin:

Kenga ishte kjo:

Daniel Bedingfield - If You're Not The One.

http://www.youtube.com/watch?v=s-ql6YC0gJM

doGzona
11-05-09, 13:11
qe, as kjo nuk mu qel :biggrin: mos po i mshel me qelc ti e mos me i pa kerkush?? :biggrin: veq ai? :wink:

Kurse kjo :Westlife - The Rose :biggrin:

lovely
11-05-09, 14:09
ev zemra tu gzoft qe m kallxove, se pitet s mujsha mi maru pej marakut hahahahahahahahahahahahaha:wink:

turisti
11-05-09, 19:21
Pershendetje shoki.:smile:

Edhe pse nuk je ksajde,edhe pse nuk vjen shpesh me na vizitue,respekti per ty ka mbet i njejte!!

TURISTI.

http://img.diytrade.com/cdimg/516036/3277355/0/1173428827.jpg

Idila
11-05-09, 19:24
Pershendetje shoki.:smile:

Edhe pse nuk je ksajde,edhe pse nuk vjen shpesh me na vizitue,respekti per ty ka mbet i njejte!!

TURISTI.

http://img.diytrade.com/cdimg/516036/3277355/0/1173428827.jpg
U bashkohem dhe unė fjalėve tė shokut turist vec pa foton :biggrin: , shtesė; Dukuni mė shpesh kėtej! :smile:

doGzona
11-05-09, 20:21
Pershendetje shoki.:smile:

Edhe pse nuk je ksajde,edhe pse nuk vjen shpesh me na vizitue,respekti per ty ka mbet i njejte!!

TURISTI.
O turist a sun gjete tjeter sen me i pru a? hahahahahahahahahahha

doGzona
11-05-09, 20:22
ev zemra tu gzoft qe m kallxove, se pitet s mujsha mi maru pej marakut hahahahahahahahahahahahaha:wink:

Qe nga sot edhe emrin e kenges do ta shenoj hahahahhaha

Idila
11-05-09, 20:23
O turist a sun gjete tjeter sen me i pru a? hahahahahahahahahahha Nuk po shikon ti, turisti non-stop qėndron tek misteret...! ahahhahahaa Tė pėrshėndes shumė ty Dogzonė :wink:

doGzona
11-05-09, 20:29
Nuk po shikon ti, turisti non-stop qėndron tek misteret...! ahahhahahaa Tė pėrshėndes shumė ty Dogzonė :wink:

Ua leshova nje sy mistereve , me shprese qe tjeter here nuk i merre me vehte se vaj halli, kerset"belaja" hahahaha

Te pershendes dhe une ty fort Idila:wink:

Kercovari
13-05-09, 15:32
Pershendetje shoki.:smile:

Edhe pse nuk je ksajde,edhe pse nuk vjen shpesh me na vizitue,respekti per ty ka mbet i njejte!!

TURISTI.

http://img.diytrade.com/cdimg/516036/3277355/0/1173428827.jpg

Nuk kan thene kot:"Gjylja per topin shoku per shokun"dhe pikerisht edhe ne enderr pash se me kishe lene ketu nje bythuqk Engjellushje.:biggrin: E meq jemi tek Engjellushkat,me pare u flm-rohem atyre per keto fjale te bukura dhe pershendetje te ngrohta nga fansi Kercovari.
Paj per te mos u lene anesh edhe ju miq te nderuar per dik edhe Engjuj,shume selam nga Kercovari kudoqofshi e ishalla me te mira si ua do shpirti.
Me nderime
Kercovari

~AnnA~
14-05-09, 17:11
Pershendetje Kercovari!
Jo rastesisht hyra ne dhomen e juaj per t'ju pershendetur,por ajo qe me shtyri ishte paraqitja e juaj mjaft origjinale ,elegante neper temat e ketij forumi,si dhe postimet e juaja me mjaft vlere,te cilat kerkojne nje vemendje me te madhe,qe une me kenaqesi u'a perkushtoj...
Jeni artist i fjales me postime brilante...Dua me sinqeritet t'a pohoj,qe jeni njeri me nje horizont te gjere dijesh...
Ju pershendes dhe ju deshiroj gjithe te mirat...

http://www.youtube.com/watch?v=fbeDIAoFuT8&feature=related

turisti
14-05-09, 20:44
Nuk kan thene kot:"Gjylja per topin shoku per shokun"dhe pikerisht edhe ne enderr pash se me kishe lene ketu nje bythuqk Engjellushje.:biggrin: E meq jemi tek Engjellushkat,me pare u flm-rohem atyre per keto fjale te bukura dhe pershendetje te ngrohta nga fansi Kercovari.
Paj per te mos u lene anesh edhe ju miq te nderuar per dik edhe Engjuj,shume selam nga Kercovari kudoqofshi e ishalla me te mira si ua do shpirti.
Me nderime
Kercovari

Ev,1 lajmerimi yte - qe ēfare interesim zgjon.............:biggrin:

http://families.smugmug.com/photos/96463180_3bS2v-S.jpg

p.s.

Kujdes nga -gjylet-............

Kercovari
16-05-09, 09:54
Ev,1 lajmerimi yte - qe ēfare interesim zgjon.............:biggrin:

http://families.smugmug.com/photos/96463180_3bS2v-S.jpg

p.s.

Kujdes nga -gjylet-............

:biggrin: Budallenjtė prej Adamit e kėtej janė nė mazhorancė. C. Delavigne
E nese nuk te pelqen kjo thenje shkojm ne megamazhorance(Budallaqet III):biggrin:

Kercovari
16-05-09, 10:08
Pershendetje Kercovari!
Jo rastesisht hyra ne dhomen e juaj per t'ju pershendetur,por ajo qe me shtyri ishte paraqitja e juaj mjaft origjinale ,elegante neper temat e ketij forumi,si dhe postimet e juaja me mjaft vlere,te cilat kerkojne nje vemendje me te madhe,qe une me kenaqesi u'a perkushtoj...
Jeni artist i fjales me postime brilante...Dua me sinqeritet t'a pohoj,qe jeni njeri me nje horizont te gjere dijesh...
Ju pershendes dhe ju deshiroj gjithe te mirat...

http://www.youtube.com/watch?v=fbeDIAoFuT8&feature=related

Wau wau..anna oj anna,flm-nderit qe me keni be nje vlersim te tille sa te mos thy hundet duke mbajte koken nalte.E meē jemi te koka nalte si artist i fjales dhe postime brilijante,me loxo sa her te lejon koha se vetem ashtu do te zbolosh thjeshtesine time te natyres,e sa per elegance mos pyte askend ngase edhe ato qe me njohin kushedi me cilin sy me kan shiku,te djallit apo te dreqit:Elegance mahnitese,extravagant genjeshtare(I pa shoq do te thote),arstit i fjales sa te marre mendjen ne cast e kur te vjen mendja te kan iken delet malit e shkurave nga drenica ne tropoje deri ne guravecet buze detit...:biggrin:
Te flm.Anna, deri ne "alķvanosje" te deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe ne familje,shendet dhe mbaresi kudoqofshi.
E per funde u lutem,meri keto fjale te fundit si shprehje te sincerta dhe serioze po nga thjeshtesija e natyres qe i perkas.

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:09
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

Diana007
19-06-09, 12:48
Jo me qellim , por ja se kisha harru te dokem ne oden tende :smile:

Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

Diana007
01-08-09, 20:34
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

gazi-de
31-08-09, 01:36
Pershendetje...

Diana007
05-09-09, 15:16
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kercovari
05-09-09, 16:16
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

Flm.per zemergjeresine,mbetshi te pershendetur gjate gjithe jetes.

Kercovari
05-09-09, 16:17
Pershendetje...

Flm.per zemergjeresine,mbetshi te pershendetur gjate gjithe jetes.

Kercovari
05-09-09, 16:17
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Flm.per zemergjersine,mbetshi e pershendetur gjate gjithe jetes.

doGzona
27-10-09, 22:51
Te Uroje, deshiroje qe cdo dite per Ty te jete e bukur e qete dhe relaksuese!

apa4KCsxOuE

lovely
28-10-09, 07:18
Te Uroje, deshiroje qe cdo dite per Ty te jete e bukur e qete dhe relaksuese!

apa4KCsxOuE

qiti urimi po i kacavjerrna edhe une :smile:

~AnnA~
29-10-09, 13:30
Njeri qe njeh veten dhe din te doje dhe respektoje te tjeret, kush mund te jete tjeter pervec Kercovarit?!
Njeriu i pasur ne shpirte din te nderoje dhe te tjeret...
Respekti im ndaj teje eshte i madh, njehere qe je njeri i vetedishem, pastaj qe ju kam dajallare :smile:
Te pershendes!

LuLjaa
29-10-09, 15:03
Kercovar a ban me t`pershendet edhe une , masi t`kan pershendet keto zojat para meje


bo70bV9-kZ8

T`pershendess pra ..

Kercovari
30-10-09, 14:57
O flm.te gjithve per keto fjal te bukura dhe pershendetje te ngrohta.Inshalla me jepet mundesia dikur edhe une te mos u mbetem borgj po disi me ka kap frika edhe ketu tek pershendetjet mos dikush me me sha.Shko tek budallaqet,thone se jam i pazavendsueshem edhe pse budallat te medhenj jan tjeterkundi,ne tema tjera me thon se nuk di asgje:biggrin:
Hajt se e ben Zoti mafaze e u dal borgjit po edhe te me vrasin me qutek...:biggrin:

~AnnA~
30-10-09, 16:03
Hajt se e ben Zoti mafaze e u dal borgjit po edhe te me vrasin me qutek...:biggrin:
Po kush te vret ty, e ka vra Zoti :smile:
Hajt mos ki merak, se ke mbesen ketu qe te del krah :smile:

emine
30-10-09, 17:53
te le nje pershendetje Kercovar,uroi te kesh nje vikend relaksuses!!

http://ideentower.blogs.com/ideentower/WindowsLiveWriter/riesen_rosen_ideentower.jpg

doGzona
30-10-09, 17:56
O flm.te gjithve per keto fjal te bukura dhe pershendetje te ngrohta.Inshalla me jepet mundesia dikur edhe une te mos u mbetem borgj po disi me ka kap frika edhe ketu tek pershendetjet mos dikush me me sha.Shko tek budallaqet,thone se jam i pazavendsueshem edhe pse budallat te medhenj jan tjeterkundi,ne tema tjera me thon se nuk di asgje:biggrin:
Hajt se e ben Zoti mafaze e u dal borgjit po edhe te me vrasin me qutek...:biggrin:

Kush te vrete Ty ej, ia nxeri shpirtin me dore ?!:biggrin: Nje ignore te madhe atyre qe shajne ua bene!

Kercovari
30-10-09, 19:32
Tani ma moret friken,mbesen e kam ketu,shoqen e budallaqeve emine shkodren,dhe miken Dogzonen.A kush mundet me mua si u pelqen edhe ashtu une jam budalla dhe nuk di asgje...me mire i gjalle se i vdekur..:biggrin:

ShEjToNkA
30-10-09, 19:42
Lė njė pėrshėndetje kėtu pėr tė nderuarin Kėrcovari, me urimet me tė mira pėr tė dhe me respektin e njejtė mu sikurse dikur.


I respektuar, i nderuar dhe i pėrshėndetur nga unė pėherė!

Albonita
31-10-09, 09:40
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)

Kercovari
03-11-09, 08:24
Shejtonka,Albonita

Shume flm.per keto selame dhe fjele te bukura.Nuk do te u mbetem borgj ne dhomat e juaja po per momentin jam zene me gishtin teposht te informatika..gishti poshte i thone koka larte..e me pas do te i beje rrebesh dhomat e juaja sa te i nxjer keto jarna ne drite se me nje sy jan fute informatikes..:wink:

e_martumja
03-11-09, 09:24
Qyqy a gjalle qenke ti ah :biggrin: Ma rikujtove kohen e Budallaqeve me Turistin dhe Kaltrinen :biggrin:

Te pershendes shume me shpres qe je mire dhe kalon bukur.

Kercovari
03-11-09, 16:49
Qyqy a gjalle qenke ti ah :biggrin: Ma rikujtove kohen e Budallaqeve me Turistin dhe Kaltrinen :biggrin:

Te pershendes shume me shpres qe je mire dhe kalon bukur.

Gjalle jam posi..qoft large me vdek pa te pa ty oj e martume,dhe shyqyr qe emsova se je gjalle.,kurse budallaqet jan te mijat aq edhe te tuat dhe mos ik nga andej se edhe te duash ske si...:biggrin:

turisti
03-11-09, 23:22
Gjalle jam posi..qoft large me vdek pa te pa ty oj e martume,dhe shyqyr qe emsova se je gjalle.,kurse budallaqet jan te mijat aq edhe te tuat dhe mos ik nga andej se edhe te duash ske si...:biggrin:

Njemend,ne cilin peron ka :biggrin: ngel kjo shoqja e jone :biggrin: qe nuk po nihet per se gjalli ????????

Pershendetje per ty, shoku i shoqeve :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
09-11-09, 23:40
Pershendetjet e shumta per ty shoki...........:biggrin:

http://blogs.reuters.com/oddly-enough/files/2009/09/eagles-cheerleaders-500.jpg

Kercovari
10-11-09, 11:35
Pershendetjet e shumta per ty shoki...........:biggrin:

http://blogs.reuters.com/oddly-enough/files/2009/09/eagles-cheerleaders-500.jpg

O te flm.shoki!
O hajde bujrun te..

http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01360/Sheikh_Hamad_bin_K_1360578c.jpg

Baba sheik hapdall kercovari...
shpresoj se ka vend per te gjitha ketu...
http://image.pegs.com/content/H/H0Y/H0Y4/H0Y4E/H0Y4EL02.JPG

Urata
27-11-09, 05:31
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

LuLjaa
27-11-09, 17:18
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

turisti
24-02-10, 00:29
Qe shokimqe kur ta hapsh dhomen me pas pak me cka mu :biggrin: amelzue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha:

http://www.yosax.com/wp-content/uploads/goodwood-earls-court-motor-show-1.jpg

Kercovari
24-02-10, 06:49
Qe shokimqe kur ta hapsh dhomen me pas pak me cka mu :biggrin: amelzue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahaha:

http://www.yosax.com/wp-content/uploads/goodwood-earls-court-motor-show-1.jpg
O shok i madh,
qe moti nuk kam hy ne konakun tim..thuajse kam haru kure jam ka beje gjume rrugeve si klosharet e perendimit,dhe shyqyr qe me ke sjelle nje auto te kuq te aarij te pershendes te gjithe ato qe me kan pershendet dhe qe kan tregu respekt ndaj meje.
Une ju deshiroj nje jete te lumtur te gjithve,dhe mos ma merni per te madhe pse nuk kam shpreh asnje flm.nderim ndaj askujt,sepse kjo u ndodhe budallave dhe si te tille falen kur gabojne.

Diana007
15-11-10, 12:13
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpg

Kercovari
17-11-10, 17:45
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpg
Gazi Diana
Flm.Me fat edhe ju.

GURI SYLAJ
27-11-10, 18:15
gezuar 28 nentorin
diten e flamurit

Cuca_Llapjane
07-12-10, 09:13
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Kaqanikasja
14-02-11, 15:13
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Kercovari
15-02-11, 08:25
Guri Sulaj,Cuca llapjane,Kaqanikasja,
ralle hy ne oden time dhe kerkoj ndjese qe nuk jam pergjigj me heret.Sidoqft,nje flm-nderim te veqante per te gjithe ju duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete kudoqofshi.

Kaqanikasja
16-02-11, 14:58
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės

lazdrani
06-04-11, 12:38
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Kercovari
07-04-11, 15:25
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani


Jeta jonė ėshtė si lumi
i boshatisur nė det,
qė do tė thotė"vdekje".

Federico Garcia Lorca

tipi engjellor
07-04-11, 19:49
pershendteje kerqovar
hyra ketu ne dhomen tende me te pershendes e te uroj te kalosh bukur ketu

fjalet e tua e postime e tua me bejn diqka shume me besu,je person i drejt per kete ke vlersimin tim maksimal je i vetmi ketu qe i besoj fjaleve tua prandaj me repsktin me te madhe te quaj mik.....poqese te vjen rruga ne prishtine do me ngelet hatri te mso me tregosh me dal me pi nga nje kafe .....te pershendes e kalojabukur ketu...

Kercovari
08-04-11, 22:08
Te flm`nderit engjel dardan,qe moti nuk kam marre kesi komplimentesh por ama,do te ishte me mire perpara se derdhje keto fjale te bukura per te u bind se une jam vertet i tille si me shikon,te beje nje shetitje duke shfletu dardanine do te kuptoje se jam budallai me i madhe ketu...hahahaha..krijues i budallaqeve.
Megjithate,ne demokraci secili ka te drejte te shpreh mendimin,kjo nuk te mohehet as ty,andaj je i pershendetur nga une me te gjithe respektin qe kam per njerzit e mire ne veqanti.

tipi engjellor
09-04-11, 07:30
hahahhaha jo jo rruga e jote eshte rruga me e drejt ....shpesh here ndodhe qe drejtsia duket edhe si budallaki se njerzit kur sjane te gatshem per ato gjera edhe i paragjykojne si budallaqe,po ate qe mendoj e mendoj une pa ditur se qka mendojn te tjeret ose qka postohet ....je i pershendetur nga ana ime....

Kaqanikasja
12-04-11, 10:21
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Kercovari
13-04-11, 05:42
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif
Flm-per kete pershendetje te ngrohte miqesore.

Qika^Me^Kule
07-05-11, 19:18
http://www.gifbilder.net/animiertegb_gruesse2/schoeneswochenende/02/01_schoenes_wochenende.gif

Kercovari
08-05-11, 15:47
http://www.animaatjes.de/bilder/d/danke-schon/danke00176.gif

Qika^Me^Kule

Jana
25-05-11, 09:21
http://ts3.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=893826638850&id=7a9799bb0e2f35a1bc412afb6a4c4ef2&url=http%3a%2f%2fwww.funnrock.com%2ffunblog%2fwp-content%2fuploads%2f2010%2f09%2fimage00122.jpg

Kaqanikasja
25-05-11, 09:22
http://www.commentsguru.com/images/goodday/a_beautiful_day.gif

Kercovari
26-05-11, 06:53
http://ts3.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=893826638850&id=7a9799bb0e2f35a1bc412afb6a4c4ef2&url=http%3a%2f%2fwww.funnrock.com%2ffunblog%2fwp-content%2fuploads%2f2010%2f09%2fimage00122.jpg

Dita pėr mua fillon me shkėlqim nė horizont tė rrezeve tė diellit,shpesh me cicėrimėn e zogjve dhe erėn e kėndshme tė mėngjesit,dhe tani nuk mė mungon asgje mbase e ndjej edhe aromėn e kafes qė m`ke sjellė Jana e nderuar, pėr ēka tė jam mirėnjohė dhe tė falėnderoj pėr kėtė gjest respekti dhe nderi duke mė bėrė edhe ketė ditė tė kėndėshme.Respekti pėr mua ėshtė dhurata me e ēmuar edhe nė botėn virtuale,andaj edhe njehere falemnderit pėr nderin e shprehur ndaj meje.

http://www.naturfoto-cz.de/bilder/auer/kuckuck-jung-vogel-xxx2z8h0086mw.jpg

Sinēerisht Kėrēovari

Kercovari
26-05-11, 06:55
http://www.commentsguru.com/images/goodday/a_beautiful_day.gif

Tė falemnderit, pėr ate qė je ashtu si je! Dhe unė shpresoj qė t`mos harrojnė kurrė se ēfarė ėshtė ajo qė ty tė bėn aq shumė tė veēantė.Ti futesh nė ēdo skaj tė botės me vyrtyte njerzore,me shprehje tė bukura ashtu siē ka hije,nė vend tė arogancės ti mbjellė tolerancė dhe mirėkuptim,reflekton menquri dhe dashuri miqsore ndaj njerzve me vlera kolosale,qė as shiten ,as falen, as blihen.

http://eu.123rf.com/400wm/400/400/yellowj/yellowj1102/yellowj110201607/8827290-happy-woman-lag-auf-gr-nem-gras-unter-baum.jpg

Sinēerisht Kėrēovari

tipi engjellor
27-05-11, 09:52
oooo mik si te kemi erdha me te pershendet ketu.......

Kercovari
27-05-11, 17:17
oooo mik si te kemi erdha me te pershendet ketu.......
Flm.mik i nderuar,po me tė thėnė tė drejtėn jam aq mirė sa qė po tė kėrkoj mė shumė kam frikė se mė i merr Allahu tė gjitha.
Si zakonisht nė gjumė shkoj vonė po zgjohem pėr ēdo mengjez nė ora 5.30 min,laptop nėn sqetulla dhe nė kėmbė eci pak mė shumė se 1 orė deri nė rrafshnaltėn Pfannestiel.

http://lh5.ggpht.com/-5xGNfhizhAg/RpoKtRfhbOI/AAAAAAAAACo/2iwZ553tER8/s640/DSC03346.JPG

Kėtu e pi kafen e mengjesit,ngop mushkėrit me ajr tė pastėr duke ndjek edhe disa ueb faqe shqiptare.
Pėr mė shumė pamje nga Pfanestiel kliko kėtu shperlai syt e arjin e thith unė nesėr.hahaa.

http://picasaweb.google.com/swissflyfishing/HochwachtPfannenstielZurich#

tipi engjellor
27-05-11, 22:19
leje leje veq na ben merak po ku qenka ky vend aq bukur qe qenka ......aty semuar me qene prej mushkerive te qilen .....mire i paske punt mos ta nin hahhahahah veq shume shume mos lyp....hahahahah te pershendes mik....

lovely
27-05-11, 22:37
qa jeni tu bo qitu bre? :biggrin:

Guri i madh
27-05-11, 22:40
hiq se di qka po sillet e po pshtillet veq edhe une erdha me pershenet kerqovarin

Murgesha
27-05-11, 22:41
E une mendova mos e ka ditelindjen.

Mbasi vetem jam ketu pershendetje edhe prej meje i nderuar Kercovar!

premium
27-05-11, 22:58
posaqėrisht Kėrcovari ka merituar njė pėrshėndetje tė madhe nga unė .
Nė Kohėn e fundit ėshtė aktiv me postimet intelektuale .

pershendetje shume e shume