PDA

View Full Version : KĖRĒOVARI


Faqet : 1 2 3 [4]

Naki
27-05-11, 23:15
Ka kohe qe nuk kam shetitur ne lagjen e pershendetjeve,sonte po vi enkas te ju trokas ne porten virtuale te kesaj dhome te madhe,mikut te nderuar KĖRĒOVARI,me deshire qe vizita ime simbolike te ju percjelle ngrohtesin dhe respektin e veqante qe ka per ty.
Kudo qe te jeni mirembetshi!

Naki

Kercovari
28-05-11, 06:09
leje leje veq na ben merak po ku qenka ky vend aq bukur qe qenka ......aty semuar me qene prej mushkerive te qilen .....mire i paske punt mos ta nin hahhahahah veq shume shume mos lyp....hahahahah te pershendes mik....

Mos vet ku eshte ky vend,as me large e as me afer 10 km nga Zyrih,e keto bukuri natyrore qe me rrethojne me jan be synonim jete me gjithe kete shtepi,ketu jeteoj..hahaah

http://lh3.ggpht.com/-Kxh3vuOBtBw/RpoKzxfhbPI/AAAAAAAAACw/gbxqHzA_yP0/s512/DSC03351.JPG
Cka te besh,keshtu e kan jeten fukarate....:biggrin:

Kercovari
28-05-11, 06:10
qa jeni tu bo qitu bre? :biggrin:
Dasem pa nuse e pa lodra...:biggrin:

Kercovari
28-05-11, 06:11
hiq se di qka po sillet e po pshtillet veq edhe une erdha me pershenet kerqovarin
Zote te bekoft,cdo pershendetje edhe e rastit e ka vleren e vet..flm..

Kercovari
28-05-11, 06:16
E une mendova mos e ka ditelindjen.

Mbasi vetem jam ketu pershendetje edhe prej meje i nderuar Kercovar!

E si mund te duket ditlindja e nje njeriu qe ka lind ne arė,nena as dinte se kur kam lind as me kish shkru te "matiqari"se nuk kish dite shkrim e lexim e gjithe qe kish ngju sa ka pas shkolle aty pari e kur nuk e kishe shkel pragun e shkolles..megjithate,qofsht ditlindje inshalla e mbare te pakten e marr "licna karten" se tybe se kam ansje dokument si azilant...:biggrin:..dhe flm,per pershnetjet!

halla e madhe
28-05-11, 06:20
Vellaut tone nga Zajazi i deshiroj nje vikend te bukur me deshirat me te bukura per ditelindjen qe vjen!

rrespekt per ty; halla e madhe:smile:

Kercovari
28-05-11, 06:22
posaqėrisht Kėrcovari ka merituar njė pėrshėndetje tė madhe nga unė .
Nė Kohėn e fundit ėshtė aktiv me postimet intelektuale .

pershendetje shume e shume
Flm.premium,po kushedi sa lavdata te shkakrojsh per mua nuk ja ke arrit qellimit te me largojsh nga "budallaqet". I kam do detyra per te be e pastaj u ngjitem budallaqeve se edhe tursiti pa mua eshte ne greve urrie..mos e me keq...:biggrin:.Ty te flm.per kete vlersimi intelektuali po me te thene te drejten shyqyr qe te solli Zoti ketu se kur nuk e kisha ngju fjalen"intelektual".Inshalla nuk e lexon panta kete se ne vend te trutuarit i hip gomarit e ja koptis avanturave te Nasradinit...:biggrin:

Kercovari
28-05-11, 06:25
Ka kohe qe nuk kam shetitur ne lagjen e pershendetjeve,sonte po vi enkas te ju trokas ne porten virtuale te kesaj dhome te madhe,mikut te nderuar KĖRĒOVARI,me deshire qe vizita ime simbolike te ju percjelle ngrohtesin dhe respektin e veqante qe ka per ty.
Kudo qe te jeni mirembetshi!

Naki

O Naki i nderuar
Asgje nuk eshte e vonuar perderisa nuk eshte haruar,jetojme jete dinamike dhe cdo vizite simbolike ka peshen e vet.
Flm.per nderin dhe respektin qe tregoni per te cilin u jam mirenjohes pergjithmon.
Kercovari

Qika^Me^Kule
28-05-11, 06:27
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/guten_morgen/zeit_fuer_fruehstueck.jpg

Kercovari
28-05-11, 06:32
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/guten_morgen/zeit_fuer_fruehstueck.jpg

Epo i kan thene nje fjale..dilli te ngroh qe ne mengjes edhe miqt te kujtojnė qe ne mengjes..Flm.shume sa e kish sos kafen dhe e pata ndermend te porosis te dyten..dhe ja erdhi nga diku.....:biggrin:

Kercovari
28-05-11, 06:34
Vellaut tone nga Zajazi i deshiroj nje vikend te bukur me deshirat me te bukura per ditelindjen qe vjen!

rrespekt per ty; halla e madhe:smile:
Ehe ditlindja hallo ka mbete ne Zajaz se s`dinte nena kur kam le...:biggrin:,edhe une te deshiroj jo vetem uikend te kendshem po gjitha te mira ne jete ty dhe familjes tende.....

jEtA_1
29-05-11, 14:07
http://images.lirenti.com/out.php/i2506_28bqtr8.jpg
Ne shenje respekti per shkrimet qe po i sjell ne forum

Kaqanikasja
31-05-11, 09:00
http://img1.funscrape.com/en/flowerspresentation/19.gif

Mirmengjesi
__________________

Jana
02-06-11, 19:48
Te pershendes dhe te uroj mbremje te kendshme ...
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSylwGopYVlctpICV_Q4JA5nQXZQo8sz PPm1zA_sgLRgchATYeF

Kercovari
03-06-11, 09:16
Te pershendes dhe te uroj mbremje te kendshme ...
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSylwGopYVlctpICV_Q4JA5nQXZQo8sz PPm1zA_sgLRgchATYeF

Pėr fat tė keq,njė falemnderim i vėrtetė nuk mund tė shprehet me fjalė.
(Johann Wolfgang Goethe)


Megjithate,falemnderit pėr respektin qė tregoni ndaj meje.

Kėrēovari

lovely
08-06-11, 09:48
Kėrcove, erdha me pi nje kafe :smile:

Kalimero
08-06-11, 09:50
Kėrcove, erdha me kalimeren pi nje kafe :smile:
Po tibe:biggrin::biggrin:

lovely
08-06-11, 09:51
Po tibe:biggrin::biggrin:ik oj voja e keqe :biggrin:

Kalimero
08-06-11, 09:52
ik oj voja e keqe :biggrin:
s'pu du be me iken qyy,a um thire vet :biggrin:

Kercovari
08-06-11, 18:17
s'pu du be me iken qyy,a um thire vet :biggrin:

O dejuz be,po ste kam angazhu me prit miqt e mi nga ku flutoreve ketu mos ke ardhe gabim si stafist edhe ti...:biggrin:

lovely
08-06-11, 21:08
O dejuz be,po ste kam angazhu me prit miqt e mi nga ku flutoreve ketu mos ke ardhe gabim si stafist edhe ti...:biggrin:ku met qajo kafe :biggrin:

Kercovari
09-06-11, 05:36
ku met qajo kafe :biggrin:

Pėr besė i dhash vetes pak kohė tė mendohem a tė qes njė kafe a jo.Ne jemi popull i njė gjaku po na mungon lidhshmėria shpirtrore dhe kjo na e bėn jetėn tragjedi dhe pėrplot dilema a tė shprehem lirisht a tė mos shprehem,a tė pėrshendes diken a jo.

Sidoqoft,e vonuar po jo e haruar....

http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/1210.jpg

Tė boft mirė!

Kalimero
09-06-11, 07:27
Pėr besė i dhash vetes pak kohė tė mendohem a tė qes njė kafe a jo.Ne jemi popull i njė gjaku po na mungon lidhshmėria shpirtrore dhe kjo na e bėn jetėn tragjedi dhe pėrplot dilema a tė shprehem lirisht a tė mos shprehem,a tė pėrshendes diken a jo.

Sidoqoft,e vonuar po jo e haruar....


Tė boft mirė!

pthuuuuuuuuuu be dejuz qa ke thonen qituqene,lixo edhe njo 2-3 her edhe kshire qish ke thonen me dejuz ,hee!!!Purnrishe na qituqene kur t'na vjen dikush tibe mus mumqillu kafe dal tu ingja far elipi ni filgjan kafe edhe s'kijtona hiq po viq ta qes.:biggrin::mad::biggrin:

Neferta
09-06-11, 08:32
Ju pershendes edhe me kafe edhe mė mirė

lovely
09-06-11, 12:09
Pėr besė i dhash vetes pak kohė tė mendohem a tė qes njė kafe a jo.Ne jemi popull i njė gjaku po na mungon lidhshmėria shpirtrore dhe kjo na e bėn jetėn tragjedi dhe pėrplot dilema a tė shprehem lirisht a tė mos shprehem,a tė pėrshendes diken a jo.

Sidoqoft,e vonuar po jo e haruar....

http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/1210.jpg

Tė boft mirė!
me vjen keq qe ndihesh kshtu Kėrcovar, edhe kisha pas qef me dit prej qkafit po nisesh qe po mendon kshtu?
pika e pare, na si shqiptare, jem t njohur per mikpritje
pika e dyte, kur jena kan ne Maqedoni ne kohe te luftes na kan prit shume mire edhe nuk e harroj kurre :smile:
pika e trete, per lidhjen shpirterore munesh me e dit per veti e jo per tjetrin
pika e katert, erdha me pi ni kafe e me gjak ma bone :biggrin: megjithate flm per kafen
pika e peste, (se nuk po guxoj me zgat fort me kto pika :D) kam me ardhe me t pershendet e me pi kafe te ti sa here t`du :)

tipi engjellor
09-06-11, 13:23
kerqovar erdha tek dhoma jote se ketu ndihet njeriu me i sigurt me mikun.....me gjithe lirin qe e ke ne shpirt .....te pershendes me respekt tipi.....

K-1
09-06-11, 15:48
pershendetje o Qaush

Kercovari
10-06-11, 05:24
pthuuuuuuuuuu be dejuz qa ke thonen qituqene,lixo edhe njo 2-3 her edhe kshire qish ke thonen me dejuz ,hee!!!Purnrishe na qituqene kur t'na vjen dikush tibe mus mumqillu kafe dal tu ingja far elipi ni filgjan kafe edhe s'kijtona hiq po viq ta qes.:biggrin::mad::biggrin:
Po ska thene keq o dejuz,dhe e kam qete kafen dhe me fol shqip mua se nuk jam i drenices....:biggrin:

Kercovari
10-06-11, 05:25
Ju pershendes edhe me kafe edhe mė mirė
Jeni i pershendetur edhe nga une dhe flm.per viziten.

Kercovari
10-06-11, 05:31
me vjen keq qe ndihesh kshtu Kėrcovar, edhe kisha pas qef me dit prej qkafit po nisesh qe po mendon kshtu?
pika e pare, na si shqiptare, jem t njohur per mikpritje
pika e dyte, kur jena kan ne Maqedoni ne kohe te luftes na kan prit shume mire edhe nuk e harroj kurre :smile:
pika e trete, per lidhjen shpirterore munesh me e dit per veti e jo per tjetrin
pika e katert, erdha me pi ni kafe e me gjak ma bone :biggrin: megjithate flm per kafen
pika e peste, (se nuk po guxoj me zgat fort me kto pika :D) kam me ardhe me t pershendet e me pi kafe te ti sa here t`du :)
Ihaaa sa pika mi paske rendit..e ajo e Maqedonisė mė mire mos e kishe vnu askund..e kalume e harrume po edhe ashtu duheshte tė jetė athere,a sa u perket pikave tjera?:

Mua personalisht mė bėhet qefi kur dikush rendit pika.
Kur kėto janė pika keqkuptimi na hapin rrugė pėr tė gjetuar pajtueshmėri nė zgjidhje.

Kur kėto janė pika verejtjeje secilin nga ne obligojnė tė bėjė korigjim gabimeve.
Kur ndonjė nga kėto pika shprehin ndjenja personale,askush nuk ka tė drejtė tė marrė kėto si tė drejtuara dikujt dhe si tė veta, mbase secili njeri ka njė rreth tė ngushtė intimiteti sa ka edhe njė hapsirė tė kufizuar pėr tė shprehur gjithēka,nė veēanti nė virtualitet.

Jemi nė njė rrjet siē e quajn sot "Rrjet Intelegjent"Internet,ku shkarkohet intelegjenca njerzore aq shumė sa qė edhe aq mė shumė ngarkohet me efekte negative me pėrmasa tė paparashikuara.

Por ēka ndodhė kėtu ku ėshtė dyndur intelegjenca njerzore?Vetėm njė shembull:

-Lajmi i mirė dhe i keq brenda disa sekonda udhėton nė katėr skajet e botės,ose globit siē e quan intelegjenca sot.

Edhe lajmi i mirė nuk na gėzon tė gjithve,sa qė nuk na gėzon as lajmi i keq po as nuk na hidheron tė gjithve.

Kėtu s`kam ēka tė shtojė mė shumė sepse kam frikė se do tė harroj ēka kam dashtė tė them.:biggrin:

Kercovari
10-06-11, 05:33
kerqovar erdha tek dhoma jote se ketu ndihet njeriu me i sigurt me mikun.....me gjithe lirin qe e ke ne shpirt .....te pershendes me respekt tipi.....
Dhashtė Zoti tė ndjehesh gjithkund mirė rehat e sigurt.Je i pėrshėndetur edhe nga unė.

Kercovari
10-06-11, 05:41
pershendetje o Qaush
Mė jan dyndur malet mbi kokė se ka dy persona qė i njoh nė jetė qė mė quajn qaush.Ndoshta rastėsisht u ka dalė goje qaushi po e mira ėshtė se unė dua tė di se kush fshihet pas kėtij qaushi...deriathere, falemnderit pėr kėtė pėrshėndetje me vlerė tė veqant pėr mua po edhe me ngarkesė qė nuk do tė mė le tė fle i qetė derisa tė mėsoj a eshtė qaushi i rastėsishėm apo i qėllimshėm..:biggrin:

jEtA_1
10-06-11, 09:46
http://images.free-extras.com/pics/r/rose_garden-642.jpg
Ne shenje respekti per ju solla ket kopsht me lule njiherit dhe falenderoj per vizitat ne dhomen time

Kaqanikasja
10-06-11, 12:54
http://lajme.dervina.com/foto/e07dc6c359423eb2c69ad41231f34e5e/ademipararreshtitteuck.jpg

Urime Dita e Ēlirimit tė Republikės sė Kosovės

Jana
18-06-11, 10:07
..te pershendes dhe te uroj vikend te mire...
http://www.nexusflorist.com/pics/NewFolder/roses100.jpg

Kaqanikasja
18-06-11, 13:37
http://picfor.bildero.net/001684F4/Day-Weekend-Day-Weekend-Days-angie56-weekend-Have-a-nice-day-mio-album-f-tage-mon-sun-Hello-sexy-hot-girls-cute-beautiful-funny-women-animals-cool-friends-happy-birthday-roses-flovers-Thank-You-bollywood-beautiful-girls-great-day-WATCHING-YOU-Good-Weekend-flower-salut-WeekendDays-my-album-wow-good-time-days-of-week-day-of-week-Day-Week-Weekend-Good-morningafternoonevening-pandoras-box-Hearts-Flowers-httpwwwpicformeenviewimg304235like-Beautiful-Pic-week-flawer-Love-pics-words-greetings-liza-Days-of-the-week-Crimsons-Album-Love-Michelle-I-Love-Youxx-seyzduzm2r-quote-n-share-sweet-pics-MondayWeek-FFS-%D1%83%D1%82%D1%80%D0%BE_large.jpg

VoOoglushja
20-06-11, 20:09
http://www.jucoolimages.com/images/goodevening/goodevening_05.gif

murrizi
23-06-11, 17:02
Mė jan dyndur malet mbi kokė se ka dy persona qė i njoh nė jetė qė mė quajn qaush.Ndoshta rastėsisht u ka dalė goje qaushi po e mira ėshtė se unė dua tė di se kush fshihet pas kėtij qaushi...deriathere, falemnderit pėr kėtė pėrshėndetje me vlerė tė veqant pėr mua po edhe me ngarkesė qė nuk do tė mė le tė fle i qetė derisa tė mėsoj a eshtė qaushi i rastėsishėm apo i qėllimshėm..:biggrin:

Kėrēovari, edhe nga unė e ke njė pėrshėndetje tė fortė,dhe tė uroj fitoren, edhe me plot tė drejtė tė paskan quajtur Qaush se tė ka hije.
Unė nuk jam "ai i dyti", por le tė jem nga ky moment i treti.

Kercovari
27-06-11, 19:11
Jeta ,jana Kanqanikasja,voglushja

U jam borxh nje pershendetje te sincert me te gjithe repsketin qe kam per ju per nderin qe shprehni ndaj meje,
Gjitha te mirat deshiroj,shendet dhe lumturi ne jete.
Me respekt
Kercovari

Kercovari
27-06-11, 19:14
Kėrēovari, edhe nga unė e ke njė pėrshėndetje tė fortė,dhe tė uroj fitoren, edhe me plot tė drejtė tė paskan quajtur Qaush se tė ka hije.
Unė nuk jam "ai i dyti", por le tė jem nga ky moment i treti.
Urime edhe ty o morriz nese e ke fjalen per fitoren e Bashes,Sdi si me ka hije qaushi kur na vjen nga rradhet e ushtrise otomane,po ani edhe nese tallesh me mua flm.:biggrin:
Uratat jan te dala nga Zoti ikujtdo forme qofshin.:biggrin:

tipi engjellor
27-06-11, 19:15
ku je o haver erdha pak ketu tek dhoma jote me te pershendet e uroj qe te kalosh mire....

Kercovari
27-06-11, 19:31
ku je o haver erdha pak ketu tek dhoma jote me te pershendet e uroj qe te kalosh mire....
Hyra pak vjedhuras,dhe flm pe rviziten.Je i pershendetur edhe nga une...

tipi engjellor
27-06-11, 19:41
smundesh me hy vjedhurazi se e shef aty drjet e ke rrugen po shihet larg.....me vjen mire qe je mire doku doku.....kendej nga miqet...

Kercovari
28-06-11, 06:12
Vi vi shum shpesh bile po ju fleni kur une ece kendej andej..

taraku-1
29-06-11, 11:27
Vi vi shum shpesh bile po ju fleni kur une ece kendej andej..

Allahu qoft i knaqur me ty te dasht e te rujt.... o qaush

qysh t'kom perndryshe

Kaqanikasja
29-06-11, 12:55
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v358/54/13/1313975261/n1313975261_128593_3279.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=303&view=global&subj=19717739728&pid=128594&id=1313975261&oid=19717739728)

dite te mbare

Kercovari
03-07-11, 07:46
Allahu qoft i knaqur me ty te dasht e te rujt.... o qaush

qysh t'kom perndryshe

Flm.taraku 1

Tė kerkova gjithandej te le nje pershendetje po ty se di se ku te kan fsheh moderatoret ty dhe kryej obligimin moral ketu jo me nje kope bari si per tarak po me nje...

http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/436.jpg

...dhe te deshiroj shnet e kuvet dhe nje uikend te mbare...:biggrin:

Jana
03-07-11, 13:19
...faleminderti per viziten tuaj ne dhomen time ...
http://alaflowers.com/100Roses.jpg

....te pershendes...

Kaqanikasja
15-07-11, 10:41
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif

Kercovari
16-07-11, 07:53
...faleminderti per viziten tuaj ne dhomen time ...
http://alaflowers.com/100Roses.jpg

....te pershendes...

http://de.toonpool.com/user/4299/files/tierisches_dankeschoen_488125.jpg

Kercovari
16-07-11, 07:54
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif

http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/danke/danke_1.jpg

emine
19-07-11, 21:30
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254100_153071694765328_122572307815267_320581_5603 244_n.jpg

Kercovari
20-07-11, 15:00
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254100_153071694765328_122572307815267_320581_5603 244_n.jpg

Flm. e nderuar..http://img685.imageshack.us/img685/365/blumen006jpg1.jpg (http://www.paparazzi-vom-binz.ch/assets/images/Blumen-182.gif)

VoOoglushja
21-07-11, 11:01
http://www.shkodraonline.com/e107_files/public/1254332476_3289_FT208891_pershendetje3.gif

Kaqanikasja
21-07-11, 14:26
http://ic3.deviantart.com/fs15/f/2007/026/d/f/Love__by_PeaceLoveHappiness.jpg

Kercovari
21-07-11, 18:07
http://ic3.deviantart.com/fs15/f/2007/026/d/f/Love__by_PeaceLoveHappiness.jpg

http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/danke/blume-in-hand.jpg

Kercovari
21-07-11, 18:11
http://www.shkodraonline.com/e107_files/public/1254332476_3289_FT208891_pershendetje3.gif


http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/7682.jpg

Diana007
05-08-11, 16:59
Qe sa dite dua te shprehi ngushllime per te nderin Mikun ton Uliksin,,, por nuk kam guxim e forc ,,, nuk dua ta pranoj qe me nuk jeton ,,, :frown:

Ngushllime Shpirti i tij Pushofte ne Paqe!

Do ta kujtoj gjithmon me Mall :frown:

Kercovari
06-08-11, 09:03
Qe sa dite dua te shprehi ngushllime per te nderin Mikun ton Uliksin,,, por nuk kam guxim e forc ,,, nuk dua ta pranoj qe me nuk jeton ,,, :frown:

Ngushllime Shpirti i tij Pushofte ne Paqe!

Do ta kujtoj gjithmon me Mall :frown:

Vjetėt nuk bėjnė numėrimin e jetesės,por numrimin e viteteve tona nė jetė.
Unė nuk kam humbur vetėm mikun virtual po edhe shokun e njė tjetėr lidhje.Para njė viti mė iku si rrufe "Loni",tashti mė iku edhe "Mali",dhe kam mbet unė mjerani "Dati",shendetlig po i fortė akoma pėrderisa nė heshtje jam pajtuar me humbjen e miqve tė mi nė moshė mė tė ri se unė,i fortė mu pėr ate...sepse..

Miqėsia e vėrtetė nuk mund tė ulet nga njė ligj natyre,as mund tė thyhet, po as mund tė ndahet edhe kur na ndanė jeta,krenarė qė kemi jetuar nė mėnyrė tė barabartė mė njė ideal tė vetėm,Liri Atdheut!
Tė jetosh i fortė me humbje, larg po nė mendime,ėshtė ēelėsi i besnikėrisė qė nuk humbet dhe nuk harrohet,andaj mike e nderuar "Diana",mė lejo qė nga thellsia i njė shpirti tė vra e ikjes nga jeta i mikut tonė "M"-Uliksit,tė shpreh ngushullimet dhe mirėnjohje pėr tė gjitha ēastet e afrisė miqsore ndaj nesh.
 
Allahu i shpėrbleft parajsėn,ishte njeri me vyrtyte atdhetare dhe fetare.

Hajra
08-08-11, 10:42
http://2.bp.blogspot.com/-p4bIa52w9mc/TgNq7g0iwqI/AAAAAAAADww/f4zt94itEns/s1600/friendship%2Blove%2Bwallpaper%2Bpink%2Brose.jpg

taraku-1
24-08-11, 01:33
Pershendetje o Qaush, nuk ka komb Kosovar por ka vetem Shqiptar nga Shqipria natyrale (Kosova-pjes e Shqiperis) dhe ashtu do te jet aq sa don Allahu... kysmet pej Allahu keshtu ka me kan deri ne kiamet ...
Allahu kabull ramazanin ty dhe gjithe familjes tende... dhe gjithe besimtarve qe po e ngjinojn..

Pershendetje me kete keng...edhe per ilirden Ilirida do te behet e Shqiptarve fal nataleitetit ..dhe jo lindshmeris se maqedonve


http://www.youtube.com/watch?v=dABoe8QiiwU


http://www.youtube.com/watch?v=7zl_y8J5nj0&feature=related

Per kan luftue keta dy a ? a,a,a,a,... a ja u kem borxh gjakun me ja u kthye edhe me ja nxjerr gjakun ktyre... Allahu i meshiroft me xhenetin firdews Allahu familjet e tyre i gzoft me ta ne xhenet... Allahu na bashkoft me ta ne Xhenet....

Kercovari
28-08-11, 10:48
Flm.nen Qaush,apo shkurtė qaush i vockel me vlera te medha...
Pershendetje kudoqofsh.

tipi engjellor
28-08-11, 10:55
mik erdha ketu me te pershendet e me te uru gjithmone shendete te mire ku do qe je....me respekt tipi....

Kaqanikasja
29-08-11, 21:58
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

taraku-1
30-08-11, 00:28
Qaush Abej ... urime festa e bajramit...

Allahu na i mundsoft me pa kete dite..., si dhe lenden fetare ne shkollat shqiptare
Georgievski: Maqedonasit do ta humbin shumicėn

http://www.lajmeshqip.com/wp-content/themes/lajmeshqip/images/cache/lupco-georgievski1314623628_thumb_ngjashem57_43.jpg Lupēo: I shkelėm shqiptarėt, tė ndikuar nga Millosheviqi (http://www.lajmeshqip.com/rajonale/georgievski-i-shkelem-shqiptaret-te-ndikuar-nga-millosheviqi)

Shkup – Ish-kryeministri dhe nėnshkruesi i Marrėveshjes sė Ohrit, Lubēo Georgievski, ka thėnė se populli maqedonas gjatė 10-vjeēarit tė ardhshėm do tė humb shumicėn relative.
http://www.lajmeshqip.com/wp-content/uploads/2011/08/Ljubco-Georgievski-stara1.jpg (http://www.lajmeshqip.com/rajonale/georgievski-maqedonasit-do-ta-humbin-shumicen/attachment/ljubco-georgievski-stara-2)“Pėrqindja nė rėnie e fėmijėve maqedonas nė klasat e para dhe pėrqindja e lindjeve tregon se populli maqedonas gjatė 10 viteve tė ardhshme do tė humb shumicėn relative nė Maqedoni. Marrėveshja e Ohrit nga aspekti i mbrojtjes sė maqedonasve si pakicė e ardhshme nė perspektivė, mendoj se ėshtė dokument shumė vizionar”, ka thėnė Georgievski pėr mediat maqedonase nė Shkup.
I pyetur pėr mospraninė nė ceremoninė e shėnimit tė 10 vjetorit tė Marrėveshjes sė Ohrit, ish-lideri i VMRO-DPMNE, Georgievski ka sqaruar se nuk kishte pranuar me kohė ftesėn dhe ishte jashtė shtetit.
“Gjatė viteve tė kaluara kur zyrtarisht shėnohen pėrvjetorėt e kėsaj marrėveshje, mund tė them se a kam pranuar dy herė ftesa pėr tė marrė pjesė nė kėto takime, ashtu qė edhe kėtė vit nuk kam pritur se do tė jem i ftuar. Organizatorėt mund tė ishin angazhuar qė me kohė tė dorėzonin ftesėn dhe jo dy ditė para mbajtjes sė konferencės. Sido qė tė jetė, edhe po tė isha kėtej, do tė merrja pjesė nė shėnimin e kėtij evenimenti”, ka thėnė Georgievski.
Lubēo Georgievski ėshtė nėnshkrues i Marrėveshjes mė 13 gusht 2001, nė cilėsinė e liderit tė asaj kohe tė VMRO-DPMNE dhe si kryeministėr i vendit. (LajmeShqip.com)

Keshtu i kan ditet e numruara edhe minioriteti kumunist ne Kosove.... ateistat dhe do do... pi din ti

Jana
30-08-11, 00:30
Urime Festa ...

http://www.sahulatbazar.com/images/products/100_CAKE_ROSES_IIFGXU4.jpg

Hajra
30-08-11, 11:12
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

tipi engjellor
31-08-11, 13:41
http://bujanoci.info/wp-content/uploads/2011/08/urime-bajrami.jpg

Llapjani_HH
31-08-11, 19:02
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs414.snc4/47692_432930410842_698600842_5672524_6973342_n.jpg

Albonita
01-09-11, 12:56
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

http://r27.imgfast.net/users/2713/20/49/41/smiles/423275.gifSincerisht dhe Rrespekte AlbonitA

Kercovari
02-09-11, 14:47
Nuk ma tremb qenin nėse klikon mbi tė...


http://i22.servimg.com/u/f22/13/82/15/34/15001010.gif (http://img854.imageshack.us/img854/4789/7084540x.jpg)

elvio
03-09-11, 18:02
http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg


Ju pershendes i nderuar Kercovar.

Qika^Me^Kule
12-09-11, 17:54
T'pershendes , i ke fjalet me vend .

Respekt nga ana ime !

http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif

Kercovari
13-09-11, 13:19
http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg


Ju pershendes i nderuar Kercovar.
Respekt jashte cdo limiti elvio..flm!

Kercovari
13-09-11, 13:21
T'pershendes , i ke fjalet me vend .

Respekt nga ana ime !

http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif

Gjithmon je ne pellgun e nje burimi te paster shprehjesh,andaj nuk do te mungoj asnjehere cdo respekt nga une..flm!

~AnnA~
13-09-11, 13:35
Pershendetje te sinqerta Kercovari!
Uroj te kesh dite te mbare sot....meqe erdha kendej, po te lej nje tingull muzikor si shenje respekti...
Jeni profesinalist ne cdo lemi....mirepo ajo qe me se shumeti me pelqen eshte vetesiguria ne veten tende dhe mendja e hapur...

tRtkQKeyKTY

Te uroj suksese ne jete edhe pse suksesi kurre s'te mungoj!

tipi engjellor
13-09-11, 13:37
mik erdha ketu ne dhomen tende po ju le nje pershedetje e gjithmone ne qaste te mira....

Kercovari
21-09-11, 10:01
Pershendetje te sinqerta Kercovari!
Uroj te kesh dite te mbare sot....meqe erdha kendej, po te lej nje tingull muzikor si shenje respekti...
Jeni profesinalist ne cdo lemi....mirepo ajo qe me se shumeti me pelqen eshte vetesiguria ne veten tende dhe mendja e hapur...

tRtkQKeyKTY

Te uroj suksese ne jete edhe pse suksesi kurre s'te mungoj!

Anna e nderuar

Ralle here me shkon ndermend te hy ne dhomen time, mbase e terre jeta me kaloj rrugeve ne stilin e nje"Kloshari"pa shpi e vatan,por befasite kur te percjelllin ne cdo hape edhe duke u endur trotuareve te botes gjoja te civilizuar,ndesh ndonje nga miqt ose me mire me thėne ndonje personalitet qe te le pershtypje se bota nuk eshte aq e zeze sa qe mendohet fal pjekurise dhe menqurise me shume te gjenit natyrore se sa tė pirgut artificial,shpifet njė Zonj me vyrtyte te larta,e pjekur,e ndershme,e zellshme dhe e sjellshme,qe te ben te mbyllish deren cdo fortune per te jetuar i qete ne boten tende te enderrave me te mira..e kush tjeter mund te beje kete?
Cdo respekt per ty e nderuar.

Kercovari
21-09-11, 10:09
mik erdha ketu ne dhomen tende po ju le nje pershedetje e gjithmone ne qaste te mira....

Engjulli me i mire dhe jo tipi,sespe, akronimi "Tip" ka te mbeshtjella ne kuptim te tij edhe njerzit e keqinj,matrapazet,te interesit,ciniket,e shumecka,andaj e le me kaq duke te u flm.qe gjithmon gjen kohe te besh vizite kesaj dhome te shemtuar?!..ndoshta per ate se e shikon boten sic duhet e jo nga kendi i shemtueshmerise!
Me respekt kercovari

LaDy_Diaspora
26-09-11, 17:10
http://1.bp.blogspot.com/-2B7yIdhJges/TVg4l_Ka9EI/AAAAAAAABLE/ge5fdF-2cHk/s1600/1406048t90ijtzepx.gif

Kercovari
01-10-11, 12:05
http://freegifs.123gif.de/blumen/blume-0459.gifFlm.Lady Di....dhe gjitha te mirat kudoqofsh...

Hajra
01-10-11, 12:13
....desha te pershendes dhe te uroi nje fundjave te bukur i nderuari Kercovar,

yPk-Rb7-7tc

LuLjaa
01-10-11, 12:19
Kercovari masi koke ksajde pot pershendes edhe une

PS. para 2 dite i rash ka Kercova uhh cfar veni i mire ish mor, tybe per marak aa
lumi ti ikahit ishe hahaha ,,,,, cka e kisha ndrru vendbanimin me ty uhh , po e di qe s'don ti :D

... selam

Kercovari
01-10-11, 12:35
....desha te pershendes dhe te uroi nje fundjave te bukur i nderuari Kercovar,

yPk-Rb7-7tc

Hajra i nderuar
Flm.dhe gjithashtu njė uikend te kėndshėm tė dėshiroj..

Kercovari
01-10-11, 12:38
Kercovari masi koke ksajde pot pershendes edhe une

PS. para 2 dite i rash ka Kercova uhh cfar veni i mire ish mor, tybe per marak aa
lumi ti ikahit ishe hahaha ,,,,, cka e kisha ndrru vendbanimin me ty uhh , po e di qe s'don ti :D

... selam

Hiq mos u lodh me nderu vendin me mua,tė bejė nje vend ty une ne zemer tė Kėrcoves,bile edhe me njė bylbyl kėrcove qė u kendon bukurosheve gjithe naten nė vesh...hahahaha!
Flm. e nderuar,je e pershendetur edhe nga une kudoqofsh...

LuLjaa
01-10-11, 14:08
Hiq mos u lodh me nderu vendin me mua,tė bejė nje vend ty une ne zemer tė Kėrcoves,bile edhe me njė bylbyl kėrcove qė u kendon bukurosheve gjithe naten nė vesh...hahahaha!
Flm. e nderuar,je e pershendetur edhe nga une kudoqofsh...


.. qyy ky, jo une s'menova ashtu qysh ta paska rrok ty po vec me ndrru venin dee :D
pak ma heret ni moter ketu ne Oher i tha nanes tem po ta marrin bijen ketu po e martojm dhe na qet pite e flija sikur ka Kosova ,, do ta bajm nuse nga Kosova hahaa

Flm.. pershendetje edhe 2 here :smile:

Kercovari
01-10-11, 17:17
.. qyy ky, jo une s'menova ashtu qysh ta paska rrok ty po vec me ndrru venin dee :D
pak ma heret ni moter ketu ne Oher i tha nanes tem po ta marrin bijen ketu po e martojm dhe na qet pite e flija sikur ka Kosova ,, do ta bajm nuse nga Kosova hahaa

Flm.. pershendetje edhe 2 here :smile:

A ke pi uj nga andej a? thuji Ferizajt te paqsha ne gure te levanit...hahahah
Mbaroj puna oj nuse Kosove per djale Kėrcove po edhe nga Ohri ose Struga...:biggrin:

LuLjaa
06-11-11, 00:41
HIbg51M0SGk&feature=related

Urime festa e Kurban Bajramit
... ju deshiroj gjithe t'mirat ne Jete

Qika^Me^Kule
06-11-11, 07:20
Sot ashte dita kur nga gezimi lotet pikojne, i pasuri dhe i varfuri barabart festojne,sot ashte dita qe feston cdo musliman,
andaj Urime dhe me fat ju qofte ty.... kjo Feste Kurban Bajrami..


http://c3.img.v4.skyrock.net/c33/aferdita-dreshaj/pics/2706336654_1.gif

Kaqanikasja
06-11-11, 11:39
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

Qika^Me^Kule
21-11-11, 20:18
Kercovari kajstile en dhome tende erdha :biggrin: amo em vrap tybe... se bashe em kan flakru do postime tua...... :eek:asi te mocme :biggrin:shyqyr qe je kthye per kete dynja se me duket ate tjetren bashe ishe kane knaqe krete sallamadi e kinse pase que :tongue: (pake hajgare)

Nje fillim jave qofte i mbare per Ty....!

Diana007
22-11-11, 10:32
Pano pershendetje te sinerta nga un per respektin qe kam ndaj teje, me shpres se jeni shendosh e mir me gjithte familjen :smile:

Me respekt Diana!


http://www.csn-deutschland.de/blog/wp-content/uploads/2009/02/rosenstraus.jpg

Qika^Me^Kule
28-11-11, 12:28
Te falenderit , Urime dhe juve i nderuari Kercovari 28 nentori , gjithmone Shqiptaret te bashkuar qofshin .

P/s. Ja nje foto originale e imeja :smile:

http://www.dardania.de/vb/upload/picture.php?albumid=27&pictureid=251

Kaqanikasja
28-11-11, 14:18
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Urime 28 Nėntori
http://farm5.static.flickr.com/4032/4250767373_6a6b94842a.jpg

Urime Dita e Flamurit
Ditelindja e Kom.Legj.Adem Jasharit
Dalja ne skene e UĒK-se


URIME

Llapjani_HH
28-11-11, 17:52
http://farm5.staticflickr.com/4133/5212808533_12a0a85c2b_z.jpg
KĖRĒOVARI

tipi engjellor
28-11-11, 18:18
http://http://oi55.tinypic.com/4jtfkg.jpg

Tė gjithė shqiptarėve kudo qė janė nėpėr botė, e nė veēanti anėtarėve tė forumit, ua uroj 28 Nėntorin, DITĖN E FLAMURIT, ditė e shenjt pėr secilin shqiptar...
Kalofshit nė festė!

elvio
28-11-11, 22:38
Urime edhe gezuar 28 Nentorin diten e Pavaresise i nderuari KERCOVAR

Albonita
30-11-11, 13:25
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

yllka
29-12-11, 13:58
http://digitalbuzz.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2009/12/Sydney-New-Years-Eve-Fireworks-2009-2010.jpg

Gezuar vitin 2012

Kaqanikasja
30-12-11, 18:55
http://i794.photobucket.com/albums/yy228/jade95_2010/XX-Happy%20New%20Year/be0f3784-1-1.png


Urime 2012-a paqi shendet dhe qdo te mir suksese...

Diana007
31-12-11, 14:37
http://img815.imageshack.us/img815/7413/jhgjh.png

MemphiSx
31-12-11, 15:43
URIME...


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRJRZ5qFfGlii7X_EfE1lbmguFw6q9AE K3lMHWiaHEU7Yj1x-XF7w

lazdrani
31-12-11, 16:57
http://www.dubymusic.de/images/2012-planets.jpg


Gėzuar Vitin e Ri 2012 !

tipi engjellor
31-12-11, 17:53
Shėndet,lumturi dhe mbaresi per te gjithe ju.Ju uroj plotesimin dhe realizimin e deshirave me te zjarrta dhe endrrave me te bukura.Paēi nje vit sa me te mbare.Gezuar ju dhe familjet tuaja......http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378520_10150501270399600_744374599_8672443_2116913 192_n.jpg

Alima
20-02-12, 13:59
...


Kercovari (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)
Banned

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=16503&dateline=1290844209 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16503)

Anėtarėsuar: 20-09-04


..

Po de po ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif.

konzuli
20-02-12, 14:12
i koft rruga e hajrit po pse

Alima
20-02-12, 14:14
...

Ngase sundon "toleranca e forces !


.

tipi engjellor
20-02-12, 14:35
tani e pashe a mik baned .....te paskan largu ...fjalet e tua jane dhe gjithe kane qene me vend ju pelqejn e sju pelqejn te tjereve,........

Daglasi
20-02-12, 17:38
edhe qe nuk jam pajtue thuajse shpesh her ne mendime me ty,nuk besoj qe esht penges per respekt,keshtu qe te pershendes dhe te deshiroj te kalosh mire kudo qe je.

valiii
20-02-12, 17:52
Kerēovar, jam i sigurt se per kete banned te bohet dert njejte sa per boren e parvjetshit ama duhet potencuar se te ka vu ne qender te vemendjes... hahahaaa... Edhe une plasa dhe jam ne tentative te vazhdueshme mos helbete po e ha far banni e mos pom vine qeshtu mem ngushllu forumistat.

Erdha qetu veq me te pershendete ... Burrat nuk i durojne "filmat tyrēe" ose fjalet miradije.

Fajet i kemi vet pse i bojme qejf gjithkujna me ja fal kohen e lire...

Alima
20-02-12, 18:07
...

Ma zi po me vjen merzi , tani tema ime per pershendetje nuk do shihet me ketu ne kry te vendit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Po me ban konkurenc me bann Kerēovari http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...


ps.Mos shaj me vellau , Allahu te ruajt e te dashte kudo qe je :)


.

turisti
20-02-12, 22:28
Erdha dhe une shoki,aniqe vone si gjithmone,por mu dok momenti me ta perkujtue sa sa te mire jane sistemat e shefit......pas chilisausit ose meditacioni i budallaqeve........

E di shume mire se do t'i kuptojsh frekuencat rrugaēit............:biggrin:

Me shprese se do te kesh fat me naj chilikaqik,

te pershendes .:smile:

konzuli
22-02-12, 14:50
...

Ngase sundon "toleranca e forces !


.

shpejt do te gjunjezohen keto te fortit dhe me duket se
kerqovari nuk ua le ne heshtje ket pun

YanYan
28-02-12, 00:30
http://www.graphics16.com/g/hi_hello/hi_hello_072.gif

Kercovari
05-03-12, 16:01
Nje flm.te gjithe ju qe me keni pershendet dhe mbeshtetur ne kohen e eliminimit tim nga kjo shtepi virtuale.
..Daglasi..
Mendimi i tjeterit kur kuptohet i hapet rruga debatit te mirefilte dhe kuptimplote,dhe mu per kete mbetesh dhe do te jesh i nderuar dhe i respektuar nga kercovari per jete ,kete nuk e dine te gjithe prandaj arrogantet dhe injorantet i mbaje ne nishan te pushkes..fatmirsisht ketu,derdh rafale germash dhe fjale shpesh edhe irituese deri ne palcė te shtylles kurrizore.
Mbetuni gjithmon te nderuar dhe te respektuar nga kercovari me shpres se do tju percjelle ēdo miresi dhe begati ne jete kudoqofshi.
Kėrēovari

Qika^Me^Kule
05-03-12, 16:04
Pershendetie Kėrēovari nje pasdite e kendshem uroj te jete per Ju !!

tipi engjellor
05-03-12, 18:44
mik erdha ketu duke te uruar shendte te mire gjithmone e sukseset e tua ne pune te mos mbarojn kurr.....me respekt....

Eddi
05-03-12, 20:39
Pershendetje

Nuk ju njohi mirepo doja te ju flm per disa postime ne zonen Informatika

super tema kemi cfar msojme

konzuli
06-03-12, 09:16
une e njoh po nuk di ai sa din informatikantet e dardanis..te pershendes kojshi

Kercovari
07-03-12, 21:30
Qika me kule,tipi dhe edi..flm.
konzuli,do te me kishe be nderin me te madhe te mos behesh zedhensi im..flm!

konzuli
08-03-12, 18:15
te kerkoj falje por nuk kisha asnje qellim te keq dhe te shkrova ne mp se kush jam.

emine
11-03-12, 17:10
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/430011_386194448077402_100000605517657_1391761_439 345104_n.jpg

Amina
18-03-12, 21:24
http://img.1gif.de/hello/hello-236.gif

Jana
27-03-12, 15:26
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

konzuli
29-03-12, 07:55
te pershendes kercovar kudo qe te ndodhesh

Kercovari
29-03-12, 20:32
Flm.tė gjthve pėr vizitėn dhe pėrshėndetjet..e ti qapraz i >Ferizoviqit>mbrėmė ishe me mua nė kafe dhe e di mirė se ku ndodhem....

elvio
29-03-12, 20:50
http://liillamichelle.blogg.se/images/2010/respekt2_86799391.gifO Kercovar.I nderuar mot e jete.

Dallandyshja_718
06-04-12, 03:54
Pershendetje te perzemerta i nderuar Kerēovari! Uroj t'jeshe mire me shendet dhe t'ia kalosh mire me pune kudo qe je!


Dallandyshja

turisti
06-04-12, 20:19
:biggrin: Masazhe te kėndshme :biggrin: shoki ,hahahahahahahahahahahaahahahaha:

http://c2.img.v4.skyrock.net/c25/festinagenta/pics/3010744087_1_5_SmgeG9th.jpg

Qika^Me^Kule
06-04-12, 21:02
http://img1.imagehousing.com/1/107dc28e58ab353c3ac9a0384150ad1b.jpg

Kercovari
09-04-12, 07:12
Turist...

...nje gojėdhėnė e pupullit tonė thotė.."Nėse do tė humbish miken ose mikun ndihmoje dhe qendro pranė tij gjithmon pėr tė mesuar se miqt pėr zemer mund tė i kesh ato qe nuk i ke pa kurė",e pra kjo mund edhe tė jetė njė pjesė e asaj qė kam pėrjetuar dhe qė nuk jam penduar kurė mbase ndryshe do tė vdisja i inatosur me veten.


Unė nuk kam ēka tė ofroj mė shumė se ndjejėn e kenaqsisė tė pėrshendetjeve tė pėrzemėrta dhe me plotė respekt nga elvio,njė ndėr forumistėt mė tė pjekur dhe tolerantė i cili shkelqen me intelegjencė dhe burrėri nė ēdo kėnd dhe cep tė paktėn kėtu nė botėn virtuale i bindur se edhe nė jetėn e pėrditshme shfaqet i tillė dhe uroj qė tė jetė ashtu...


..nga Dallandyshja,me shkrimet e saja tė cilat shkrinė akullnaje nga ngrotsia,menquria qė domin forcėn e urrejtjes dhe keqkuptimet me pjekurinė dhe intelegjencėn e njė femre kolos,e fortė nė karakter dhe e durueshme qendrim ky pėr tė cilin e pėrgėzoj pėrzemėsisht i bindur se efekti i gjithė kėsaj do tė jetė ardhmėria e saj e lumtur gjė pėr tė cilėn nuk kursej asnjė ēast tė jetė e uruar edhe nga Zoti...

http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/8537.jpg..Qika me kule.."hidhi e pėrdridhi mori shotė dimitė",eksplozive me plotė energji e gatshme tė hargjoje nė momente tė caktuara taman si i ka hije njė trimreshe shqiptare,e matur dhe me bindje tė fortė e shkruan atė qė mendon,shpreh respekt dhe ngrohtėsi edhe tek personat te cilėt e kan keqkuptuar dhe i jan versulur si dhelpra pulės urtake,padyshim intelegjente dhe me plotė elan jete dhe dashurie pėr ēdo gjė tė bukur qė e rrethon nė jetė me shpresė se nuk do tė ndryshojė pėr aq kohė sa do tė jetė e mundur mbase ka mundėsi edhe tė eksplodojė edhe pse duket se kur dikush e nevrikos i kruan hundėt dhe e hudh nė tė kaluarėn e badallenjve..:)


..Turisti,si gjithmon endacak nė botrat tė qudirave,rrugaq me pantula tė shkurtra,me qizmet deri ne gjunj dhe kollare mbi maicė taman turist i Shutka Orizarit,sypatrembur nė veqanti kur e merr gjumi nė prehėr tė grave poashtu turiste,shakaxhi mbi dhe nė krevat siē pohon edhe vetė se me shaka behen edhe femi..e ketu po tė shtojė diēka mė shumė kam frike se i bene trinjak aose katėrnjak dhe kjo vathė kėrkon bari tė pėrsosur e jo turist endacak...


..e di se e terpova tashti dhe mbylla gojėn pėr tė u pėrshendetur nga thelsia e zemrės pa ze goje qė u pėrcjellė deshirat e mia mė tė sinqerta tė keni njė jetė tė lumtur bashk me familjet tuaja..


Kėrēovari

konzuli
15-04-12, 09:21
pershendetje te ngrohta dhe rrug te mbar per atdhe te deshiroj dhe ja kalofsh si me mire

Alima
08-05-12, 09:04
...


Pershendetje shume i nderuari ,
Alima !


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525871_128816577253446_100003753123534_125331_1429 675417_n.jpg.

Qika^Me^Kule
09-05-12, 17:51
http://linkpix.de/data/media/19/gC1QXwmucA.gif

Kaqanikasja
11-05-12, 20:05
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

konzuli
19-05-12, 07:48
pasne ardh o kercovare..mire se te gjeta:biggrin:

elvio
01-06-12, 18:50
http://www.noa.al/news/admin/home/noa/public_html/wp-content/uploads/2012/03/kafe-turke-noa.jpg

Urdheroni Kercovari!

Dite te mira verore per ju i nderuar,edhe muaji qofte plot te mira per ju !!

premium
01-06-12, 22:40
Allahu te nderoft me dituri
Jeta te dhuroft pasuri
Familja jote te dedikoft lumturi
Vitet e tua te ndajn pėr ty Besnikeri
Allahu i madheruar InshAlla te meshiron

tipi engjellor
01-06-12, 22:45
erdha mike te ju pershedes edhe ketu ...duke te uruar gjithmone dite te mira......

Kercovari
05-06-12, 05:41
Konzuli,elvio,premium,tipi engjellore...
Skam me shume se nje falemnderim per vlersimin dhe pershendetjet tuaja.
Une ju deshiroj gjitha te mirat ne jete ne cdo pellemb ku veni kemben dhe jete te lumtur ne familje..
Me respekt
Kėrēovari

konzuli
01-07-12, 09:17
te pershendes fort kudoqofsh kercovar

Alima
30-07-12, 11:09
...

Urime Ramazani !


http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580827_453820347970223_417631772_n.jpg
.

LuLjaa
19-08-12, 11:16
Ju uroj nga zemra gezuar festen e Fiter Bajramit
Mbreteroft perjetsisht paqa dhe miresia ne zemrat tuaja
Zoti ua pranoft veprat e mira te bera gjat muajit Ramazan
dhe ua perforcoft besimin dhe durimin
Qofshi te bekuar ju dhe familjet tuaja me begatine dhe meshiren e Zotit.

konzuli
26-08-12, 08:22
e zgate shum mujin e mjaltit o kercovare :)

Codexx
26-08-12, 08:27
Pershendetje o Qaush- a je mire a si kalon te pershendes ku do qe je

TARAKU

Kercovari
02-09-12, 06:26
Ju flm.te gjithve per viziten dhe mesazhet pershendetse miqsore dhe te sinqerta.
Mbase nuk e kam ndermend te shkruaj ketu lus te gjithe miqt e mi virtual te cilet kan respekt ndaj meje,me haroni duke mos me lene asnje mesazh pershendetes.
Me respektin me te thelle dhe miqsore
Kerēovari

Alima
02-09-12, 11:55
Ju flm.te gjithve per viziten dhe mesazhet pershendetse miqsore dhe te sinqerta.
Mbase nuk e kam ndermend te shkruaj ketu lus te gjithe miqt e mi virtual te cilet kan respekt ndaj meje,me haroni duke mos me lene asnje mesazh pershendetes.
Me respektin me te thelle dhe miqsore
Kerēovari

...

Bash mire paske vendose Kerēovar!
Bash qejfin ua paske bere!

Ti e di, ama ... nuk pelqej njerezit qe dorezohen !


.

konzuli
10-09-12, 08:37
...

Bash mire paske vendose Kerēovar!
Bash qejfin ua paske bere!

Ti e di, ama ... nuk pelqej njerezit qe dorezohen !


.

po ta kishit njoh ju disa kercovarin me mire sdo te shpreheshit keshtu
ai nuk eshte burr qe dorzohet po njeri me parime me te cilat jeton dhe mburret..
po secili ka te drejt te shprehet si i pelqen ne kete rast edhe ti..

Eddi
28-11-12, 00:03
http://utabby.com/vimg/01/vruwaMP4M-4.png
Urime

Hajra
28-11-12, 11:48
http://farm9.staticflickr.com/8036/8044545425_42bda4bea3_b.jpg

konzuli
10-03-13, 10:03
Ju flm.te gjithve per viziten dhe mesazhet pershendetse miqsore dhe te sinqerta.
Mbase nuk e kam ndermend te shkruaj ketu lus te gjithe miqt e mi virtual te cilet kan respekt ndaj meje,me haroni duke mos me lene asnje mesazh pershendetes.
Me respektin me te thelle dhe miqsore
Kerēovari
paske shkru mos me te pershendet
aq shum te ka lodh dardania apo ti dardanine mase shoh se te kan vnu ban dhe nuk ta paskan fal po te pyes a u kerkove falje ti se e di se nuk kekron lehte falje, heheheheh
kalofsh mir kudo qe je i bindur se nuk te kan merzit banet, hehehehe

Kaqanikasja
25-03-13, 13:55
http://img1.funscrape.com/en/flowerspresentation/19.gif

nje pershendetje te ngrohte dhe pasdite te kendeshme

doGzona
08-04-15, 20:22
U prefsh ne paqe o mik.Zoti te dhashte xhenetin.

elvio
09-04-15, 18:50
Lendina e lehte e i paharruar kujtimi i tij.

Ngushellime familjes.

Me ligeshtoi shpirtin humbja e radhes ne kete komunitet.

vjeshta
12-04-15, 19:02
I bashkohem dhimbjes se familjarve dhe miqve..., u prehesh ne paēe, mikė!

Oqeani
12-04-15, 20:52
Ngushllimet nuk i dua fare, me qe kuptoj qe diē u shua !

U prehesh ne paqe mik!

romansa
13-04-15, 19:15
ngushllime familjareve

tipi engjellor
22-04-15, 00:18
Ndarja nga jeta, eshte dhimbja perfundimtare qe peson njeriu. Por kur tė tilla dhimbje lene pas gjurme qe do te kujtohen brez pas brezi, atehere vete jeta nuk quhet ende e perfunduar…edhe pse fryma e fundit ka heshtur.....i till ishe miku im i shtrenjet.
Aty ku prekni shkronjat e tua nuk kishte medyshje po veq bindje,mendimet e hapura tregonin vlerat e tua te larta,gjurmet e tua do ngelin perjet tek ata qe te njofen ....gjurmet e tua i ke ketu miku im.....fjalet tua ishin frymezim per mua ......
U preht ne paqe shpirti yt miku im........ i paharruar do jesh

Edonisi
26-04-15, 19:19
Ngushllime familjes!