PDA

View Full Version : KĖRĒOVARI


Faqet : [1] 2 3 4

turisti
08-12-04, 22:37
Urime 1000 postime shoki dhe mire se erdhe ne pallatin Mbreteror .

TURISTI. :wink:

dr1ta
08-12-04, 22:42
Turisti ishte me i shpejt se une :)


Urime 1000 postime ,shpresoj ce i ben edhe me shum me shkrimet e tua te mrekullueshme.


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/024.gif

ShEjToNkA
08-12-04, 23:18
Mė nė fundė Mbretėrisė tonė iu shtua edhe njė pėrosnė dhe pikrishtė njė Kėrcovarė!
Kėrcovari urime pėr njė mij postimet e juaja, tė dėshirojė edhe shumė e shumė postime si kėto deri mė tani.
Tė pėrshėndes , edhe njė herė ruime!

Gentiana
08-12-04, 23:22
Kerēovari urime edhe ne emer timin, mire se na vjen ne pallatin mbreteror, dhe shum e shum postime si keto deri me tani.

ēdo te mire.

Genta

Mafiozi
09-12-04, 01:01
Urime shoku Kercovari per 1000 postimet e tua.
Mir se vjen ne pallatin mbreteror :lol: Kem postime te kendshme
perher prej teje, vetem vazhdo asgje nuk di qka te them :?

Te uroj qdo te mir :wink:
Te pershendes

Naki
09-12-04, 10:40
Keni nje specifik te veqante te shkrimeve,kjo eshte lehte te vrehet ,lexuesi fitone pershtypjen kemi te bejme me nje njeri Intelegjent te aferte dhe te sinqerte.
Postimet tuaja jane nje interaksion i mrekulueshem qe i pergjigjet qdo momenti .
Ju uroje nga zemra Qe te na dhurosh shkrime te bukura siq keni bere gjate tere kohes.
Me nderime Naki

Barbaroza
09-12-04, 11:39
Kercovari,shume urime edhe nga ana ime.Shkrimet tua padyshim se i kane shtuar vlere te madhe forumit!

MemphiSx
09-12-04, 13:24
Urime Kercovari Kto 1000 postime tuja secila me e mir se tjetra :) Mendimet tuja jan thesar me plot vlera ne Forumin Dardan ;)

vushtrria
10-12-04, 19:03
kercovari urime 1000 pstimet shum me vler dhe shum kapitale per forumin dardania,une ju pershendes dhe ju uroi suksese ne te ardhemen dhe vatem vazhdoni jeni i shkelqyeshem.me nderime vushtrriu

Honesty^uk.
10-12-04, 20:55
Estetika e te shprehurit tuaj, menyra se si ju i trajtoni temat, dhe niveli i njohurive tuaja, me ka bere qe te krijoj nje imazh prej intelektuali, dhe si i tille ti me shkrimet tuaja keni sjell pasuri ne forumin tone DARDAN, per kete te uroj 1000shkrimet tuaja dhe mireseardhjen ne familjen mbreterore.
Cdo te mire ne jete i nderuar "Kercovari"


Me respekt
Honesty

Kercovari
10-12-04, 22:35
Te nderuar Motra dhe Vllezer
Me keni ven perpara nje akti te kryer se si te shkaperderdh kete mjegull te dendur plote me fjale te embla dhe emocionuese,te cilat per momentin me jan ngurosur ne shpirte,fjale te bukura dhe kurajuese qe me gjeten te pa pregatitur se si te shpreh kenaqsin qe ndjeje,dhe si te shpreh mirenjohjen dhe respektin qe kam ndaj jush.
U rrita nen shkelqimin e llampes vajgurit pa me shku ndermend,se nje dite do te gjindem parpara nje kutije aq te ndritshme ku do te ngoroseshin edhe germat e alfabetit shqip, te gjuhes eme shqipe,nga ku edhe ju keni nxjerr motersimet e eposit shqiptare duke dhene secili shpjegime te ndryshme,nga ku dalin edhe ndjenjat e juaja te shprehura me mjeshtri te madhe,shkurte dhe shqip,me deshir qe te behem rrembyesi i gjithe asaj qe me ka sherbyer si sinonim per te qene sa me afer jush.
Emrat e juaj te fshehur ne katrorin e asocimit,nuk do te shperndahen ne pafundesi,por do te i mbeledh ne arken e trrurit si thesarin me te cmuar bashke me shprehjet e juaja qe me sollen lumturin per te cilen s`kam fjale te veqanta,perpos lote gezimi,dhe ndenja sikur te ju keme shume afer edhe pse deshi fati qe te jemi te shkaperderdhur,ne cdo linje meridiani,mija shpirtra shqiptari.
Shkeputem nga ju sonte me plote emocione per te shqetsuar shpirtin e perveluar qe vertet nuk u kam prane, me bindje te thele se nuk do te jete dite e larget nese do zoti te ju njoh edhe me afer si Motra dhe Vllezer te gjakut,duke ju falemenderuar te gjidhve per keto fjale te embla dhe kurajuese.
Zoti ju dhashte te gjitha te mirat,shendet juve dhe familjeve t`juaja.
Me respekt
Kercovari.

uliksi31
11-12-04, 01:36
Edhe pse me pak vones po te uroj 1000 postimet tua.Tani po shfrytzoj rastin qe te uroj postimet si edhe kte shkrim kaq te bukur.Shkrim i cili mund te plasohet ne finale,kuptohet po te ishe nje prej kandidatve.Sukses
Kercovari :)

DEA
11-12-04, 01:41
Urime ky jubileum i lexoj me shume qef shkrimet e juaja.

aferdita
13-12-04, 08:57
Urime pra per mbi 1000 postimet e tuaja te cilat jo vetem un por te gjithe anetaret e forumit qe i lexojn me deshire.....

urime dhe mire se erdhe ne pallatin mbreteror :wink:

Murgesha
13-12-04, 13:30
Kėrēovari shumė urime pėr postimet tuaja.
Kur kėsaj i shtohet edhe koha e shkurtė qė arritėt tė postoni kėto shkrime, mbetet vetėm tju pėrgėzoj me rrespekt tė madh.

Mafiozi
13-12-04, 22:20
Kercovari e kam ket fjal qe te pershkruan se shpejti shoki.
Serioz me shaka te forta
Por kam edhe shum gjera te mira ne zemer per ty, me te vertet je nje
mashkull fantastik, ne gjith shkrimet me ki len pershtypje te madhe
dhe nuk di qka te them dobet per ty, asgje. :?

Shum urime per 1000 postimet, dhe te shpresoj qdo te mir ne jet.

Pershendetje te forta :wink:
8)

P.S Ruju tash ne pallat se Turisti et un te kem afer :D :D :D :D

Gentiani
14-12-04, 00:32
Kercovari urime pėr 1000 postimet tua nė forum dhe dėshiroj qė ta vazhdoni me shkrime dhe diskutime tė mėtutjeshme...

lazdrani
14-12-04, 12:09
I ndeuari Kercovari pranoni pershendetjet e mija te sinqeta dhe njeherit ju uroje titullin e ri Mbreti :P Postimet tuja kam kenaqesi ti lexoje pasi ato me argetojne mua dhe besoje edhe shumicen e antareve.Lazdrani te pershendet ku do qe gjindesh :wink:

livoreka bicio
14-12-04, 20:27
KERCOVARI TE UROJE 1000 POSTIMETE E TUA TE CILATE MENDOJE CE MERITOJNE LEXIME ME VEMENDJE... TE UROJE DHE JE I MIRESEARDHURE NE PALATIN MBRETERORE... :wink:TE PERSHENDES DHE TE UROJE DISPONIME EDHE ME SHUME PERE TE SHKRUARE EDHE SHKRIME TE TJERA. :wink: :wink:

Gjumashja
17-12-04, 10:37
urime Kercovari dhe vetem vazhdo keshtu :wink:

Naki
20-12-04, 21:49
Pranoni pershendetjet e mija Vllazerore ,Mire mbeteshi kudo qe te jeni.

Me nderime Naki

Kercovari
21-12-04, 08:07
Flm.Te gjidhve.Zoti u befte si eshte me mire.
Kercovari.

Kaltrushi
21-12-04, 11:44
Kercovar se pari te pershendes dhe te uroj per keto Postime te mrekullushme. Vetem vazhdo. Te pershendes shum

ShEjToNkA
01-01-05, 04:57
Kėrcovari ,tė pėrshėndes dhe tė uroi Vitin e Ri 2005. Me dėshirė qė ky vitė pėr ju tė jet njėri ndėr vitėt mė tė suksesėshme!

Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaarrrrrr!!!!!!!

Mafiozi
01-01-05, 14:12
Urime vitin e ri KercovariTe uroj nje vit me shum gezime dhe lumturi per ty dhe familjen tende.

Qdo te mir qe deshiron te shpresoj.Pershendetje te perzemertaG E Z U A R

Gentiana
01-01-05, 14:24
Kerēovari Gezuar vitin e ri, ēdo te mire dhe tu plotesofshin deshirat e zemres.


Genta

DEA
01-01-05, 22:23
Kercovari urime viti i ri edhe per ju :wink:

dr1ta
01-01-05, 22:25
Urime vitin e ri , shume gezime ne ket vit :)

Barbaroza
02-01-05, 14:59
Kerēovari,gezuar dhe per shume mot Viti i Ri 2005!

livoreka bicio
02-01-05, 17:28
KERCOVAREI,URIMR VITIN E RI 2005.TE UROJE SHUME LUMTURI DHE QDO TE MIRE NE KETE VITE. :wink:

lazdrani
03-01-05, 11:53
GEZUAR 2005 :wink:

Gentiani
03-01-05, 13:10
Kėrēovari, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me qė ky vit tė jetė vit i Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:12
kercovari,i nderuar GEZUAR VITIN E RI 2OO5 dhe plot suksese.

Kercovari
04-01-05, 20:03
Le te jete ky vite viti i realizimeve te gjithe deshirave t`juaja ku do te mbreteroj edhe shendeti i plote dhe suksese te njepasnjeshme ne familjet e juaja.
Flm.Per keto urime te bukura si kenaqsi me vete.
Me respekt Kercovari.

Honesty^uk.
08-01-05, 18:06
I nderuar Kercovari, te uroj per shume vjet Gezuar vitin e Ri, qofte i mbushur plot suksese dhe begati, cdo deshire e juaja u befte realitet.

Me nderime
Honesty

biondi_f86
02-02-05, 22:18
Kercovari urime 2000 postimet dhe je i pershendetur nga une :D

Kercovari
02-02-05, 22:35
Kercovari urime 2000 postimet dhe je i pershendetur nga une :D
Flm.biondi,edhe une te deshiroj qe sa me shpejte te behesh mbret i dardan.Besa une as vete s`kam verejte se i pasna kalu 2000 budallinat.
Gjitha te mirat ne jete te deshiron kercovari.

turisti
03-02-05, 00:47
Shoki,urime tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me feferona dhe pasul te Kercoves a ban edhe me naj ēebap,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.


Deshiroj qe te realizohen te gjitha enderrat e jetes.


Me respekt te posaqshem,


TURISTI.

Kercovari
03-02-05, 08:28
Shoki,urime tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me feferona dhe pasul te Kercoves a ban edhe me naj ēebap,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.


Deshiroj qe te realizohen te gjitha enderrat e jetes.


Me respekt te posaqshem,


TURISTI.
Flm.Shoki,per qebabpa s`ka problem po mos kerkosh ndonje petull mishi sabahile edhe ato ma kaqkaval e njohur ne Kercove si "Makedonka"e shishme besa.haaahahahahahahahhahahahahahaahah!

Kaltrushi
03-02-05, 09:51
Se pari te pershendes nga Zemra.

SE dyti po te them qe je i mrekullueshem. Dhe se leximet tuaja jane te shume interesante dhe te mira.

Se treti hyre ne Mbretri pritem edhe mua aty..............


Gjdo te mire

dhe

me shum respekt


Kaltrushi

Kercovari
03-02-05, 10:12
Se pari te pershendes nga Zemra.

SE dyti po te them qe je i mrekullueshem. Dhe se leximet tuaja jane te shume interesante dhe te mira.

Se treti hyre ne Mbretri pritem edhe mua aty..............


Gjdo te mire

dhe

me shum respekt


Kaltrushi

Kaltrushi
Te flm.Per keto fjale te embla dhe te pres me gjithe deshir ne pallatin mbreteror dardan.Gjitha te mirat dhe zoti te dhasht qe te do zemra,mbi te gjitha princin e enderrave te tua.
Me respekt Kercovari!

Murgesha
03-02-05, 10:20
Kėrēovari paske kaluar dy mijė postime dhe unė tė uroj me njė pėrshėndetje madhore pėr shkrimet tua interesante dhe humorin qė tė shoqėron nė ēdo temė.
Gjithashtu e keni dėshmuar veten se pos se jeni humorist dhe shokė i mirė ju keni aftėsi tė jashtėzakonshme tė jepni edhe kėshilla shumė tė vlefshme pėr ata qė kanė nevojė.
Tė uroj edhe shumė shkrime tjera nė kėtė forum.
Me rrespekt tė veēantė Murgesha.

turisti
03-02-05, 10:20
Shoki,urime tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me feferona dhe pasul te Kercoves a ban edhe me naj ēebap,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.


Deshiroj qe te realizohen te gjitha enderrat e jetes.


Me respekt te posaqshem,


TURISTI.
Flm.Shoki,per qebabpa s`ka problem po mos kerkosh ndonje petull mishi sabahile edhe ato ma kaqkaval e njohur ne Kercove si "Makedonka"e shishme besa.haaahahahahahahahhahahahahahaahah!


Te gjitha produktet e Kercoves me deshir do ti kerkojme ne cebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah.

Kaltrushi
03-02-05, 10:48
Shoki,urime tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me feferona dhe pasul te Kercoves a ban edhe me naj ēebap,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.


Deshiroj qe te realizohen te gjitha enderrat e jetes.


Me respekt te posaqshem,


TURISTI.
Flm.Shoki,per qebabpa s`ka problem po mos kerkosh ndonje petull mishi sabahile edhe ato ma kaqkaval e njohur ne Kercove si "Makedonka"e shishme besa.haaahahahahahahahhahahahahahaahah!


Te gjitha produktet e Kercoves me deshir do ti kerkojme ne cebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah.


Pritni se edhe une du me provu kuzhinen e Kercoves..............

Kercovari
03-02-05, 10:51
Kėrēovari paske kaluar dy mijė postime dhe unė tė uroj me njė pėrshėndetje madhore pėr shkrimet tua interesante dhe humorin qė tė shoqėron nė ēdo temė.
Gjithashtu e keni dėshmuar veten se pos se jeni humorist dhe shokė i mirė ju keni aftėsi tė jashtėzakonshme tė jepni edhe kėshilla shumė tė vlefshme pėr ata qė kanė nevojė.
Tė uroj edhe shumė shkrime tjera nė kėtė forum.
Me rrespekt tė veēantė Murgesha.

Murgesha e nderuar
U jam mirenjohes per keto fjale te embla dhe kurajuese,ndonse me ka ndodhur qe te kem dale jasht normave bile e dhe dik te kem ofenduar por mbetem besnik natyres qe me ka krijuar te cilen s`kam mundesi te ndryshoj,mbetem i tille dhe ketu duke u deshiruar gjitha te mirat.

Me respekt kercovari!

Domira
03-02-05, 10:59
Ju pershendes i nderuar Kerēovari dhe ju uroj per postimet.

Kercovari
03-02-05, 14:30
Ju pershendes i nderuar Kerēovari dhe ju uroj per postimet.
Flm.Domira
Do te ishte kenaqsi per mua qe sa me shpejte te ju shoh ne pallatin mbreteror Dardan,e athere do te mundohem te thure vargjet me te mira per nje zonje te nderuar siq jeni ju.
Te pershendes ku do qe te jesh.
Me respekt Kercovari.

Maca
03-02-05, 15:06
Urimeeeeeeee kercovari dhe me fal se pak me vones,po zanat e kam te vonohem mmm..

Shresoj ti besh edhe 2 a 3 mij postime te tjera...

Te pershendes shum,je i mrekullushme..

Tung

Kercovari
03-02-05, 17:55
Urimeeeeeeee kercovari dhe me fal se pak me vones,po zanat e kam te vonohem mmm..

Shresoj ti besh edhe 2 a 3 mij postime te tjera...

Te pershendes shum,je i mrekullushme..

Tung

Maca e nderuar

Te kesh nje shoqeri si ju une mund te quaj vetem privilegj edhe pse me shume njihemi permes Frekuencave te Kontuinuara Dixhitale.Internet!
Une u jam mirenjohes te gjidhve qe me kurajoni me keto fjale te embla dhe duke me shtu bindjen se vertet diken nese nuk mund te shohish,mjafton edhe ky lloj komunikimi.
Ua kam borxh te gjitheve te u pershendes nga zemra duke u deshiruar gjitha te mirat ne jet.
Me respekt kercovari!

Maca
03-02-05, 18:19
Kercovari ooo sa bukur i ke thur kto vargje kompliment..

Te pershendes edhe nje her nga zemra kalofsh bukur dhe mos u dorzo ok :wink:

Tung

Mafiozi
04-02-05, 12:54
Shum urime per 2000 postimet e tua Kercovari i nderuar.

Me pelqejn shkrimet e tua, argetim te fort me sjell ne qdo shkrim,
dhe sinqeriteti esht perher me ty ne momentin e duhur. Jam shum i
kenaqur te kem biseda me nje burr interesant dhe fantastik siq je, shoki :P

Pershendetje me gjith zemer.
Me respekt.Mafiozi

Naki
04-02-05, 22:58
Keni nje specifik te veqante te shkrimeve,kjo eshte lehte te vrehet , kemi te bejme me nje njeri Intelegjent te aferte dhe te sinqerte.
Postimet tuaja jane nje interaksion i mrekulueshem qe i pergjigjet qdo momenti .
Ju uroje nga zemra Qe te na dhurosh shkrime te bukura siq keni bere gjate tere kohes.

Me nderime Naki

dembelica
04-02-05, 23:55
Te pershendes Kercovari dhe te uroj edhe fiuuuuuuuuu postime :wink:
Edhe pse jam e re ktu ne FD kam verejte se po shkruajshe pa dembeli :wink:

Me respekt nga un :lol:

ShEjToNkA
06-02-05, 01:16
kalova kėtu pari jorastėsishtė ,me pėrshėndet tė nderuarin Kėrcovari!
Tė urojė edhe xxxx shkrime tejrė si kėto deri mė tani tė cilat kan njė veqanti nė vete!

Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!

erita
06-02-05, 01:21
shume urime per 2000 postime

veq vazhdo keshtut kercovar se na sjelle momente te kendshme ne forum me shkrimet e tua


pershendetje nga erita :lol: :wink:

Drenicaki
06-02-05, 01:41
Pershendetje dhe urime kercovari per keto shkrime me argetim ,

Kercovari
06-02-05, 11:10
Kercovari urime 2000 postimet dhe je i pershendetur nga une :D

Edhe une te pershendes biondi i nderuar me shpres se do te na ndjekesh kemba kembes.

Kercovari
06-02-05, 11:18
Shoki,urime tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me feferona dhe pasul te Kercoves a ban edhe me naj ēebap,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.


Deshiroj qe te realizohen te gjitha enderrat e jetes.


Me respekt te posaqshem,


TURISTI.
Turisti i nderua
Specijalitet Kercove do te thote pleher are:haahahahahahahahahahah!
Po sikur te kisha edhe me shume shoke si ti per te me uruar percgjdo dite
te ndertoj uren e miqesihs ne mes njerzve,e cila eshte edhe endrra ime,s`do mend se deri athere ia futa lumit kembedathur dhe dola matan per te te lene vetem nje porosi.
Kam ndjenjen se te kam shok te vertet!

Kercovari
06-02-05, 11:34
Kėrēovari paske kaluar dy mijė postime dhe unė tė uroj me njė pėrshėndetje madhore pėr shkrimet tua interesante dhe humorin qė tė shoqėron nė ēdo temė.
Gjithashtu e keni dėshmuar veten se pos se jeni humorist dhe shokė i mirė ju keni aftėsi tė jashtėzakonshme tė jepni edhe kėshilla shumė tė vlefshme pėr ata qė kanė nevojė.
Tė uroj edhe shumė shkrime tjera nė kėtė forum.
Me rrespekt tė veēantė Murgesha.

Murgesha e nderuar

Eshte nje privilegj per mua te jam i pershendetur nga nje Zonje e nderuar si ju.
Flm.dhe gjitha te mirat kudo qe te ndodhes.

Kercovari
06-02-05, 11:37
Shoki,urime tejkalimin e :P 2000 :P postimeve,me feferona dhe pasul te Kercoves a ban edhe me naj ēebap,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahah.


Deshiroj qe te realizohen te gjitha enderrat e jetes.


Me respekt te posaqshem,


TURISTI.
Flm.Shoki,per qebabpa s`ka problem po mos kerkosh ndonje petull mishi sabahile edhe ato ma kaqkaval e njohur ne Kercove si "Makedonka"e shishme besa.haaahahahahahahahhahahahahahaahah!


Te gjitha produktet e Kercoves me deshir do ti kerkojme ne cebaptoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,hahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah.


Pritni se edhe une du me provu kuzhinen e Kercoves..............
S`ka problem Kaltrushi e nderuar.Groshe me te thate te cjapit.haahaahaaaahahaahahahahahahahahah!

Kercovari
06-02-05, 11:41
Ju pershendes i nderuar Kerēovari dhe ju uroj per postimet.

Duke u pershendetur edhe une Dorina,nuk dyshoj se shume shpejt do te me kalosh me postimet.

Kercovari
06-02-05, 11:46
Shum urime per 2000 postimet e tua Kercovari i nderuar.

Me pelqejn shkrimet e tua, argetim te fort me sjell ne qdo shkrim,
dhe sinqeriteti esht perher me ty ne momentin e duhur. Jam shum i
kenaqur te kem biseda me nje burr interesant dhe fantastik siq je, shoki :P

Pershendetje me gjith zemer.
Me respekt.Mafiozi

Mafiozi i nderuar

fjalet e embla dhe aq kurajuese me mbyllen gojen per sot per te vazhduar neser po me te njejtin vullnet mu ketu ku edhe e gjeta shoqerin virtuale, te cilen e ndjej sikur e kam prane dhe sikur te jemi ritur bashke.

Kercovari
06-02-05, 11:53
Keni nje specifik te veqante te shkrimeve,kjo eshte lehte te vrehet , kemi te bejme me nje njeri Intelegjent te aferte dhe te sinqerte.
Postimet tuaja jane nje interaksion i mrekulueshem qe i pergjigjet qdo momenti .
Ju uroje nga zemra Qe te na dhurosh shkrime te bukura siq keni bere gjate tere kohes.

Me nderime Naki

Naki i Nderuar

Ketu me lart per mua i keni then te gjitha,e sikur une te shtoja dicka kam frike se do te shlyhen keto fjale te bukura.
Duke u pershendetur kudo qe te jeni,me mbetet vetem te u jem mirenjohes per keto fjale te bukura.
FLm.Me respekt Kercovari.

Kercovari
06-02-05, 12:00
Te pershendes Kercovari dhe te uroj edhe fiuuuuuuuuu postime :wink:
Edhe pse jam e re ktu ne FD kam verejte se po shkruajshe pa dembeli :wink:

Me respekt nga un :lol:

E nderuara "Dembelica"

E kam veshtire te shqiptoj kete nik qe ju e keni zgjedh sipas deshires.
Bindjet e mija nuk jane te rastit se nuk ka femer shqiptare "Dembelica"
sepse keto e ka deshmuar femra Shqiptare nder shekuj.
Sidoqoft,u jam mirenjhes per keto fjale te embla.

Me respekt Kercovari.

Kercovari
06-02-05, 12:10
kalova kėtu pari jorastėsishtė ,me pėrshėndet tė nderuarin Kėrcovari!
Tė urojė edhe xxxx shkrime tejrė si kėto deri mė tani tė cilat kan njė veqanti nė vete!

Ku do qė jeni ,gjithė tė mirat!

E nderuara Princesha e jone

Eh sikur te dinte Princi Leka se edhe ne ketu kemi nje Princes do te rrokolliseshte edhe ai ne mes mikrovaleve per te ardhur ketu ne dardani vetem te shihte keto bukuri te rralle,e mua s“me mbetet asgje tjeter,perpos te pershenses shoqen e ngushte virtuale Shejtonken duke i deshiruar ku te ve kemben,te gjeje edhe fatin.
Flm.Shejtonka.

Kercovari
06-02-05, 12:18
shume urime per 2000 postime

veq vazhdo keshtut kercovar se na sjelle momente te kendshme ne forum me shkrimet e tua


pershendetje nga erita :lol: :wink:

Erita moj Erita,po ti ku u rrite e une s`dita?!
Eshte nje pjes refreni e kenges te cilen i preferoj te dashurit tend te kendoj sa here qe te do,po edhe kure Erita te thure endrrat per nje ardhmeri te lumtur deri ne realizim.Dhe me kete te precej edhe deshirat e mija te flakte qe cdo enderr te te behet realitet.

Me respekt Kercovari.

Kercovari
06-02-05, 12:20
Pershendetje dhe urime kercovari per keto shkrime me argetim ,

Je i pershendetur edhe nga une i nderuar Drenicak i bindur se edhe ne te ardhmen nuk do te mungoj komunikimi.

dr1ta
06-02-05, 12:25
Tash i ke 2222 postime, urime tejlkalimin e 2000 postimeve , je i mrekullueshm gjith , plot humor ironi e te gjitha specialitetet nga pak :PTe pershendes shume, je nje person special ne Fd.http://www.cosgan.de/images/more/flowers/049.gif

Kercovari
06-02-05, 19:06
Tash i ke 2222 postime, urime tejlkalimin e 2000 postimeve , je i mrekullueshm gjith , plot humor ironi e te gjitha specialitetet nga pak :PTe pershendes shume, je nje person special ne Fd.http://www.cosgan.de/images/more/flowers/049.gif

Drita e Nderuar
Emri apo Niku Drita per mua ka nje domethenje te madhe ne jete,prandaj te pershendes perzemersihst per keto fjale te bukura i bindur se edhe ty se shpejte do te pergezojme per kontributin tend ne FD.
Me respekt Kercovari.

Barbaroza
06-02-05, 19:26
Kerēovari,edhe per ty shume urime dhe pershendetje per postimet tua me plot kuptim dhe vlere.

Me shume rrespekt
Barbaroza

Honesty^uk.
06-02-05, 20:44
Karakteristika e te shkruarit tuaj me ka bere te krijoj pershtypjen e nje njeriu qe gezon aftesite per te ju pershtatur cdo situate,qe cilesohet nga menyra e aktrimit tuaj sipas rrethanave.
Per kete dhe per shkrimet tuaja ju gezon respektin dhe pershendetjet e mia.

Dite sa me te lumtura per ju i nderuar ju uron:
Honesty

Kercovari
06-02-05, 21:10
Kerēovari,edhe per ty shume urime dhe pershendetje per postimet tua me plot kuptim dhe vlere.

Me shume rrespekt
Barbaroza

Gjithmon ne gjendje gadishmerie,gojembel.aktive,e zellshme,tolerante dhe e shpejte po si kjo shqiponje krahehapur vyrtyte qe i ka vetem nje Kapedane e Forumit dardan.E kush valle tjeter?Barbaroza.
Te pershendes e nderuar per keto fjale te bukura,duke te deshiruar qe sa fije floku ke ne kry aq fat dhe gezime ne jete.
Me respekt Kercovari.

Kercovari
06-02-05, 21:21
Karakteristika e te shkruarit tuaj me ka bere te krijoj pershtypjen e nje njeriu qe gezon aftesite per te ju pershtatur cdo situate,qe cilesohet nga menyra e aktrimit tuaj sipas rrethanave.
Per kete dhe per shkrimet tuaja ju gezon respektin dhe pershendetjet e mia.

Dite sa me te lumtura per ju i nderuar ju uron:
Honesty

Honesty i nderuar
Bagazhi perplot komplimente dhe fjale te bukura e kurajuese qe dalin nga goja e mergimtarit jan edhe deshmi me e madhe se vertet te katandisur aneembane botes jemi shume afer njeri tjetrit per te u cmallur.
Te pershendes i nderuar kudo qofsh dhe miresija te u befte percjelles i pa ndare gjate gjithe jetes.
Me respekt Kercovari.

Naki
16-03-05, 09:41
Duke kaluar kendej pari,po kthehem tek porta e kercovarit po ja le ne kutin e postes nje selam dhe nje Kuti cigare.
Duke i deshiruar nje dite te mire me plot rreze dielli.

Miku i juaj Naki

Diana007
16-03-05, 09:47
Kercovar te pershedes dhe nje dite te mbar per ty i nderuar :wink:

Kercovari
16-03-05, 10:00
Duke kaluar kendej pari,po kthehem tek porta e kercovarit po ja le ne kutin e postes nje selam dhe nje Kuti cigare.
Duke i deshiruar nje dite te mire me plot rreze dielli.

Miku i juaj Naki
Flm.Naki i nderuar
Selamet e njeriut bujar dhe te ndershem do te gjejn vendin e merituar ne ndenjat e mia pergjithmon duke u mbajte ne kujtes deri sa te jete jeta.
Kjo dite e bukur Pranvere deshiroj qe te ju sjelle kenaqsi dhe lumturi ne jete.

Kercovari
16-03-05, 10:02
Kercovar te pershedes dhe nje dite te mbar per ty i nderuar :wink:
Flm.Mike e nderuar virtuale,edhe une te deshiroj gjitha te mirat shendet dhe lumturi ne jete.

dembelica
16-03-05, 12:46
Ju pershendes Kercovari perzemersisht edhe ju uroj nje dite te kendeshme dhe uroj shendet ne familjen tuaj.
Postimet e juaja i lexoj me plot deshire sepse jane si KUKULLA hahhaha :wink:
Uuuuuuuu njemend, kush na ishte ajo kukulla qe ke tu na bo hore e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Ju pershendes i nderuar.

turisti
16-03-05, 13:51
Shoki,te pershendes standard - me tanatmirat,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
16-03-05, 16:08
Ju pershendes Kercovari perzemersisht edhe ju uroj nje dite te kendeshme dhe uroj shendet ne familjen tuaj.
Postimet e juaja i lexoj me plot deshire sepse jane si KUKULLA hahhaha :wink:
Uuuuuuuu njemend, kush na ishte ajo kukulla qe ke tu na bo hore e hajt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Ju pershendes i nderuar.
Flm. Dembelica
je e pershendetur edhe nga une me deshire qe shendeti dhe dashuria te mbreteroj ne shpirtin tend.
Sa i perket kukulles,ishte e kurdisur dhe per momentin i jan soso baterite.

Kercovari
16-03-05, 16:10
Shoki,te pershendes standard - me tanatmirat,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe une ty i nderua permbi standardet.hahahahahhahahhahahaahahahh!
A me fute tek standardet e Ramqes a?.hahahahhahahaahahahahah!

uliksi31
16-03-05, 17:55
[quote=turisti]Shoki,te pershendes standard - me tanatmirat,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe une ty i nderua permbi standardet.hahahahahhahahhahahaahahahh!
A me fute tek standardet e Ramqes a?.hahahahhahahaahahahahah![/quote

Urime Kercovari per postimet tua tejet permbytse :lol: Bile ti e ke Durimin,qe po te ndihmon bajagi si shume me postime :lol: :lol: :lol:

Kercovari
16-03-05, 18:04
[quote=turisti]Shoki,te pershendes standard - me tanatmirat,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Edhe une ty i nderua permbi standardet.hahahahahhahahhahahaahahahh!
A me fute tek standardet e Ramqes a?.hahahahhahahaahahahahah![/quote

Urime Kercovari per postimet tua tejet permbytse :lol: Bile ti e ke Durimin,qe po te ndihmon bajagi si shume me postime :lol: :lol: :lol:
Flm.i nderuar po te mos ishte Durimi nuk do te isha edhe une,bile edhe punedhansin e kam te njejte si Durimi tane diten rime ne Internet,bile e gjeti nje nuse ne net kur shkoj te takohet desh i kish ra infrakti"me plake se plakat"kur e veta he shef si kalove?.Ti me mire e ke qe ri ne dardani se une ne chat.Pse shef cka ndodhi?.Edhe plakat i ka nxe interneti,ishte me plake se nena ime.hahahahahahahahahahaahahahahahahahaahah!

Barbaroza
28-03-05, 15:54
Kercovari i nderuar,prano nje pershendetje te madhe nga une.
Desha ta vendosja nje foto nga Kercova,por e pashe se nuk bente,ndaj e e lashe vetem pershendetjen.
Kalo sa me bukur!

Kercovari
28-03-05, 20:19
Kercovari i nderuar,prano nje pershendetje te madhe nga une.
Desha ta vendosja nje foto nga Kercova,por e pashe se nuk bente,ndaj e e lashe vetem pershendetjen.
Kalo sa me bukur!
Flm.Barbaroza e nderuar
Po te kishe ve nuk do te ishte keq.
Te pershendes duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete.

ShEjToNkA
28-03-05, 21:29
Kalova kėtu pari pėr tė hyrė me ia dėrguarė njė pėrshėndetje motrore tė nderuarit Kėrcovari.
Ku do qė jeni i nderuari Kėrcovari ,ju pėrshėndes dhe ju urojė gjithė tė mirat nė jetėn tuaj.

Kalofsh castė tė bukura gjithmonė.

Kercovari
28-03-05, 22:29
Kalova kėtu pari pėr tė hyrė me ia dėrguarė njė pėrshėndetje motrore tė nderuarit Kėrcovari.
Ku do qė jeni i nderuari Kėrcovari ,ju pėrshėndes dhe ju urojė gjithė tė mirat nė jetėn tuaj.

Kalofsh castė tė bukura gjithmonė.

Flm. E nderuar
edhe nga une je e pershendetur kudo qofsh duke te deshiruar gjitha te mirat fat dhe lumturi ne jete.

Psikologu
28-03-05, 22:41
Kalova kėtu pari pėr tė hyrė me ia dėrguarė njė pėrshėndetje motrore tė nderuarit Kėrcovari.
Ku do qė jeni i nderuari Kėrcovari ,ju pėrshėndes dhe ju urojė gjithė tė mirat nė jetėn tuaj.

Kalofsh castė tė bukura gjithmonė.

Flm. E nderuar
edhe nga une je e pershendetur kudo qofsh duke te deshiruar gjitha te mirat fat dhe lumturi ne jete.


Pershendetje vllazerore i nderuari Kercovari.
Qdo te mirė ne jeten tuaj , begati harmoni dhe qdo te mirė.

Kercovari
28-03-05, 22:52
Kalova kėtu pari pėr tė hyrė me ia dėrguarė njė pėrshėndetje motrore tė nderuarit Kėrcovari.
Ku do qė jeni i nderuari Kėrcovari ,ju pėrshėndes dhe ju urojė gjithė tė mirat nė jetėn tuaj.

Kalofsh castė tė bukura gjithmonė.

Flm. E nderuar
edhe nga une je e pershendetur kudo qofsh duke te deshiruar gjitha te mirat fat dhe lumturi ne jete.


Pershendetje vllazerore i nderuari Kercovari.
Qdo te mirė ne jeten tuaj , begati harmoni dhe qdo te mirė.

Ndjehem i privilegjuar te jem i pershendetur nga njeriu i cili per nje kohe te shkurter Forumit Dardania i dha nje pamje tjeter,pamje qe buron nga thellesia e shpirtit te shprehura me mjeshtri te madhe te nje diskutuesi,debatuesi me perkushtim te madh duke cek te gjithe sferat e jetes plot vitalitet esenc dhe menquri,po ne te njejten kohe duke qendruar ne berthamen tone jetike-Kombin neprgjithesi.
Jeni i pershendetur ku qe te jeni vella i nderuar alias"Psikologu".
Me respekt Kercovari.

turisti
28-03-05, 23:11
Shoki i nderuar,

Edhe une si krejt bota i drejtova rruget kah Kercova legjendare vetem ta pershendes shokin e shume betejave dhe meredianeve ne te cilat po takohemi pa kurefare problemi.Frekuencat e tua shoki,jane me te persosura se sistemit navigator ja satelitor.Shpresoj se do te bashkepunojne edhe sjume ,shume kohe valet e mendimeve tona.

Te pershendes dhe te deshiroj shendet,lumturi familjare dhe tjerat simbas deshires tende.

Me nderime,
TURISTI.

Kercovari
29-03-05, 08:08
Shoki i nderuar,

Edhe une si krejt bota i drejtova rruget kah Kercova legjendare vetem ta pershendes shokin e shume betejave dhe meredianeve ne te cilat po takohemi pa kurefare problemi.Frekuencat e tua shoki,jane me te persosura se sistemit navigator ja satelitor.Shpresoj se do te bashkepunojne edhe sjume ,shume kohe valet e mendimeve tona.

Te pershendes dhe te deshiroj shendet,lumturi familjare dhe tjerat simbas deshires tende.

Me nderime,
TURISTI.
Flm.Shoki
Edhe une te deshiroj gjitha te mirat ne je te dhe ne familje.
Sistemi navigues satelitor deri me tani funkcionom ne rregull,dhe shpresoje se edhe ne te ardhmen nuk do te kete problem pasi te dy jemi frekuentuar ne mikrovalaet satelitore te "Budallaqeve".
Te preshendes nga zemra i nderuar.

Kaltrushi
29-03-05, 08:39
Flladi i Eres me pruri kendej dhe mendova hajt ta pershendesi pak ket Kercovarin..................pra nje pershendetje specifike ke nga une....... :wink: kalo majr.........

Kercovari
29-03-05, 08:50
Flladi i Eres me pruri kendej dhe mendova hajt ta pershendesi pak ket Kercovarin..................pra nje pershendetje specifike ke nga une....... :wink: kalo majr.........
Pershendetjet e tua me vine si vetetin ne terr,te frikshme por ndritin horizontin per te gjete rrugen te u ik rremujave te mundshme:"Gazepit".
Flm. Enderuar,edhe nga une je e pershendetur kudo qe te jesh.

Dreni30
29-03-05, 09:55
I nderuari Kercovari

Ja gjeta pak kohe per te ardhe e me te pershendetur, me deshire qe te jeni mire dhe te kaloni si eshte me se miri kudo qe gjindeni.

Te pershendet Dreni 30

Kercovari
29-03-05, 14:05
I nderuari Kercovari

Ja gjeta pak kohe per te ardhe e me te pershendetur, me deshire qe te jeni mire dhe te kaloni si eshte me se miri kudo qe gjindeni.

Te pershendet Dreni 30
Te flm.Dreni
Edhe une te deshiroj gjitha te mirat ne jete shendet dashuri dhe lumtur.
Mbetsh per te mire kudo qofsh.

lazdrani
02-04-05, 13:35
Kercovari gjithmone argetim te kendeshem per ju i nderuar.Pershendetje te perzemrta :wink:

Kercovari
02-04-05, 17:31
Kercovari gjithmone argetim te kendeshem per ju i nderuar.Pershendetje te perzemrta :wink:
Te falemenderit i nderuar,po mos ia teproj pakes me argetime.
Mbetesh i pershendetur kudo qofsh.

Naki
03-04-05, 18:01
Nga Rajna e permbysur me rreze dielli,i dergoje mikut time reflektime te ngrohta pranverore.

Naki

Kercovari
03-04-05, 20:46
Nga Rajna e permbysur me rreze dielli,i dergoje mikut time reflektime te ngrohta pranverore.

Naki
Naki i nderuar
Mbeteni ne kujtimet e mija si nje mik i vertet duke u preshendetur edhe une ne te njejten mase.
Gjitha te mirat i nderuar.

Kercovari.

Tomori
06-04-05, 21:07
I nderuari Kercovari "xhakul" po te pershendes perzemersisht te Uroje
edhe shume shume postime te tjera,,,po ashtu lumturi dhe harmoni ne jet
Tungji xhakul :wink:

turisti
06-04-05, 21:40
I nderuari Kercovari "xhakul" po te pershendes perzemersisht te Uroje
edhe shume shume postime te tjera,,,po ashtu lumturi dhe harmoni ne jet
Tungji xhakul :wink: \


:? :P :wink:

Kercovari
08-04-05, 09:17
I nderuari Kercovari "xhakul" po te pershendes perzemersisht te Uroje
edhe shume shume postime te tjera,,,po ashtu lumturi dhe harmoni ne jet
Tungji xhakul :wink:
FLm.Xhakes
Edhe une te pershendes Ty Tomorin edhe Rudin nje ne te njejtin amballazh.hahahahahahahahhahahahahaha!

Murgesha
08-04-05, 12:51
Kėrēovari pėrshėndetje, dhe kėshillė mbaju fort se kėsaj here e ke me gazep. :lol:

Kercovari
08-04-05, 19:49
Kėrēovari pėrshėndetje, dhe kėshillė mbaju fort se kėsaj here e ke me gazep. :lol:

Jo Motrushe se nuk dorezohet kokonozi para kikireceve,po i kam qel vetit do pune pa planifiku dhe pak kohe me mbetet per ketu.
Te pershendes e nderuar kudo qofsh.

DEA
08-04-05, 19:58
Kercovari, kalova ketej pari dhe thash te te pershendes dhe te te them se dje u ndi mungesa e juaj ketu, gjitha te mirat ne jeten tuaj ju deshiron DEA :wink:

Kercovari
08-04-05, 20:04
Kercovari, kalova ketej pari dhe thash te te pershendes dhe te te them se dje u ndi mungesa e juaj ketu, gjitha te mirat ne jeten tuaj ju deshiron DEA :wink:
Te falemenderit e ndruar
Mbetesh edhe nga une e pershendetur duke te deshiruar gjitha te mirat ne familje.

007
10-04-05, 02:44
Pershendetje shoki,kalovshi ashtu siq deshironi ju,me te mira i nderuar.
me respekt 007

Domira
10-04-05, 10:35
Kercovari urime 4000 postimet e i bafsh edhe shume te tjera.
Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat.

Kercovari
11-04-05, 11:54
007
Domira
Edhe nga une jeni te pershendetur kudo qe te jeni.
Gjithe te mirat ne jete te nderuar.

Kaltrushi
11-04-05, 12:03
Kercovaaaaa pershendetje per tyyyyyyy........dhe per Kercoven.......


te uroj edhe XXXXXX shkrime......dhe shume suksese dhe me se shumti shendet...................dhe te uroj te gjejesh nje nuse te pershtatur........ :lol: :wink:


me nderime


kaltrushi

turisti
11-04-05, 20:57
Erdha prap shoki,kesaj rradhe me ti urue nga zemra tejkalimin e :P 4000 :P postimeve te cilat jane secila epizode per veti.

Te deshiroj shendet,lumruri dhe rahati ne koken tende ku prodhohen postimet. :P :wink:

Shpresoj se do te komunikojme dhe shume me frekuencat e ashtuquajtura KK ,( Kercova - Kacanik),hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
12-04-05, 07:32
Kaltrushi
Turisti

Bashkeluftetar ne hapesir frekuencas mire te kontuinuara,nishangji te shkelqyer,te paret ne maratonen e gjate qe ska te ndalur,aktiv dhe te peshtjellur ne valet e "Budallaqeve"falemenderit per urattat e juaja.
Edhe juve gjitha te mirat ne jete.

Gjumashja
26-04-05, 11:04
kercovari urime per mbi 4mij postime disponim te kendshem ne mesin ton :wink:

Reana
26-04-05, 11:19
KERCOVARI,

URIME 2000 MIJE POSTIMET!!!!

SHPRESOJ SE SHKRUAN SHUME ME SHUME :wink: http://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Care_and_Concern/Congratulations/1k63017936a9.jpg

Reana
26-04-05, 11:20
OOOOPSSSS :wink:

....URIME (GATI) 5000 MESAZHET :wink:

Kercovari
27-04-05, 07:29
Gjumashja
Reana

http://www.einladungsballons.de/images/designs/danksagung/design8.gifDuke u deshiru gjitha te mirat na jete,shpreh edhe falemenderimet e mija.

Arb
27-04-05, 15:35
Kercovar,

Pergezime per rreth 5000 postimet e deritanishme!

turisti
27-04-05, 23:20
ZAJAZI,te pershendes ne fryme ALLA TURISTIKE nga zemra dhe nga te gjitha meredianet e globit. :P :wink:

Murgesha
30-04-05, 13:12
Kėrēovari erdha me tė uruar pėr paparazet, o mė fal pėr angazhimin tuaj maksimal nė Dardani.
Keni dėshmuar se keni njė sy kamere tė fshehtė qė mua dhe Uliksin po na zen nė pika kulminante (siq ishin ato me pulat)?? Keni sens pėr humor, keni sens pėr biseda serioze e mė sė shumti jeni Shok i cili kupton shumė dhe ėshtė nė gjendje tė ruaj dhe kultivojė shoqėrinė e mirėfilltė.
Keni njė pėrshėndetje tė pėrzėmert prej meje.

Kercovari
30-04-05, 15:44
Kėrēovari erdha me tė uruar pėr paparazet, o mė fal pėr angazhimin tuaj maksimal nė Dardani.
Keni dėshmuar se keni njė sy kamere tė fshehtė qė mua dhe Uliksin po na zen nė pika kulminante (siq ishin ato me pulat)?? Keni sens pėr humor, keni sens pėr biseda serioze e mė sė shumti jeni Shok i cili kupton shumė dhe ėshtė nė gjendje tė ruaj dhe kultivojė shoqėrinė e mirėfilltė.
Keni njė pėrshėndetje tė pėrzėmert prej meje.

Arb
Turisti
U falemenderohem per pershendetjet e juaja dhe u deshiroj cdo te mire ne jete bashke me familje.

Murgesha e nderuar
Shpeshher kam menduar mos valle une jam me i cmenduri ketu,sa qe kam menduar edhe te largohem nga ketu.
Po si do te beja nje gje te tille?.
Kur ketu vertet kam gjete ate qe me ka munguar per shume kohe,vertet nje shoqeri virtuale qe kur nuk kam besuar se mundet te ndodhe nje gje e tille.Po edhe sikur te beja nje gje te tille dhe te ikja nga ketu,kush do te fshinte gjurmet e mija?.Une nuk u njoh,e as ju me njihni mua.Po une jetoj me ndenjen se u njohe dhe se gjithmon u kam prane si vllezer dhe motra te nje gjaku.
Vite te terra kam qen i fundosur ne nje grope si "kermilli" duke berre hapa pese nalte e dhjete poshte qe disi te dale nga aty ku edhe u fondosa jo pse deshta une por deshti koha te fundosem bashke me shume bashkekombas te mi.Ju jeni ato!Dhe ne te gjithe,bashkerisht mundohemi te dalim ne siperfaqe duke shendruar mundin dhe vuajtjet tona ne krenari Kombetare"Nese nuk di te jetosh mire mesohu te vuajsh"dhe mu qato vujtje qe nuk kan te ndalur jan edhe fotografija e mjerimit qe nuk me le te ndahem nga ju,por edhe fotografija e se ardhmes e aq shumpritur nga te gjithe ne qe nje dite si "kermill" cullak qe u fundosem ne ate grope,te dalim me gezhoje ne shpine.
Po ky eshte edhe vullneti i popullit qe i perkas edhe une,te gjithe Ju.
Une perdore me shume humorin jo pse me qeshet por,disi me duket se me lehte mund te perballoj gjendjen shpirtrore te trazuar nga e kaluara e hidhur per te gjithe ne,por ne te njejten kohe duke dhene sinjale te qarta te gjithe atyre qe kan fituar bindjen se ne shuhemi si Komb te dine se ne dime te luftojme,dime edhe si te mbrohemi,dime te qajme,por dime edhe te qeshim.
Prandaj.Lus te gjithe bashkebiseduesit dhe bashkekombasit e mi qe cdo shprehje qe lidhet me humor te mos ngarkojn bagazhin e tyre me anime negative,sepse,une nuk kam ndermend te beje nje gje te tille.
Mbeteni te pershendetur kudo qe te jeni.
Me respekt kercovari.

Fleta
01-05-05, 13:09
- Kercovari i nderuar, erdha ta le nje pershendetje te ngrohte si nje shok i sinqerte virtual........
Shkrimet e tua i lecoj me endje, jane plot kuptime dhe humor.....
Te deshiroje shendete dhe cdo te mire ty dhe familjes tuaj, jeni i respektuar nga ana ime.......

Ju pershendes perzemersisht.....


Ps: Pshtove pa te tru sot ma, hahahhahahahhaha ...... :lol: :wink:

Psikologu
02-05-05, 04:18
I nderuari Kerqovari:


Pranoni pershendetjet e mia vllazrore aty kudo qe jeni.
JU deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj , shendet dhe te mira.

Me nderime si gjithmon per ju .

Kercovari
02-05-05, 09:37
Fleta
Psikologu
Perzemersisht u falemenderohem per keto fjale te embla.
Shendeti dhe miresija le te ju percjelle gjate gjithe jetes bashke me familje.
Jeni te pershendetur kudo cofshi.
Me respekt Kercovari.

Fleta
02-05-05, 09:48
Fleta
Psikologu
Perzemersisht u falemenderohem per keto fjale te embla.
Shendeti dhe miresija le te ju percjelle gjate gjithe jetes bashke me familje.
Jeni te pershendetur kudo cofshi.
Me respekt Kercovari.

:wink:

Honesty^uk.
02-05-05, 10:02
Kercovari i nderuar te deshiroj nje dite sa me te bukur dhe plot aktivitete te gezueshme.
Suksese , fat dhe lumturi per ty dhe gjithe te dashurit e zemres suaj
ju uron

Honesty

Gjumashja
02-05-05, 12:21
Pershendetje Kercovari dite te kendshme sot

Kercovari
02-05-05, 17:49
Honesty i nderuar
Shum te falemenderohen per kurajon qe me jep per te u be edhe me "Budall"se sa qe jem.hahahahahahahahahahahah!
Te pershendes i nderuar me te gjitha te mirat ne jete kudo cofsh.

Kercovari
02-05-05, 17:50
Pershendetje Kercovari dite te kendshme sot
FLM.Gjumashja edhepse mua dhe ty nuk na kan munguar ditet e kendshme ketu.
Edhe ti kalofsh mire e nderuar.

florian
02-05-05, 19:41
KERCOVARI DESHA TE UROJ 1000 POSTIMET POR ME DUKET ME E SINQERT TE PRES SA TE BESH 10000 POSTIME E ATEHER TE BEJ URIME TE DYFISHTA ,
PERSHENDETJE I NDERUAR DHE JU UROJ JUVE E FAMILIES TUAJ FAT E SUKSESE KUDO QE TE JENI .

Diana007
03-05-05, 11:05
Kercovar te pershendes dhe te uroj ne dit te mbar per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana :wink:

Kercovari
03-05-05, 16:13
KERCOVARI DESHA TE UROJ 1000 POSTIMET POR ME DUKET ME E SINQERT TE PRES SA TE BESH 10000 POSTIME E ATEHER TE BEJ URIME TE DYFISHTA ,
PERSHENDETJE I NDERUAR DHE JU UROJ JUVE E FAMILIES TUAJ FAT E SUKSESE KUDO QE TE JENI .
Flori i nderuar
Flm.per pershendetjet e perzemerta dhe vellezrore.Edhe une te deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe ne familje.

Kercovari
03-05-05, 16:14
Kercovar te pershendes dhe te uroj ne dit te mbar per ty i nderuar :wink:

Me respekt Diana :wink:
Poashtu edhe ty e nderuar,kalofsh si eshte me mire ne jete.

Maca
03-05-05, 23:24
Hallooooo Kercovari... te deshiroj argetim te kendshem ne forum se e pashe paske mberi shume hallall a... I zoti je...

Vetem vazhdo...

Alles gute wünscht dir Maca...

Ciaoooo :wink:

Kercovari
04-05-05, 10:01
Hallooooo Kercovari... te deshiroj argetim te kendshem ne forum se e pashe paske mberi shume hallall a... I zoti je...

Vetem vazhdo...

Alles gute wünscht dir Maca...

Ciaoooo :wink:
Flm. Maca
Vertet shume i zoti jam ua kam kalu te gjithve me budallaqe vetem Turistit jo.
Sidocoft,te pershendes dhe deshiroj gjitha te mirat.
Ich wünsche dir auch!

Dreni30
05-05-05, 01:48
I nderuar Kercovari

Erdha ketu pari dhe thash te lakoj e te shof ku je e si po kalon keto dite para shingjergji, se nime moti nuk jemi pa. Nime vone, por ashtu i erdhi puna se nuk mujta me heret.

Nuk po te zgjoj hiq valla, por po ta la kete porosi e neser kur te zgjohet e lexon.

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ty dhe familjes tuaj ne pergjithesi, lumturi dhe fat ne jete.

Nga Dreni30

Kercovari
05-05-05, 08:04
Flm.Dreni
Edhe une te deshiroj cdo te mire ne jete.
Je i pershendet nga une kudo cofsh.

uliksi31
05-05-05, 09:39
Urime 5000 postime Kercovari.Deshiroj qe sa me shume foto dhe postime te na bejsh.Me nderime shoki. :)

turisti
05-05-05, 09:57
:P Kerēovari,shoki i mi nderuar,

Urime nga zemra :P tejkalimin e :P 5000 :P postimeve tuaja.Nuk me gezon fakti i numrit,sepse i njof aftesite e tua,sa me gezon fakti qe je ne mesin tone dhe qe e ban atmosferen aq te mire e cila paraqet argetim te vertete dhe perjetim interesant,me te mire se naj serial Amerikan.Te kam koleg i cili gjithmone ka projektet e pergatitura dhe pergjegjjet e sakta me mundesi te leximit mendimesh edhe kur nuk jane te shkruara plotesisht,dhe ateherit kur vetem verehet fizionomia e tyre.Knaqesit e posaqshme jane mikrovalet te cilat i bashkojne vizionet e tona ne hapsiren e mendimesh konfuze ne horizontin e pa skajshem.

Argetimi i tille dhe menyra jote e plotesimit te leshimeve eshte perfekte dhe inkurajuese per vazhdimin e drejtimit te sendeve akoma pa drejtuara dhe te pakryera te cilat na presin dhe vuajne per te qene te perpunuara ne menyren tone e cila i ploteson standardet e -budallaqeve- qe naj freskojne shpirtin. :P

Te pershendes dhe te deshiroj te gjithat qe i deshirohen dikujna i cili eshte i respektuar nga zemra. :P

Me sinqeritet,
TURISTI. :P

Naki
05-05-05, 21:41
Prezenca e juaj ,eshte nje mrekulli qe reflektone Freski dhe i jape forumit ngjyrat me te bukura.
Postimet tuaja jane te Bazuara ne Konzepte qe shtojne vemendjen e diskutimit dhe Reflektojne Intelegjenc,Respekt,Humor,Arte .
Vertete Prezenca e juaj rrite Nivelin Artistik ,Letrare Ku postimet tuaja jane nje Kapital Floriri.

Ju pergezoje nga Zemra per postimin 5000,me deshirat me te mira per ju.

Me shume respekt Miku i juaj Naki

Kercovari
06-05-05, 12:37
Uliksi
Turisti
Naki
Nuk mundem te gjeje fjale te shprehem sa ndjehem i lumtur dhe i privilegjuar qe me u dha rasti te jem ketu ne mesin tuaj dhe me ju.
U falemenderohem nga thelesit e zemres per keto fjale te embla dhe bindjen qe keni fitu mbi mua.
Nje pershendetje e flakte dhe nga zemra eshte gjithcka qe per momentin munden te shkepus,me deshire se do te ju gjeje kudo qe te jeni.
Me respekt Kercovari.

Daja POLIC
13-05-05, 00:54
Kercovari urime per 5265 te bukura ishalla edhe 100000 tjera postime te mrekullushme gjithmon i respektom qofsh :wink:

Arb
13-05-05, 01:24
Kercovar,

Pergezimet e mia per mbi 5000 postimet e deritanishme, ne te cilat ke shprehur zgjuarsine humorin dhe sinceritetin tend...

Prania jote ne Dardani ngjall atmosferen ketu.

Gjithe te mirat O i nderuar!

halla e madhe
13-05-05, 06:26
Kercovari_Po shifet qe vetem une nuk paskam shkruar akoma.Kerkoj falje :oops: Deshiroj qe tash e tutje ta pershendes nji bashkbisedues te mrekullushem,te Uroj suksese dhe shendet.Postimet e Juaja kan nji thelb te shendoshper te gjith FD!
Me Nderime:halla e madhe

Kercovari
16-05-05, 11:32
Daja Polic
Arb
Halla e madhe
U falemenderohem per keto fjale te embla dhe kurajuese te cilat me shtyne edhe ne te ardhmen te mbeten ketu,dhe ne mesin tuaj.
Nuk me keni borxh arrogancen,po as edhe votat e juaja qe do te me mbeshtetni per te mos me u luhat karriga,por as edhe fjalet e intelektualve te cilet tane diten rine ne cajtore duke kritikuar njeri tjetrin per paaftesi.Mjafton nje fjale e embel po sikur te dilte edhe si teprice aciditetiti i stomakat,do te me bente aq te lumtur te cilen te kuptoj vetem si humor,po edhe si hap drejte permirsimit te gabimeve qe mund te ndodhin se edhe une jam njeri si te gjithe ju te tjeret.
I kam thy 50 derrasa,dhe me hapa te shpejte dua te thyej te 60-tat,por asesi te ndryshoj natyren qe me ke kriju,ngapak humorist,po edhe budalla i pa shoq si strategji primare sepse e kam kuptu se kjo bote u takon vetem atyre,edhe pse une nuk jam ai. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Per qudi,kur nuk me ka shku ndermend se edhe "Budallat"mund te krijojn baza ku mund te ushtrojn aktivitetet e tyre,qe me ne fund te dalin si njerez te respektuar dhe te sinqert" :lol: :lol: :lol: .Po si me ndodhi kjo mua?.Mos valle i gjithe ky mund i juaji te ndryshoni "natyren te ciles i perkas" eshte "paralajmerim" se une duhet te behem "budalla" edhe me i madh qe te fitoj respektin e juaj? :lol: :lol: .Jo.Ketu gjeta dicka qe me ka munguar vite te terra.U gjeta juve motra dhe vllezer,gjeta gjuhen eme te embel,gjeta lote gezimi,trishtimi,vuajtjet,te arriturat,humbjet,folklorin,kulturen dhe te gjithe ate qe nje Kombe e ben krenare,por edhe te lumtur edhe te pervuajtur,trungu te cilit i perkas edhe une.
Me mbetet te u kerkoj ndjese te gjithe atyre qe e kan gjete veten te lenduar,apo te ofenduar,duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete kudo qe te ndodhen.
Zoti u bekoft.

Tomori
16-05-05, 18:02
Tungjatjeta....Kercovari?!!!

Kercovari
16-05-05, 18:13
Tungjatjeta....Kercovari?!!!

Qofsh me nder....Tomor!Tungjatjeta.

Murgesha
22-05-05, 10:33
Kėrēovar i nderuar, ka ditė qė s`i kam pa shkrimet tuaja nė kėtė forum.
Shpresoj tė jesh mirė kudo qė gjindesh kėto momente.
Njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr ty dhe familjen tėnde.

Gjumashja
22-05-05, 11:47
Kercovari ku ke mbet more mem dal para se pom ngucin burat e kojshive hahaha te pershendes kudo qe je :wink:

Kercovari
26-05-05, 08:38
Jam shendosh dhe mire motrushe diku ne boten e endrrave te mija ku u linda dhe u rita nga ku u dergoj edhe pershendetje te perzemerta duke u deshiruar cdo te more ne jete dhe familje.
Me respwekt kercovari.

Kercovari
26-05-05, 08:41
Jam me afer teje se dikur nga ku edhe te pershendes nga thellsija e zemres.Kojshit le te enderrojn se celsat i kam une s kan cka te bejne.ahahahahahahhahahahah!
Gjitha te mirat e nderuar.

Diana007
27-05-05, 13:27
Kercovar kohevet te fundit po i mungon shum forumit , vetem shpersoj te jesh mir i nderuar :wink:

Te pershndes me respekt Diana :wink:

DEA
27-05-05, 13:31
Kercovari i nderuar prano pershendetje edhe nga DEA

Reana
28-05-05, 06:03
Pershendetje Kercovari...

Shpresoj se po kaloni mire ne mesin e familjes suaj te gjere ne Zajazin e bukur...
Ju deshiroj qendrim te rehatshem dhe te kendshem..dhe kthim sa me te shpejte ne mesin tone :wink:


Rea...

Gjumashja
28-05-05, 10:23
Kercovari te pershendes kudo qe je

Psikologu
28-05-05, 23:30
I nderuari Kerqovari.

Ju pershendes duke ju uruar shendet dhe tė mira qdo kund qė jeni.
Me dnerime si gjithmonė pėr ju:
Psikologu

Dali!Keq
31-05-05, 16:07
kerqovari urime per postimet,ju deshiroj qaste te kendshme.

Kercovari
08-06-05, 10:30
Jam i lumtur qe kam nje miqesi virtuale fantastike nga ku nuk mungojne edhe pergezimet e Juaja qe me bejne edhe me te lumtur.
Flm.Te gjithve per keto fjale te embla.
Me respekt Kercovari.

halla e madhe
11-06-05, 16:38
Kercovari_kjo hanko Halla e Ali Asllanit te pershendes nga zemra kudo qe je.Shkrimet tua i lexoj me deshire ato jane thesar per FD :!:

Kercovari
11-06-05, 18:45
Qofsh me nder Hanko halla,edhe nga une jeni e pershendetur kudo qe te ndodheni.
Gjitha te mirat hallo!

uliksi31
11-06-05, 18:53
Kercovari shoki,te pershendes kudo te jesh.Hyn ma shpesh se moti nuk me ke ardh ne farme,me i bere do foto te reja. :lol:

Kercovari
11-06-05, 19:00
Kercovari shoki,te pershendes kudo te jesh.Hyn ma shpesh se moti nuk me ke ardh ne farme,me i bere do foto te reja. :lol:
Shume nga shoqet dhe shoket virtual me mungojne ne keto momente,dhe mundohem te ndaj hidherimin e kesaj mungese me shpres se do te ketheheni sa me shpejte te fresket dhe te lulezuar me ide dhe shprehje edhe me te rendesishme se deri me tani.
U jam mirenjohes te gjithve per kurajon dhe fjale te embla qe me dedikoni.Por e kam veshtire edhe te shkruaj dhe me beso se nuk di nga ku t`ja nisi.Sidocoft mbeteni te pershendetur te gjithe kudo cofshi.

Dreni30
12-06-05, 23:49
I nderuar Kercovari

Erdha ketu pari e menxi qe te gjeta, kam deshire te takohej, por si duket ti nuk qenke ketu. Sidoqofte po ta le nje pershendetje e kur te vijsh e lexon.

I nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete, ju dhe familjes tuaj Dreni30.

Kercovari
14-06-05, 20:51
Dreni i nderuar
Pershendetjet e tua me vin ne momentin e duhur ku nuk me mbete kurgje tjeter vetem te falemenderohem perzemersisht duke te deshiruar cdo te mire ne jete.

Kodra
15-06-05, 20:19
**********
**********
**********


Kerēovari tė pėrshėndes i nderuar dhe shpresoj qė tė jesh mirė ..

Tė uroj Postime tė shumta te Dardania.de dhe jetė tė gjatė e tė lumtur.

Me Nderime
Kodra

laliloli
15-06-05, 21:13
Nderimet e mia te perzemerta per juve i nderuari Kerēovari,te urojme shendetin dhe gjithe te mirat

me nderime laliloli

Luana
17-06-05, 04:27
Kercovari ke pershendetje te pa numerta nga Une e din ti huh :wink: :lol: :lol: :lol:


Luana :)

Kercovari
17-06-05, 12:59
Flm.me gjitha te mirat Luana te kam ylle qe ndrit dardanin.

Kercovari
17-06-05, 13:14
Kodra Laliloli,u jam mirenjohes per pershendetjet e juaja te ngrohta vellezrore.
Jetoni te lumtur kudo cofshi.

dr1ta
24-06-05, 12:05
Pershendetje Amigo , deshiroj nje jav te mire juve dhe familjes juaj .


Me nderime
Drita

Kercovari
26-06-05, 16:59
Pershendetje Amigo , deshiroj nje jav te mire juve dhe familjes juaj .


Me nderime
Drita

Je e pershendetur edhe nga une e nderuar duke te deshiruar caste te kendshme,lumturi, dhe jete te gjate, me te gjithe respektin qe kam ndaj teje.
Kercovari

Gjumashja
26-06-05, 19:43
Kercovari pershendetje dhe nje nate te qet

Kercovari
26-06-05, 20:13
Kercovari pershendetje dhe nje nate te qet
Flm Gjumashja
Lumturija,shendeti,dhe suksese te njepasnjeshme ne jete te deshiroj nga thellsija e zemres e nderuar.Gjithashtu gjume te embel dhe nje nate perplot me enderra te bukura.
Me respekt kercovari.

Gjumashja
26-06-05, 20:33
Kercovari pershendetje dhe nje nate te qet
Flm Gjumashja
Lumturija,shendeti,dhe suksese te njepasnjeshme ne jete te deshiroj nga thellsija e zemres e nderuar.Gjithashtu gjume te embel dhe nje nate perplot me enderra te bukura.
Me respekt kercovari.


:wink:

Murgesha
26-06-05, 20:34
I nderuari Kėrēovari njė mbrėmje tė hareshme pėr ty i nderuar.

Me rrespekt pėr ty.

Kercovari
26-06-05, 20:44
I nderuari Kėrēovari njė mbrėmje tė hareshme pėr ty i nderuar.

Me rrespekt pėr ty.

Cdo pershendetje nga ti e nderuar me shton mallin te te radhis ne rendin e motrave te mija me te gjthe respektim qe kam.
Mbetesh e nderuar dhe e respektuar nga une pergjithmon duke te deshiruar jete te gjate,shendet dhe lumturi ne familje.
Me respekt Kercovari

Honesty^uk.
26-06-05, 21:14
Kercove, pershendetje per ju dhe te dashurit e zemres suaj
caste dhe momente sa me te gezuara te deshiron:

Honesty

Kercovari
26-06-05, 21:40
Kercove, pershendetje per ju dhe te dashurit e zemres suaj
caste dhe momente sa me te gezuara te deshiron:

Honesty
Flm.Honesti
Nje xixe qe me jep shprese dhe qe me forton bindjen se jam ne mes te vellezerve te mi,me ben edhe me te forte se kurre,e nje pershendetje e veqant nga vellua Honesti me te cilin ndaje te njejetin fate Mallin per atdhe, eshte nje kenaqsi me vete.
Joto i lumtur kodo cofsh i nderuar,me shendet te plato dhe harmoni ne familje.
Me respekt Kercovari.

Honesty^uk.
26-06-05, 21:47
Flm.Honesti
Nje xixe qe me jep shprese dhe qe me forton bindjen se jam ne mes te vellezerve te mi,me ben edhe me te forte se kurre,e nje pershendetje e veqant nga vellua Honesti me te cilin ndaje te njejetin fate Mallin per atdhe, eshte nje kenaqsi me vete.
Joto i lumtur kodo cofsh i nderuar,me shendet te plato dhe harmoni ne familje.
Me respekt Kercovari.

Nderi dhe kenaqesia eshte e imja qe permes kesaj faqjeje arrita te mundi mallin, te njoftoj dhe krijoj shoqeri vellazerore me persona te nderuar dhe respektuar sic jeni ju i nderuar KERCOVARI.

Suksesi , shendeti dhe lumturia mbizoterofshin ne jeten tuaj.

Honesty

Naki
27-06-05, 20:02
Sonte ,Enkas njė pėrshėndetje Vllazėrore pėr mikun Timė Kercovarin.

Naki

doGzona
28-06-05, 04:07
Pershendetje te perzemerta per ju i nderuar.

Nje jete te lumture, te qete e pa brenga ju uroje kudo qe ndodheni.

doGzona.

Kercovari
28-06-05, 07:21
Sonte ,Enkas njė pėrshėndetje Vllazėrore pėr mikun Timė Kercovarin.

Naki

Flm.Naki

Jeni i pershendetur edhe nga une pa kursyer edhe deshirat e mija te zjarta per te u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi ne familje.
Kalo si eshte me mire kudo qe te ndodhesh.

Kercovari
28-06-05, 07:29
Pershendetje te perzemerta per ju i nderuar.

Nje jete te lumture, te qete e pa brenga ju uroje kudo qe ndodheni.

doGzona.

Ah sa afer me duket Amerika kur me vine pershendetje te perzemerta dhe te ngrohta nga mikja ime e nderuar virtuale me te cilen ndaje hidherim me te madh"Mergimin".
Shkepus nga thellsija e zemres pershendetjet me te sinqerta duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete,shendet dhe lumturi ne familje.
Me respekt Kercovari.

uliksi31
28-06-05, 07:30
Ku je bre shoku jem,me ka marre madhi met pa.Ndegjova se ishe bere sheik.A thua per qata nuk po mundem me te gjet asku :shock: Pa kqyr se edhe une jame kon sheik ne nje vakt,por eshte pune me pergjegjsi.Ahahahahahahahahaahhaa

Kercovari
28-06-05, 08:17
Ku je bre shoku jem,me ka marre madhi met pa.Ndegjova se ishe bere sheik.A thua per qata nuk po mundem me te gjet asku :shock: Pa kqyr se edhe une jame kon sheik ne nje vakt,por eshte pune me pergjegjsi.Ahahahahahahahahaahhaa

Ketu jam i nderuar me te gjitha te mirat dhe mangesit si peshqesh me i madh qe me ka fale natyra,e sa per sheikllek tani jam rehat se te gjitha robeve u dhash liren qe meritonin,te duan cilin te done. :lol: :lol:
Flm. per pershendetjen duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete.

P.S. halla me thote Donzhuan i forumit vllacko,po s`di a jam ai se? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
28-06-05, 14:19
Kercovari_Sheik, Donzhuan e qka te duash,nga halla ke nje rrespekt te vecant per shprehjet tua bujare per secilin prej nesh.Mburremi qe kemi nje Trim Kercove me tradita shqipetare,.Suksese dhe shendet ne gjirin familjar te deshiron:halla

Kercovari
29-06-05, 07:58
Halla e nderuar

Shume gjera me kan mungu ne jete,por kur me shkon ndermend se nderi dhe respekti ndaj njeri tjetrit eshte pasurija me e madhe per te cilen nuk flet kapitali po ndjenja shpirtrore,te le te jetosh ne kete kapital te madhe per jete me te gjithe respektin dhe nderin qe kam ndaj teje.
Perzemersihst te falemenderohem per keto fjale te embla dhe bujare duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete,shendet dhe lumturi ne familje.
Me respektin me te thelle
Kercovari.

schütze
02-07-05, 15:01
Kercovari te pershendes nga zemra i nderuar,qdo te mir ne jet ju deshiron schütze

Kercovari
02-07-05, 16:23
Edhe sikur keto shigjeta te me vinin si te zerdisura do te i pranoja me gjithe deshire i nderuar.U jam mirenjohes per peshendetjen dhe u deshiroj gjitha te mirat ne jete.

turisti
04-07-05, 10:15
Kerēovari i nderaur,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 6000 postimeve ,nga te cileve,secili eshte gjevahir ne vehti.Numri i postimeve edhe nuk eshte aq i rendesishem,sepse ai vjen me pune,por shume ma me rendesi eshte vet prezenca jote ne kete forum,e cila i jep ngjyre te posaqshme diskutimeve. Shpresoj se edhe shume kohe do te na shoqerosh me stilin tende te posaqshem. :P

Per ty,respekt te veqant shoki.

TURISTI. :P

Kercovari
04-07-05, 10:30
Kerēovari i nderaur,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 6000 postimeve ,nga te cileve,secili eshte gjevahir ne vehti.Numri i postimeve edhe nuk eshte aq i rendesishem,sepse ai vjen me pune,por shume ma me rendesi eshte vet prezenca jote ne kete forum,e cila i jep ngjyre te posaqshme diskutimeve. Shpresoj se edhe shume kohe do te na shoqerosh me stilin tende te posaqshem. :P

Per ty,respekt te veqant shoki.

TURISTI. :P
Flm.shok i nderuar per keto fjele te embla.Do te mbes ketu deriathere kur disa te kuptojne se te besh humor nuk do te thot te jesh jo serioz,edhe pse e kisha ndermend qe te largohem nag ketu.
Te them te drejten jam ketu vetem per disa prej shoqeve dhe shokeve qe kam njoh dhe qe me kan lene mresa te mira dhe me dhimsen te kethej shpinen sikur nuk i kam njoh kurre .
Te pershendes shok i nderua r dhe te deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe ne familje .

turisti
04-07-05, 10:44
Kerēovari i nderaur,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 6000 postimeve ,nga te cileve,secili eshte gjevahir ne vehti.Numri i postimeve edhe nuk eshte aq i rendesishem,sepse ai vjen me pune,por shume ma me rendesi eshte vet prezenca jote ne kete forum,e cila i jep ngjyre te posaqshme diskutimeve. Shpresoj se edhe shume kohe do te na shoqerosh me stilin tende te posaqshem. :P

Per ty,respekt te veqant shoki.

TURISTI. :P
Flm.shok i nderuar per keto fjele te embla.Do te mbes ketu deriathere kur disa te kuptojne se te besh humor nuk do te thot te jesh jo serioz,edhe pse e kisha ndermend qe te largohem nag ketu.
Te them te drejten jam ketu vetem per disa prej shoqeve dhe shokeve qe kam njoh dhe qe me kan lene mresa te mira dhe me dhimsen te kethej shpinen sikur nuk i kam njoh kurre .
Te pershendes shok i nderua r dhe te deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe ne familje .

Ashtu eshte shoki i nderuar siq thua ti.Ne nuk kemi kohe e as vend per mendimet e tilla dhe paniken e tjerve qe aq po "kujdesen" per humorin ketu,por jemi nga ato qe sebashku do ti braktisim -budallaqet- e te shohim se si do te udheheqen nga te menqurit.

Gabimi me i madh eshte siq the ti: nese ban humor,tjeret me te kuptue si jo serioz,gje e cila e tregon pjekurine ne vend. :P :wink: :cry:


Respekt per ty,o i nderuari. :P

TURISTI.

Murgesha
04-07-05, 11:06
Kerēovari i nderaur,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 6000 postimeve ,nga te cileve,secili eshte gjevahir ne vehti.Numri i postimeve edhe nuk eshte aq i rendesishem,sepse ai vjen me pune,por shume ma me rendesi eshte vet prezenca jote ne kete forum,e cila i jep ngjyre te posaqshme diskutimeve. Shpresoj se edhe shume kohe do te na shoqerosh me stilin tende te posaqshem. :P

Per ty,respekt te veqant shoki.

TURISTI. :P
Flm.shok i nderuar per keto fjele te embla.Do te mbes ketu deriathere kur disa te kuptojne se te besh humor nuk do te thot te jesh jo serioz,edhe pse e kisha ndermend qe te largohem nag ketu.
Te them te drejten jam ketu vetem per disa prej shoqeve dhe shokeve qe kam njoh dhe qe me kan lene mresa te mira dhe me dhimsen te kethej shpinen sikur nuk i kam njoh kurre .
Te pershendes shok i nderua r dhe te deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe ne familje .

Ashtu eshte shoki i nderuar siq thua ti.Ne nuk kemi kohe e as vend per mendimet e tilla dhe paniken e tjerve qe aq po "kujdesen" per humorin ketu,por jemi nga ato qe sebashku do ti braktisim -budallaqet- e te shohim se si do te udheheqen nga te menqurit.

Gabimi me i madh eshte siq the ti: nese ban humor,tjeret me te kuptue si jo serioz,gje e cila e tregon pjekurine ne vend. :P :wink: :cry:


Respekt per ty,o i nderuari. :P

TURISTI.


Turist dhe Kėrēovari ju pėrshėndes qė tė dyve.
Si po e shoh nga kėto shkrimet e juaja kėtu, jam e bindur se ju dy sė bashku do tė jeni edhe kohė tė gjatė nė kėtė forum qė na bashkoi dhe na bėri tė aftė afėrt me njėri tjetrin.

Kėrēovari urime pėr mbi 6000 shkrimet tuaja dhe dėshira ime qė tė lexoj prej jush edhe mijėra tė tjera.

Pėrshėndetje me rrespekt tė veēantė pėr ju dy.

GURI SYLAJ
04-07-05, 11:20
Kercovare njeva se ke shkru 6000 postime . Ne te gjitha keto ka nje te keqe- qe nuk jan te miat.......

Pershendetje dhe rrespekt i nderuar.

Gentiana
04-07-05, 13:29
Kerēovari urime per shkrimet e juaja i nderuar qe te gjitha per ti lexuar esht kenaqesi, vetem vazhdoni keshtu i nderuar.
Ju deshiroj gjith te mirat ne jete.

Genta

Kercovari
05-07-05, 08:52
Murgesha
Guri Sulaj
Gentiana

U falemenderohem per kete te bukura qe me japin kurajo akoma te qendroje ne mesin tuaj.
U deshiroj gjitha te mirat nga thellsija e zemres.

Odise
05-07-05, 11:02
URIME KERĒOVARI!

turisti
05-07-05, 21:30
:P Kerēovari,shoki i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo fushe te jetes dhe moderimin.

Me respekt te posaqshem per ty shoki,
TURISTI. :P

Kercovari
05-07-05, 21:32
URIME KERĒOVARI!

Flm.Odise
U jam mirenjohes per ket pershendetje.

Kercovari
05-07-05, 21:35
:P Kerēovari,shoki i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo fushe te jetes dhe moderimin.

Me respekt te posaqshem per ty shoki,
TURISTI. :P

Shoku i nderuar Turisti
Sa druje qe kan malet,sa siperfaqe qe marin fushat aq te mira te dhashte zoti ty dhe familjes tende.

Eh shoki ,po ky moderimi diq me habiti.ahahahahahahahahaha!

Tomori
05-07-05, 21:36
Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo budallek te jetes dhe urbanizimit bashkehore sic eshte profesori yt Turisti.

Me respekt te posaqshem per ty dhe profesorin dati,
Tomori. :wink:

turisti
05-07-05, 21:38
:P Kerēovari,shoki i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo fushe te jetes dhe moderimin.

Me respekt te posaqshem per ty shoki,
TURISTI. :P

Shoku i nderuar Turisti
Sa druje qe kan malet,sa siperfaqe qe marin fushat aq te mira te dhashte zoti ty dhe familjes tende.

Eh shoki ,po ky moderimi diq me habiti.ahahahahahahahahaha!

Hhahahahahaahahahahaahahahahahaah, aty ku shkruan vetem anglisht,ku del GMT 5 dhe aty ku kompjuteri nuk me pranon..... :(

Kercovari
05-07-05, 21:43
Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo budallek te jetes dhe urbanizimit bashkehore sic eshte profesori yt Turisti.

Me respekt te posaqshem per ty dhe profesorin dati,
Tomori. :wink:

Flm .edhe ty per badalalkit e tua Tomor,po te mos ishit ju edeh une do te mbetesha anonim. :lol: :lol: :lol:

Gjitha te mirat ne jete dhe ne familje i nderuar.
Me respekt Dati.

Kercovari
05-07-05, 21:45
:P Kerēovari,shoki i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo fushe te jetes dhe moderimin.

Me respekt te posaqshem per ty shoki,
TURISTI. :P

Shoku i nderuar Turisti
Sa druje qe kan malet,sa siperfaqe qe marin fushat aq te mira te dhashte zoti ty dhe familjes tende.

Eh shoki ,po ky moderimi diq me habiti.ahahahahahahahahaha!

Hhahahahahaahahahahaahahahahahaah, aty ku shkruan vetem anglisht,ku del GMT 5 dhe aty ku kompjuteri nuk me pranon..... :(

Mos duhet te regjistrohesh me duket,sak mundesi te mos te pranoj edhe pse akoma eshte ne ndertim.

turisti
05-07-05, 21:46
Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo budallek te jetes dhe urbanizimit bashkehore sic eshte profesori yt Turisti.

Me respekt te posaqshem per ty dhe profesorin dati,
Tomori. :wink:

Flm .edhe ty per badalalkit e tua Tomor,po te mos ishit ju edeh une do te mbetesha anonim. :lol: :lol: :lol:

Gjitha te mirat ne jete dhe ne familje i nderuar.
Me respekt Dati.

..." po te mos ishit ju edhe une do te mbetesha anonim "....- hahahahahahahahahaahahahahahaahahaha hahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahaha hah. :P

Kercovari
05-07-05, 22:12
Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo budallek te jetes dhe urbanizimit bashkehore sic eshte profesori yt Turisti.

Me respekt te posaqshem per ty dhe profesorin dati,
Tomori. :wink:

Flm .edhe ty per badalalkit e tua Tomor,po te mos ishit ju edeh une do te mbetesha anonim. :lol: :lol: :lol:

Gjitha te mirat ne jete dhe ne familje i nderuar.
Me respekt Dati.

..." po te mos ishit ju edhe une do te mbetesha anonim "....-

hahahahahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahahaahahahah

ahaahahahahahahahaahahahahah. :P

Me mire keshtu shoki,te gjith na njohin.ahahahahahahahahahahahahah!

turisti
05-07-05, 22:13
Te pershendes dhe te deshiroj lumturi ne ēdo budallek te jetes dhe urbanizimit bashkehore sic eshte profesori yt Turisti.

Me respekt te posaqshem per ty dhe profesorin dati,
Tomori. :wink:

Flm .edhe ty per badalalkit e tua Tomor,po te mos ishit ju edeh une do te mbetesha anonim. :lol: :lol: :lol:

Gjitha te mirat ne jete dhe ne familje i nderuar.
Me respekt Dati.

..." po te mos ishit ju edhe une do te mbetesha anonim "....-

hahahahahahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahahahaahahahah

ahaahahahahahahahaahahahahah. :P

Me mire keshtu shoki,te gjith na njohin.ahahahahahahahahahahahahah!

Po a?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :wink:

anna
05-07-05, 22:14
urimeee!!!! :D

Kercovari
05-07-05, 22:28
urimeee!!!! :D

Flm.anna
Gjitha te mirat e nderuar dhe leumturi ne jete.

Gjumashja
14-07-05, 11:00
Kercovari urime per me shume se 7000 postimet me shpres se qdo her te jesh ne top form te uroj qdo te mira


Gjumashja

Kercovari
14-07-05, 11:03
Kercovari urime per me shume se 7000 postimet me shpres se qdo her te jesh ne top form te uroj qdo te mira


Gjumashja

Flm.Gjumashja e nderuar
Mbetesh per mua nje person qe meritone respektin me te madhe.
Cdo te mire ne jete dhe ne gjirin familjar te deshiron kercovari.

Gjumashja
14-07-05, 11:42
Kercovari urime per me shume se 7000 postimet me shpres se qdo her te jesh ne top form te uroj qdo te mira


Gjumashja

Flm.Gjumashja e nderuar
Mbetesh per mua nje person qe meritone respektin me te madhe.
Cdo te mire ne jete dhe ne gjirin familjar te deshiron kercovari.


Flm :wink:

turisti
14-07-05, 15:24
:P ZAJAZI shoki,

Urime nga zemra tejkalimin e :P :P 7000 :P :P postimeve te shkelqyera. Nuk eshte esenca es hkrimeve ne numrin e tyre,por ne domethenjen e tyre e cila eshte menyra me e mire e se shprehurit,kritikes,apo lavderimit.Deshiroj qe te jesh gjithmone ne mesin tone-ēoft edhe si dekorim,sepse e meriton. :P

Me respekt te sinqert,
TURISTI. :P

Kercovari
14-07-05, 18:02
Te falemenderohem perzemersisht shoki i nderuar,dhe shpresoj qe te mbetem edhe pak ketu ne mesin tuaj mu per hire te dekorit qe ke cek me ne fund :lol: :lol: :lol: Sidocoft,u jam mirenjohes per keto fjale te embla dhe bujare.
Gjitha te mirat shoki kudo qe te ndodhesh.

Murgesha
14-07-05, 18:53
I nderuar, edhe unė po tė lė kėtu njė Urim pėr 7036 shkrimet tuaja nė Forumin Dardan.

Uroj qė edhe shumė shkrime tė sjellėsh kėtu, shkrime tė cilat i karakterizon humori i lehtė, fjala me peshė, dhe qė paraqesin njė Shok, tė formuar pėr tė marrė pjesė nė diskutime tė ndryshme nėpėr forum.

Tė dėshiroj ēdo tė mirė dhe pushime tė kėndshme vetėm. :lol: :wink:

Kercovari
14-07-05, 21:05
Murgesha e nderuar
U jam mirenjohes per keto fjale te embla dhe bujare qe me detyrojne edhe ne te ardhmen te mbetem ketu.Sa une kam pas munde te kuptoj ketu e gjeta Boten virtuale dhe qe kam veshtire te ndaje nga ajo Bota reale,sepse ne faktt ekzistojne te dyja secila ne menyren e vet,dhe si etille e kam veshtire te ndahem nga ju.
Kalo bukur kudo qe te ndodhesh e nderuar,po edhe ti vete. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
14-07-05, 21:12
urime KERQORVARI per postimet e tua te bukra dhe me domethenje

Kercovari
14-07-05, 21:26
urime KERQORVARI per postimet e tua te bukra dhe me domethenje

Flm.I nderuar
Sa domethenje kan nuk di as une vete po mbasi te pelqejn edhe ty,i kam edhe shume ne disponim.
Te pershendes kudo qe te ndodhesh i nderuar.

e_martumja
14-07-05, 21:37
Urime mbi 7000 postime te mrekullueshme, me humor dhe realitet.
Me shkrrimet e tuaj na jep buzqeshjen :lol: :lol: :lol:
Te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj dhe familjes tende.pershendetje e_martumja :wink:

Kercovari
14-07-05, 21:50
Jam mese i lumtur te kem kete privilegj te jem i pershendetur nga nje zonje per te cilen kam respektin me te thelle.
Shkepus nga thellsija e zemres aq sa me lejon hapsira e botes virtuale deshiren me te sinqerte per te u deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi ne familje.

Me resepket Kercovari.

Reana
15-07-05, 01:19
Pershendetje te veqanta per juve, i nderuari dhe i cmuari Kercovari (pa raketa te tipit amerikan :wink: :lol: ), e cmoj prezencen, e posaqerisht maturine dhe urtine tuaj...
Respekt te perhershem per juve,

nje mbese e keqe :lol:

Kercovari
15-07-05, 07:34
Flm.mbesa e keqe per keto fjale te embla.
Cudi si i paske harru Tomahovket e madhja Condoliza Reiz,diplomate,oratore,gjentile,madheshtore,fuqipl ote,te deshiroj cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi ne familje.
Me respekt Kercovar.

Daja POLIC
15-07-05, 15:36
Kercovari urime urime keni kaluar 7000 rrespekt per ju vazhdoni me tutje mos u ndal :lol: kaloni bukur

Kercovari
15-07-05, 18:06
Kercovari urime urime keni kaluar 7000 rrespekt per ju vazhdoni me tutje mos u ndal :lol: kaloni bukur

Flm.daja Polic per keto fjale te embla dhe inkurajuese per te qendru ner mesin tuaj.
Te pershendes daja Polic duke te deshiruar gjitha te mirat ne jet,dhe te them se e ke kalu Ginis rakordin me te puthur. :lol: :lol: :lol:

Natyrisht ne avatar mendova!

Kodra
15-07-05, 20:18
**********
**********
**********

Pėrshėndetjet dhe Urimet gjithmonė shkojn bashk,pėr atė :

tė pėrshėndes dhe tė uroj

Me Ngrohtėsi pėr Ju

Kodra

Kercovari
15-07-05, 21:44
Kodra i nderuar

Flm.I nderuar per keto pershendeteje te ngrohta.
Cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi kudo cofshi.

Naki
15-07-05, 22:58
Ju pėrgėzojė pėr punen tuajė ,Kohėn qė i dhuroni Sofres Dardane,Duke reflektuarė Rreze tė ngrohta Miqėsore.
Humori,Shkrimet Cilėsore e mbi tė gjitha Thjeshtėsija e Juajė dhe Respekti ndajė Forumistėve Janė uratė E komunikimit tė adhuruara nga shumė Forumistė.

Me shumė Respekt Naki

Kercovari
16-07-05, 09:52
Naki i nderuar
Qe ne fillim verejta se ketu e kam gjet ate qe me ka mungu ne jete,po i vetedishem te dalloj boten virtuale nga ajo reale ku tek kjo e fundit mungesat jan shume me te medha qe nuk me jepet mundesia t`ju njoh te gjitheve,nje malle qe nuk do te shuhet kure.
Ndjehem i privilegjuar qe kam nderin te jem ne mesin e vellezerve te mi Kosovare,Fortesa e te gjitha luftrave per liri dhe bashkim kombetare.
Gjaku i derdhur dhe trimeria e vellezerve Kosovare ne te gjithe trevat shqiptare ka be te mundur qe edhe une sot te ndjehem sadopak i lire.
I perkas nje natyre qe me lidhe forte me humorin,po pa shkeputur nga mendja Idealet e kombit nepergjithsi.
U jam mirenjohes te gjitha atyre qe me kan mbeshtet te mbetem ketu ne mesin tuaj.
Nje pershendetje e ngrohte vellezrore per te gjithe,duke u deshiruar suksese ne jete,shendet dhe lumturi ne familjet e juaja.
S`kam cka veqoj per ty Naki i nderuar,jeto i lumtur kodo qe te ndodhesh.
Me resepkt Kecovari.

lazdrani
16-07-05, 10:37
Do te jetoja aty ku me ra koka,aty ku balta eshte me embel se mjalti,aty ku flitet shqip,aty ku dashurija eshte me e flakte,dashurija e nenes e se dashures,dashurija e te gjithe rethanave,por edhe per ...


Inderuari Kercovar

Ky ishte mesazhi i pare qe dhuruat FD,sot ke mbushure mbi 7000 postime te bukura.Qe nga fillim kam fituar simpati tek ju,sot edhe pse nuk te njohe personalisht te dua si Vellaun tim.Jeni nder me te mirit ne forum dhe si qdo here postimet tuja lexoje me kenaqesi.
Gjithmone i pershendeture i dashuri Vella Kercovar :wink:


Lazdrani i juaj

Kercovari
16-07-05, 12:38
Lazdrani i nderuar
Edhe per mua hiq me pak nuk e je se nje vella i nderuar,e per ate qe kam shkru athere,e di se e ke kuptu mire por une nuk do te ndalem te shprehem edhe nga nje kend tjeter.
Te flasesh per dashurin e tokes eme ku te ka ra koka,aty e gjejme fuqin qe duhet te kemi brenda nder ne,ne shpirte,ne vetite,ne mendimete tona.
Te flasish per dashurin e nenes,aty e gjen edhe dashurin e vendlindjes,te baltes embel si mjalti,vullnetein dhe karakterin e forte,gjykim i drejte qe te mundemi te jetojme ne kete shesh lufte te jetes pa frike se mos na rrezoje perdhe bota.
Sa gje e madhe,sa gaz shpirti eshte per njerine te flase haptazi per te dashuren qe u rrite kembezbathur po ne ate balte te embel ku u rrita une,ti,ai,ajo,ketu eshte edhe fuqija dhe bindja e forte se neser do te jemi me te forte,me te paster,komb i forte fuqi lendore morale,shpetim i yne qe duhet te presim nga vetja jone,dhe te lartesohemi bashke me ate peme frutore qe te vi vetiu,me djersen,me perpjekjen dhe me dashurin e flakte qe di te shprehe vetem ne gjuhen e amshuar shqip.
Per te deshiruar gjitha te mirat ne jete vella i nderuar,dal nga ketu me shprese se edhe kingjat tane nuk do te mendojne ndryshe nga ne,sepse kjo eshte per ne udha me e drejte,dhe shpetimi me i ndershem.

Zevendsova resepktin me dashurin vellezrore.

Vellau i yte Kercovari.

Psikologu
16-07-05, 15:46
Shume i nderuari Kercovari.
Kam nderin te ju pershendes duke ju deshiruar cdo te mire ne jeten tuaj dhe njeherit edhe sa me shume shkrime ne te ardhmen ne FD

Me nderime dhe respekt per ju:

Psikologu

Kercovari
16-07-05, 17:55
Pershendetjet e juaja jan te mireseardhura ne veqanti kur vine nga nje njeri i cvili di te verberit,t` i fale driten,te semurit kurajon,te ndershmit bujarin,te keqit miresin, i nderuar i Psikologu.
Perzemrsisht u pershendes nga thellsija e zemres duke u deshiruar cdo te mire ne jete,mbi te gjitha shendetin.
Me resepkt Kercovari.

Daja POLIC
17-07-05, 16:41
Kercovari urime urime keni kaluar 7000 rrespekt per ju vazhdoni me tutje mos u ndal :lol: kaloni bukur

Flm.daja Polic per keto fjale te embla dhe inkurajuese per te qendru ner mesin tuaj.
Te pershendes daja Polic duke te deshiruar gjitha te mirat ne jet,dhe te them se e ke kalu Ginis rakordin me te puthur. :lol: :lol: :lol:

Natyrisht ne avatar mendova!

ahahhahahhahahahahahhaahhahaha kercovari aty keni te drejt :roll:
tashe e ndryshoj une

te pershendes edhe nje her kaloni mir

Kercovari
18-07-05, 07:23
Kercovari urime urime keni kaluar 7000 rrespekt per ju vazhdoni me tutje mos u ndal :lol: kaloni bukur

Flm.daja Polic per keto fjale te embla dhe inkurajuese per te qendru ner mesin tuaj.
Te pershendes daja Polic duke te deshiruar gjitha te mirat ne jet,dhe te them se e ke kalu Ginis rakordin me te puthur. :lol: :lol: :lol:

Natyrisht ne avatar mendova!

ahahhahahhahahahahahhaahhahaha kercovari aty keni te drejt :roll:
tashe e ndryshoj une

te pershendes edhe nje her kaloni mir

Mire mire daja polic,po jo aq mire se i ke dashuris per te hy ne dhune. :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
20-07-05, 08:47
Shoki i nderuar te uroj jet gjate dhe te lumtur per Ty dhe familjen tuaj :)

Te pershendes me respekt Diana :wink:

Kercovari
20-07-05, 10:32
Shoki i nderuar te uroj jet gjate dhe te lumtur per Ty dhe familjen tuaj :)

Te pershendes me respekt Diana :wink:

Flm.shoqe e nderuar,je eprshendetur edhe nga une duke te deshiruar jete te lumtur shendet dhe dashuri ne jete.

Krokodilli
24-07-05, 07:28
Te Lumt Ne Per Kercovar ,,, qka kish ba ky forum pa Kercovarin,,,, he rrofsh,,,,,,,, pershendetje per ty vllaqko

Dreni30
25-07-05, 07:09
I nderuar Kercovari

Erdha kendejpari dhe thash te le nje pershendetje.
Te pershendes dhe uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni, ju dhe familjes tuaj.

Nder te tjera edhe ju uroj nje dite te kendshme sot.

Dreni.

laliloli
25-07-05, 07:42
Kerqovari tė le nje pershendetje te sinqert ketu me shprese se do te te gjeje si eshte me mire dhe ashtu siq ti deshiron por edhe ne ketuTe uroj nje dite te mire dhe gjithe te mirat tjera ne jeten tuaj
me rrespekt lali

Kercovari
25-07-05, 15:41
Dreni 30
Laliloli

flm per keto fjele te embla,jeni te eprshendetur edhe nga une duke u deshirar cdo te mire ne jete edhe ne familje.

Kercovari
30-07-05, 14:57
Pershendetje te ngrohta dhe te perzemerta per te gjithe dardanet nga kercovari dhe Kercova.Kaloni mire dhe me shendet kudo qe te ndodheni.

turisti
30-07-05, 23:48
Pershendetje te ngrohta dhe te perzemerta per te gjithe dardanet nga kercovari dhe Kercova.Kaloni mire dhe me shendet kudo qe te ndodheni.

Te pershendes edhe une ty shoki,kudo qe te jesh dhe te deshiroj lumturi te gjate. :P :wink:

Flaka_1
31-07-05, 16:28
Pershendetje KERCOVARI
Uroj gjithe te mirat per ty!
Keni nje prirje te mbare, jeni perpot humor!
me dashuri flaka

Kercovari
04-08-05, 11:57
Pershendetje KERCOVARI
Uroj gjithe te mirat per ty!
Keni nje prirje te mbare, jeni perpot humor!
me dashuri flaka

Flm.Flaka gjithashtu edhe ty cdo te mire ne jete.
Me respekt Kercovari

Kercovari
04-08-05, 11:59
Shoki i nderuar

Te deshiroj cdo te mire ne jete ty dhe familjes tende.

Kercovari,he ne Struge e he ne Kercove.

lazdrani
04-08-05, 19:23
I dashuri Vella Kercovari!


Pranoni pershendetjet e mija te perzemrta Vllazerore :wink:


Lazdrani i juaj

Kercovari
05-08-05, 09:35
S`ka me gezim te madh kur vellau pershendet vellaun
I pershendetur je nga vellau Kercovari duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete dhe ne familje. :cry: :wink:

yllka
10-08-05, 19:59
Kercovari jeni talent i vertet i forumit dardania.Te fala nga Yllka

e_martumja
10-08-05, 20:09
Nje pershendetje nga zemra dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.

Kercovari
10-08-05, 20:57
Kercovari jeni talent i vertet i forumit dardania.Te fala nga Yllka

Me u duk se me ra kometa ne krye,flm e nderuara Yllka.
Cdo te mire ne jete te deshiron Kercovari kudo qe te ndodhesh .

Kercovari
10-08-05, 21:00
Nje pershendetje nga zemra dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.

Sa kenaqsi e madhe kur nje e marrtuar pershendet nje te martuar,shoqe e vertet virtuale qe me ka munguar shume.
Je e pershendetur nga Kercovari kudo qe te ndodhesh.