PDA

View Full Version : Fshatari


Faqet : 1 [2]

Albonita
03-07-09, 07:58
http://img199.imageshack.us/img199/4241/b0wbof4wvg.gif (http://img199.imageshack.us/i/b0wbof4wvg.gif/)

Linka_pz
04-07-09, 18:55
Pershendetje shume i nderuari Mik,
........uroj te kesh nje vikend sa me te kendshem dhe relaksues.

emine
02-09-09, 16:50
http://www.hullahu.de/myCARDS/kleine/kategorien/gruss/liebengrussk.jpg

Albonita
05-09-09, 09:39
http://img529.imageshack.us/img529/615/liebegruesseblume.jpg (http://img529.imageshack.us/i/liebegruesseblume.jpg/)

Diana007
05-09-09, 14:49
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Jana
20-09-09, 00:06
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Albonita
31-10-09, 10:12
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)

Jana
27-11-09, 00:48
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Urata
27-11-09, 04:36
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Albonita
27-11-09, 07:48
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

rafet llapjani
27-11-09, 09:58
Me fat festen e Kurban Bajramit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20828)

LuLjaa
27-11-09, 17:16
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

Albonita
10-12-09, 08:10
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita.

Fshatari
10-12-09, 15:41
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita.
Rrespekti eshte i dyfishte dhe i sinqerte zonjushe e nderuar!
I pėrshendes tė gjitha ato/a qe kane denjue me trokit ne deren e odes time : po e le te hapur vazhdimisht! Ejani kur te doni! pime kafe e bejme muhabet!

gazi-de
11-12-09, 17:51
ky ja qenka ne pushim ja qenka kthy nga pushime:biggrin:
te pershendes Fshatari.

Fshatari
12-12-09, 14:01
ky ja qenka ne pushim ja qenka kthy nga pushime:biggrin:
te pershendes Fshatari.
Krejt bora i ka fajet!
Tash e kemi pushim ne tre muajt ne vijim ketu! Veē n'ode po rri; po pi ēaj, po luej "tekerxhik", pa pare!

Pershendetje gazi!
Tungjatjeta!

Gjumashja
16-12-09, 13:41
Pershendetje dhe shume Urime per fitoren e madhe (Y)

Fshatari
18-12-09, 10:17
Pershendetje dhe shume Urime per fitoren e madhe (Y)
Flm shume! Fitorja i ka tejkaluar shpresat!
Sa e fuqishme kish pas qene edhe kjo partia e kryeministrit!
Urime edhe ty e po e presim rifreskimin e qeverise ne fillim te vitit te ardhshem:shendetesia, arsimi,pushteti lokal, drejtesia kane nevoje per reforma te thella!

Rozafa
18-12-09, 13:39
Falco falco ishte fitorja :redface:


Pershendetje per Fshatarin,shendet dhe lumturi te te sjell ky vit i Ri !!

http://i48.tinypic.com/2wly4jm.jpg

Fshatari
18-12-09, 15:17
Falco falco ishte fitorja :redface:


Pershendetje per Fshatarin,shendet dhe lumturi te te sjell ky vit i Ri !!

http://i48.tinypic.com/2wly4jm.jpg

Falco, falco behet muri!

Flm Rozafa! Uroj qe viti tjeter te jete vit i realizimeve te te gjitha deshirave dhe shpresave tuaja gjithashtu!

selvija
18-12-09, 15:38
Erdha met pa Fshatar, qka pot urojn hiq s'po ma rrok

Fshatari
18-12-09, 17:12
Erdha met pa Fshatar, qka pot urojn hiq s'po ma rrok
2010 eshte ne mode keto dite! Po i afrohet fundi ketij 2009-nshit se shume ka zgjat! E ka teprue krejt!

Urata
26-12-09, 02:33
t'paste trajtue Christmas mire Fshatari i qyteteruar....!:wink: degjim t'kendshem ...! E ka dhe zerin dhe look-un , perzete...!

Hjw01NwaYRM&feature=player_embedded

Fshatari
26-12-09, 13:08
t'paste trajtue Christmas mire Fshatari i qyteteruar....!:wink: degjim t'kendshem ...! E ka dhe zerin dhe look-un , perzete...!

Hjw01NwaYRM&feature=player_embedded

Flm Urate se i kurseva nja dy shishe vene! Kjo kengetarja jote me dehu sikur t'i kisha zbraz shishat pernjehere...!
Urime e gezuar edhe ty festat e ketij fundviti!

~AnnA~
26-12-09, 13:31
Pershendetjet me te sinqerta per ty Fshatari!
Nuk e di si me ka mbetur pa trokitur as dhe njehere te vetme ne deren tende :(, por cdohere duke pasur ndjenjen, qe te kam vizituar ne kete dhome...
Dua me sinqeritet te pohoj, se jeni nder antaret me postimet brilante... une si antare e kesaj faqeje elektronike, gjendem perpara postimeve me analiza mbreslenese.Me ka endja t'i lexoj dhe t'i rilexoj, sepse ne ato postime ndesh njeriun me dimensione ne fushen e analizes letrare por dhe njeriun e njohurive te thella ne dijet e pergjitheshme...

Shfrytezoj rastin, qe ne kete pershendetje te te uroj dhe festen e fundvitit, duke te deshiruar qe viti tjeter te jete vit i sukseseve...

Artisti
26-12-09, 20:53
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Jana
13-01-10, 15:46
http://3.bp.blogspot.com/_RAWfEElDoRg/STFVa17c2cI/AAAAAAAADmM/B4kivWLPKyI/s1600/happy-new-year-wishes.jpg

~Aurora~
13-01-10, 15:53
http://www.gaiacalabria.it/immagini/Contadino.jpghttp://www.silvanabrace.com/foto/lule22.jpg

Qika^Me^Kule
16-01-10, 20:18
http://data76.sevenload.com/slcom/qf/yx/qopllmd/iepmgnlhornf.jpg~/00-schoenes-wochenende-2.jpg

Albonita
14-02-10, 15:54
http://img194.imageshack.us/img194/8120/normalshenvalentinin99.jpg

LaCoStA
14-02-10, 16:50
http://i134.photobucket.com/albums/q119/cottontail_77/HappyValentinesDay6.gif

Fshatari
14-02-10, 16:55
Qe kush jane njerez te mire! E dine keta qe feste ma te mire se kjo nuk ka!
Faleminderit Albonita dhe Lacosta!
Me fat ju qofte edhe juve festa e Shen Valentinit!

Jana
14-02-10, 20:30
http://2.bp.blogspot.com/_AMX21VKv97w/R7OHFAbkVzI/AAAAAAAABq0/KlBwid4VkJ8/s320/valentines_day_graphics_10.gif

Albonita
15-05-10, 14:21
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

Albonita
02-06-10, 06:48
Te pershndes nga Thellsia e Zemres..duke deshirua gjitha te mirat mes te dashurve tu.

Sinqerisht dhe me shum Rrespket te Vecant ----> AlbonitA

http://www.rosenbote.de/images/rotwein_frei_weiss1_3976.jpg

Fshatari
02-06-10, 08:30
Te pershndes nga Thellsia e Zemres..duke deshirua gjitha te mirat mes te dashurve tu.

Sinqerisht dhe me shum Rrespket te Vecant ----> AlbonitA

http://www.rosenbote.de/images/rotwein_frei_weiss1_3976.jpg
Trendafila, dredheza, vene te zeze(e kuqe kah na ketu)!
Kjo eshte dhurate fisnikesh qe vetem princeshat e bejne, e Albonita eshte e tille.
Flm shume Albonita, e te prifte fat i mbare ne ēdo hap te jetes sate!

Idila
02-06-10, 09:01
Fshatar, pash dritė nė dhomė dhe mendova tė kthej pak pėr njė kafe. :D
Tė pėrshėndes pėzemėrsisht, duke dėshiruar qė fati dhe mirėsia qofshin me Ty ngado qė shkon.

http://www.youtube.com/watch?v=koyo9cAk1BE

Fshatari
02-06-10, 09:08
Fshatar, pash dritė nė dhomė dhe mendova tė kthej pak pėr njė kafe. :D
Tė pėrshėndes pėzemėrsisht, duke dėshiruar qė fati dhe mirėsia qofshin me Ty ngado qė shkon.

http://www.youtube.com/watch?v=koyo9cAk1BE

Kenga e bukur shume po ajo kengetarja, me ze te bukur, disi...!Po, mire, mire, mu kenaqen vesht, e sa per sy...!
Te pershendes shume Idila, e te flm per kengen e bukur duke lene anash shakat!

Jana
25-06-10, 00:31
http://images2.fanpop.com/image/photos/9700000/Friendship-Rose-For-Harita-roses-9791132-275-335.gif

Albonita
01-07-10, 06:17
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg

Buqja_ch
04-08-10, 00:12
http://j1.tagstat.com/image05/6/5575/009F054dBlR.jpg


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


..

Fshatari
04-08-10, 09:12
http://j1.tagstat.com/image05/6/5575/009F054dBlR.jpg


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


..
Uh ma paske pergatit parajsen moj Buqe! Nje peizazh te ngjashem shpesh e shoh ne enderr!Na paske ba Kosoven Zvicer ēiko!
Flm shume e klm!

GURI SYLAJ
27-11-10, 18:26
gezuar 28 nentorin
diten e flamurit

Suelaa
30-11-10, 17:03
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRX2JP7_8RNQ8wXQ5QpRSQpUUmK-SSiAXnuOZIU7RCS4nulV3VF

Hi, pershendetje dhe mbremje te kendshme nga une.

Cuca_Llapjane
07-12-10, 08:52
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Kaqanikasja
14-02-11, 15:16
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Gentiani
07-03-11, 18:28
I nderuar "Fshatari" !

mungesa e yte ketu, ne kete forum diskutimesh, ku per mua mbeteni diskutuesi me emblematik dhe ikone e te diskutuarit nga mendjet me te menēura qe kam mundur ti has virtuales, ishte e gjate dhe evidente e shpesh edhe pyesja vehten se ēfare ndodhi me Ty ?!

Nga ky vend ketu, te shpreh ngushellimet me te thella dhe te sinqerta duke ndare dhimbjen me Ju, e njekohesisht ju deshiroje te gjeni forcen e te perballoni dhimbjen, humbjen e madhe e te pazevendesueshme qe keni perjetuar, e qe e kuptova sot! :frown:


Mbetem shume i bindur qe Ju do gjeni forcen e do te rrimerrni vehten, duke sfiduar ate qe keni perjetur, pikerisht duke mbajtur te gjalle ne jete kujtimin per vlerat me te shenjta qe ka njeriu ne Jete!

Ju le te pershendetur dhe njekohesisht ju shprehe ngushellimet me te sinqerta Ty dhe familjareve te tjere!

Zoti qofte me ju, duke ju lehtesuar dhimbjet dhe tu ndihmoje te rimerrni vehten te gjithe ju!

Gentiani ! :smile:

Buqja_ch
10-03-11, 21:51
Ende nuk kame lexu ndoi shkrim me te prekshem se sa ky, te shkruar nga Gentiani ... nuk kam qka te shtoi

Me gjithe dhimbjen qe ndjeva gjate leximit perseri them ..

Fshatari .... na mungon !!!!

.

Jana
25-03-11, 19:08
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj3gJZUNH4a9bRv_UcxvMY7zL4olGsw niO97eU8v52S8hwQ2Pd

lazdrani
06-04-11, 12:59
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Urata
06-04-11, 14:31
I nderuar "Fshatari" !

mungesa e yte ketu, ne kete forum diskutimesh, ku per mua mbeteni diskutuesi me emblematik dhe ikone e te diskutuarit nga mendjet me te menēura qe kam mundur ti has virtuales, ishte e gjate dhe evidente e shpesh edhe pyesja vehten se ēfare ndodhi me Ty ?!

Nga ky vend ketu, te shpreh ngushellimet me te thella dhe te sinqerta duke ndare dhimbjen me Ju, e njekohesisht ju deshiroje te gjeni forcen e te perballoni dhimbjen, humbjen e madhe e te pazevendesueshme qe keni perjetuar, e qe e kuptova sot! :frown:


Mbetem shume i bindur qe Ju do gjeni forcen e do te rrimerrni vehten, duke sfiduar ate qe keni perjetur, pikerisht duke mbajtur te gjalle ne jete kujtimin per vlerat me te shenjta qe ka njeriu ne Jete!

Ju le te pershendetur dhe njekohesisht ju shprehe ngushellimet me te sinqerta Ty dhe familjareve te tjere!

Zoti qofte me ju, duke ju lehtesuar dhimbjet dhe tu ndihmoje te rimerrni vehten te gjithe ju!

Gentiani ! :smile:

Akoma i kam te fresketa dhimbjet/pikellimin per loqken e halles Amirin tim...! Lexova kete mesazh dhe kuptova se edhe Fshatari qenka goditur si une e plot tjere me humbje/dhimbje...! T'jesh i forte ti dhe familja, jetojme per ate qe na e ka percaktue Perendia, dikush me heret e dikush me vone....! Nuk ishte/eshte lehte te ngushellohesh, mirepo me familjare/farefis e miq lehtesohet dhimja...! Jeta po vazhdohej, edhe pse kurre si me pare...! Le t'ju mbajne te forte kujtimet me t'mira per te...!

Iken nga kjo bote e rrejshme, per tu futur nen ombrellen e rahmetit te Zotit! Le t'pajtohemi me deshirat e tyre, edhe pse ne na lane te vuajme...! po mos t'jete dhimbja, nuk do ishim keta qe jem...!

sinqerishte dhe me shume respekt,
Urata

Kaqanikasja
12-04-11, 10:44
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Cuca_Llapjane
13-04-11, 15:43
NGUSHELLIME per Vellaun DILI..

Humbja e Bondit eshte shume madhe si per familje ashtu edhe per kete shoqeri pa dyshim, perveē dhimbjes se thelle qe u ka shkaktuar njerezve te tij te dashur e famijes, si edhe miqve e kolegeve te shumte, eshte nje humbje e madhe edhe per forumin Dardania.de.Lotet nuk me rrjedhin aq leht, por ky lajm kur e kam lexuar per vdekjen e Bondit me beri qe te te me rrjedhin lotet dhe te ndjej dhimbje shpirterore , per nje person te cilin kurre ne jet se kame pare kurr nuk e kam njohur por duke i lexuar te gjtive qe ju keni shkruar mesova se edhe per njerzit te cilet kurr si kame pare dhe qe kurr nuk e kam njohur te me rrjedhin lotet dhe te ndjeje nej dhimbje te madhe ne shpiert sikur te ishte nje familjar imi .Prandaj sod erdha qe te ju shprehi ngushlimet e mia me te sinqerta ne duhet ta pranojm gjdo gje qe vjen nga all-llahu,... Dili iku por edhe ne do te shkojm pas tij,prandaj duhet te qendrojm te fort edhe ta vazhdojm jeten deri ne momentin qe all-llahu na e ka caktu. paqja dhe mshira e all-ahut qoft mbi te dhe mbi te gjith njerzimin.

All-llahu e shperbleft me Xhennet InshaAll-llah kete vella tonin qe ishte dhe do te mbetet shembull per ata qe e njohen. inshallah All-llahu na ban te mundur me u taku ne xhennetin e tij amin O zot ruaj krejt familjen ketij vellau O All-llah meshiroje Amin .

Naserit i qoft i leht Dheu i Kosoves.

Me dhimbeje te thelle ju ngushllon Cuca_Llapjane

Gjumashja
23-04-11, 17:11
te pershendes, dhe te uroje cdo t mire ty dhe familjes tende..

Albonita
19-06-11, 09:55
http://media.picfor.me/0014BDD1D/x.jpg

VoOoglushja
20-06-11, 19:44
http://www.jucoolimages.com/images/goodevening/goodevening_05.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:13
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

Hajra
08-08-11, 11:21
http://2.bp.blogspot.com/-p4bIa52w9mc/TgNq7g0iwqI/AAAAAAAADww/f4zt94itEns/s1600/friendship%2Blove%2Bwallpaper%2Bpink%2Brose.jpg

Jana
30-08-11, 00:52
Urime Festa ..
http://www.sahulatbazar.com/images/products/100_CAKE_ROSES_IIFGXU4.jpg

Giovanni
30-08-11, 08:10
http://img246.imageshack.us/img246/677/indexpf5.gif

LaDy_Diaspora
30-08-11, 10:22
Drita e kėsaj dite le ta ngrohė shpirtin tuaj,
gėzimi le ta mundė hidhėrimin,
Zoti ua dhashtė atė qė nuk e keni dhe ua shtoftė atė qė e keni.
Me fat dhe shumė tė mira nė familjet tuaja,
urime festa e Fiter Bajramit!

Me shumė respekt,
LaDy_Diaspora

Njė "dhuratė" modeste, pėr t'ėmbėlsuar kėtė ditė tė bukur:
http://shqip.artritbytyci.com/wp-content/uploads/2010/08/Baklava-sm.jpg

VoOoglushja
30-08-11, 10:36
http://www.raincreekbaking.com/images/baklava-grand-marnier.jpgzoti kabull agjerimin.... me fat bajrami

Hajra
30-08-11, 10:41
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

tipi engjellor
31-08-11, 14:38
http://bujanoci.info/wp-content/uploads/2011/08/urime-bajrami.jpg

Albonita
01-09-11, 13:06
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

http://r27.imgfast.net/users/2713/20/49/41/smiles/423275.gifSincerisht dhe Rrespekte AlbonitA

elvio
03-09-11, 18:51
http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg

taraku-1
05-10-11, 15:39
Mundsisht mos hap tema kunder pranis nderkobmtare ma konkretish hajnave te eulexit edhe mos i etiketo si te till (hajna) dhe te pa njerzi, sepse zemrohen shume udbashat e dardanis, sepse kta presin dhe te vetmen shpres e kan eulexin dhe shkijet per arrestimin e ish ushtarve dhe atdhetarve...

Kta e presin momenti kur eulexi do ti arrestoj ish ushtaret e UQK-s.

e_martumja
08-10-11, 01:14
Erdha edhe tek oda jote te shprehi ndjenjet e mija dhe disi ndihem aq keq qe tani e kuptova se ēfar fatkeqsija t'ka ndodhur ne fund te vitit 2010. Jeta vazhdon dhe duhem mu pajtu me fatin qe kemi. Dikush jeton shume ma gjate e dikush ma pak por dikush ik shpejt e pa zhurem duke lene shume veprat te mira ne kete jete. Poezit e tij jane aq te bukur qe e parashikoj karakterin dhe zemer aq te mire qe ka pas. Tellement de charme et beau sourire... Que dire de plus.

Qika^Me^Kule
06-11-11, 07:36
Sot ashte dita kur nga gezimi lotet pikojne, i pasuri dhe i varfuri barabart festojne,sot ashte dita qe feston cdo musliman,
andaj Urime dhe me fat ju qofte ty.... kjo Feste Kurban Bajrami..


http://c3.img.v4.skyrock.net/c33/aferdita-dreshaj/pics/2706336654_1.gif

Kaqanikasja
06-11-11, 11:32
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

Albonita
30-11-11, 13:56
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

YanYan
28-02-12, 00:57
http://www.graphics16.com/g/hi_hello/hi_hello_072.gif

romansa
02-03-12, 09:07
http://j1.tagstat.com/image03/b/6797/003o051GSun.gif
Uroj te kalonimire ne kete fund jave!

Jana
27-03-12, 15:44
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

Qika^Me^Kule
06-04-12, 21:12
http://i41.tinypic.com/2edsbyf.jpg

Buqja_ch
28-04-12, 22:56
Si i kini punet ne kete Pranver te duhet ndihm ...

te pershndes shume ...http://4.bp.blogspot.com/-WHmsVkLVk6g/TbaijDfBHsI/AAAAAAAAK1E/7j0rDrTST-Y/s1600/black-horse-black_horse.jpg

Hajra
28-11-12, 12:27
http://farm9.staticflickr.com/8036/8044545425_42bda4bea3_b.jpg

Kaqanikasja
13-05-13, 11:43
http://www.glitzup.com/gallery/gw1.gif