PDA

View Full Version : Fshatari


Faqet : [1] 2

Fshatari
07-12-05, 16:41
- E di qė akoma ėshtė heret por nuk kam shumė durim tė pres ditėn e fundit pėr t'iu uruar festat e Krsishtlindjeve tė gjithė tė krishterve ( e veēanėrisht atyre tė kėtij forumi tė cilve do u bashkangjitem nė 24 e 25 dhjetor)!
- Pėrshendes tė gjithė forumistėt -tė politizuar e tė pa polituzizuar si unė -, dhe uroj qė ky vit do tė jetė viti i realizimeve tė aspiratave tona tė pėrbashkėta : Kosova e pavarur dhe sovrane. Besoj se ēdonjėri prej nesh i ka kontribuar realizimit tė kėsaj dėshire tė kahmotshme, nė mos qoftė ndryshe sėpakut me postimet tona tė hartuara nė gjuhėn tonė tė dashur ! Kjo ėshtė dhurata mė e mirė qė dikush mund tė mė ofrojė, tė ju ofrojė, tė na ofrojė !
"Gjuhė e perėndisė", pandehte kolosi i pozisė romantike shqiptare, Naimi!
E kishte fjalėn pėr shqipen!

I Juaji, fshatari

Barbaroza
07-12-05, 16:50
Fshatari,prano edhe ti pershendetjen time me deshirat me te mira per juve!
Te shpresojme dhe besojme qe viti qe na vjen, te jete perfundimisht vit i realizimit te asaj te qemi enderruar qe sa kohe..!


Me rrespekt
Barbaroza

laliloli
07-12-05, 22:56
Fsatari prano nje pershendetje kudo qe je ,gjithe te mirat ne jete per juve dhe familjen

Me rrespekt Lali

Reana
20-03-06, 20:52
Pershendetje per "fshatarin",

edhe pse kete teme e paska hapur ne lidhje me krishtlindjet, une po shfrtytezoj rastin ta pershendes per punen e palodhshme ne sjelljen e shkrimeve interesante, nganjehere jo-konvencionale :tongue: , prejte cilave ne pergjithesi e kuptojme se
Chirac-un "mozomakeq" nuk e don hiq, dhe per shume afera tjera kontraverze te politikes se jashtme te Republikes se 5-te (???) Franceze:wink: ..

Qe edhe me tutje te na sjell tema/shkrime te ketilla, ku do te mundemi ti perplasim pikepamjet mos-pajtuese (cfare fjalie, haj medet:eek: ), i deshiroj kurajo dhe vullnet per shkrime te metutjeshme....


Reana

Guri i madh
19-11-06, 02:41
Fshatar i nderuar pranoni pershendetjet ma te perzemerta nga Guri i madh

Gentiani
19-11-06, 17:41
"Bujk-rob!" :tongue: :tongue: :wink:

me vonesė e vėrejta temėn nė pashallakun tėnd, sepse rrallė mė sjell "historia" kėtej, megjithėate pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes dhe duke ju dėshiruat gjitha tė mirat, e deri nė vitin tjetėr tė ndryshoni edhe sistemin shoqėrorė :tongue:

Drinni
20-11-06, 17:58
I nderuar mu desh patjetėr tė kėrkoi ku e ke dhomen pėr pėrshėndetje, nga shkrimet e shumta tė mira dhe sidomos kėto pozicionimet e fundit me anen e kėngėve, linqet qė na solle,, Njė fotografi flet mė shumė se njėmijė fjal!


Bėhuni shqiptar me muzikė

--------------------------------------------------------------------------------

Mėnyra ma efikase me u ba shqiptar asht arti, nė kėtė rast muzika.
Siē e dim, muzika nuk ka lidhje me politikėn dhe i zbut dukshėm ndjenjat ekstreme dmth qetėson nervat.
Pėr veti kam vendos me u "bo shqiptar" me muzikė. Jam bukur meloman i madh e atje n'katun ku po rrnoj po i ngoj disa herė nė ditė disa kangė qė mė pėlqejnė shumė:
- ja, sa pėr fillim dėgjo e kėnaqu me kźto 3 kangė kėtu ma posht.

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=11372 83577
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=11353 45240
http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=350
(S'jam fajtore pse jam shqiptare)

Unė i pėrkas fesė tė kėtyne kangėve qė i ndėgjuet!

Fshatari
21-11-06, 09:34
I nderuar mu desh patjetėr tė kėrkoi ku e ke dhomen pėr pėrshėndetje, nga shkrimet e shumta tė mira dhe sidomos kėto pozicionimet e fundit me anen e kėngėve, linqet qė na solle,, Njė fotografi flet mė shumė se njėmijė fjal!


Bėhuni shqiptar me muzikė... me ju pėrgjegj se edhe mue "historia nuk mė ka sjell"kėtu pari!
Po fal Drinit po pėrfitoj t'i pėrshendes tė gjithė ata qė nuk m'kanė harrue!
Me than tė drejtėn kam pas edhe nevojė (psikologjike) pėr komplimentet e Drinit sepse vrejta, para nja 2-3 ditėsh, se e kisha hup "reputacionin"! Kush mund ta fshijė reputacionin pėrveē ndonji moderatori shumė tė moderuar...! Nuk due me ia thanė emnin se ai qė "ka mizėn mas veshi e kruen kryet" vetė!
Mė bohet ēejfi kur shoh qė edhe Drini, po ky nuk asht i vetmi, qenka impresionue, sikur edhe unė vetė, nga kangėt e "rap'save" shqiptar qė na ofrojnė nji tabelė realiste, nė nji ritėm tė thukėt e tė shpejtuem, duke citue personazhet, trojet, doket e zakonet, fenė, besėn e besimet e shqiptarve, e gjithė kjo nė kuadrin e nji "fotografie"!

Naki
21-11-06, 18:52
Etnomuzikologjia ushqim i shpirtit,apo infusion i damarėve siq thoshte e nderuara halla e madhe ,ndėr shekujė ėshtė kultivuarė dhe ruajtur,

I nderuari Fshatari,edhe pse me vonesė po ju trokasė nė oden tuajė,mė lejoni qė sė bashku tė jemė nė valėt e njejta tė kėngėve arshikije.

Ku do ēė tė jeni ju pėrshėndes miqėsishtė!


Naki

prishtinasi
21-11-06, 19:21
Pershendetje te sinqerta per Fshatarin!
Shendet!

Fshatari
21-11-06, 21:57
Faleminderit e mirė se paskeni ardh nė odėn time fshatareske. Tash edhe pak po na vjen dimni : kam grumbullue dru; sanė pėr kafshėt (nuk po i ushqej ma me hormone si pėrpara se po m'bahen loptė budalla...!). Djathi, tlyni, turshitė, mielli, krejt nė ēilar janė.
Sapo tė zbardh natyrėn bora e parė, e marr pushkėn e shkoj pak nė gjueti.
N'shpi, me musafir luej letra e shah : nė ēdo pauzė njė kajkė si ato qė i postova kėtu diku : "albanian"; "dridhet shqiptaria", e shumė tjera tė ngjashme me kėto.
Nė katun jeta asht e thjesht. Nuk ia komplikojmė vetėvetit punėn. E praktikojmė fenė qė diktojnė kėta "rapuesit" e mėdhej shqiptar qė kanė pėr fe shqiptarinė. Nuk ka me kėtė fe, besomėni!
Shkova po dėgjoj pak Muzikė, e dėgjohemi i ēik ma vonė!
Fshatari !

Murgesha
21-11-06, 22:03
Pėrshėndetje pėr ty Fshatari.

Me rrespekt Murgesha!

Artisti
21-11-06, 22:10
Fshatari te pershendes dhe te deshiroj 10 thase grure per AriRespekt


Artisti

Fshatari
22-11-06, 10:05
Zoti ju bekoftė Artist e ty Murgeshė
Mirė se keni ardh n'odėn time n'fshat
Qė nuk po mė zbrazet kurrė as ditė as natė
Eja kuvendojmė e heqim pak merzi
Ham e pim e ngehim dhe dolli
S'ka gja ma t'mirė se kjo pavarėsi!

Guri i madh
22-11-06, 22:48
Faleminderit e mirė se paskeni ardh nė odėn time fshatareske. Tash edhe pak po na vjen dimni : kam grumbullue dru; sanė pėr kafshėt (nuk po i ushqej ma me hormone si pėrpara se po m'bahen loptė budalla...!). Djathi, tlyni, turshitė, mielli, krejt nė ēilar janė.
Sapo tė zbardh natyrėn bora e parė, e marr pushkėn e shkoj pak nė gjueti.
N'shpi, me musafir luej letra e shah : nė ēdo pauzė njė kajkė si ato qė i postova kėtu diku : "albanian"; "dridhet shqiptaria", e shumė tjera tė ngjashme me kėto.
Nė katun jeta asht e thjesht. Nuk ia komplikojmė vetėvetit punėn. E praktikojmė fenė qė diktojnė kėta "rapuesit" e mėdhej shqiptar qė kanė pėr fe shqiptarinė. Nuk ka me kėtė fe, besomėni!
Shkova po dėgjoj pak Muzikė, e dėgjohemi i ēik ma vonė!
Fshatari !
Fshatar te lutna siguroe edhe rasojn se rasojn e dalim ne gjuti ter diten une veq i mbushi gjepat gur dikun skaj naj prrocka ku esht shkrie bora tung tung

Fshatari
23-11-06, 09:09
Ti n'xhep po e shtishe Gurin e vogėl! Mos se po na hidhnohet Guri i vockėl!
Laknat ishin ngri. Nuk di a bojnė hala pėr rasoj. Do ta provojė!
Nė "gollak" lepuj ka mjaft pėr pushkė e pėr gur!
Hajde shkojmė bashk n'gjueti!

Murgesha
23-11-06, 12:03
O Fshatar unė nuk jam pėr gjueti po nėse ju shkon gjeja mbarė mos harro tė mė thirrėsh se kogja si fort mi kona lepujt e egjėr tė pjekur nė hell.:tongue: :tongue:

Fshatari
23-11-06, 17:20
O Fshatar unė nuk jam pėr gjueti po nėse ju shkon gjeja mbarė mos harro tė mė thirrėsh se kogja si fort mi kona lepujt e egjėr tė pjekur nė hell.:tongue: :tongue:

Tė gjithė u pajtuen me ftue edhe Murgeshėn nė festat e nantorit, e pra edhe pėr lepurin e pjekun nė hell, po njani nėnvizoi se kjo Mugesha paska qejf me u ul nė sofren e shtrueme pa marrź vetź pjesė as nė gjueti as nė pėrgatitjen e drekės. Kjo pra nuk iu duk "njanit" "fer" nga ana e Murgeshės. Megjitahtė, nė "finish", ramė dakord unanimisht qė Murgesha tė jetė e pranishme. Njė ftesė zyrtare do t'i dėrgohet nė ditėt qė vijnė por pa e saktėsue datėn...!
Bon appétit ! et sois la bienvenue dans ma "odė" paysanne!

laliloli
23-11-06, 18:00
Pershendetje Fshatari ,po me duket se darken e arave ende nuk e paske bere ??Kur ta besh mos e harro Lalin se per me ngran jam i pare ,e kur ke me prashit a me kosit shiqo dikend tjeter se nuk ma don barku fort punen .hahahhahahhahha

Gjithe te mirat per juve


Lali

Fshatari
23-11-06, 18:55
Pershendetje Fshatari ,po me duket se darken e arave ende nuk e paske bere ??Kur ta besh mos e harro Lalin se per me ngran jam i pare ,e kur ke me prashit a me kosit shiqo dikend tjeter se nuk ma don barku fort punen .hahahhahahhahha

Gjithe te mirat per juve


Lali

Nuk prish punė, Lali : e kam ble i traktor, krejt punt me ta po i kryej. E vetmja pikė negative : po e ndot pak ajrin benzini, e pėr nji ekologjist si unė, ky shembull nuk duhet tė ndiqet.
Kėtyne herave kur prashitshim e kositshim u kanė bukur festė e madhe po tash shumė katunar janė ra n'sheher e katuni ka met pak boshllėk.
Bile, m'kujtohet ni herė, isha tu ėc nė ni rrugė tė Prishtinės ( po, po edhe n'kryeqytet jam kanė), m'nali njani e m'pyeti se a kisha shkrepės. Po, i thash. po pse m'pyete mue e jo dikan tjetėr, i thash. Paj n't'hecun t'ngjofta qi je katunar, ma kėtheu sheherliu. Kam pas ngurrue ni kohė t'gjatė para se shkojsha prap nė Prishtinė sepse e disha qė nuk e kisha nrrue kurrź tė hecunit e katunarit.
Pa hajgare, fshatari!

legenda
08-04-07, 10:41
PRANONI PERSHENDETJET E MIA ZOTERI

LEGENDA

http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:33
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

ninnela
09-04-07, 12:21
Pershendetje per ty i nderuar

NINNELA

prishtinasi
13-04-07, 02:34
Salut!
Pershendetje te sinqerta per ty ami! Shpresoj qe je mire dhe me shendet si topi:smile: !
Gjithmone me respekt!
Prishtinasi

Elina
13-04-07, 13:26
Pershendetje nga Elina !

Djellza:
14-04-07, 22:21
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Preshevar
25-05-07, 13:37
Je vous prie d'agréer, Monsieur le Campangon alias mon Venas :biggrin: , mes salutations distingués !

Pėrshėndetje,
Preshevari.

Zero Cool
02-06-07, 11:33
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

Fshatari
08-06-07, 16:39
... nuk mund tė jetohet pa fshatra e fshatar prandaj nuk harrohem leht!
Edhepse i zemruem, i pikėlluem, i nevrikosun e pak i zhgźnjyem nga trendi i ngjarjeve jo tė mira, i falenderoj tė gjithė forumistėt/tet qė kanė postue nė kėtė temė, qofshin ato nė shqip a fėngjisht...gjuhėt e mėdha tė kėsaj dynjaje, nė radhė tź parė gjuha ime, shqipja, mė janė bo transparente, pa mistere, shum tė kjarta!
I juaji, gjithėmonė i patundshėm dhe i patunduni, fshatari

turisti
08-06-07, 16:54
Pershendetjet e sinqerta dhe nga TURISTI, i nderuar.:smile:

rilinda
09-06-07, 16:28
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Paradox_13
08-09-07, 08:43
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Naki
06-11-07, 19:19
Nė kėto ditė vjeshtore,ku natyra na dhuronė pamje tė bukur piktoreske- po fillojė shetitjen nė lagjen virtuale tė Dardanis.
Po trokasė nė porten tuajė -tė ju sjellė pėrshėndetjet nė shenjė respekti ,pėr punėn dhe angazhimin ēė reflektoni nė pasurimin analitikė ,nė Dritaren e Gjuhes dhe Letėrsisė shqipe.
Kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes miqėsisht!

Naki

Fshatari
11-11-07, 18:01
Puna, mundi dhe koha qė ju ia keni kushtuar Gramatikės shqiptare janė pėr ēdo lėvdatė dhe duhen tė merren patjetėr nė konsideratė. Sociolinguistėt e definojnė gjuhėn si "faktori thelbėsor i kohezionit etnik".
Vlerėsoj pa masė pėrshkrimin dhe shembujt qė na furnizoni te Gramatika : ai qė rrepekton gramatikėn(gjuhėn) dhe bashkėbiseduesin e vetė meriton vetėm lėvdata e komplimente.

Ju falendėroj pėr punėn tuj shumė tė dobishme, pėr pasionin qė ndani bashk me mua pėr gjuhėn tonė tė dashur, dhe pres kapituj tė rinjė tė Gramatikės shqiptare!

I juaji, Fshatari

Arkza
23-11-07, 17:30
Fshatari Te Pershndes dhe te Uroj Gjithe te Mirat !

Fshatari
25-11-07, 11:31
Fshatari Te Pershndes dhe te Uroj Gjithe te Mirat !
Flm Arkėza.
Mė vjen mirė qė nuk e paske harrue votėn tim (100 votat e mia)qė do tė ēojnė peshė kur tė vijė momenti i zgjedhjes tė Miss Univers 2007!

Gjumashja
25-11-07, 11:58
te uroj gjitha te mirat ne fshat apo kudo qe ndodhesh . . .

Fshatari
25-11-07, 12:53
te uroj gjitha te mirat ne fshat apo kudo qe ndodhesh . . .

Flm Gjumashe,
Po, po, kėtu nė vendlindje jam hala. S'po muj me braktis katunin kollaj.
Pushimet kėtu n'katun i marrim nė dimėn : kemi ma pak punė e po mujmė me fjet pak ma shumė. Nė 4-5 muejt e ardhshėm edhe unė do t'bohna pak "gjumash" e pranvera do t'mė shndėrrojė nė katunar tė zakonshėm qė ngrihet me tė gdhirė e flen kur bien nė gjumė pulat.
I tillė asht ritmi i jetės n'katun, gjumashe!
Ta kam lakmi gjumin...!
Fshatari

Prishtinasja_
28-11-07, 00:12
Fshatar,

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gjumashja
28-11-07, 01:41
Urime 28 Nentori
Festen me te madhe te shqiptarve. . . dhe shprersoj qe ta festosh ne katun me te vertete do kris pushka hahahah siq e don tradita . ..

BE LK
28-11-07, 08:33
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif


Me respekt BE LK

Fshatari
28-11-07, 10:26
Prishtinase, Gjumashe, BE LK

Bashk me ju, me gjithė shqiptarėt, do ta festojė kėtė ditė tė shenjtė pėr shqiptarinė!

Urime, urime 28 Nėntori, datė 4 herė e shenjtė !

Diana007
28-11-07, 11:03
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:32
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:48
Urime festa e flamurit. DEA

Fshatari
28-11-07, 15:12
Diana007, Rilinda, Dea

Kėta tre emra i kam simpati; me janė shumė familjar!

Ju falenderoj tė trijave se besa nuk festoj asgjė tjetėr nė jetėn time tė zymtė!
Sot e kam zemrėn tė ndriēuar!
Ju uroj kėtė ditė tė shenjtė!
Fshatari

SANTANA-29
28-11-07, 15:34
Urime 28 Nėntori
http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Abetare
28-11-07, 16:13
http://digilander.libero.it/karameto/28%20NENTORI.gif

Urime Festat i nderuari Fshatari..


Me respekt tė veqantė pėr ju Abetarja

uck_aksh
29-11-07, 02:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 17:43
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Fshatari
30-11-07, 18:09
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)
E shikova dy herė!
Mė shkon shumė pėr shtati!
Si e dite qė e dua aq shumė natyrėn gjat verės ?!

Faleminderit Vjeshta, stina ime e preferuar!

vjeshta
30-11-07, 18:31
E shikova dy herė!
Mė shkon shumė pėr shtati!
Si e dite qė e dua aq shumė natyrėn gjat verės ?!

Faleminderit Vjeshta, stina ime e preferuar!


Me vjen mirė q ju pelqeu ......intuita ,apo ndoshta nga nicku !

Luana
01-12-07, 22:43
http://i107.photobucket.com/albums/m288/ptl4steph/Friends/hellofriendstars.gif

Fshatari
02-12-07, 12:09
http://i107.photobucket.com/albums/m288/ptl4steph/Friends/hellofriendstars.gif

Mikesha ime,

Ti e kishe sigurura pėrjetėsinė(nė parajs...)!
Njė mijė e njė vit nuk ēojnė peshė nė parajsėn tėnde!
Tė pėrshendet fshatari

DEA
08-12-07, 07:59
Vikend relaksues te deshiron DEA

Arkza
18-12-07, 15:42
Pershendetje Fshtari , Te Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbare per te Gjithe ..:redface: !!

Linka_pz
18-12-07, 23:09
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:42
Pershendetje......................

Paradox_13
19-12-07, 12:38
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Fshatari
19-12-07, 16:05
Dea, Arkza, Linka pz, Gazi, paradox 26,

Ju falenderoj pėr vizitėn tuaj!
Edhe juve me fat bajrami!
Mbetshi me shėndet!

Ju pėrshendet Fshatari

Fshatari
19-12-07, 16:08
Mė fal Luaneshė!
I "vizionova" shumė shpejt vizitat; po habitem edhe vetė si nuk e kam pa Luanėshėn!
Tė pėrshendet fshatari!

Dardan Kastrati
19-12-07, 16:15
http://img167.imageshack.us/img167/8910/festauk8.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:19
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Fshatari
19-12-07, 19:37
Faleminderit Dardan!
Gjumashe,
Ky kurban bajram ka peshė tė veēantė sepse vitin e ardhshėm do tė festohet me nji shtet tė ri qė do tė jetė shteti yn i Kosovės.
Me vjen mirė qė i ke lidh kėto dy ngjarje!


I juaji, fshatari

LuLjaa
20-12-07, 03:58
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Fshatari
20-12-07, 10:16
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!
- Dashuria vleresohet , aty ku shijohet !

S'di ēfarė tė them pėr dashurinė, por katėrvargėshin e mėsipėrm di ta shijoj. Madje ka kohė qė nuk kisha lexue njė strofė aq tė rregullt e aq poetike njikohėsisht.
Paqe e hare nė kėtė ditė tė madhe tė uron fshatari.

~AmaZonA~
21-12-07, 20:11
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Fshatari
22-12-07, 13:50
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Faleminderit Amazona,

Tė dėshiroj tė jesh gjithėmonė e "rrethueme" me dy engjujt tu!
Njė festė dhe nji fundjave tė kėndshme tė dėshiron fshatari!

hasanmehmeti
23-12-07, 00:31
I nderuar Fshatari,

Pranoni Urimet dhe Pergezimet e mija me rastin e Festes se Kurban Bajramit. Suksesi , Shendeti, Harmonia Familjare dhe Knaqesia Shpirterore iu percielleshin ne qdo hap te jetes.Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte mbi ju.
Me shprese qe festen tjeter ta presim ne Kosoven e Pamvarur.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)


me respekt,
I Juaji,
HasanMehmeti.

aLbaChiCk
26-12-07, 23:26
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:58
.... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:38
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Gjumashja
30-12-07, 13:39
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:26
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Fshatari
30-12-07, 15:27
U bona hor edhe unė. Vijnė njerėzit, trokasin nė derėn e odės time, e unė nuk denjoj as t'iu pėrgjigjem bile.
Iu kėrkoj falje me ren : HasanMehmetit, aLbachick-ut, Buqes sė dashur, Diannės007(gjuatares), Gjumashės dhe Dardan Kastratit dhe u dėshiroj tė kalojnė njė festė tė hareshme tė vitit tė ri 2008 : dėshiroj qė aspiratat tuaja dhe tonat tė realizohen plotėsisht gjatė kėtij viti dhe ngre dollinė pėr shėndetin tuaj dhe nė shenjė miqėsia qė mė lidh me ju dhe me gjithė antarėt e kėtij forumi... ku mund edhe tė debatojmė, ngandonjiherė tė shahemi ngapak, tė argėtohemi nė distancė, tė kritikojmė e tė kritikohemi, tė lavdėrojmė e tė fryhemi si ēuarana, e tė kalojmė edhe momente tė kėndshme pėrkundėr tė gjitha problemeve psikologjike e sociale qė na rėndojnė pėr ēdo ditė individualisht apo kolektivisht.

Gėzuar viti i ri 2008 !

Elina
30-12-07, 15:32
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Sy_kaltra
30-12-07, 15:33
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Fshatari
30-12-07, 15:53
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Ku i humbe sytė e kaltėr ? Nė avatarin e fundit nuk e kanė bojėn blu ! Apo mos jam bo vetė "daldonjan" e po i ngatėrroj ngjyrat !

Tani seriozisht: tė uroj pėrzemėrsisht vitin e ri 2008 dhe dėshiroj qė t'i plotėsojė tė gjitha dėshirat!
Fshatari

Fshatari
30-12-07, 15:58
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Viti 2007 ka qenė mė i suksesshmi i jetės time tė zymtė!
Pėr mua, ēdo vit qė i shtohet jetės time ėshtė njė vit mė pak nė jetėn time. Do kisha dėshiruar qė koha tė pezullohet, vitet tė mos kalojnė mė, tė rri aty ku jam : tė jetoj i pavarur nga koha e vitet...!

Gėzuar viti i ri 2008 Elina!

rilinda
30-12-07, 18:41
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:48
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:17
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 00:27
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/007.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:22
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Fshatari
11-02-08, 09:11
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Lule,
Zakonisht kafe pi nė mėngjes po kėtė herė mė paske ofrue pije tė ftohtė: mirė mi freskoi idetė !

Flm !
Tė pėrshendes dhe tė uroj njė fillim jave tė mbarė atje ku ndodhesh!
Fshatari i freskėt!

Buqja_ch
17-02-08, 21:33
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:54
Fshatar, :smile:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Fshatari
19-02-08, 14:49
Buqe e Prishtinase,
Po i dėgjoj kėngėt e Buqes dhe po iu marr erė trendafileve tė Prishtinasės!
Dhuratat tuaja nuk do i harrojė kurrė!
E gėzoj bashk me ju pavarėsinė e vendit tanė!
Bashkombasi juaj, Fshatari

selvija
19-02-08, 22:00
Pershendes miku im i nderuar Te Uroj Pavaresine dhe gjitha te mirat per ty...kam rrespekt ndaj dhe vazhdo ashtu te jesh,,,,
E di se ke marak ne vajza te bukura te shoqrojne dhe percjellin urimin tim....:wink:
http://www.imagehousing.com/image/080120/e2318ba10aa93cff819765ae64835668.jpg

turisti
21-02-08, 21:06
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:42
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:50
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

legenda
23-02-08, 17:39
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Guri i madh
23-02-08, 17:54
fshatar urime pavarsia e shtetit dardan http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:10
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Fshatari
03-03-08, 14:06
Selvije, Turist, Arb, Dianna,Legenda,Guri i Madh, Dardan,

Kėto ditė isha pak i zanė, sikur ju tė gjithė!
Pėrpjekjet tona pėr pavarėsimin e vendit tanė u kurorėzuen me sukses tė plotė. Ky ishte objektivi jonė, kėtė e arritėm.
Tani na mbetėt konsolidimi i vendit. edhe kźtė do ta bajmė bashkarisht ashtu siē e kemi fitue pavarėsinė.
Ju pėrshendes pėrzemėrsisht,
fshatari

Guri i madh
03-03-08, 15:11
Selvije, Turist, Arb, Dianna,Legenda,Guri i Madh, Dardan,

Kėto ditė isha pak i zanė, sikur ju tė gjithė!
Pėrpjekjet tona pėr pavarėsimin e vendit tanė u kurorėzuen me sukses tė plotė. Ky ishte objektivi jonė, kėtė e arritėm.
Tani na mbetėt konsolidimi i vendit. edhe kźtė do ta bajmė bashkarisht ashtu siē e kemi fitue pavarėsinė.
Ju pėrshendes pėrzemėrsisht,
fshatari


po a e mjelle terrshanen o fshatar a qka bane

LuLjaa
19-03-08, 03:42
Fshatari Pershendetje per ty ..

http://www.giftssendtoindia.com/flower_A/carnation.jpg

emine
19-03-08, 09:05
Ju pershendes Fshatar...A ktu me je futur a:p hahhahahhahha


T'fala Grave:p

Fshatari
19-03-08, 13:40
Ju pershendes Fshatar...A ktu me je futur a:p hahhahahhahha


T'fala Grave:p

Lule(qik e shpis) dhe Emine "pa dimija"(e paske ndrrue avatarin sot, ju falenderoj dhe ju pėrshendes pėrzemėrsisht nga katuni im i dashur.
Mė kanė met edhe nja 10 ditė pushim para se t'ia filloj punės me lavrimin e arave se bereqeti nuk pik nga qielli atje n'katun.
Fshatari

uck_aksh
20-03-08, 01:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

lovely
25-03-08, 22:20
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Fshatari
26-03-08, 16:32
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Jetė tė gjatė e tė lumtur bashkėshortore me Dardanin.
Ju falenderoj pėr ftesėn po e paskit zgjedh njė vend pak larg Kosovės. Nuk jam i sigurt tė jem i pranishėm nė ceremoninė tuaj martesore po me mend do tė jem pranė jush nė orėn dhe datėn e saktėsuar nė ftesėn tuaj!

I juaji, fshatari

emine
28-03-08, 10:16
Ju uroi nje vikend te kendshem!!!

T'fala Eminja me dimija llulle llulle.....

Fshatari
30-03-08, 11:24
Ju uroi nje vikend te kendshem!!!

T'fala Eminja me dimija llulle llulle.....

Faleminderit Emine!
Edhe ty tė uroj njė fundjavė tė mbarė!

selvija
28-04-08, 21:40
Fashatr Pershendes dhe te uroj q'do pune te mbar qka mbillesh ne kete dite Pranverore ishalla korrSH,

dhe pas dimrit te gjat dhe pranveres pune shum e lodhshme ,,kish preferuar disa dit pushim neper.. EUROP..GLOBOLE..
anijen lundruse nga kga une si shperblim...:wink:
http://media.imeem.com/p/K4MW-EAffA.jpg (http://www.imeem.com/bonie93/photo/K4MW-EAffA/)

gazi-de
28-04-08, 23:06
Pershendetje...............

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:50
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:22
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

.. Simpatija Arkzes :D ..

Fshatari
30-04-08, 12:21
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

.. Simpatija Arkzes :D ..
Kush t'kallėzoi se i dua trendafilet dhe autoren qė mė ka dėrgue kėtė Lule qė ma do zemra!
Tė pėrshendes ēika e shpisė se pranvera vjen edhe me njė Lule siē je ti!

Fshatari
30-04-08, 12:24
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg
Kur shikoj kėtė lule, ..."vetėm njė gjė qė mė shkon ndėr mend… Ti"!

Tė pėrshendes e t'falenderoj pėr parfumin e papėrshkrueshėm tė kėsaj luleje!

Fshatari
30-04-08, 12:25
Pershendetje...............
Tė pėrshėndes Gazi atje ku ndodhesh dhe tė uroj tė kalosh njė ditė tė mbarė!

emine
18-05-08, 07:25
per humorin tende te veqant:ju uroi cdo te mire Fshatar:D
http://www.blumen-christl.at/florist/fileadmin/images/hochzeitsmesse/rosen.jpg

LaCoStA
18-05-08, 09:41
Pershendetje ty

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

Fshatari
19-05-08, 21:55
Pershendetje ty

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg
Flm La Costa!
Ky week-end ka qenė i dhembshėm pėr mua...!

Lola
19-05-08, 21:59
fshatarė oden e paske shum fshatarqe bre,vec prapė erdha me te vizitue

Naki
19-05-08, 22:44
Nė kėto orė tė vona ,po trokas tek porta e juajė virtuale mė shpresė ēė do tju gjejė dhe tė ulem tė ndrrojmė llafe.Mė vete kamė sjellė njė dhurat t"ju nderojė nė shenjė simbolike.
http://www.coolinarika.com/repository/images/_variations/9/9/99be93344de2baf7bbf15727ad787427_content_large.jpg
I nderuari Fshatari,ju pėrshėndes miqėsisht duke ju dėshiruar gjithė tė mirat!

Naki

Guri i madh
19-05-08, 22:51
fshatar edhe une po ju pershendes ishalla krejt laknat qe i ke mbjell nxinen

uck_aksh
20-05-08, 23:38
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/IR.gif

emine
21-05-08, 07:30
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

Arkza
26-05-08, 15:45
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........Fshatari

http://i5.tagstat.com/image01/0/eec7/000l051AeX7.jpg
Ndije Ftohesin kur s'je ketu !!!!!

LuLjaa
05-06-08, 02:16
http://my.telegraph.co.uk/VirtualContent/100625/20080107183943.jpg

... Pershendetje Fshatari

Qe edhe do ēokollada po ti la ketu haj me Arkza bashk :D

http://www.marleyangel.net/harry_london_chocolates.jpg

Fshatari
05-06-08, 09:20
http://my.telegraph.co.uk/VirtualContent/100625/20080107183943.jpg

... Pershendetje Fshatari

Qe edhe do ēokollada po ti la ketu haj me Arkza bashk :D

http://www.marleyangel.net/harry_london_chocolates.jpg
Flm trendafile(Lule) pėr ēokollada. Besoj se Arkėza ka mjaft takt tė tė ftoj edhe ty, si kojshike, e t'i ndajmė bashk ēokolladat. Ne ndajmė gjithėēka me tė tjerėt! Katuni i ban njerzit zemergjane...!

Fshatari
05-06-08, 09:26
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........Fshatari

http://i5.tagstat.com/image01/0/eec7/000l051AeX7.jpg
Ndije Ftohesin kur s'je ketu !!!!!

Flm Arkėza!
Mund tė habitesh po unė e dua kėtė pejzazh!
PS. Herėn tjetėr huazoja i xhemper mamit e mos dil ashtu mes borės. Unė jam mėsue pėr veti po vajzat e reja janė delikate...!

Nirvana Band
07-06-08, 14:28
Pershendetje nga miku juaj N.Band.

Fshatari
07-06-08, 14:30
Pershendetje nga miku juaj N.Band.
Tė falenderoj dhe tė pėrshendes Nirvana Band atje ku ndodhesh!
Kalo i fundjavė tė qetė e tė kėndshme!

rilinda
07-06-08, 15:30
Gjithēka e thėnė kėtu nga ju, ēdo diskutim e ka vlerėn nė vete.

Pėrshėndetje!
Rilinda

Fshatari
07-06-08, 16:05
Gjithēka e thėnė kėtu nga ju, ēdo diskutim e ka vlerėn nė vete.

Pėrshėndetje!
Rilinda

Postimet tuaja janė koncise, precise, presin si shpata e peshojnė rėndė. Meritojnė vėmendje e rrespekt tė veēantė.

Me rrespekt, fshatari!

Albonita
10-06-08, 07:20
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

emine
10-06-08, 07:23
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Fshatari
10-06-08, 08:17
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!
Flm Albonita,
Dėshiroj qė bota jote tė kėthehet mbarė se nuk shkon gjithnjė mbrapsht!

Fshatari
10-06-08, 08:20
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Nė kokėn time kam njė imazh pėr ty, si me thonė, i pakapshėm nėse mė lejohet ta quaj ashtu!
Flm Emine,
Edhe unė tė dėshiroj i ditė tė mbarė!

ssara
10-06-08, 08:42
Pershendejte Fshatari
uroj te kesh nje dite kendshme

me respekt ssara

Fshatari
10-06-08, 10:49
Pershendejte Fshatari
uroj te kesh nje dite kendshme

me respekt ssara
Qofsh me shėndet e faleminderit pėr kėtė pėrshendetje!
Kalo mirė atje ku ndodhesh!

Naki
10-06-08, 15:13
Gjuha letrare e mbėshtjellur me fotne ndriquese reflektohet fuqishėm nė ēdo postimė,transmetuesi arrinė tė shpėrndajė vlera artistike edhe nė valet e shkurtėra tė konsumatorėve.
Prania e juajė nė kėtė medium ėshtė e njė vlere tė veqantė, ēė duhet nderuar dhe respektuar.

I nderuari Fshatari,ju faliminderit ēė jeni pjesė e kėtij Kuvendi ku ruajtja e vlerave ėshtė e mundur vetėm me ty!

Naki

selvija
10-06-08, 18:53
Fshatar te pershendes,,nese je nga shtepija se me duket ne ara po flen se tash koha e tyre sa qe as me fjet ne shtepi spo je..
edhe naj dit ta falim keshtu se me ska mungesa me bere..
ose une morra rrugen ne fluturim te bashqja jote,,,:biggrin:
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/32cc2fb683ffa7b1b3219f758fa8bddb_web.bmp (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/0-8KR33iJ_/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 20:10
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Fshatari
11-06-08, 08:35
Gjuha letrare e mbėshtjellur me fotne ndriquese reflektohet fuqishėm nė ēdo postimė,transmetuesi arrinė tė shpėrndajė vlera artistike edhe nė valet e shkurtėra tė konsumatorėve.
Prania e juajė nė kėtė medium ėshtė e njė vlere tė veqantė, ēė duhet nderuar dhe respektuar.

I nderuari Fshatari,ju faliminderit ēė jeni pjesė e kėtij Kuvendi ku ruajtja e vlerave ėshtė e mundur vetėm me ty!

Naki
Flm Naki !
Mendoj qė vlerat i ruejmė e kultivojmė bashkėrisht : forumin e bėn tė larmishėm pjesėmarrja dhe kontributi i ēdo forumisti.

Fshatari
11-06-08, 08:40
Fshatar te pershendes,,nese je nga shtepija se me duket ne ara po flen se tash koha e tyre sa qe as me fjet ne shtepi spo je..
edhe naj dit ta falim keshtu se me ska mungesa me bere..
ose une morra rrugen ne fluturim te bashqja jote,,,:biggrin:
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/32cc2fb683ffa7b1b3219f758fa8bddb_web.bmp (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/0-8KR33iJ_/)
Ku po i gjen edhe ti kėto imazhe qė vėrtet mė bėjnė tė qesh nė gaz!
Dje kam pas "kosaē"; mbasi e kositen livadhin iu gjuen qershisė (te bojlia) e nuk e lanė asnji qershi nė rrem; bile edhe nja dy degė i kishin pas thye, po nejse!
Shihemi te bashqja pra...!

Fshatari
11-06-08, 08:45
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!
Flm Adina!
I falenderoj miqtė qė mė ngrisin nė kėmbė, e sa pėr krah nuk kam fluturue kurrė shumė nalt... jam qenie pėrdhese!
Uroj tė kalosh i ditė tė mirė!

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:34
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

Shpat
24-06-08, 14:15
Pėrshėndetje.........

LuLjaa
24-06-08, 23:42
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Fshatari
25-06-08, 10:42
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.
Faleminderit Adina. Tė pėrshendes dhe tė uroj i ditė tė mbarė poashtu!

Fshatari
25-06-08, 10:44
Pėrshėndetje.........
Edhe unė jam lind nė shpat e aty jetoj edhe tash!
Tė pėrshndes Shpat!
Kalo i ditė tė mirė!

Fshatari
25-06-08, 10:46
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png
Pėrshendetja juaj vlerėsohet aty ku shijohet!
Ngjyra e kaltėr ėshtė e preferuemja ime!
Pėrshendetje miqėsore ēika e shpisė!

selvija
02-07-08, 17:38
Fshatar e di qe po merr vap keto dite,,dhe te ka ligshatv kogja mir se morra vesh qe ske rrjedhe ujit aty ngat ta soll nje freski kete pasdite...
Hobi http://media.imeem.com/p/wfBboBgkdR.jpg (http://www.imeem.com/socean/photo/wfBboBgkdR/)

Fshatari
04-07-08, 11:20
Fshatar e di qe po merr vap keto dite,,dhe te ka ligshatv kogja mir se morra vesh qe ske rrjedhe ujit aty ngat ta soll nje freski kete pasdite...
Hobi http://media.imeem.com/p/wfBboBgkdR.jpg (http://www.imeem.com/socean/photo/wfBboBgkdR/)

Flm Selvije,
U knaqa krejt e hajt; bile prej kėtu po postoj qe nga mengjesi i sotem e menen me u largue nuk e kam! Po menoj edhe per tjeret se nuk jam egoist hiē...!

Luana
04-07-08, 18:58
Aga Fshatar , ta solla nji kapel , e di qe te rrin mire ....e gezofsh !

http://www.fotosearch.ca/bthumb/PDS/PDS066/AA006271.jpg


Te pershendes dhe te uroj rehati e relaksim ne ket dite te sotme !

Fshatari
04-07-08, 22:18
Aga Fshatar , ta solla nji kapel , e di qe te rrin mire ....e gezofsh !

http://www.fotosearch.ca/bthumb/PDS/PDS066/AA006271.jpg


Te pershendes dhe te uroj rehati e relaksim ne ket dite te sotme !
Flm luana, Na kishe ofrue edhe ni pite shume tye shishme atje te Buqja; Selvija ma kish pas ruejt nji thermi se pjesen e luanit ia kish pas dhane simpatise : nakit.
Kajhere po duhet me u kenaq me pak...!

selvija
04-07-08, 22:24
Flm luana, Na kishe ofrue edhe ni pite shume tye shishme atje te Buqja; Selvija ma kish pas ruejt nji thermi se pjesen e luanit ia kish pas dhane simpatise : nakit.
Kajhere po duhet me u kenaq me pak...!Po bre Fshatar Luana kish qit enkas per Nakin e une hyra ashtu rasishte dhe qka me pa pite te hatashme kish bo e nuk mujta me dal pa hanger nje cop ,,pa qare ke me ja lan Nakit masi qe enkas per te hahahh

qe ty ta solla krejt tepsin haje e mos shofin ata se ne fyt na nxojne hahhahaha

veq nje troze qka e kam kerky se qfar ishte shum e mir...

http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=80933&stc=1&d=1156356479

Fshatari
05-07-08, 10:18
Po bre Fshatar Luana kish qit enkas per Nakin e une hyra ashtu rasishte dhe qka me pa pite te hatashme kish bo e nuk mujta me dal pa hanger nje cop ,,pa qare ke me ja lan Nakit masi qe enkas per te hahahh

qe ty ta solla krejt tepsin haje e mos shofin ata se ne fyt na nxojne hahhahaha

veq nje troze qka e kam kerky se qfar ishte shum e mir...

http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=80933&stc=1&d=1156356479
Flm Selvije,
Qe 10 vjet nuk kisha hanger pite!
E di qe une vete nuk i kam rrespektue "termat" e kontrates se para disa diteve! Jam korit e e pranoj i skuqun se me ka dal boja!
Kurse per ty, te thone kush ēfare te doje por bujarine e bukurine nuk munet askush me t'i marrė...!

Buqja_ch
08-07-08, 13:18
Té pérshndes duke te déshiru shumé té mira né jeté ......

Buqja

http://www.sendflowerindia.com/Images/bouquet_07.jpg

Fshatari
08-07-08, 15:25
Té pérshndes duke te déshiru shumé té mira né jeté ......

Buqja

http://www.sendflowerindia.com/Images/bouquet_07.jpg
S'di kush tė kallėxoi se i adhuroj trėndafilat! The Rose!
Sa elegant e i bukur ky buket Buqe! Mė paska mungue!
Flm Buqe CH !

emine
09-07-08, 06:00
Pershendetje Mik i nderuar,cdo te mire per juve,dhe ata qe ju doni!

http://i7.tagstat.com/images/user/59/31/98/5395593198-69261119.jpg

Fshatari
09-07-08, 11:55
Pershendetje Mik i nderuar,cdo te mire per juve,dhe ata qe ju doni!

http://i7.tagstat.com/images/user/59/31/98/5395593198-69261119.jpg

Krejt ēka duket nė prapaskenė jam unė! Qiell i zymtė e kėrcnues!
Kurora, flutura, lulja do ta kthjellojnė motin!
Tė pėrshendes edhe ty Emine ashtu siē tė kam pėrshendet gjithėmonė!

Kalo mirė!

Rizuana
29-07-08, 00:23
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Pac vetem t'mira ne jete.

Rizuana

jEtA_1
29-07-08, 09:20
Pershendetjet e mija me te sinqerta nga ana ime dhe gjithashtu fitore per antarin me te mir ne muajin korrik sepse e meriton dhe besoj se fitorja do te jete ne anen e me te mirit kalo bukur kudo qe gjindesh ne keto momente

gazi-de
29-07-08, 12:34
Pershendetje per ju Fshatari.

Shpat
24-08-08, 20:28
Pėrshėndetje.,,,,,,,,,,,,,,

Fshatari
25-08-08, 09:48
I pėrshendes nga zemra miqt e mi : Rizuana, Jeta, Gazi dhe Shpati!
Mė falni qe ju pergjigja me vonese se kohet e fundit rrallėherė po shkoj te oda e musafirve!
E kam ble i tendė e qysh nga fillimi i qershorit vetėm n'oborr kam fjet se te oda vapė e madhe!
Kaloni mirė!

Arkza
25-08-08, 10:25
Fshatari Te Pershendes shume ... Ka kohe s'kam qen ketu ...
Hyra te le do Lule per ty , Besoj se te Pleqen dhe i jep Aromen te kendshme ketu ...
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=889&d=1218052301

Fshatari
25-08-08, 10:43
Fshatari Te Pershendes shume ... Ka kohe s'kam qen ketu ...
Hyra te le do Lule per ty , Besoj se te Pleqen dhe i jep Aromen te kendshme ketu ...
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=889&d=1218052301

Flm Arkėza! Vėrtet ashtu mė duket jeta, pak si mjegull...si lulet tuaja aroma e tė cilave shpėrndahet e humbet nė hapsirėn e pafund!
S'ka gjė mė delikate se aroma e luleve dhe jeta e njeriut!
Edhe ty tė pėrshendes nga zemra dhe tė uroj i ditė tė qetė(e mundėsisht me pak rrymė)!

Lona
27-08-08, 14:33
Pershendetje,,,,
http://www.lilano.de/catalog/images/Pamplemousses-Mauritius_200510DSC6884.jpg

Fshatari
27-08-08, 19:10
Pershendetje,,,,
http://www.lilano.de/catalog/images/Pamplemousses-Mauritius_200510DSC6884.jpg
Pėrshendes dhe falenderoj shumė Lonėn tetovare. Gocė e bukur, inteligjente e shumė e sjellshme duket tė jetė kjo vajzė

e_martumja
27-08-08, 20:49
Fshatar si duket koke msu me te ardh ne konak me dhurrata ishallah nuk me perseh qe kam ardh duart thata :biggrin:


Pershendetje

>>{SpOnGeBoB}<<
28-08-08, 09:17
A qetu e paska shpijen qeky Fshatundari a :biggrin:

Ku je mare ti Fshatar si hupe, hupe me ka krejt a nashta qetash je tu punue se o ardhen vakti mu pjeken mollat, dardhat me nxjerren kompira o naj laken prej are. :biggrin:

Vetum kallezo shoq se e thirri edhe Tinkyn vijna t`ndimojna qisajde se qeshtu nuk po na lajne kurfare pune me bo e sa rrijna badihava bile qetu te ndihmojna ty edhe belivalla nuk guxon kush masnej me na pyten qka po bani se i thojna po punojna pse qka po bajna :biggrin:

selvija
28-08-08, 10:33
O Fshatar erdhe me te marr izen,,,:frown: keto dy muj ka shku si me qen 2 dit,, taman u pjeken fushat per naj shtalb e kollomoq vjelejesh pem e perimesh e une duhet me valigje me ik qe nga kendej:confused:,,

ke qen diqka i pa pershkuar tan kohen 2 mujore sa qe edhe Ujevaren ma trubullove e tash tash marr nje rrug se ku me qon,,,:tongue:

http://uk.youtube.com/watch?v=aTFndjwZSRY&feature=related:wink:

LuLjaa
08-09-08, 02:03
http://www.giftsflorist2000.com/Taiwan/image_flowers/flora2000-5651.jpg

Fshatari une s'di me fol sikur selvija kaq shume :D
Po erdha vetum met pershendet dhe kalofsh qysh t'kish qef vet ..
......gjithe t'mirat ty dhe familjes tane.

Fshatari
08-09-08, 08:22
Fshatar si duket koke msu me te ardh ne konak me dhurrata ishallah nuk me perseh qe kam ardh duart thata :biggrin:


Pershendetje

Duar thatė a me dhurata, pėr mue musafirėt janė musafirė, tė gjithė tė mirėseardhur!
Mos u bezdis pėr dhuratėn : seul le geste compte! C'est la seule mesure de l'amitié. Tout le reste n'est que banalité!
Mes sincčres amitiés!

Fshatari
08-09-08, 08:31
A qetu e paska shpijen qeky Fshatundari a :biggrin:

Ku je mare ti Fshatar si hupe, hupe me ka krejt a nashta qetash je tu punue se o ardhen vakti mu pjeken mollat, dardhat me nxjerren kompira o naj laken prej are. :biggrin:

Vetum kallezo shoq se e thirri edhe Tinkyn vijna t`ndimojna qisajde se qeshtu nuk po na lajne kurfare pune me bo e sa rrijna badihava bile qetu te ndihmojna ty edhe belivalla nuk guxon kush masnej me na pyten qka po bani se i thojna po punojna pse qka po bajna :biggrin:
Flm Spong po sivjet "nuk me ra shiu n'kallamoq"! Na mori vapė e madhe e gjysma e bereqetit u "pėrzhit" nga dielli!
Fal zotit t'madh, dardhat(thuhet se toponimi Dardani e ka origjinen nga ky fryt) dhe mollat(ndėrsa molla duhet te rrjedh nga latinishtja Malus-i=e keqe...)i shpėtuan vapės! Tash kane fillue me u pjek...! Eh ēfarė arome e shije kanė more spongi! Po kete nuk po e kuptojnė keta sheherlit se ndotja e ajrit e zhurma e makinave ua ka deformue edhe ndjenjat edhe aresyen!
Mbeten kumpirat e laknat! Muejin e ardhshem kysmet! Ju boj me dije se kur do t'i nxjerr... e vjen Arkeza me na bo naj "pite me lakna" se shume i kam ne qejf!

Fshatari
08-09-08, 08:41
O Fshatar erdhe me te marr izen,,,:frown: keto dy muj ka shku si me qen 2 dit,, taman u pjeken fushat per naj shtalb e kollomoq vjelejesh pem e perimesh e une duhet me valigje me ik qe nga kendej:confused:,,

ke qen diqka i pa pershkuar tan kohen 2 mujore sa qe edhe Ujevaren ma trubullove e tash tash marr nje rrug se ku me qon,,,:tongue:

http://uk.youtube.com/watch?v=aTFndjwZSRY&feature=related:wink:

O izen prej zotit! E ato dy ditė(dy muaj...)nuk fshihen ma kurrė! Janė regjistrue pėrmotshėm nė hard diskun e dimensionit kohor! Koha nuk harron asnjė detaj tė jetės tonė kalimtare!
Mė vjen mirė qė paske kalue dy muaj tė mirė pėrkundėr turbullirave tė ujvarjes! Rruga qe do te marresh do te kthej prap tek ujvarja : te gjitha rruget shpiejne nė ujvarje!
Tash po e degjoj Celinen e po meditoj tė kaluaren... nuk di ēfarė me rezervon e ardhmja po sėpakut dy muajt e fundit nuk do i harroj!

Fshatari
08-09-08, 08:45
http://www.giftsflorist2000.com/Taiwan/image_flowers/flora2000-5651.jpg

Fshatari une s'di me fol sikur selvija kaq shume :D
Po erdha vetum met pershendet dhe kalofsh qysh t'kish qef vet ..
......gjithe t'mirat ty dhe familjes tane.
Nuk ke nevojė tė flasėsh Lule! E kuptoj ligjėrimin e luleve : eshte aq subtil e poetik sa qe asnje gjuhe njeriu nuk arrin t'a shpreh si duhet...!
E vetmja pikė e dobėt e imja : trendafilet me lanė pa fjalė e pa pėrgjigje!

aLbaChiCk
12-09-08, 11:09
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/44447444.jpg

selvija
18-09-08, 11:55
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

vjeshta
18-10-08, 22:02
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Albonita
13-12-08, 10:32
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)

Fshatari.

Na mungon shume, po ashtu na mungojn shkrimet tua shumm shum tź bukra.

Te pershndes sinqerish ku do se gjindesh

Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme.


Rrespekt .

Fshatari
13-12-08, 13:51
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)

Fshatari.

Na mungon shume, po ashtu na mungojn shkrimet tua shumm shum tź bukra.

Te pershndes sinqerish ku do se gjindesh

Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme.


Rrespekt .

Njera nder vashat me simpatike (nuk po flas per kualitetet tjera te shumeta fizike, morale e intelektuale) ne gjithe forumin mbetet Albonita.
Te pershendes shume Albonita, e faleminderit per keto trendafile e qiriun, dritene e tyre perpetuale!

Guri i madh
15-12-08, 19:01
pershendetje per juve Fshatar

Dallandyshja_718
17-12-08, 15:23
Mire se t'gjeta Fshatari!

http://www.bbc.co.uk/radioassets/photos/2006/10/19/4738_2.jpg

gazi-de
26-12-08, 17:03
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:45
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

emine
28-12-08, 00:00
http://www.ekartenwelt.de/images/3720.jpg

Dreni30
28-12-08, 00:52
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

MemphiSx
30-12-08, 01:20
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

romansa
30-12-08, 14:49
http://www.usab-al.it/usab/images/stories/gezuar%202007.gifgezuar vitin 2009

Dallandyshja_718
30-12-08, 16:06
Me ty po flas ket g'juhen tanė, ishalla Ti m'merr vesh se 'ishtu e kam ma kollajt...:biggrin:
M'a g'zofsh Jeten e Re, t'voft m'are puna gjith ku ije e me gjith ka ije...Dhashte i Madhi Zot e t'u ploteso'shin t'tana qiefet ē'i i kije n'jete...:biggrin:

http://www.operationlettertosanta.com/Christmas%20images/christmas%20cards/1925%20card.jpg

selvija
30-12-08, 18:20
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gif
__________________

Albonita
09-02-09, 18:17
http://img401.imageshack.us/img401/1763/66235249pm6.jpg (http://imageshack.us)I Nderuai Fshatari...!

Erdha te pim nga nje got ..ne ket Mbremje Gezuar..pse jo edhe kani drdhz ta hajme se per bes Dyve naj ka Ona..!

Kam nderin se lezoja gjdo kund shkrimet tua...kam nderin se te njofta sa do pak...Nje Person shum i qet nje person qe te afron ngrohesi me fjal te mira e te sinqerta..Kush tjer Pos Fshatarit...Rrespekt per tyy Ku do se shkon ku do qe Gjindesh..!

Te pershndets dhe deshiroj nje fellim jave te mbare e pa Lodhjeee..!

Si gjithmon per tyy me Rrespekt >>>Albonita..!

lirik
10-02-09, 19:36
FSHATARI
mir se te gjeta ne oden tende pershendetje deshta me te pyet a keni dardha te dimrit hala ne tavan

ninnela
13-02-09, 15:53
PERSHENDETJE PER TY

URIME DITA E DASHNIS ...........:biggrin:

emine
13-02-09, 16:29
http://www.venere.com/blog/images/valentine.jpg

Fshatari
13-02-09, 19:36
PERSHENDETJE PER TY

URIME DITA E DASHNIS ...........:biggrin:
Faleminderit qė ma pėrkujtove se i shpullė tė nxehtė e kisha hangėr sonte se as mendja nuk me kish pas shkue!:confused:

Fshatari
13-02-09, 19:40
http://www.venere.com/blog/images/valentine.jpg

Dikur e kam pas shenue Shen Valentinin! Kam pas mendue se me kalimin e kohės do tė venitej Valentini po trendafilat e bukura nuk veniten kurrė : Valentini ėshtė i pėrjetshėm!
Flm Emine!

Fshatari
13-02-09, 19:43
FSHATARI
mir se te gjeta ne oden tende pershendetje deshta me te pyet a keni dardha te dimrit hala ne tavan
Kemi pas acar tė madh kete dimer e frytet nė qilar janė ngrirė fare!
Mė kanė mbetur sa kologram molla per mysafiret e rrallė qė kanė kurajon t'ia mėsyjnė pallatit tim malor!
Tė pėrshendet fshatari!

Fshatari
13-02-09, 19:50
http://img401.imageshack.us/img401/1763/66235249pm6.jpg (http://imageshack.us)I Nderuai Fshatari...!

Erdha te pim nga nje got ..ne ket Mbremje Gezuar..pse jo edhe kani drdhz ta hajme se per bes Dyve naj ka Ona..!

Kam nderin se lezoja gjdo kund shkrimet tua...kam nderin se te njofta sa do pak...Nje Person shum i qet nje person qe te afron ngrohesi me fjal te mira e te sinqerta..Kush tjer Pos Fshatarit...Rrespekt per tyy Ku do se shkon ku do qe Gjindesh..!

Te pershndets dhe deshiroj nje fellim jave te mbare e pa Lodhjeee..!

Si gjithmon per tyy me Rrespekt >>>Albonita..!
Jo vetem ne fillim te javes po ne ēdo kohė nė ēdo vend do ngreja dollinė me ju, zonjushė e nderuar! Edhe kjo vera e bardhė mė shkon shumė pėr shtati! E zeza do t'ishte edhe me e pershtatshme po kam para sysh faktin se femrat e preferojnė tė bardhėn!
Edhe unė tė bardhat(bjondinet...)!:cool:

Fshatari
13-02-09, 20:00
Gazi-de, Shejtonkė, emine, Dreni30, Memphysz, Romansa, Dallendyshe 718, Selvije:

Sėpari ju kėrkoj falje pėr vonesėn e pafalshme!
Dėshiroj pėr ju dhe tė gjithė antarėt e forumit njė vit tė mbarė 2009!
Shėndet e lumturi pėr ju e tė afėrmit tuaj!

Zana_ch
13-02-09, 20:52
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Albonita
26-02-09, 09:10
Rrespekt..!


http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Jana
28-02-09, 13:37
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

Qika^Me^Kule
10-03-09, 18:16
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

LuLjaa
16-03-09, 02:29
https://www.buyflower.com.sg/main/images/artyui.jpg

T`pershendess Fshatari i nderuar
shume respekt per ju...

Qika^Me^Kule
19-03-09, 20:20
I nderuar,,,,, te pershendes , me shpres qe keni kaluar nje dit te palodhshme,,,, najshtu te uroj je mbremje te qet,,,,

Me RespekT Qika^Me^Kule

Fshatari
20-03-09, 10:21
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Po Zana, pa dyshim keto qe shihen jane "pjeset me te bukura te nje femre"! Shen valentinit e kam feste te perditshme!
Flm!

Fshatari
20-03-09, 10:23
Rrespekt..!


http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)
Ah lulet, lulet! Ti vete je lule moj Albonita!

Fshatari
20-03-09, 10:24
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif
Hello Mis gjakovare!

Fshatari
20-03-09, 10:25
https://www.buyflower.com.sg/main/images/artyui.jpg

T`pershendess Fshatari i nderuar
shume respekt per ju...

Ēdo rrespekt per Lulen dhe lulet!

Fshatari
20-03-09, 10:28
I nderuar,,,,, te pershendes , me shpres qe keni kaluar nje dit te palodhshme,,,, najshtu te uroj je mbremje te qet,,,,

Me RespekT Qika^Me^Kule

Flm Qika^Me^Shami !
Te siguroj qe rrespekti eshte absolutisht i ndersjell!

lovely
23-03-09, 21:19
http://i415.photobucket.com/albums/pp236/Keefers_/Keefers%20flowers/flowers-6.jpg

Fshatari
24-03-09, 20:57
http://i415.photobucket.com/albums/pp236/Keefers_/Keefers%20flowers/flowers-6.jpg

Flm Lovely! Kurre keso lulesh nuk kam pa ne jete! Vertet origjinale qenka!

Zhaneta
25-03-09, 00:27
Te uroje nje nate te mir Zotriu Fshatari

Pershendetje nga Zhanetahttp://i.mynicespace.com/618/61889.jpg

Fshatari
25-03-09, 11:14
Te uroje nje nate te mir Zotriu Fshatari

Pershendetje nga Zhanetahttp://i.mynicespace.com/618/61889.jpg
Flm Zhaneta: Kalova i nate edhe te mire edhe te qete!
Te pershednes shume e te uroj nje dite te qete edhe ty!

legenda
25-03-09, 20:00
.... cka jane gjithe keto "NDERIME" e " RESPEKTE " , e ?...


flaseee,....

edhe pse te gjitha vine nga gjinia e bukur ,eee ?


nuk e kam te qarte ,plzzz .... tregom se me mbyti kureshtjaaa ( ahahaaa ) ...
P.s.

....hajt edhe nje pershendetje nga UNE ,mbasi erdha ne kete dhome ....

Fshatari
25-03-09, 22:19
.... cka jane gjithe keto "NDERIME" e " RESPEKTE " , e ?...


flaseee,....

edhe pse te gjitha vine nga gjinia e bukur ,eee ?


nuk e kam te qarte ,plzzz .... tregom se me mbyti kureshtjaaa ( ahahaaa ) ...
P.s.

....hajt edhe nje pershendetje nga UNE ,mbasi erdha ne kete dhome ....
E ka kuptue gjinia e bukur qe fshatari i shemtuar te bukuren e ka pasion, se i mungon natyrisht, prandaj me ngushllon me "nderime" e "rrespekt" duke me perkujtuar qe nderin dhe rrespektin i kam cilesi te perhershme!
Flm qe ke ardh ne dhomen time Legenda! Ti je gjithemone e mireseardhur! Dera ime mbetet e hapur per ty ne ēdo moment! Bile nuk ke nevoje as me trokat ne dere!

emine
26-03-09, 11:26
http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xrosa_l.jpg

Antika
26-03-09, 11:33
Erdha vetem te shoh si duken dhomat e fshatareve,a i kane ruajte traditat!

shfletuesi_
26-03-09, 12:34
http://farm1.static.flickr.com/217/480396569_18459fa16d.jpg


Fshatari, erdha tet pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jet... Tet tregoj qe 2 duar tuaja mbajn 200 goja te qyteti... pra 200 jete me nje fjale... Besoj qe Postjeri te ket sjell komplet siq ja kam jap ate me litar dhe brinjet ti ket te shendosh.... aman mbaje mire se eshte e hiqne keq ...

Fshatari
26-03-09, 13:31
http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xrosa_l.jpg
Nje trendafile vlen ma shume se 1000 fjale!
Flm emine! Tu lulezofte jeta!

Fshatari
26-03-09, 13:33
Erdha vetem te shoh si duken dhomat e fshatareve,a i kane ruajte traditat!
Qe 5 shekuj nuk kane pesuar kurfare ndryshimesh! Fshataret jane shume konservativė!
Tradita e mikepritjes te fshatari eshte antike!
Flm Antika per viziten!

Arkza
26-03-09, 13:35
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Fshatari !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

Fshatari
26-03-09, 13:39
http://farm1.static.flickr.com/217/480396569_18459fa16d.jpg


Fshatari, erdha tet pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jet... Tet tregoj qe 2 duar tuaja mbajn 200 goja te qyteti... pra 200 jete me nje fjale... Besoj qe Postjeri te ket sjell komplet siq ja kam jap ate me litar dhe brinjet ti ket te shendosh.... aman mbaje mire se eshte e hiqne keq ...

Kjo fotoja me duket pak e vjetrueme! Mos asht e qershorit te ''99! Ate vit keshtu dukeshin lopet e fshatarit, ne fakt!
Jo, sot kane pamje shume ma te mire! bile as qe duken se kane heq keq!
200 goje te qytetit eshte e kalueme! tash po e qojme deri ne 300 pa problem!

PS: deshta me dite, mos asht kjo fare lope e Indise se ky jarani duket sikur adhuron lopet! Bile edhe surratin si indian i kalkutes e paska!

Fshatari
26-03-09, 13:47
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Fshatari !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)
Jo, jo nuk ndihem i braktisun!
Trendafila ne mes te Sahares! Bile me pika shiut!
Kjo vajze do te me habit gjithemone...!

romansa
26-03-09, 13:49
Fashatari edha te te peshendes enkas ne kete shtepin tende..
ju deshiroj ēdo te mire ne jete!
http://www.general-fengshui.com/images/Plants.jpg

Fshatari
26-03-09, 14:00
Fashatari edha te te peshendes enkas ne kete shtepin tende..
ju deshiroj ēdo te mire ne jete!
http://www.general-fengshui.com/images/Plants.jpg
Flm Romansa se vetem nje te tille e kam pas deri sot! Merzitej e mjera bime e vetmueme! Tash jane ba ēift! Nje problem ma pak!

Ju deshiroj nje dite te qete e te mbare atje ku ndodheni!
fshatunari

gjini
29-03-09, 21:34
http://www.youtube.com/watch?v=6iKHuK2Nc4M&feature=related

Fshatari
30-03-09, 08:24
http://www.youtube.com/watch?v=6iKHuK2Nc4M&feature=related
Flm shume Gjini. Me beri pershtypje kontrasti mes fjaleve te bukura poetike dhe ambientit jo aq poetik ku takoheshin poeteshat vitin e kaluar.Shpresoj se ne te ardhmen kontrasti ne fjale do te zbutet e t'i gjasoj fjales se arte qe vetem poeteshat tona din ta kultivojne.

Fshatari, kultivues i tokes!

Jana
30-03-09, 10:29
Te pershendes dhe te Uroj vetem te mira ne Jeten Tuaj...
http://i227.photobucket.com/albums/dd103/rfcdandcare/4895f496.gif

Fshatari
30-03-09, 16:31
Te pershendes dhe te Uroj vetem te mira ne Jeten Tuaj...
http://i227.photobucket.com/albums/dd103/rfcdandcare/4895f496.gif
Flm Jana! Jeta ime (nuk)u gjason ketyre trendafilave!

Zhaneta
30-03-09, 16:37
Pershendetje Fshatari dhe urnoni nje pije ........


http://www.freefoto.com/images/09/14/09_14_80---Soft-Drinks_web.jpg

Fshatari
30-03-09, 16:44
Pershendetje Fshatari dhe urnoni nje pije ........


http://www.freefoto.com/images/09/14/09_14_80---Soft-Drinks_web.jpg
Zhaneta, e paske gjet momentin e pershtatshem per kete pije freskuese ! Sot, dita e pare e ketij viti,ka mbajt kohe shume e mire, bile edhe e nxehte pak!
Flm e ta kethefsha 10-te fish!

Jana
30-03-09, 23:44
Flm Jana! Jeta ime (nuk)u gjason ketyre trendafilave!

Uroj qe Jeta juaj te shkelqen si ky Trendafil...
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/butterfly/btterfly078.gif

Fshatari
31-03-09, 08:08
Uroj qe Jeta juaj te shkelqen si ky Trendafil...
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/butterfly/btterfly078.gif
Kete here me pershtatet!
Kalo i dite te mbare ti!
Ta qes nji kafe te mire pak ma vone se ende heret qenka!

Shqiptare_ne_Turqi
03-04-09, 17:36
Ju pérshendes dhe ju uroj gjith té mirat i nderuar :smile:
http://www.resimcim.net/resimler/cicek-resimleri/kir-cicekleri-resimleri-454498317-buyuk.jpg

Fshatari
03-04-09, 18:31
Ju pérshendes dhe ju uroj gjith té mirat i nderuar :smile:
http://www.resimcim.net/resimler/cicek-resimleri/kir-cicekleri-resimleri-454498317-buyuk.jpg
Oh! Ēfare pejzazhi i mrekullueshem! Ani pak i ngjashem me fshatin tim!
Flm moj Shqiptare!

Idila
04-04-09, 10:57
O plakush o Fshatarush, si ty s`ėshtė kėrkush! (ishte pak shaka i nderuar)

Tė pėrshėndes pėrzemėrsishtė o Kryefshatar i fshatit, duke tė dėshiruar njė fundjavė sa mė tė bukur pranverore! Edhe rrezet po na buzėqeshin nė mė tė bukurėn stinė! :smile:

http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/349/128486370_1007782.gif

Dallandyshja_718
06-04-09, 16:55
Fshatari me i vlefshem se ari (florini)!:smile:

Te pershendes perzemersisht dhe te uroj nje pranvere te kendhsme ne fshatin tend ...

Dallandyshja

http://kosova.albemigrant.com/wp-content/uploads/2008/04/elisabeth-park-ny.jpg

GURI SYLAJ
13-04-09, 08:41
Per Fshatarin nje pershendetje prej katunit!

Qika^Me^Kule
14-04-09, 11:50
te pershendes oooooo Fshatarooooo uroj nje fillim jave te mbar per ty,,,

http://www.youtube.com/watch?v=3zE8mlbtqZU

Albonita
29-04-09, 09:15
I Nderuari Fshatari.

Te pershndes shume ku do se gjindesh..me shpres te jesh mire..!

Na mungon kove te fundit shkrimet tua shumee..

Me shume Rrespekt per TY------> Albonita.!

LuLjaa
06-05-09, 00:50
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

lovely
14-05-09, 09:09
GrGL6d6hPCU&feature=related

shnetje Fshatunari :)

Dallandyshja_718
14-05-09, 16:20
Pershnetje Fshataro!
M'ra udha ktu para deres tande e nuk mujta pa u ndal me t'a lane nji pershnetje edhe me t'urua pune t'mbare, m'a merr mendja se tash vakti i koses e terfurkut eshte, edhe nese e ke nji terfurk t'kisha nimue me bashkua sanen se m'a zanatin ia kam se computerit, me fol hakun...
Mireupjekshim ne kete shtepi!

http://www.english-country-garden.com/a/i/flowers/rose-5.jpg

Idila
14-05-09, 19:28
Tė kėrkova maleve dhe fushave askund nuk tė gjeta! Por nga na humbe o i uruar? Pėrshėndetje tė pėrzemėrta pėr ty dhe cdo tė mirė nė jetė! :smile:
http://www.westermann-fly.de/assets/images/stairway_to_heaven.jpg

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:14
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

Paradox_13
19-05-09, 05:43
Uroj qe rrezet e keti mengjesi te trokasin ne dritaren tuaj duke ju sjelle nje dite te mbare ne vazhdim.
Paradox_13.

Albonita
22-05-09, 08:31
http://img195.imageshack.us/img195/2154/6csezy8.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=6csezy8.jpg)

Qika^Me^Kule
23-05-09, 09:23
http://img129.imageshack.us/img129/3089/weekendmu2.gif

emine
19-06-09, 09:46
pershendetje te perzemerta!!!
http://j1.tagstat.com/image04/a/511f/000Y053mB4v.gif

Breshka
28-06-09, 09:51
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Idila
28-06-09, 21:55
http://gospelgifs.com/clips/clipz25/images/peac2.gif